Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

Ar sirsiu medus laikomas saldytuve?
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 23, 09:39)
Ar sirsiu medus laikomas saldytuve?

taip, rasiau neperseniausiai bent manasis darytas ne su spiritu kavineje tapo vandenuku, tai dejom i kamera ir kazkiek patirstejo vel unsure.gif
Atsakyti
vilmux, grazios sventes jums 4u.gif
Atsakyti
sveikos planuotojos 4u.gif , kadangi pati nemažai medžiagos esu įkėlus į albumą, jei kas nors neištrynė, senokai tikrinau tą paštą, galima atslaptinti albumą, tačiau yra keletą bet... yra mamų sudėjusių asmeninių foto ir t.t reikia jų atsiklausti ar to jos norės, reikia, sukėlusių medžiagą narių atsiklausti ar jos sutinka, kad albumas tampa viešas. Sakykit kaip norit tačiau vis tiek yra skirtumas kaip albumas užrakintas ar ne. Man būna parašo mamos, kurios tik prisijungia šiandien į forumą su nuliu žinučių ir prašo prisijungimo duomenų pasakysiu atvirai neduodu, nes tokie žmonės ateina tik pasiimti,o apie gražą tai net kalbos negali būti , kuomet parašau slaptažodžius ir paprašau, kad ir savo idėjų patalpintų bei papildytų albumą, tačiau kaip ligita33 sako kaip kažkada kažkas sukėlė taip ir yra, ir dar noriu pasakyti, kad nemažai teko atnaujinti ten esamą medžiagą, kuri kažkokiu būdu buvo dingusi, tai man pasakykit tada kam reikia vargo toms kurios stengiasi pasidalinti ?

QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 20:40)
Aciu mamytems, kurios atsiunte i az prisijungimo duomenis  4u.gif
Deja, bet is siulytu pirmam psl dar neatsake  g.gif
Gaila, kad musu sumanyta ideja sukurti musu albumiuka taip negraziai gvildenama toliau... keista, kad tokioje temoje sitiek taisykliu, neapykantos, nedraugiskumo (aisku isskyrus keleta atveju). kai mes viskuo dalinames kazkaip buvo draugiskiau... man is sio forumo viena mamyte net is foto krikstynu filmuka su muzika dykai sukure.... gaila, kad svarbiausios detales - draugiskumas ir supratimas cia palieka paskutinej vietoj.
Itariu, kad as savo albumiuka pasalinsiui,... nes jei uzmirsus prisijungima pati turiu patirti tiek nepatogumu...tai atleiskite  verysad.gif ...... nusivyliau.... sad.gif

deja Jūs teisi, tada buvo pradžia , graži pradžia, kur dabar kažkaip viskas stebuklingai pasikeitė, ir tikrai ne dėl slaptažodžių negavimo schmoll.gif , o todėl,kad visi nori tik gauti, o duoti nenori. Tikiu,kad Jums labai nemalonu kaip prisidėjote prie albumo papildymo, kūrimo ir t.t , Albumai ir taip pravalyti itin... tai va reik pamąstyti ar iš vis jis reikalingas, nes ir aš turbūt šalinsiu , jei jis bus viešas biggrin.gif

QUOTE(ligita33 @ 2011 07 22, 14:06)

Beje i privatuji albuma buvo sumanyta kad des ispudziu foto visos mamytes, kurios apsilanko sioje temuteje ir pasinaudoja musu sukaupta patirtimi... taciau kadangi niekas nededa, tai galima patvarkyti ta privatu albuma ir neklausiant kitu mamu, paliekant pries atiduodant koda i pirmaji psl tik tas foto, kuriose nera zmoniu.


žinot beskaitant diskusijas, pamaniau, kad gal tikrai Svajūnė atsidarytų temą be komentarų scenarijams, popierėliams, ir t.t tokių kurių galima kas nori nekišti po raktu biggrin.gif , o gmailą jei padarysite viešą ateiti bet kam ir ištrinti sukauptą info vieni niekai, ar manote ,kad forume visi geriečiai samariečiai sėdi? kurie neturi blogų ketinimų ? žodžiu spręsti Jums , tačiau jei mano balsavimą užskaitytume tai aš balsuoju už temą be komentarų bendrinei info ir kitiems dalykams , ir jokiu būdu nedaryti viešo albumo gmaile. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 22, 23:38)
dekui, kaip tik siandien ir norejau klaust apie helio balionus ... Kaip supratau, ta parduotuve randasi Naugarduko gatveje, taip?  4u.gif
thumbup.gif


taip, naugarduko, jie ten iskart sviezius pripucia, jei daugiau reikia, tai as visada pries vaziuojant paskambinu ir uzsakau tada nereik laukti smile.gif
Atsakyti
Man būna parašo mamos, kurios tik prisijungia šiandien į forumą su nuliu žinučių ir prašo prisijungimo duomenų pasakysiu atvirai neduodu, nes tokie žmonės ateina tik pasiimti,o apie gražą tai net kalbos negali būti


tai va as buvau ,atyt is situ mamyciu kuri buvo su 0 zinuciu ar keliomis uztat ir negavau prisijungimo duomenu ir dar priedu to buvau apregta, jog jums neparasiau, na bet nieko....
o temas is pradziu visas skaiciau ir tyliai ruosiausi, bet jau artejant krikstynoms tikrai dalinausi su mamytemis info, ir po krikstynu ikeliau viesai (cia) net krikstuko foto, nors ir praejusios krikstynos tikrai mielai skaitau sia tema.

