Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(@leja @ 2012 01 03, 19:44)
as tai vezima perku ne del kitu kad atsisukinetu ir kreiptu demesi. Sorry, gal ne ta turejot omeny, bet taip nuskambejo. Ir man visai vienodai ar atrodo brangus ir prabangus vezimas ar ne. Ne del kitu akiu pirkau ir ne pries kitus pasirodyt.

drinks_cheers.gif

Zodziu baikim gincytis, nes kiekvienam pagal skoni biggrin.gif As asmeniskai nesuprantu kas tuos odinukus gali rinktis. Pvz pas mus masinos salonas kremines minkstos ir aisku tikros odytes. Va jeigu tokios butu ir vezimas, tai sakyciau liuks. Bet dabar schmoll.gif
Emmu medziagytes atrodo labai tvirtos ir kokybiskos. Sakyciau uz tai ir verta moketi, o ne uz sintetine oda, kuri is viso beverte. Bet cia jau as kartojuos hihihi.gif
leja jusu cross modeliukas? Kokia spalva?
Vartau kataloga ir vis galvoju kuria spalva, tai labai patinka ta sokoladine. Gaila is svieseniu mazai pasiulos... O tos baklazano spalvos kataloge is viso nematau blink.gif Vakar pas drauge buvau tai berniukui turi tamsiai melyna - atrodo thumbup.gif Ale mums panai reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soledad: 03 sausio 2012 - 19:52
QUOTE(Soledad @ 2012 01 03, 19:48)
leja jusu cross modeliukas? Kokia spalva?
Vartau kataloga ir vis galvoju kuria spalva, tai labai patinka ta sokoladine. Gaila is svieseniu mazai pasiulos... O tos baklazano spalvos kataloge is viso nematau blink.gif Vakar pas drauge buvau tai berniukui turi tamsiai melyna - atrodo thumbup.gif Ale mums panai reikia doh.gif


aha, musu cross. Spalva Jeans Black. Labai sunku rinktis kai negali gyvai matyti visu spalvu, bet surizikavom ir nesigailim, vezimas atrodo labai graziai ir nuo nuotrauku gyvas vaizdas labai skiriasi. Baklazano ta vadinama spalva tai Aubergine. Gyvai visai kitaip atrodo negu ju puslapy http://www.emmaljung.../img/0/1479.jpg .
Mes irgi panai pirkom, bet su ta mintim kad gal ir antram bus, tai kad spalva ir tam ir tam tiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 03 sausio 2012 - 20:06
mergaites padekit 4u.gif nuemiau emaljungos autokedutes medziagyte skalbti ir dabar nebeprisimenu kaip ten atgal uzdeti doh.gif virsuj kaip ir aisku, uzsitempia ant galvos atramos, bet ji sujungta su kita medziagele, kuri yra su kisenuku, tai visai nesuprantu kaip ir kur ji uzdeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 01 03, 19:43)
lotuliukas.gif

** tai va va, ka ir pagalvojau. Kadangi nemegstu to ka visi masiskai naudoja, tai man atmestine reakcija ir gaunasi su tais odiniais. Jokio ten isskirtinumo nematau. Nes visi perka odinuka kad atseit isskirtinis, o gaunasi atvirksciai  biggrin.gif

nu jergau, dar nevazinejom su savuoju, bet tikiuos niekas nebarskes, nes va tada tai tikrai butu gaila tiek sumokejus vaziuot barskanciu vezimu  doh.gif
kad pavartikite skelbimus
medziaginiu penkiskart daugiau mirksiukas.gif

nes pati ieksojau naudoto,bet ne su ziburiu odiniu neradau doh.gif

dabar emmukai labiau ispopulerejo
Papildyta:
QUOTE(@leja @ 2012 01 03, 20:05)
aha, musu cross. Spalva Jeans Black. Labai sunku rinktis kai negali gyvai matyti visu spalvu, bet surizikavom ir nesigailim, vezimas atrodo labai graziai ir nuo nuotrauku gyvas vaizdas labai skiriasi. Baklazano ta vadinama spalva tai Aubergine. Gyvai visai kitaip atrodo negu ju puslapy http://www.emmaljung.../img/0/1479.jpg .
Mes irgi panai pirkom, bet su ta mintim kad gal ir antram bus, tai kad spalva ir tam ir tam tiktu.

as tamsiu ir juodu spalvu labai vengiu ypac vaikui
ant tamsiu labai matysis plemai, blunka greiciau,o ir saule kaitina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 03 sausio 2012 - 20:57
Man dar iš tų odinių visai gražus yra kreminis mondial duo combi. Visa kita schmoll.gif: ypač balti nepatiko. Ta balta tokia šalta spalva, nu nežinau, nejauki kažkokia...
O Mondialis biški kitaip pasiūtas, pridėta detalių šiek tiek, tai vis įdomesnis ax.gif

Palyginimui:

City cross Odinukas (man asmeniškai lopšys apie nieka visiškai...:
user posted image

