Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 02, 14:34)
Turejau du baltus odinukus,ziemos buvo saltos, mano odinukas visada gyveno saltyje, masinos bagazineje, ir jokiu problemu tikrai nebuvo  schmoll.gif as tik uz odinukus,vieninteliai grazus man emmaljunga wub.gif

o ir praktiski,nes labai gerai valosi, medziaga isvalyti kurkas sunkiau, plemai greiciau isisenyja ir t.t.
o savo odinukus,dregnom serveteliai pavalydavau ir kaip nauji  thumbup.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ieškau pirkti Emmaljunga City Cross Kaune arba jo apylinkėse. Rožinė spalva netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
mes irgi renkames tarp kreminio odinuko ir capri creme city crosso. ateinanti savaitgali vaziuosim kazkuri isigyti smile.gif
Atsakyti
Siandien Babycentre isciupinejau visus modeliukus. Tai apsisprendeme ties Nitro City. Norejau odinuko, bet dabar isitikinau kad tikrai schmoll.gif
Labai fainutis scooter modeliukas - kompaktiskas, bet deja neturi pilnos gulimos padeties tai atkrito. Jis tinka labiau didesniam vaikuciui.
Tai tokia asmenine nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 01 02, 14:14)
Tada kaip ir nuspresta, bus odinukas, belieka susirasti naudota Cyti lopsiuka, bet kad kainos ju nerealios nors ir senu metu naudotu  doh.gif

tikrai nesigailesite thumbup.gif
kas iesko ,tas randa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 02, 22:38)
Siandien Babycentre isciupinejau visus modeliukus. Tai apsisprendeme ties Nitro City. Norejau odinuko, bet dabar isitikinau kad tikrai schmoll.gif
Labai fainutis scooter modeliukas - kompaktiskas, bet deja neturi pilnos gulimos padeties tai atkrito. Jis tinka labiau didesniam vaikuciui.
Tai tokia asmenine nuomone smile.gif

o kodel nepatiko odinukas ir kokia spalva isirinkote Jus?
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 01 03, 00:12)
o kodel nepatiko odinukas ir kokia spalva isirinkote Jus?


man irgi idomu, kodel odinukas nepatiko?
Atsakyti
Na vyras tik pamates is karto iskritikavo, kad ta sintetine oda ne kaip atrodo ir jau nera kalbos kad vaikui ant jos nesmagu. Kategoriskai pasake ne.
Pati irgi nustebau kad realiai vaizdas ne koks. Bent jau ta odele butu kokybiskesne, minkstesene. O dabar kaip plastikas, kieta. Bet cia mums asmeniskai. Gal kitiems patinka.
Patiko sokoladine arba baklazanu spalva, labai graziai atrodo. Jeigu berniukui tamsiai melynas superinis. Bet kuris medziaginis daug geriau atrodo uz odinuka. Bet kaip sakoma del skonio nesigincyjama smile.gif Tiesiog perkancioms siulau gyvai azpiureti ir tuos ir tuos, kad teisingai pasirinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soledad: 02 sausio 2012 - 23:37
Na as siandiena is toli maciau sportinuka kremini odinuka, na tai jis irgi mane ne itin suzavejo, bet pamaniau gal todel kad diena tokia dargana buvo ir jis toks gelsvas, sakau gal baltas geriau atrodytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 02, 23:36)
Na vyras tik pamates is karto iskritikavo, kad ta sintetine oda ne kaip atrodo


Pritariu 4u.gif Man is tolo odinukai fantastiskai atrodo, nu bet kai paziuriu i ta "oda" is arti, man ji labai negrazi ir pigiai atrodanti. Buna tu pakaitalu, kuriuos ir liesti malonu ir nezinovas dar turi pagalvot ar tikra ar dirbtine, nu bet emu, tai man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 01 03, 07:17)
Pritariu  4u.gif  Man is tolo odinukai fantastiskai atrodo, nu bet kai paziuriu i ta "oda" is arti, man ji labai negrazi ir pigiai atrodanti. Buna tu pakaitalu, kuriuos ir liesti malonu ir nezinovas dar turi pagalvot ar tikra ar dirbtine, nu bet emu, tai man  schmoll.gif


Man odinukai gražiai atrodo reklaminiame kataloge esančiose foto. O gyvai tai nea....

O kol kas namo favoritas - Capri creame spalva wub.gif Dar rudas, baklažano ir dar vienas šviesus kur yra su kažkokiu gaubliuku wub.gif

Tik negaliu apsispręsti kol kas dėl Edge duo combi spalvytės. Jau lyg ir buvom apsistoję tieks City cross, tačiau labai žemas jis, ir patarė man, kad labai nusidėvi krepšys daiktams, apsibrozdina plius lopšys va labai mažas ir neturi nei supimo funkcijos, nei tinklelio nuo uodų. Tai matyt bus Edge tik kuri važiuoklė g.gif:

Mondia duo combi man faini, tik spalvų pasirinkimas mažas... Arba odonukai arba juodas ar rudas. Būtų kreminis ne odinukas - spėju norėčiau g.gif:
Atsakyti
na del odinuku tai man irgi nepatiko. Vieninteliai veriantai kurie iskart atkrito renkantis spalva schmoll.gif Na bet cia skonio reikalas rolleyes.gif
Atsakyti