Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 10 09, 09:56)
na jau na jau, klasikinė važiuoklė pakankamai pravaži. Ar turėjot klasikinę? Ir per smėlį, ir per nenuvalytus snieguotus kelius ji važiuoja labai gerai. Ir važiuojant duobėtu ar akmenuotu keliu klasikinė važiuoklė ne tik kad gerai pravažiuoja, bet yra pakankamai minkšta, kad nekratytų. Manau, kad didesnis skirtumas tarp šių važiuoklių yra dėl amortizacijos, permetamų rankenų, gal dar kam dėl krepšio labai didelis skirtumas. Pravažumo tikrai vienodos turi būti.


Tikriausiai ne taip trupuituka issireiskiau. Taip Emmaljungos klasikines vaziokles pravazumas irgi geras. Tik sportine vaziuokle tvirtesne. Ratai didesni. Stabdziai is abieju pusiu ir ne tokie, kaip klasikineje. Del to ji 1,8 kg. sunkesne. Bet stabdzius labai lengvai su koja spausti ir atgal irgi su koja lengvai atleisti. Skaiciau, kad klasikineje kazkam kila problemos del stabdziu. O del grozio nesiginciajama. Man pvz. sportine grazesne smile.gif Bet jei renkiesi Mondial odinuka, tai aisku su klasikine graziau atrodo vezimelis. As nenorejau odinuko, del to man Edge su sportine vaziuokle grazesnis.
Atsakyti
O sakykit kur butu galima rasti ant vezimo metus, kada jis pagamintas?
Nes kas parduoda naudota, dazniausiai isigijimo dokumento nepateikia, tai kaip zinoti, kad vezimas butent tu metu, kaip tarkim nurodo pardavejas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 10 10, 10:08)
Tikriausiai ne taip trupuituka issireiskiau. Taip Emmaljungos klasikines vaziokles pravazumas irgi geras. Tik sportine vaziuokle tvirtesne. Ratai didesni. Stabdziai is abieju pusiu ir ne tokie, kaip klasikineje. Del to ji 1,8 kg. sunkesne. Bet stabdzius labai lengvai su koja spausti ir atgal irgi su koja lengvai atleisti. Skaiciau, kad klasikineje kazkam kila problemos del stabdziu. O del grozio nesiginciajama. Man pvz. sportine grazesne smile.gif Bet jei renkiesi Mondial odinuka, tai aisku su klasikine graziau atrodo vezimelis. As nenorejau odinuko, del to man Edge su sportine vaziuokle grazesnis.


Viskas ok. Mes sportinės vien dėl jos dydžio neėmėm, nors man ji turėjo daugiau privalumų. O kiekvieną kartą nuiminėti ratus dedant rėmą į bagažinę, tai jokio malonumo. mirksiukas.gif O dėl grožio tai net nežinau biggrin.gif Kažkaip labiau kai rinkomės į funkcionalumą žiūrėjom.

QUOTE(enia @ 2011 10 11, 10:30)
O sakykit kur butu galima rasti ant vezimo metus, kada jis pagamintas?
Nes kas parduoda naudota, dazniausiai isigijimo dokumento nepateikia, tai kaip zinoti, kad vezimas butent tu metu, kaip tarkim nurodo pardavejas? smile.gif


ant rėmo yra visi duomenys surašyti.
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 10 11, 09:42)
ant rėmo yra visi duomenys surašyti.

Viena kur apziurinejom, buvo serijos numeris,vaziokles serija, pagaminimo salis, visi kiti lipdukai bet pagaminimo datos neradom nei viename, uztat ir kilo klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2011 10 11, 10:50)
Viena kur apziurinejom, buvo serijos numeris,vaziokles serija, pagaminimo salis, visi kiti lipdukai bet pagaminimo datos neradom nei viename, uztat ir kilo klausimas g.gif


jeigu iki tol niekas neparašys, vakare patikslinsiu. nebepamenu kurie, bet tam serijos nr. yra pagaminimo datos skaičiukai.
Atsakyti
aciu uz patarimus, jau isirinkome ir nusipirkome klasikine vaziuokle:) su baltomis juostomis ant ratu, nes grzesne pasirode, nu ir truputi mazesne:)

