Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

nu eikit sau mamukai, tik apsisprendziu pdinuka pirkti, o jus visos sakot, kad jie nelabai biggrin.gif doh.gif mes renkames tarp capri creme ir kreminio odinuko, gyvai manau apsispresim kazkaip.
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2011 12 22, 16:45)
Mamos, atsiliepkit, kas turit Emmuka City cross... Ar jums vaziuojant per nelygumus girdisi kazkoks lyg plasmases barskejimas??? net nezinau, kaip reaguot... Nuvaziavau i BC, tai peciai patrauke... pakeite vaziuokle, bet ir toliau vaziuojant per nelygumus tarska...  g.gif


Keliu savo klausimeli i virsu... SOS, mamytes g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 03, 09:38)
nu eikit sau mamukai, tik apsisprendziu pdinuka pirkti, o jus visos sakot, kad jie nelabai biggrin.gif doh.gif mes renkames tarp capri creme ir kreminio odinuko, gyvai manau apsispresim kazkaip.

drinks_cheers.gif

gyvai manau apsispresite,

as tik uz odinukus,man jie nepaprastai grazus,prabangus ir patogus

ju prieziura labai lengva
musu odinukas buvo krokodilp odos imitacijos,tai liuksiskai atrode wub.gif
turejau du emmaljunga, pirma pirkome balta lopsy ir sportine dali medziagine emem, bet kai atejo laikas persesti i sportinuka,tai supratom,kad norim baltos spalvos ..kazkaip man ta medziaga neprilipo ax.gif nors spalva musu buvo grazi,labai retai emmuku medziagu spalvos buna grazios ax.gif
tai teko pirktis antra emma,kad vel butu baltas wub.gif

uz tokia suma,man norejosi,kad vezimas atrodytu ir graziai,iskirtinai wub.gif
tad jai reiktu velimciau tik odinuka,man medziaginiai schmoll.gif nei grozio nei ka

cia yra foto mano grazuoliu wub.gif
http://public.fotki....usu-emmaljunga/

Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 16:40)
cia yra foto mano grazuoliu  wub.gif

Nu man tai grazu wub.gif , niekuo nesiskiria nuo emos katalogo biggrin.gif
Atsakyti
erikiuxxx nu ir pripyskinta biggrin.gif Emmu klubas ane? biggrin.gif Jusu odele siek tiek kitaip atrodo, nes ta kur dabar parduotuveje stovi tokia lygi visa. Visai ne grubleta.
Bet vistiek man odinukai kategoriskai schmoll.gif Jokios joje prabangos ir kaip tik nupigina labai. Aisku nesupykite nes cia asmenine nuomone mirksiukas.gif
Lineta taip reikia gyvai pamatyti ir paciupineti mirksiukas.gif Galvojau ta oda kokybiskesne (kaip pvz dabar baldus pagamina tai kartais neatskirsi kad netikra oda), bet toli grazu.
Jadzkiene cross tikrai pakankamai zemas, bet dar normliai, ness nitro city dar zemesnis doh.gif Man asmeniskai tas labai nepatinka, bet ka padarysi...
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 17:40)


niu pasaka wub.gif

beje, Jusu ir fotoparatas dar geras biggrin.gif grazios foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 03, 17:22)
erikiuxxx nu ir pripyskinta biggrin.gif Emmu klubas ane? biggrin.gif Jusu odele siek tiek kitaip atrodo, nes ta kur dabar parduotuveje stovi tokia lygi visa. Visai ne grubleta.
Bet vistiek man odinukai kategoriskai schmoll.gif Jokios joje prabangos ir kaip tik nupigina labai. Aisku nesupykite nes cia asmenine nuomone mirksiukas.gif
Lineta taip reikia gyvai pamatyti ir paciupineti mirksiukas.gif Galvojau ta oda kokybiskesne (kaip pvz dabar baldus pagamina tai kartais neatskirsi kad netikra oda), bet toli grazu.
Jadzkiene cross tikrai pakankamai zemas, bet dar normliai, ness nitro city dar zemesnis doh.gif Man asmeniskai tas labai nepatinka, bet ka padarysi...

