Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(Via @@@ @ 2011 12 09, 11:50)
As kalbu apie naudota..... Ir kiek supratau parduotuvej vakar,kad parduoda jie visaip...Gal klystu..


Esu isitikinusi, kad klysti. Sie vezimai parsiduoda lopsys ir sportine ant 1 vaziuokles. Edge, Mondial net turi ta pati stoga. Tad neisivaizduoju net ir naudota kaip Tau parduotu lopsi, o sau pasiliktu sportine dali be vaziuokles ir netgi stogo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerina @ 2011 12 09, 14:19)
Esu isitikinusi, kad klysti. Sie vezimai parsiduoda lopsys ir sportine ant 1 vaziuokles. Edge, Mondial net turi ta pati stoga. Tad neisivaizduoju net ir naudota kaip Tau parduotu lopsi, o sau pasiliktu sportine dali be vaziuokles ir netgi stogo  biggrin.gif

Nezinau kaip,bet parduoda tik lopsi ir vaziuokle...
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 12 09, 14:29)
Nezinau kaip,bet parduoda tik lopsi ir vaziuokle...

Cia su city cross arba nitro city vaziuokle.

perki sportine dali su vaziuokle. ir tada galima prie sito dar pirkti lopsiuka City corg.

Cia viska gali paziureti, visus ismatavimus:

http://www.emmaljung...rew...]=5&go=OK

jeigu vaikas gims geguze-tai as paimciau tikrai city, o ne edge.
city lopsiuka paimciau koki sviesu, o sedima dali-rudeniui-ziemai-tamsesni smile.gif drinks_cheers.gif
belieka issirinkti vaziuokle.
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2011 12 09, 14:46)
Cia su city cross arba nitro city vaziuokle.

perki sportine dali su vaziuokle. ir tada galima prie sito dar pirkti lopsiuka City corg.

Cia viska gali paziureti, visus ismatavimus:

http://www.emmaljung...rew...]=5&go=OK

jeigu vaikas gims geguze-tai as paimciau tikrai city, o ne edge.
city lopsiuka paimciau koki sviesu, o sedima dali-rudeniui-ziemai-tamsesni smile.gif drinks_cheers.gif
belieka issirinkti vaziuokle.

City vaziuokle,kaip jau sakiau yra 1 cm platesne,nei edge klasikine vaziuokle. O man tas 1 cm labai aktualu,nes jau netilps praktiskai per ploti i lifta.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 12 09, 16:14)
City vaziuokle,kaip jau sakiau yra 1 cm platesne,nei edge klasikine vaziuokle. O man tas 1 cm labai aktualu,nes jau netilps praktiskai per ploti i lifta.

pamatuokit savo lifta geriau smile.gif
nes mano brolio name ten i lifta netelpa ir pro durys, ir net i pacia kabina pagal ilgi. doh.gif biggrin.gif
vasarai galima paimti ir nitro city. ji manevringa ir siauresne ir lengvesne.
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2011 12 09, 14:46)

jeigu vaikas gims geguze-tai as paimciau tikrai city, o ne edge.
city lopsiuka paimciau koki sviesu, o sedima dali-rudeniui-ziemai-tamsesni smile.gif drinks_cheers.gif
belieka issirinkti vaziuokle.


Va aš būtent taip mąstau. Jei gimsta Gegužės pab. Tai kokį Spalio pab. ar Lapkritį jau š sportinuką norėsis sodinti apmūturiuotą. Juolab sportinukas tikrai pilnai gulimą padėtį turi ir gerą kapišoną ir pan.

QUOTE(Revla @ 2011 12 09, 19:07)
pamatuokit savo lifta geriau smile.gif
nes mano brolio name ten i lifta netelpa ir pro durys, ir net i pacia kabina pagal ilgi.  doh.gif  biggrin.gif 
vasarai galima paimti ir nitro city. ji manevringa ir siauresne ir lengvesne.


Va kaip tik Nitro nesinori vien dėl to, kad vasarą tai į miškelį norėsis, tai į parkus tai prie jūros ar pan. O su manevringais mažais ratukais gali būt vargo... Man Nitro važiuoklė tokia daugiau miesto lygiomis garvėmis. Net Vln Pilies gatve manau dardės....

Aš vis tik už City cross....
Atsakyti
City cross ir man patinka,ale tas plotis doh.gif jei ne liftas,butu viskas be galvojimu.....
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Gal kas turite Scooter S modeliuka?
Kaip suprantu jis vezamas tik i viena puse? Rankena nepersimeta?
Kokie privalumai ar trukumai?
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2011 12 13, 21:05)
Sveikos mamytes  4u.gif
Gal kas turite Scooter S modeliuka?
Kaip suprantu jis vezamas tik i viena puse? Rankena nepersimeta?
Kokie privalumai ar trukumai?
Aciu  mirksiukas.gif


o Jus nepirkot city jet?
Atsakyti
Perskaiciau tema, nusprendziau, kad pirksiu city cross, bet tikrai ne nauja.
Gal kuri iki balandzio busit atvazinejus? ax.gif
Mano patirtis tokia, kad sunui pirkom labai mazai, bet naudota vezima, bebe confort. Zmones buvo mokeje 2600Lt, turiu saskaita, mes perpirkom uz 1600, sportinuka jau pardaviau uz 300 doh.gif turiu kedute su padu, lopsi, bet vel jei pirkti spotini, kaina bus apie 1000. Manau, kad be kedutes city cross galima ciut ne panasia kaina nupirkti. Dabar svarstau ka rinktis... Kainos bebe confort'u nukrito per pora metu n kartu, nebesinori ismesti labai daug pinigeliu balon. Tikrai ieskosiu "nenudrozto" deveto. Jei kas isaugsit, parasykit smile.gif skelbimus seku, laukiu kokio neblogo varianto...
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2011 12 13, 21:05)
Sveikos mamytes  4u.gif
Gal kas turite Scooter S modeliuka?
Kaip suprantu jis vezamas tik i viena puse? Rankena nepersimeta?
Kokie privalumai ar trukumai?
Aciu  mirksiukas.gif


Mes vazinejam su Scooter, jis nuo Scooter S skiriasi tik priekiniais ratukais. Tai rankena nepersimeta, vaikas vezamas tik i viena puse. Pliusu ir minusu pasakyti negaliu, nes musu ne toks modeliukas, bet savuoju atsidziaugti negaliu, manevringas, vaikui patogus, pravaziuojam visur, nesunkus. Tai Scooter S turetu buti dar labiau manevringesnis, del priekiniu ratuku.
Tik man labai nepatinka medziaginis pirkiniu krepsys, pripratau prie edge gelezinio ir viskas doh.gif
Atsakyti
Aciu Ennga 4u.gif Vezimukas tikrai atrodo labai kompaktiskas. Tik man vienas minusas kad vaiko negalima i savo puse vezti, nes taip labiau megstam doh.gif
Atsakyti