QUOTE(Gerina @ 2011 10 07, 14:11)
Musu sportine. Man ji  thumbup.gif . Klasikines stabdys man nepatinka. Pagalvokit kur daugiau vazinesit, jei zadat i miska ruostis, jei masina nera maza, ir nereikes labai nesioti, tai sportine geris.
Beje, man ta ruda spalva  wub.gif Kai pirkau - tokios dar nebuvo, bet dabar tai tikrai susimastyciau ar imti violetini, kaip musu, ar ta kavos spalvos  rolleyes.gif

aha daug po gamta teks vazineti, bet reikes kartais ir i parduotuve uzsukti, o klasikine atrodo kaskaip manevringesne. sutinku stabdys toks kaip pries 100 metu ant klasikines:) bet veikiantis ir svarbu patikimas, ziurinejom keleta naudotu emaljungu, tai ant sportines vaziuokles buvo keli dantraciai jau isluze (na kur stabziai kisasi i krumpliarati), o tos klasikines atrodo net neimanoma sulauzyti:)

QUOTE(Ksesanko @ 2011 10 08, 18:54)
Man patogesne sportine, nes apacioje medziaginis krepsys. Dar didelis pliusas permetama rankena. Mums pasiteisino sportinuke. Labai patogu permesti, kai dukrelei nusibosta i mane ziureti. Ratai sportines didesni, todel jos pravazumas didesnis. Jei zadate tik gerais keliukais vazinetis, tai uzteks ir klasikines, bet, jei megstate po miskus braidyti ar duobetais keliais, tai sportine patogesne. Teleskopine rankena man atrodo tvirtesne. Man ji patogi, bet jei esate zemesnio ugio, tai gali  nepatikti. Nors as ne is aukstuju. Man patogu. Bet turekite omeny sportine vaziuokle kietesne, nes neturi    kietumo reguliavimo funkcijos. Bet vis tiek super minksta, palyginus su kitu vezimeliu vaziuoklemis.


na juk galima is masinos isimant, ar pries isodinant vaikeli ir ant klasikines perdeti lopsi, galvojom kad patogu su ta permetama rankena, bet kiek daznai ja naudosimes?smile.gif

beje, man sportine vistik pasirode minkstesne uz klasikine, turbut del siek tiek platesniu ir minkstesniu ratu 4u.gif jei bus per kieta su klasikine nuleisim siek tiek oro:)))


QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 10 09, 08:56)
na jau na jau, klasikinė važiuoklė pakankamai pravaži. Ar turėjot klasikinę? Ir per smėlį, ir per nenuvalytus snieguotus kelius ji važiuoja labai gerai. Ir važiuojant duobėtu ar akmenuotu keliu klasikinė važiuoklė ne tik kad gerai pravažiuoja, bet yra pakankamai minkšta, kad nekratytų. Manau, kad didesnis skirtumas tarp šių važiuoklių yra dėl amortizacijos, permetamų rankenų, gal dar kam dėl krepšio labai didelis skirtumas. Pravažumo tikrai vienodos turi būti.

sakyciau abi vaziuokles turi vienoda pravazuma, tik gal kad sportine kiek platesne ir atrodo spabiliau stovi, o klasikine kiek siauresne, ir daugiau galima kur "pralysti" tarp tarpu:)

QUOTE(hostas @ 2011 10 09, 14:32)
mes pirkom su klasikinę dėl to kad lengvesnė, nes nešiot reikia. Pravažumas manau tikrai, kad tas pats, ne stumti vis tiek patiems reikia smile.gif čia tik dėl permetamos rankenos verta sport rinktis, na aišku tuo atveju jeigu vežimo nereiks nešiot.

na nesioti tai nereikes, gyvename nuosavame name, bet i automobili ikelti/iskelti tai reikes labai daznai, tai tie pora kilogramu ir keli centimetrai maziau ant klasikines vaziuokles manau pasijaus:)
Atsakyti
o as tai labai noriu emuko city crosso, bet kam pasakau tai visi pirsta prie smilkinio pasukioja, kad vargsiu su nemanievringais ratais doh.gif nu ir taip balamutina mane kad negaliu. Laukiam Litexpo parodos, ten zadam pirkti ir gerai prasivazineti pasisukioti ar reikia ties maziausiu pasisukimu kelti vezima i virsu ar tik staigiau sukant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 11 spalio 2011 - 11:52
QUOTE(enia @ 2011 10 11, 10:30)
O sakykit kur butu galima rasti ant vezimo metus, kada jis pagamintas?
Nes kas parduoda naudota, dazniausiai isigijimo dokumento nepateikia, tai kaip zinoti, kad vezimas butent tu metu, kaip tarkim nurodo pardavejas? smile.gif

