Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(jur12345 @ 2011 10 06, 14:25)
sveikos mamytes, susiduriau su tokia problema uzsimaniau isskalbti savo scooteri, bet ziuriu, kad medziaga nenusiima nuo remo, nesupratau ar taip gali buti, gal nerandu kaip nuimti? Man lieka pritvirtinta sonuose mazdaug toje vietoje kur vaiko rankytes.

Kaip skalbdavote savo emmukus?

Speju, kad tiesiog neatsukat soniniu varztuku 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2011 10 07, 12:56)
Speju, kad tiesiog neatsukat soniniu varztuku 4u.gif

user posted image


nu jo, nes isivaizdavau, kad turetu kazkaip paprasciau nusiimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelePau @ 2011 10 07, 08:35)
sveiki,

padekit apsispresti, kokia vaziuokle rinktis prie Edge Duo 12221 Pro Coffe:


gal kas turejote vienoki ar kitoki? funkciju atrodo daugiau tame SPORT, bet klasikinis graziau ziurisi:) tai ka dabr rinktis? smile.gif)


Musu sportine. Man ji thumbup.gif . Klasikines stabdys man nepatinka. Pagalvokit kur daugiau vazinesit, jei zadat i miska ruostis, jei masina nera maza, ir nereikes labai nesioti, tai sportine geris.
Beje, man ta ruda spalva wub.gif Kai pirkau - tokios dar nebuvo, bet dabar tai tikrai susimastyciau ar imti violetini, kaip musu, ar ta kavos spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindre @ 2011 10 07, 09:04)
Sveikos, gal kas turite atsiliepimu apie cerox 2.0?

Mes ka tik nusipirkom cerox 2.0. Uzsisakem is 2012m. katalogo.
Siaip baisiai didelis griozdas ir sunkus, bet gyvenant nuosavame name - tai ne beda. Pats didziausias privalumas, tai permetama rankena, nes mes pirkom dvimeciui, kurio jau su visa sedyne neimanoma perkelti. Musu jaunuolis ir ilgas, ir nesmulkus, puikiai telpa ir patogiai miega.
Net nezinau kas dar domina, paklauskit
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulius @ 2011 10 08, 00:04)
Mes ka tik nusipirkom cerox 2.0. Uzsisakem is 2012m. katalogo.
Siaip baisiai didelis griozdas ir sunkus, bet gyvenant nuosavame name - tai ne beda. Pats didziausias privalumas, tai permetama rankena, nes mes pirkom dvimeciui, kurio jau su visa sedyne neimanoma perkelti. Musu jaunuolis ir ilgas, ir nesmulkus, puikiai telpa ir patogiai miega.
Net nezinau kas dar domina, paklauskit
mirksiukas.gif


O kodel rinkotes toki? Kad platesnis? g.gif
Kokia kaina gavos? Ar sukalbami jie ten su nuolaidom? blush2.gif
As tai metausi tarp City cross ir Nitro city. Man svarbiausia, kad butu kompaktiskas, nesunku butu nusinesti, tik idomu kaip tas Nitro ziema? Kazkaip tie mazi ratukai gasdina.
Atsakyti
QUOTE(rutelePau @ 2011 10 07, 10:20)
taip tiap, klasikine ir mazesne ir lengvesne ir atrodo kad grazesne, bet kuri vaziuokle praktiskesne, saugesne, patogesne?


Man patogesne sportine, nes apacioje medziaginis krepsys. Dar didelis pliusas permetama rankena. Mums pasiteisino sportinuke. Labai patogu permesti, kai dukrelei nusibosta i mane ziureti. Ratai sportines didesni, todel jos pravazumas didesnis. Jei zadate tik gerais keliukais vazinetis, tai uzteks ir klasikines, bet, jei megstate po miskus braidyti ar duobetais keliais, tai sportine patogesne. Teleskopine rankena man atrodo tvirtesne. Man ji patogi, bet jei esate zemesnio ugio, tai gali nepatikti. Nors as ne is aukstuju. Man patogu. Bet turekite omeny sportine vaziuokle kietesne, nes neturi kietumo reguliavimo funkcijos. Bet vis tiek super minksta, palyginus su kitu vezimeliu vaziuoklemis.
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 10 08, 11:59)
O kodel rinkotes toki? Kad platesnis?  g.gif
Kokia kaina gavos? Ar sukalbami jie ten su nuolaidom?  blush2.gif
As tai metausi tarp City cross ir Nitro city. Man svarbiausia, kad butu kompaktiskas, nesunku butu nusinesti, tik idomu kaip tas Nitro ziema? Kazkaip tie mazi ratukai gasdina.

