Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(Concubina @ 2011 10 29, 15:39)
butent, o kaip su vidine medvilnes medziagyte, kaip ja isvalyt??? kai visas vezimukas medziaginis praskalbei ir viskas, o odinio???  g.gif  Vezt i valykla reik. man atrodo kiek zmoniu tiek nuomoniu  mirksiukas.gif

labai aciu visiems uz patarimus smile.gif
Atsakyti
Vazinejom su odinuku sportiniu vasara, vaikas jame miegodavo pietu miego, po apacia paklodavau medvilnini dekuti (ne visai plona). Ji klodavau irgi kai sededavom vezime. Nebuvo nei karto suprakaitaves schmoll.gif Nors pries tai tureti vezimai budavo medziaginiai, bet vistiek dar kazka paklodavau po apacia ax.gif Yra pirkti spec. pakloteliu, bet man spalvos nepatiko, tai apsiejau ir be ju smile.gif

QUOTE(Concubina @ 2011 10 29, 15:39)
butent, o kaip su vidine medvilnes medziagyte, kaip ja isvalyt??? kai visas vezimukas medziaginis praskalbei ir viskas, o odinio???  g.gif  Vezt i valykla reik. man atrodo kiek zmoniu tiek nuomoniu  mirksiukas.gif


Pries parduodama vezimuka as ploviau skalbimo masinoje (pasinaudojau kitu sm patirtimi) Super viskas issiplove thumbup.gif Odai nieko nenutiko, o medziagyte issiplove puikiai. Lopsiukas atrode kaip naujas smile.gif
Atsakyti
Uzsisakem savaitgali Emuka thumbup.gif po 2 savaiciu turetume gauti wub.gif
laukiu nesulaukiu.
Sake jeigu jau labai nepatiks galesime neimti, jie pasiliks sau, kadangi neturejo nei vieno daikto parodyti tos medziagos kaip gyvai atrodo. As tai isivaizduoju kaip atrodys ir man tinka, tik vyras bijo kad pamatys gyvai ir gal nepatiks
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 31, 12:20)
Uzsisakem savaitgali Emuka  thumbup.gif  po 2 savaiciu turetume gauti  wub.gif
laukiu nesulaukiu.
Sake jeigu jau labai nepatiks galesime neimti, jie pasiliks sau, kadangi neturejo nei vieno daikto parodyti tos medziagos kaip gyvai atrodo. As tai isivaizduoju kaip atrodys ir man tinka, tik vyras bijo kad pamatys gyvai ir gal nepatiks

o kuria spalvyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2011 10 31, 12:48)
o kuria spalvyte smile.gif


Jeans Black smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 31, 12:57)
Jeans Black  smile.gif


o kuri modeli issirinkote?
Atsakyti
QUOTE(vilmajun @ 2011 10 31, 20:02)
o kuri modeli issirinkote?


City Cross
Atsakyti
Gal kuri domėjotės kiek Lenkijoje kainuoja mondial duo combi? Parašiau jiems jau antrą kartą, atsakymo niekaip nesulausiu (kontaktus radau emmaljunga tinklapyje, Bielystoke, berods Farts).
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 31, 12:57)
Jeans Black  smile.gif

Sita spalva buvo ir pernai, per google vaizdus labai nesunku susirast realias foto drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2011 11 02, 18:42)
Sita spalva buvo ir pernai, per google vaizdus labai nesunku susirast realias foto drinks_cheers.gif


tai va kad neradau net per google doh.gif radau vienintele foto kurioj atrodo melynas blink.gif tai nemanau kad atspindi tikraji vaizda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 11 02, 19:26)
tai va kad neradau net per google  doh.gif  radau vienintele foto kurioj atrodo melynas  blink.gif  tai nemanau kad atspindi tikraji vaizda  biggrin.gif

4u.gif
user posted image
user posted image



Beje, ar kas zino 100% ar Babycenter dalyvaus parodoj Vaiku salis?? nerandu ju tarp dalyviu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2011 11 02, 19:51)
4u.gif
Beje, ar kas zino 100% ar Babycenter dalyvaus parodoj Vaiku salis?? nerandu ju tarp dalyviu doh.gif


kad nei viena nuotrauka neatspindi realaus vaizdo schmoll.gif
gal cia kiek, panasiau g.gif
user posted image
ai, nesvarbu vistiek jau uzsakyta. Nemanau, kad nepatiks.

Sestadieni klausem del parodos, sake dalyvaus mirksiukas.gif
Atsakyti