Pagaminimo metai buna toks lipdukas pilkos spalvos ir ant jo uzrasyti metai menuo, serijos nr. Bet jei norite suzinoti kuri tai kolekcija, tai +1metai.

pvz 2011 birzeli - liepa jau parduodama 2012 metu kolekcija, o ant remo rasoma bus pagaminimo data 2011 06 20.

zinoma dar yra visagalis google, nepatingekite ir suzinosite i visus klausimus ats
Papildyta:
QUOTE(@leja @ 2011 10 11, 12:52)
o as tai labai noriu emuko city crosso, bet kam pasakau tai visi pirsta prie smilkinio pasukioja, kad vargsiu su nemanievringais ratais  doh.gif  nu ir taip balamutina mane kad negaliu. Laukiam Litexpo parodos, ten zadam pirkti ir gerai prasivazineti pasisukioti ar reikia ties maziausiu pasisukimu kelti vezima i virsu ar tik staigiau sukant

Pasukiokite jiems pirsta atgal, nes jie vargs ziema su manevringais ratais, kai musu orais ir saligatviu valymo tendencijom nepravaziuos, o vaika migdys balkone:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabyt91: 11 spalio 2011 - 14:34
QUOTE(gabyt91 @ 2011 10 11, 14:36)
Pasukiokite jiems pirsta atgal, nes jie vargs ziema su manevringais ratais, kai musu orais ir saligatviu valymo tendencijom nepravaziuos, o vaika migdys balkone:)


lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Gryna teisybe!!!
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 11, 12:52)
o as tai labai noriu emuko city crosso, bet kam pasakau tai visi pirsta prie smilkinio pasukioja, kad vargsiu su nemanievringais ratais  doh.gif  nu ir taip balamutina mane kad negaliu. Laukiam Litexpo parodos, ten zadam pirkti ir gerai prasivazineti pasisukioti ar reikia ties maziausiu pasisukimu kelti vezima i virsu ar tik staigiau sukant


As irgi mastau ar city cross, ar Nitro city? g.gif
Mergaites, mums tai pirmas lelius bus, nieko nesuprantu as apie tuos vezimus ...
Kiek realiai reikia tos sportines dalies? Nes as manau, kad veliau vistiek reikes dairytis kokio sketuko (lengvesnio sportinio).
Atsakyti
As irgi noriu pasidalinti patirtim smile.gif mes turim Smart Duo Combi naudojam keturis menesiukus ir nerandu nei vieno trukumo... tiesa, gal jo svoris smile.gif bet pravazumas, stabilumas atperka viska smile.gif be to gyvenam nuosavam name... auginu antra vaika, o su pirmuoju buvau patriote ir pirkau preke lietuviska Tuti, tai net nera ka lyginti smile.gif gal siandien ir Tuciai jau kitokie, bet pries septynis metus, tai... vargo vakariene... As kaip pamaciau Emmaljunga is karto isimylejau... 4u.gif Super vezimas... Tikrai nekeisciau i joki kita, bent jau dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 10 13, 09:32)
As irgi mastau ar city cross, ar Nitro city?  g.gif 
Mergaites, mums tai pirmas lelius bus, nieko nesuprantu as apie tuos vezimus ...
Kiek realiai reikia tos sportines dalies? Nes as manau, kad veliau vistiek reikes dairytis kokio sketuko (lengvesnio sportinio).


sketukas gal ir gerai, bet.. kai bus geri orai, daug vaikstinesite lauke, vaikiukas nores miegiuko, Emmuku tikrai super ilga sportinuko gulima dalis, paguldei normaliai vaikiuka ir toliau gali vaikstinet, o su sketuku vargo vakariene, kai paziuriu kaip uzmige vaikiukai juose kankinasi, nebent turet rezima ir per miegus jokiu lauku rolleyes.gif
Atsakyti