emu oda nera pygi, ji tiesiog tvirta,kad visiem gyvenimo atvejams butu, visgi tai nebaldas ir nestoves svetainei mirksiukas.gif o ir per salcius reiks vazineti ir per lietu, o ir i bagazine ideti,kad neplystu ir butu atspari mirksiukas.gif

man labai prabangu oda ir dar sviesios spalvos wub.gif ne veltui , daug kas atsisuka ir klausineja,kur pirkom ax.gif
o tie medziaginei tiesiog eilinis vezimas ir tiek,ypac kas firmose nenusimano
Papildyta:
QUOTE(asmodeja @ 2012 01 03, 16:59)
Nu man tai grazu  wub.gif , niekuo nesiskiria nuo emos katalogo  biggrin.gif

man irgi wub.gif man trecio norisi,vien del emmaljungo lotuliukas.gif biggrin.gif
bet trumpas laikas veziojimo,greit tie vaikai uzauga verysad.gif

QUOTE(Lineta* @ 2012 01 03, 17:44)
niu pasaka wub.gif

beje, Jusu ir fotoparatas dar geras biggrin.gif grazios foto biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 18:38)
man labai prabangu oda ir dar sviesios spalvos  wub.gif ne veltui , daug kas atsisuka ir klausineja,kur pirkom ax.gif
o tie medziaginei tiesiog eilinis vezimas ir tiek,ypac kas firmose nenusimano


as tai vezima perku ne del kitu kad atsisukinetu ir kreiptu demesi. Sorry, gal ne ta turejot omeny, bet taip nuskambejo. Ir man visai vienodai ar atrodo brangus ir prabangus vezimas ar ne. Ne del kitu akiu pirkau ir ne pries kitus pasirodyt.
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 18:42)
man trecio norisi,vien del emmaljungo lotuliukas.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 01 03, 18:44)
as tai vezima perku ne del kitu kad atsisukinetu ir kreiptu demesi. Sorry, gal ne ta turejot omeny, bet taip nuskambejo. Ir man visai vienodai ar atrodo brangus ir prabangus vezimas ar ne. Ne del kitu akiu pirkau ir ne pries kitus pasirodyt.
Papildyta:
lotuliukas.gif

na man sumokejus tokia suma pinigu,tai vien patogumo neuztenka schmoll.gif dabar ne tarybiniai laikai,tai patogiu vezimu yra n
Man reikia,kad vezimas butu ir grazus
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 18:54)
na man sumokejus tokia suma pinigu,tai vien patogumo neuztenka  schmoll.gif dabar ne tarybiniai laikai,tai patogiu vezimu yra n
Man reikia,kad vezimas butu ir grazus


del grozio tai cia jau skonio reikalas. Man grazus medziaginis. Kitam lenkiskas vezimas labai grazus. Nieks ir neperka vezimo kuris negrazus.
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 01 03, 18:56)
del grozio tai cia jau skonio reikalas. Man grazus medziaginis. Kitam lenkiskas vezimas labai grazus. Nieks ir neperka vezimo kuris negrazus.

drinks_cheers.gif tikrai,kad skonio reikalas
nes man tie medziaginiai lenkiskus ir primena blush2.gif

tieisog norejosi iskirtinesnio vezimo,del to pirkau odinuka,nors dabar daznai sutinku odinukus,ypac Palangoi basanavicio g. ju ten ant pirstu nesuskaiciuoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rrutele @ 2012 01 03, 10:11)
Keliu savo klausimeli i virsu... SOS, mamytes  g.gif  ax.gif

seniai bevazinejom,bet lyg niekas netarskejo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 03, 09:38)
nu eikit sau mamukai, tik apsisprendziu pdinuka pirkti, o jus visos sakot, kad jie nelabai biggrin.gif doh.gif mes renkames tarp capri creme ir kreminio odinuko, gyvai manau apsispresim kazkaip.

O ju skartais neturejote emmuku, city jet berodz ax.gif blush2.gif

dabar ieskot antam vaikuciui, ar tam paciam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 19:11)
* nes man tie medziaginiai lenkiskus ir primena blush2.gif

**tieisog norejosi iskirtinesnio vezimo,del to pirkau odinuka,nors dabar daznai sutinku odinukus,ypac Palangoi basanavicio g. ju ten ant pirstu nesuskaiciuoti biggrin.gif


* lotuliukas.gif

** tai va va, ka ir pagalvojau. Kadangi nemegstu to ka visi masiskai naudoja, tai man atmestine reakcija ir gaunasi su tais odiniais. Jokio ten isskirtinumo nematau. Nes visi perka odinuka kad atseit isskirtinis, o gaunasi atvirksciai biggrin.gif
Papildyta:
nu jergau, dar nevazinejom su savuoju, bet tikiuos niekas nebarskes, nes va tada tai tikrai butu gaila tiek sumokejus vaziuot barskanciu vezimu doh.gif
Atsakyti