Mums reikejo dideliais ratais, permetama rankena ir tik sportinuko. Taigi nelabai yra is ko rinktis, nes kiti komplektuojami su lopsiais.
Nuolaidos reikia paprasyti. Mes issiderejom 10 proc. (sumokejom beveik 2000).
Irgi ziurinejom tuos su mazais priekiniais ratukais. Bet gyvenant uzmiestyje ir ziema, tai tikrai netinkami schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelePau @ 2011 10 07, 09:35)
sveiki,
padekit apsispresti, kokia vaziuokle rinktis prie Edge Duo 12221 Pro Coffe:


kai rinkausi tai žinojau, kad reikės reguliuot aukštį, t.y. man reikia žemiau, MB aukštai. Šiaip man pagrindinis rodiklis buvo toks, kad klasikinė gražiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 10 08, 19:54)
Man patogesne sportine, nes apacioje medziaginis krepsys. Dar didelis pliusas permetama rankena. Mums pasiteisino sportinuke. Labai patogu permesti, kai dukrelei nusibosta i mane ziureti. Ratai sportines didesni, todel jos pravazumas didesnis. Jei zadate tik gerais keliukais vazinetis, tai uzteks ir klasikines, bet, jei megstate po miskus braidyti ar duobetais keliais, tai sportine patogesne. Teleskopine rankena man atrodo tvirtesne. Man ji patogi, bet jei esate zemesnio ugio, tai gali  nepatikti. Nors as ne is aukstuju. Man patogu. Bet turekite omeny sportine vaziuokle kietesne, nes neturi    kietumo reguliavimo funkcijos. Bet vis tiek super minksta, palyginus su kitu vezimeliu vaziuoklemis.


na jau na jau, klasikinė važiuoklė pakankamai pravaži. Ar turėjot klasikinę? Ir per smėlį, ir per nenuvalytus snieguotus kelius ji važiuoja labai gerai. Ir važiuojant duobėtu ar akmenuotu keliu klasikinė važiuoklė ne tik kad gerai pravažiuoja, bet yra pakankamai minkšta, kad nekratytų. Manau, kad didesnis skirtumas tarp šių važiuoklių yra dėl amortizacijos, permetamų rankenų, gal dar kam dėl krepšio labai didelis skirtumas. Pravažumo tikrai vienodos turi būti.
Atsakyti
Gal galite parasyti preliminarias ,,City" lopsio ir automobilines kedutes kainas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 10 09, 08:56)
na jau na jau, klasikinė važiuoklė pakankamai pravaži. Ar turėjot klasikinę? Ir per smėlį, ir per nenuvalytus snieguotus kelius ji važiuoja labai gerai. Ir važiuojant duobėtu ar akmenuotu keliu klasikinė važiuoklė ne tik kad gerai pravažiuoja, bet yra pakankamai minkšta, kad nekratytų. Manau, kad didesnis skirtumas tarp šių važiuoklių yra dėl amortizacijos, permetamų rankenų, gal dar kam dėl krepšio labai didelis skirtumas. Pravažumo tikrai vienodos turi būti.



mes pirkom su klasikinę dėl to kad lengvesnė, nes nešiot reikia. Pravažumas manau tikrai, kad tas pats, ne stumti vis tiek patiems reikia smile.gif čia tik dėl permetamos rankenos verta sport rinktis, na aišku tuo atveju jeigu vežimo nereiks nešiot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hostas: 09 spalio 2011 - 14:33
O man gelezinis krepsys daug geriau nei medziaginis, turejau klasikine vaziuokle man super viskas joje, o dabar pas scooteri medziaginis krepsys tai man jis nepatinka, netalpus ( gal tiksliau sunkiau i ji sudeti pirkinius supakuotus, vaiko pilna tase) vaziuojant per lietu slampa ir t.t
Atsakyti