Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(estetė @ 2011 07 21, 21:47)
Kai aš krikštijau pirmagimį prieš pora metų, irgi man pasirodė, jog daug draugiškiau bendravome smile.gif
Jūs irgi tuo metu, man regis, rengėtės Krikštynoms? smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai taip. pries du metukus, kai kureme albumiuka ir gmail ir t.t. as krisktyjau savo dvynukus wink.gif
o su jumis isvis daug bendravom ir jusu nuostabius gaminius net isigijom wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 22, 07:10)
Arba ju neuzslaptinti g.gif . Tiesiog deti pagrindinej zinutej ir tiek. Nes mamytes bendraujancios cia juk keiciasi g.gif


as pritarciau siai nuomonei, nes nematu jokio tikslo slaptinti - gi kas paraso, tam duoda, tai kam tas privatumas tada toks? be to, ten nera nieko jau tokio , ka reiktu uzslepti ax.gif bent jau as neradau kazko tokio ispudingo tenai, perskaiciusi visas temas nuo pradziu karsta.gif tikrai radau daug naudingesniu ideju rolleyes.gif
o kaip ir parasyta, jus nerasykite cia tiesiai prasau duokite prisijungimo duomenis ar pan, rasykite tiesiai i az tai maerginai kuriai norite is musu planuotuoju ir gausite.
as pavyzdziui pasidalinau viskuom ka turiu, kas man rase i az, nors prase tik vieno kazko, siunciau viska, ka esu sukaupusi. man negaila, nes kitos mamytes man irgio daug ka atsiunte.
as is vis buciau linkusi atidaryti dar viena tema astsikrai be jokiu KOMENTARU, kur butu sudeti visi saldainiu sablonai, isakymu zodziai, pazadai ir t.t. , kvietimu pvz, ideju foto - kad zmogus kuris ruosiasi krikstynoms praverstu ir susidarytu vizija ko nori, ko ieskoti, ko jam reikia. Nes kaip rasiau DAUG SUPERINIU IDEJU ir lieka musu pliurpaluose o ne gmaile verysad.gif o perskaityti visas temas apie planavima, krykstuku kurima ir t. t. kas cia yra sm - ne visi randa laiko ir noro rolleyes.gif kai kudikelias ant ranku tikrai nera lengva tai padaryti doh.gif

siap reikia parasyti moderatorems i az, del tu duomenu atslaptinimo savo pasiulyma. gal jos atsakys, kuom motyvuoja toki uzslaptinima g.gif nes sioje temoje gali net nebendrauti, bet manau duomenis parasius i az duoda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 22 liepos 2011 - 11:16
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 22, 12:14)
as pritarciau siai nuomonei, nes nematu jokio tikslo slaptinti - gi kas paraso, tam duoda, tai kam tas privatumas tada toks? be to, ten nera nieko jau tokio , ka reiktu uzslepti ax.gif bent jau as neradau kazko tokio ispudingo tenai, perskaiciusi visas temas nuo pradziu karsta.gif tikrai radau daug naudingesniu ideju  rolleyes.gif
o kaip ir parasyta, jus nerasykite cia tiesiai prasau duokite prisijungimo duomenis ar pan, rasykite tiesiai i az tai maerginai kuriai norite is musu planuotuoju ir gausite.
as pavyzdziui pasidalinau viskuom ka turiu, kas man rase i az, nors prase tik vieno kazko, siunciau viska, ka esu sukaupusi. man negaila, nes kitos mamytes man irgio daug ka atsiunte. 
as is vis buciau linkusi atidaryti dar viena tema astsikrai be jokiu KOMENTARU, kur butu sudeti visi saldainiu sablonai, isakymu zodziai, pazadai ir t.t. , kvietimu pvz, ideju foto - kad zmogus kuris ruosiasi krikstynoms praverstu ir susidarytu vizija ko nori, ko ieskoti, ko jam reikia. Nes kaip rasiau DAUG SUPERINIU IDEJU ir lieka musu pliurpaluose o ne gmaile  verysad.gif

siap reikia parasyti moderatorems i az, del tu duomenu atslaptinimo savo pasiulyma. gal jos atsakys, kuom motyvuoja toki uzslaptinima g.gif nes sioje temoje gali net nebendrauti, bet manau duomenis parasius i az duoda  g.gif


o prie ko cia moderatores?
duomenu nedejom atsimenu viesai, nes privat fotki albumiuke buvom pasizadeje deti viska is savo krikstynu. bet matau kad ten ir tera tai, ka mes pries du metus idejom. kazkaip mamkos to neuzakcentavo... tai klausti sakyciau reikia ne moderatoriu, o tu mamyciu, kieno asmenines foto ten patalpintos, ar jos nieko pries, kad ju foto bus prieinamos visiems.
siaip tai galima ir psikoreguoti savo foto albumiuka, istrinant nuotraukas, kuriose yra zmoniu veidai, paliekant tik krikstynu atributika. ir tda daryti albuma viesa ir prieinama visiems ir visoms wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita33: 22 liepos 2011 - 11:19
parasiau moderatorei svajunei i az del duomenu uzslaptinimo klausimo, manau greitu laiku sulauksime atsakymo ir baigsis tie kivircai blush2.gif nes tikrai nemalonu skaityti paskutinius psl
Papildyta:
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 22, 09:18)
o tai klausti sakyciau reikia ne moderatoriu, o tu mamyciu, kieno asmenines foto ten patalpintos, ar jos nieko pries, kad ju foto bus prieinamos visiems.



