Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(Latimerija. @ 2011 07 21, 22:46)
na mes su vyru nesusituoke. tiesiog dar neuzdirbom idealioms vestuvems. bet pries keleta metu krikstinant dukras nebuvo jokiu problemu. kunigas net nepaklause ar mes susituoke. o va draugei buvo situacija tokia kad kunigas nesutiko krikstyti vaiku nes ji vienisa mama (dar nescia paliko su dvynukais pilve sad.gif ) bet ji nuejo i kita baznycia ir viskas be problemu. labai dauk kas priklauso nuo kunigu

nu manes klause jau per pacias krystynas, bet ne pries smile.gif p db ir vel, nes kai pasakiau kad nera pinigu, kunigas man ir sako, ju niekada nebus blush2.gif nu aisku, visada atsiras svarbesniiu dalyku gal, nei ta svente bet manau jeigu nori anksciau ar veliau vistiek ji bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 22, 09:14)
ir as taip galvociau, juk kas jau pakrikstijo, gali cia nebendrauti, o informacija jos gal padetu  4u.gif  as net nedrystu prasyt, nors tikrai praverstu, ir pati siunciau kas ka prase, bet slaptazodzio net nesitikiu kad man kas duos, nes RETAI parasau  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kazkas buvo prase raideliu graziu,buvau kazkada imetusi,tai imetu da karteli nuorodele mirksiukas.gif
http://www.glitter-g...t_generator.php
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 22, 15:04)
nu manes klause jau per pacias krystynas, bet ne pries smile.gif p db ir vel, nes kai pasakiau kad nera pinigu, kunigas man ir sako, ju niekada nebus  blush2.gif  nu aisku, visada atsiras svarbesniiu dalyku gal, nei ta svente bet manau jeigu nori anksciau ar veliau vistiek ji bus smile.gif


tai svente vistiek kazkada bus. tarkim mano teta ir tik praeita vasara susituoke su savo vyru. kartu pragyveno daugiau nei 10 metu. bet ir vis lauke geresniu laiku, pinigus taupe svarbesnems reikmems. na o stai dabar kai butas ispirktas (buvo kreditinis), namas pastatytas, vaikai uzauginti eme ir susituoke. na bet cia ne ta tema kad diskutuotumem apie tai. geriau pakalbam apie krikstynas smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
šiandien radau dar vieną vietą kur prekiauja grybukais ir sausainiukais keptuose krepšeliuose thumbup.gif Halės turguje,ten tarp mėsų yra vidurinė eilė,su kioskeliais ir vienas jų -Daujėnų,tai va ten jų ir turi-kaina pagal svorį -20,22 ,25 lt
manau vaišėms prie bažnyčios ar gamtoje labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
kazkuri ieskojote graziu raideliu, cia dar ju yra wub.gif

http://www.tindirind...ic.php?id=16728
Atsakyti


QUOTE(garra @ 2011 07 22, 10:48)
Aš perku čia, ir kainos visai normalios 4u.gif

dekui, kaip tik siandien ir norejau klaust apie helio balionus ... Kaip supratau, ta parduotuve randasi Naugarduko gatveje, taip? 4u.gif

QUOTE(rloreta @ 2011 07 22, 16:22)
Kazkas buvo prase raideliu graziu,buvau kazkada imetusi,tai imetu da karteli nuorodele mirksiukas.gif
http://www.glitter-g...t_generator.php


thumbup.gif
QUOTE(into*in @ 2011 07 22, 21:05)
Laba  4u.gif
šiandien radau dar vieną vietą kur prekiauja grybukais ir sausainiukais keptuose krepšeliuose  thumbup.gif Halės turguje,ten tarp mėsų yra vidurinė eilė,su kioskeliais ir vienas jų -Daujėnų,tai va ten jų ir turi-kaina pagal svorį -20,22 ,25 lt
manau vaišėms prie bažnyčios ar gamtoje labai tinka  thumbup.gif