ir tikrai sutinku su tuo kad gal neverta viesinti visu prisijungimo duomenu, nes visokiu yra, ateina ir cia mamytes paraso duokit ta ir ana, bet kadangi buna tokios zinutes manau ignoruojamos tai dar ir aprekia kad sunku kazka duoti, o jei gauna tai buna nepatenkintos kad ne visai tai ko norejo, matyt nori kad padarytu asmeniskai joms, bet tai jau atskiroje temoje reiktu ieskoti ir uz tai moketi pinigelius, jei jau pacios nenori, nemoka ar dar kazkas, nors viska galima ismokti pacioms ir tikrai daug mamyciu su manim sutiks kad besiruosdamos krikstynoms ismoko ir maketuoti etiketes, popierelius, diplomus ir visa kita, taip kad viskas imanoma o ideju tikrai galima pasiimti paskaicius temas. taip kad kaip lilget sake, kad ne tik pati svente butu maloni, silta bet ir jos pasiruosimas. taip kad pacios turim susikurti sau svente, o ne kazkas kitas smile.gif visoms sekmes ir kantrybes ruosiantis.
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 07 23, 11:45)
Man būna parašo mamos, kurios tik prisijungia šiandien į forumą su nuliu žinučių ir prašo prisijungimo duomenų pasakysiu atvirai neduodu, nes tokie žmonės ateina tik pasiimti,o apie gražą tai net kalbos negali būti
tai va as buvau ,atyt is situ mamyciu kuri buvo su 0 zinuciu ar keliomis uztat ir negavau prisijungimo duomenu ir dar priedu to buvau apregta, jog jums neparasiau, na bet nieko....
o temas is pradziu visas skaiciau ir tyliai ruosiausi, bet jau artejant krikstynoms tikrai dalinausi su mamytemis info, ir po krikstynu ikeliau viesai (cia) net krikstuko foto, nors ir praejusios krikstynos tikrai mielai skaitau sia tema.



aš galėjau neatrašyti tikrai , bet rėkti tai jau tikrai ne, nepamenu nicų tai negaliu pasakyti, bet kaip elgiuosi tai aš žinau. 4u.gif,
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 07 23, 12:27)
aš balsuoju už temą be komentarų bendrinei info ir kitiems dalykams ,


drinks_cheers.gif visu šimtu balsų
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 07 23, 11:27)
aš balsuoju už temą be komentarų bendrinei info ir kitiems dalykams

Puiki mintis!
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 12:09)
drinks_cheers.gif visu šimtu balsų

bet ta tema tik manau dabar turėtų būti pradedama, ir pačios mamos savo noru kelti informaciją, manau negražu būtų kelti tarkim iš pašto, tiesiog nauja pradžia 4u.gif , turbūt Svajūnė lauks daugiau pasisakymų ta linkme, ir tuomet darys sprendimą ax.gif
Atsakyti
Kad ir kokį sprendimą priimtumėte dėl gmail ir fotki albumo duomenų, aš artimiausiu metu atidarysiu 2 temas, kurios bus prisegtos prie Svarbių. Viena jų bus skirta tik paveiksliukams ir nuorodoms į paveiksliukus. Kitą- tik tekstams reikalingiems krikštynoms. Kai baigsiu atostogauti, palaipsniui iš buvusių temų perkelsiu naudingą informaciją į tas temas, o buvusias temas ištrinsiu, nes jos virtusios daugiausia plepalais ir jų niekas neskaito.
Atsakyti
Ir dar kelios mintys ir pastebėjimai iš šalies.

Krikštynų skyrelio specifika tokia, kad čia susirenka mamytės, kurios ruošiasi krikštynoms. Kaip taisyklė (su retomis išimtimis) tas pasiruošimas trunka vidutiniškai kelis mėnesius. Tokios mamytės plepa šioje temoje, dalinasi mintimis, klausia ir atsako. Yra kita grupė mamyčių, kurios epizodiškai užsuka į šį skyrelį ir šią temą. Dažniausiai jos ateina su prašymu- Man reikia, kas galite atsiųsti. Žodžiu duokit čia ir dabar, o gavusi pamirštu neretai net padėkoti ir dingstu iš skyrelio/ temos visiems laikams. Tos, kurios čia, šioje temoje, bendrauja, pakrikštija savo vaikelius ir taip pat dingsta iš temos, nes ji tampa nebeaktuali. Nereta net nebeateina pasidalinti įspūdžiais iš krikštynų.

Kitas pastebėjimas, tai, kad reta mamytė kuria ką nors naujo ir savito. Dažniausiai perdaro tai, ką pasiima šio skyrelio temose. Tad ir dalintis kažkuo nėra prasmės, nes visa tai jau seniai paskelbta, o skiriasi tik datos ir vardai. Kažką naujo ir nematyto dažniausiai kuria tos mamytės, kurios daro tai už pinigus. Dalintis jos taip pat nelinkusios ir tai suprantama, jos iš to gauna pajamas. O tai ką parodo, dažniausiai daro ne iš kilnių paskatų, o darydamos sau reklamą ir ieškodamos naujų klienčių. Paprastų mamyčių, darančių kažką naujo ir paskui neatlygintinai pasidalinančių su visais, vienetai. Joms už tai dėkui ir pagarba 4u.gif
Atsakyti