Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Noreciau paklausineti turinciu Emukus del ugio ax.gif
Kitam skyrely diskutavom apie situs vezimelius,tai vienos sako jie lyg ir nieko aukstesnem mamoms,kitos sako,kaip ir zemoki.Mano ugis 1.76,domiuosi city cross,kaip bus su ugiu,ne per zemas?Gal kas is turinciu panausaus ugio?
Apziureti gyvai neturiu galimybes,pirkciau is LT aklai,UK kol kas randu tik online smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 11, 12:52)
o as tai labai noriu emuko city crosso, bet kam pasakau tai visi pirsta prie smilkinio pasukioja, kad vargsiu su nemanievringais ratais  doh.gif  nu ir taip balamutina mane kad negaliu. Laukiam Litexpo parodos, ten zadam pirkti ir gerai prasivazineti pasisukioti ar reikia ties maziausiu pasisukimu kelti vezima i virsu ar tik staigiau sukant


turejau lopsini vezima su nemanevringais ratais, jau taip man nepatiko tie ratai, pavargdavau vazinetis su vezimu, nusipirkau emmuka su manevringais ir negaliu atsidziaugti koks patogumas! nezinau kaip seksis ziema, bet dabar tai super, i nemanevringus net ziuret nesinori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmajun @ 2011 10 19, 14:52)
turejau lopsini vezima su nemanevringais ratais, jau taip man nepatiko tie ratai, pavargdavau vazinetis su vezimu, nusipirkau emmuka su manevringais ir negaliu atsidziaugti koks patogumas! nezinau kaip seksis ziema, bet dabar tai super, i nemanevringus net ziuret nesinori  schmoll.gif


Nitro City pirkote?
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 19, 14:57)
Nitro City pirkote?


city cerox, cia beveik toks pat kaip nitro, tik su permetama rankena, ka labai naudoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmajun @ 2011 10 19, 18:13)
city cerox, cia beveik toks pat kaip nitro, tik su permetama rankena, ka labai naudoju  thumbup.gif


g.gif nieko nesuprantu. Kad cerox neturi manievringu ratu, tik permetama rankena. Ir i nitro man visai nepanasus g.gif

user posted imageuser posted image

argi ne toks?
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 20, 10:48)
g.gif  nieko nesuprantu. Kad cerox neturi manievringu ratu, tik permetama rankena. Ir i nitro man visai nepanasus   g.gif

user posted imageuser posted image

argi ne toks?


cia cerox, o jus googleje paziurekite kaip atrodo City cerox, jis tikrai panasus i Nitro mirksiukas.gif

http://www.babycarri...cles-p-452.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Concubina: 20 spalio 2011 - 10:14
QUOTE(Concubina @ 2011 10 20, 11:12)
cia cerox, o jus googleje paziurekite kaip atrodo City cerox, jis tikrai panasus i Nitro  mirksiukas.gif

http://www.babycarri...cles-p-452.html


dabar aisku. Lietuviskam Emmaljunga puslapy tokio net nera
Atsakyti
QUOTE(Irminaa @ 2011 10 15, 22:53)
As irgi noriu pasidalinti patirtim smile.gif mes turim Smart Duo Combi naudojam keturis menesiukus ir nerandu nei vieno trukumo... tiesa, gal jo svoris smile.gif bet pravazumas, stabilumas atperka viska smile.gif be to gyvenam nuosavam name... auginu antra vaika, o su pirmuoju buvau patriote ir pirkau preke lietuviska Tuti, tai net nera ka lyginti smile.gif gal siandien ir Tuciai jau kitokie, bet pries septynis metus, tai... vargo vakariene... As kaip pamaciau Emmaljunga is karto isimylejau... 4u.gif  Super vezimas... Tikrai nekeisciau i joki kita, bent jau dabar  lotuliukas.gif


