Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(@leja @ 2011 09 13, 17:34)
kaiptik apziuredama crossa domejausi tuo ir klausiau ir rode, vaziuokle jo minksta, bet tai nesiskaito kad supamas vezimas, supami yra mondial ir edge



kogero reiks paciai nuvaziuot ir apsiziuret kaip ten kas supuojas ax.gif gal tikrai uztenka ir siaip minkstos vaziuokles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2011 09 15, 10:09)
kogero reiks paciai nuvaziuot ir apsiziuret kaip ten kas supuojas ax.gif  gal tikrai uztenka ir siaip minkstos vaziuokles smile.gif


supami vezimai, bent jau kiek man teko matyti, tai buna dideli su klasikine vaziuokle. Cia jau kam ko reikia
Atsakyti
QUOTE(Dain@ra @ 2011 09 13, 15:17)
O kur Kaune butu galima gyvai paciupinet Emmaljungas?  g.gif

Kaune tai nebent pas pazistamus, nes jais prekiauja tik Vilniuje ir klaipedoje Babycenter smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2011 09 15, 11:07)
Kaune tai nebent pas pazistamus, nes jais prekiauja tik Vilniuje ir klaipedoje Babycenter smile.gif .

dekui 4u.gif perlekiau pardes, tai tikrai kaune siu vezimu neradau doh.gif gal kas nors galetu parasyti Nitro city 3in1 apytiksle kaina. I AZ, jei temoj to skelbti negalima ax.gif aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Dain@ra @ 2011 09 15, 11:13)
dekui  4u.gif  perlekiau pardes, tai tikrai kaune siu vezimu neradau  doh.gif  gal kas nors galetu parasyti Nitro city 3in1 apytiksle kaina. I AZ, jei temoj to skelbti negalima  ax.gif aciu  aciuks.gif


parasyk i parduotuve maila kas domina ir jei pakankamai greit atsako mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip su Nitro city ziema? Ar sunku pravaziuot?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 09 16, 12:13)
Merginos, o kaip su Nitro city ziema? Ar sunku pravaziuot?


kiek teko skaityt atsiliepimu, tai puikiai rieda ir ziema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dain@ra @ 2011 09 16, 15:27)
kiek teko skaityt atsiliepimu, tai puikiai rieda ir ziema  thumbup.gif


Aciu 4u.gif , gal bus daugiau pasisakymu mamyciu, turinciu si vezimeli. Su kokiais sunkumais susiduria? Nes as kito varianto neturiu ... man reikes siauro, kompaktisko ir nesunkaus. Dar mastau apie Maxi-cosi Elea blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norma: 16 rugsėjo 2011 - 15:39
O gal kas nors zinot kiek procentu nuolaida duoda per paroda "Vaiku salis"?
Atsakyti
QUOTE(**Fėja** @ 2011 09 16, 23:48)
O gal kas nors zinot kiek procentu nuolaida duoda per paroda "Vaiku salis"?


Man ir aktualu, ar jie isvis dalyvaus? g.gif Butu gerai vienoj vietoj viska susiziuret.
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 09 17, 08:38)
Man ir aktualu, ar jie isvis dalyvaus?  g.gif Butu gerai vienoj vietoj viska susiziuret.

Tikrai dalyvaus 4u.gif praita savaite pirkome vezimuka, tai gavome zodini pakvietima, sake ,kas atvaziuos su emmukais i paroda gaus kazkokias dovaneles ax.gif biggrin.gif
Mes savo pirmaji emuka pirkome parodos metu, nes ir laukiau nuolaidu, tai gavome 10% unsure.gif ir sport tasyte, bet spalvos pasirinkimo buvo tik dvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 09 17, 07:38)
Man ir aktualu, ar jie isvis dalyvaus?  g.gif Butu gerai vienoj vietoj viska susiziuret.



o kada bus ta paroda?
Atsakyti