Mondial duo combi odinukas:
user posted image

Mondialis dar kiek dailiau atrodo dėl to siuvinėjimo langučiais ir pan. Nors aš kol kas labiau už audinius, o ne odą.
Atsakyti
QUOTE(Jadzkiene @ 2012 01 03, 21:22)
Man dar iš tų odinių visai gražus yra kreminis mondial duo combi. Visa kita schmoll.gif: ypač balti nepatiko. Ta balta tokia šalta spalva, nu nežinau, nejauki kažkokia...
O Mondialis biški kitaip pasiūtas, pridėta detalių šiek tiek, tai vis įdomesnis ax.gif

Palyginimui:

City cross Odinukas (man asmeniškai lopšys apie nieka visiškai...:


Mondialis dar kiek dailiau atrodo dėl to siuvinėjimo langučiais ir pan. Nors aš kol kas labiau už audinius, o ne odą.

lygiai tie patys languciai yra ir ant crosso mirksiukas.gif

Mondialai grazu,bet aukstiem tevam, nes is po tokio gargaro manes pacios nesimatytu doh.gif
ypac idealu jis turintiem nuosava nama,kur vezimo nereikia niekur tasyti , ar i masina kiloti drinks_cheers.gif


man labiau prie sirdies crosai ir nitro,nes jie ne tokie masyvus, kompaktiskesni .
Bet cia kiekvienam pagal aplinkybes
Papildyta:
dar crosas turi labai dydelisu du pliusus

tai,kad galima rinktis skirtingas spalvas, pvz odini lopsi,o sportinuka medziagini mirksiukas.gif
Crosas turi du stogus, vienas tinkamas lospiukui,o kitas sportinei daliai,kuris yra labai dydelis ir uzsilenkia labai zemai thumbup.gif , o mondialo stogas sportines dalies mazokas, trumpas
Papildyta:
Bet baltas Mondialas,bent prie ratu dera wub.gif
user posted image
Atsakyti
leja tai grazu wub.gif O ta baklazanu tikrai gyvai super atrodo, visai ne taip kaip kataloge biggrin.gif
As pagalvojau kaip per odinuka mano bernas su kokiu markeriu praeitu tai ka tada??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 03, 21:56)

As pagalvojau kaip per odinuka mano bernas su kokiu markeriu praeitu tai ka tada??? lotuliukas.gif

tada prasciau butu su medziaga,nes tikrai nenuvalysit lotuliukas.gif

markeri gerai issima spiritas, bet is medziagos be sansu
Atsakyti
erikiux, mes visada norejom city cross, bet kai reikejo pirkti, nebuvo uz ka naujo ir padevetu nebuvo, *infected* buvo tik 1,5 psl skelbimu emmuku, o dabar net 5 doh.gif taip mes turim city jet, viskas su juo gerai, bet seneliu kaledu senis uzsimane musu svajone igyvendinti nu ir gerai galvojam, pagaliau biggrin.gif aisku dabar city jet reikia parduoti, viskas su juo gerai, tikrai neturiu kuo skustis, naudojom kedute ir lopsi, sportinuka tik kelis kartus dar. Bet nezinau ar greit parduosim, nes dabar labai daug skelbimu emmu yra, mes parduodam 3 in 1 su visais aksesuarais uz 1 150.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 20:59)
kad pavartikite skelbimus
medziaginiu  penkiskart daugiau mirksiukas.gif

nes pati ieksojau naudoto,bet ne su ziburiu odiniu neradau  doh.gif

dabar emmukai labiau ispopulerejo
Papildyta:

as tamsiu ir juodu spalvu labai vengiu ypac vaikui
ant tamsiu labai matysis plemai, blunka greiciau,o ir saule kaitina


taigi varciau as tuos skelbimus, tai dauguma tokiu modeliu kuriu jau nebegamina, net spalvu tokiu nera. O is nauju tai dauguma tik odinukai.

Jeans black spalva ne juoda. Ji tokia slapio asfalto, nu man tai super wub.gif todsel ir patinka kad ne juodas tai ir plemai ne taip matysis, del blukimo nezinau, tai kad emmukai kaip tik garseja savo neblunkanciom spalvom, ir medziagos apsaugotos nuo ikaitimo sauleje. kai panaudosim vasara tada bus aisku
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 01 04, 00:14)
taigi varciau as tuos skelbimus, tai dauguma tokiu modeliu kuriu jau nebegamina, net spalvu tokiu nera. O is nauju tai dauguma tik odinukai.

Jeans black spalva ne juoda. Ji tokia slapio asfalto, nu man tai super  wub.gif  todsel ir patinka kad ne juodas tai ir plemai ne taip matysis, del blukimo nezinau, tai kad emmukai kaip tik garseja savo neblunkanciom spalvom, ir medziagos apsaugotos nuo ikaitimo sauleje. kai panaudosim vasara tada bus aisku


tai naturalu, kad nera, juk kas metai viskas keiciasi, kaip ir drabuziu mados wink.gif
Atsakyti
Jo as irgi pastebejau, kad parduoda senus modelius. Kai dabar apziurejau pacius naujausius, tai manau nauja ir pirksim nieko nelauke.
erikiux tame ir esme kad pvz su tokiu markeriu kur ant kompaktu rasyti tai be sansu odini isvalyti biggrin.gif O medizgainis jeigu tamsus tai vis geriau ir dar medziagai ivairiu valymo variantu yra. Bet as cia siaip pasvarciau apie toki galima nutikima, nes su mazais vaikais visko nutinka hihihi.gif
Atsakyti