As irgi negaliu atsidziaugti jau antrus metus. Vertas sis vezimas kiekvieno lito, kuri sumokejome smile.gif Turime pas tevus su manevringais ratais Graco. Na zinokite man zymiai lengviau valdyti mano nemanevringa Emmaljunga smile.gif Per du metus niekas neluzo, o naujas Graco po menesio naudojimo pradejo bireti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 20, 11:22)
dabar aisku. Lietuviskam Emmaljunga puslapy tokio net nera


jo nuo 2008 metu nebegamina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Concubina @ 2011 10 20, 11:38)
jo nuo 2008 metu nebegamina  smile.gif


taip ir pagalvojau kad cia kazkoks is senesniu bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 20, 12:16)
taip ir pagalvojau kad cia kazkoks is senesniu bus  mirksiukas.gif


kazin kodel nebegamina tokio gero vezimo g.gif city cerox mano 6 ar 7 vezimas, ilgai rinkausi, kol issirinkau kas man labai patinka, o dabar kiekviena diena dziaugiuosi savo pasirinkimu thumbup.gif permetama rankena tai labai pasiteisino
Atsakyti
Sveiki,

atsiprašau, bet tikrai neperskaičiau visos temos blush2.gif

Tiesiog norėjau truputį pasipasakoti apie mūsų džiaugsmus ir .. vargus su emmaljunga.

Pirkom dėvėtą, todėl tiksliai modelio net neįvardinčiau (vat toks http://www.ebay.co.u...#ht_694wt_1270). Pirkom 2010 birželi, jau tada buvo naudotas 1,5 vaiko biggrin.gif mums taip įvardino, nes tiek pirmi tėvai tiek antri neilgai jį naudojo. Tikrai, kondicija buvo nebloga, nebuvo pridėta automobilinė kėdutė ir adapteris (pirkom papildomai mokėjom 450 lt), už vežimą sumokėjom 800 lt.

Kol sūnelis gulėjo lopšy šis vežimas buvo aukso vertas - į nieką nebūčiau keitusi nemanevringų ratų. Lopšys didelis, žiemą dar dėdavom vilnonį vokelį - žodžiu vaikeliui rojus, o kai vaikutis laimingas tai laimingi ir mes.

Paskui nuo 5,5 mėnesio persėdom į sportinę dalį. Irgi viskas super - vaikutis sėdėjo kaip ponas, vietos daug, miegot patogu. Bet mūsų vežime nepersimeta rankena, tai dabar jau iš patirties galiu pasakyti, kad nelabai patogu, todėl kad jis važiuodamas nori matyti kas daros aplinkui tai nusukdavau jį nuo savęs, bet kai užmigdavo man patogiau kai jį matau. Dabar sūneliui jau 1,1 m, tai patikėkit kai reikia apsukti sėdimą dalį su joje miegančiu vaiku kad jo nepažadintum blink.gif šiuo atveju sekančiam vaikui pirkdama vežimą žiūrėsiu kad rankena persimestų g.gif Ir dabar jau norėčiau, kad ratai būtų manevringi rolleyes.gif

Manęs nuo pat pradžių neveikė gąsdinimai, kad vežimas didelis ir sunkus, aš nuo pat pradžių galvojau ne apie save, o apie vaiko patogumą. Ir nė kiek nesigailiu. Laiptais nuo lifto iki laukutinių durų nuvažiuodavom be problemų - niekas nelūžo, niekas nesugedo 4u.gif

Bet jei jau pradėjau apie sugedimus, tai vieną turim.. doh.gif ir labai rimtą, todėl noriu pasiklausti ar dar kam nors taip nutiko, ar čia tik mes tokie nelaimėliai ir gal kas galit patarti ką daryti. Sulūžo sėdimos dalies išėmimo mygtukas (tas kurį paspaudus sėdima dalis atsiskiria nuo ratų). Sulūžo, gal nelabai tinkamas žodis. Žodžiu, nuo dažno vežimo išrinkimo - surinkimo prasiplėtė plastmasinės dalys laikančios troselį, kuris yra patempiamas, kai mes spaudžiame mygtuką (o siaube kaip sunku paaiškinti doh.gif smile.gif ) Aš suprantu, kad jei neturėjote jokių bėdų su tuo mygtuku, tai gana sunku mane suprasti, nes aš pati nė neįsivaizdavau kaip visa ta sistema veikia, kol nesulūžo sad.gif Taigi dabar važiuodama su mažium kažkur su mašina visada turiu turėti atsuktuvą (!), kad mums baigus vaikščioti galėčiau supakuoti vežimą atgal i bagažinę! gun_bandana.gif Net gėda, bet dėl šio gedimo pradedu vežimo švelniai tariant nebemėgti ir mąstau pirkti Emmaljunga Scooter 2.0 skėtuką.

Bet kokiu atveju, gal yra tėvelių susidūrusių su panašia (ar tokia pačia) bėda. Ji pataisoma ar sportinę dalį galima tiesiai į šiukšlyną mesti? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo llietuvaite: 28 spalio 2011 - 00:46