Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(enia @ 2011 09 07, 10:34)
Sveiki,

Gal kas zino ar  Emmaljunga First Class 0-13kg autokėdutes tvirtinasi i masina tik ant Emmaljunga ISOFIX pagrindo, ar tinka ir kitu gamintoju baze?

Dekoju.


Tik ant Emmaljungos. ir ju isofiksai buvo isimti is prekybos. Nzn ar jau pasirode patobulinti.
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2011 08 22, 14:30)
Sveiki,
Gal kas vazinejate su Scooter vezimeliu? Kokie butu atsiliepimai apie ji? Ar patogus vaikui miegojimui ir kaip pas juos su dirzais? Ar ziema nebaisi su juo ?
Mes katik atsisveikinom su lopsiu ,uzsidejom sportinuka, bet man nelimpa ir viskas...... Pirkdama Edge svajojau apie Scooter, bet jis skirtas tik nuo 6 men. Gal ir nelimpa, nes Scooterio noriu  blush2.gif
4u.gif

Mes turim Scooter'į wub.gif man jis super. Važiuoja visur kiaurai, nei smėlis, nei sniegas nebaisu thumbup.gif Mes dar pirkom su užklotu ant kojyčių, tai žiemai geresnio sportinuko neįsivaizduoju blush2.gif Miega dukrytė patogiai. O dėl diržų, ne visada mes juos segam blush2.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.



Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2011 09 07, 12:07)
Mes turim Scooter'į  wub.gif man jis super. Važiuoja visur kiaurai, nei smėlis, nei sniegas nebaisu  thumbup.gif Mes dar pirkom su užklotu ant kojyčių, tai žiemai geresnio sportinuko neįsivaizduoju  blush2.gif Miega dukrytė patogiai. O dėl diržų, ne visada mes juos segam  blush2.gif

Mes apsisprendeme imti scooteri, tai sia savaite turetu jau buti, kojyciu uzkloteli ir pasiemem 4u.gif
Sakykite, o kokia lietaus apsauga emete, permatoma ar ne?
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2011 09 07, 10:34)
Sveiki,

Gal kas zino ar  Emmaljunga First Class 0-13kg autokėdutes tvirtinasi i masina tik ant Emmaljunga ISOFIX pagrindo, ar tinka ir kitu gamintoju baze?

Dekoju.


Tai kad paskutiniu metu isofix pagrindo šiom kėdutėm nebegamina, tai tvirtinasi tik diržų pagalba.
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas pirko Emmaljunga vezimuka ne is Baby Market?
Ziuriu Lenkijoj pigiau gaunasi...tik vat nezinau kur rasti parduotuve, kuri galetu atsiusti man i LT.
Ar visos pirkot is Baby market? blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 09 07, 22:58)
Tai kad paskutiniu metu isofix pagrindo šiom kėdutėm nebegamina, tai tvirtinasi tik diržų pagalba.

Taip nebegamina, bet jeigu yra galimybe gauti sena ir mielai ji isigysim, kadangi pritvirtinta vien dirzais kedute Emmaljungos man labai jau nepatvariai atrodo g.gif
Atsakyti
Emmaljungos kedutes baze del to ir buvo issimta, nes neatitiko saugumo reikalavimu... Kol nebus pakoreguota ir sutvarkyta, i rinka jos niekas ir negrazins... Tai klausimas kuom saugesne ji pritvirtinta-baze ar dirzais... smile.gif Zinoma, cia jau kiekvienai mamytei individualiai spresti... 4u.gif

QUOTE(enia @ 2011 09 08, 10:39)
Taip nebegamina, bet jeigu yra galimybe gauti sena ir mielai ji isigysim, kadangi pritvirtinta vien dirzais kedute Emmaljungos man labai jau nepatvariai atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrutele: 08 rugsėjo 2011 - 09:44
QUOTE(enia @ 2011 09 08, 10:39)
Taip nebegamina, bet jeigu yra galimybe gauti sena ir mielai ji isigysim, kadangi pritvirtinta vien dirzais kedute Emmaljungos man labai jau nepatvariai atrodo g.gif


man asmeniškai ji daug tvirčiau atrodo prisegta diržais... Tuo labiau, kad pas mus auto diržai tiek įsitempia, kad ta kėdutė vos juda. Tai ir poreikio nėra isofix'ui. O padėvėtų pažiūrėkit skelbimuose. Kartais būna.
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2011 09 07, 13:32)
Mes apsisprendeme imti scooteri, tai sia savaite turetu jau buti, kojyciu uzkloteli ir pasiemem  4u.gif
Sakykite, o kokia lietaus apsauga emete, permatoma ar ne?

komplektacijoje buvo nepermatoma. Bet dar nei karto neprireikė smile.gif Jei vos lynoja, neperlyja medžiaga, o į lietų nepataikėm.
QUOTE(Revla @ 2011 09 08, 10:16)
Sveikos,
Gal kas pirko Emmaljunga vezimuka ne is Baby Market?
Ziuriu Lenkijoj pigiau gaunasi...tik vat nezinau kur rasti parduotuve, kuri galetu atsiusti man i LT.
Ar visos pirkot is Baby market? blush2.gif

mes iš Babycenter. Nesigailiu visiškai, nes aptarnavimas thumbup.gif Pametėm nuo rato dangtelį, nuėjau paklausti gal turi parduoti, tai net neprašyti davė nemokamai thumbup.gif nes yra garantija 2 m. O iš Lenkijos kažin kaip būtų su garantijom?
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2011 09 07, 13:32)
Mes apsisprendeme imti scooteri, tai sia savaite turetu jau buti, kojyciu uzkloteli ir pasiemem  4u.gif
Sakykite, o kokia lietaus apsauga emete, permatoma ar ne?

Sakykit, o kokia dabar Scooterio kaina? radau skelbima "alio", kad nauja scooter2 parduoda uz 650 lt blink.gif. nesuprantu kaip taip gali buti, jei pernai mokejom gerokai daugiau?
Atsakyti
QUOTE(helpn @ 2011 09 09, 15:49)
Sakykit, o kokia dabar Scooterio kaina? radau skelbima "alio", kad nauja scooter2 parduoda uz 650 lt  blink.gif. nesuprantu kaip taip gali buti, jei pernai mokejom gerokai daugiau?

Tai ka parasete baby center mokejom dvigubai, su visais priedais, isejo daugiau nei dvigubai.
Taigi yra kas perka per ebay ir perpardavineja .........ar dar is kur nezinau, uz tai pigiau ir parduoda. g.gif smile.gif Ryt vaziuojam parsivesti savo vezimuko. ax.gif
Atsakyti