Nu super, o ir kaina nebloga thumbup.gif
Gal kam teke ragaut, idomu ar skanus jie, sviezi? blush2.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 22, 23:16)
kazkuri ieskojote graziu raideliu, cia dar ju yra  wub.gif

http://www.tindirind...ic.php?id=16728

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 23, 01:38)
Nu super, o ir kaina nebloga  thumbup.gif
Gal kam teke ragaut, idomu ar skanus jie, sviezi?  blush2.gif
thumbup.gif

pyragai ir duona labai patiko thumbup.gif girą visa šeima giria,o va grybukų neragavom dar ,manau galima nusipirkt tam mažam indelį paragavimui, kur po kelis būna,o dėl šviežumo ,tai data ant pakuotės yra...
labai tikrai gražiai supakuota-viskas suvalgoma išskyrus celofaną biggrin.gif
galvoju gal vieną torčiuką jais pakeist? didesnį krepšelį paimčiau...
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 00:53)
pyragai ir duona labai patiko  thumbup.gif girą visa šeima giria,o va grybukų neragavom dar ,manau galima nusipirkt  tam mažam indelį paragavimui, kur po kelis būna,o dėl šviežumo ,tai data ant pakuotės yra...
labai tikrai gražiai supakuota-viskas suvalgoma išskyrus celofaną  biggrin.gif
galvoju gal vieną torčiuką jais pakeist? didesnį krepšelį paimčiau...

O kiek tortu planavot turet? blush2.gif
As galvoju viena dviauksti uzsakyt vakarienes metu, o po baznycios gamtoj pasivaisint turet tu grybuku, gal dar sakocio prie sampano ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 23 liepos 2011 - 00:03
QUOTE(Domke @ 2011 07 23, 02:02)
O kiek tortu planavot turet?  blush2.gif
As galvoju viena dviauksti uzsakyt vakarienes metu, o po baznycios gamtoj pasivaisint turet tu grybuku, gal dar sakocio prie sampano  ax.gif

pas mus toks šakar-makar balius,tai bus naminis torčiukas ir žele torto norėjo,bet kai tokie karščiai,tai ką žinau doh.gif todė galvoju gal grybukai geriau,o ir gražiau man atrodo g.gif
per anūkės krikštynas irgi dviaukštis buvo,o parke saldainiai ir sausainiai-tada nepagalvojau apie grybukus... tikrai būčiau ėmus thumbup.gif
Atsakyti
Kalbant tortu tema, pasidalinkit prasau, kokius jus uzsakinejat .. Ta prasme, su kokiu idaru ... Jogurtinius, zelinius, sokoladinius ir t.t. Kad gerai laikytusi per karscius ir butu skanus, nesugalvoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 23, 02:59)
kokius jus uzsakinejat .. Ta prasme, su kokiu idaru ... Jogurtinius, zelinius, sokoladinius ir t.t.  Kad gerai laikytusi per karscius ir butu skanus, nesugalvoju  4u.gif

na jei praleist techninius nesklandumus,tai man skonis labiausiai patiko mažosios ragainės tortų-tris kartus buvom užsakę tiramisu su persikų džemu-du buvo nepriekaištingai skanūs,vienas šlapokas,bet daugumai labai patiko (skoniui draugų nėra biggrin.gif )
ketvirtasis buvo vienas aukštas ''orchidėja''-kitas ''šokoladinė vyšnia'' -abu labai skanūs,o ir dauguma svečių buvo mėgstančių šokoladinius tortus
nors aš kaip ''knistukė'',tai paanalizavus nutariau,kad iš esmės jie skyrėsi tik vaisiais,tai gali būti vieno skonio abu aukštai...
puošti visi 4 buvo baltai -krikštynoms gražiausias buvo nr7 -jų puslapiuose yra foto,ten nelabai matosi,bet realiai jis toks lyg nėriniais puoštas... vėl imčiau tik tokį thumbup.gif http://www.mazojirag...i...9&Itemid=27
o dviaukščio torto foto nerandu internete,ten kataloguose kepykloj pasirinkimas didesnis,tai iš naujienų skyriaus rinkomės
jei patars imti ant padėklo,taip ir darykit,nes tada tikrai tortas nesusmuks,o grąžinus padėklą-atiduoda užstato pinigus (50 lt)
tik toks patarimas,kad kai rašys ant lapo užsakymą,būtinai tegul užrašo atsiėmimo laiką .. ir šiaip atidžiau paskaitykit,nes mums ir skonį buvo užmiršęs užrašyt doh.gif biggrin.gif ,vietoj pastebėjom... žmonių kartais daug būna...
mes pačioj kepykloj užsakinėjom (kol ją radom doh.gif )
bijolos mums nepatiko-7 ragavom ir neradom skanaus... siūlyčiau nusipirkt paragavimui keletą dominančių variantų (vietoj atpjaus -ragainėj dykai,bijoloj mokėjom už tuos šaukštelio dydžio kąsnius)
tiesa praeitą sav. giminaitė savo vaiko krikštynom maksimoj buvo užsakius ir labai džiaugėsi,bet man kažkaip kepyklėlėse skaniau blush2.gif
Atsakyti