bet tu mamyciu cia nera, jos suplanavo savo krikstynas ir dingsta, kaip ir as suplanuosiu ir grysiu cia nebent pati busiu kriksto mama ideju paieskoti rolleyes.gif nejau, man kokius 10 metu paskui rasys visos i az, prasau duokite slaptazodi, arba atsiuskite ta ana, aisku, jei opas mane kompe yra kokia tai kam reikalinga info - as permesiu mna negaila, bet ne visada kompe viska laikome, be to, kompai ir "uzlusta su visa info" doh.gif

bet as i sia diskusija nebesiveliu, nes cia beprasmiska

o as foto niekada nededu i sm kur mano vaikai, seima - tai asmeniska, idedu pacia ideja tik.
Atsakyti
tai jau tikrai kad nemalonu skaityti. juk ateinam cia su sventine nuotaika, ieskoti bei pasidalinti tuo ka turime. o cia kuek beskaitai kivircai, visai sventiskai nenuteikia.

siaip as cia su tokiu klausimu rasau. gal kartais yra mamyciu is alytaus. nes iskilo problema mums. neturim kur svesti krikstynas, tai norejau pasiteirauti gal kas turit kokiu pasiulymu del vilu ar kaviniu uzsakymo. gal kam teko su tuo susidurti?
Atsakyti
O man tai niekas negadina nuotaikos, jokie kivircai, nes as ju neskaitau biggrin.gif Uzmetu aki apie ka- ir praleidziu.


As vakar kai ismeciau is sventes visokius zaidimus, krikstukus ir t.t., tai dabar nebezinau ka veikti lotuliukas.gif dar vakar svarsciau kaip viska speti, o siandien jau veiklos truksta.

Dabar pagrindinis ir svarbiausias noras, kad vaikelis sveikas butu. Net oras nebesvarbus smile.gif
Atsakyti
na tap. svarbiausia kad vaikelis per krikstynas nesirgtu. as tai krikstuka dariau dukrytems, dabar ir suneliui darau. programa bus panasi kaip ir per dukru krikstynas. viska labai saunei spejom. dar ir krikstamotes buvo primaste visokios veiklos. per dukru krikstynas zaidimu apdovanojimams pirkau visokias dovaneles, o dabar galvoju daryti medalius. vis kas nors naujo ir ne taip paciai. pas mane laiko dar nemazai. nes krikstynos bus tik spalio 1 diena. tai galiu neskubedama viskam ruostis
Atsakyti
QUOTE(balta avyte @ 2011 07 21, 21:01)
laba vakara,
kadangi mano postas taip ir pasiliko anos temos pacioje pabaigoje, dar karciuka npriu paklausti, gal kas zinote internetiniu puslapiuku su raidziu sriftais. noriu krikstuke parasyti varda graziai.

aciu dar karteli smile.gif


parašykit el.paštą man į AŽ, atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Aš Švenčių, taip pat ir Krikštynų skyrelio, moderatore tapau prieš beveik 2 metus (2009 m rugsėjį) ir tada jau buvo tiek gmail.com, tiek fotki.com užslaptinti slaptažodžiais. Nežinau, kas tada dalino prisijungimo duomenis, bet temoje buvo nuolatiniai prašymai, kad atsiųstų duomenis ir nusiskundimai, kad niekas tų duomenų neduoda.

Šios temos, o ir skyrelio specifika tokia, kad mamytės ruošiasi krikštynoms tik kurį laiką, pakrikštija ir šioje temoje daugiau nebesilanko. Todėl pirmame puslapyje atsirado įrašas, kad duomenų kreipkitės per AŽ į mane, arba į narę Naktibaldą (tuo metu Ji dar nebuvo moderatore).

Aš atsakau visoms prašiusioms, ne visada iškart, nes nebūnu forume apvalią parą, bet pasijungusi atrašau visoms. Juolab, kad nuo birželio vidurio atostogauju, bet kas vakarą stengiuosi pasijungti ir peržiūrėti susikaupusias AŽ.

burundukas, ar tikrai rašėte man prašydama prisijungimo duomenų, kad rašote, jog atsakymo nesulaukėte?

Ką daryti su tais prisijungimo duomenis turite nuspręsti tik Jūs. gmail.com atslaptinti vis tiek nepavyks, tad su el. paštu matau tik 2 išeitis- palikti viską, kaip yra, arba parašyti pirmame puslapyje prisijungimo duomenis.

Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 22, 12:25)
o as foto niekada nededu i sm kur mano vaikai, seima - tai asmeniska, idedu pacia ideja tik.


tai va tik del ju foto albumas ir yra uzslaptintas
QUOTE(Svajūnė @ 2011 07 22, 13:49)
parašyti pirmame puslapyje prisijungimo duomenis.


sia ideja palaikau visu 100 proc. kurdamos psl negalvojom, kad po dvieju metu, pacioms prireikes negalesime prisijungti..
o sakiau, kad mamyciu paklausti, tai cia juk kalbu tik apiue privatuji albuma, kuri gal net ne visos atrandat. beje, tam kad prisijungti prie public home isvis nereikia slaptazodzio. Tad prisijungimo duomenys be slaptazodzio jau pagelbetu daugeliui ir net neklaustu slaptazodzio, nes ten tik ivykusiu krikstynu foto.
Beje i privatuji albuma buvo sumanyta kad des ispudziu foto visos mamytes, kurios apsilanko sioje temuteje ir pasinaudoja musu sukaupta patirtimi... taciau kadangi niekas nededa, tai galima patvarkyti ta privatu albuma ir neklausiant kitu mamu, paliekant pries atiduodant koda i pirmaji psl tik tas foto, kuriose nera zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2011 07 22, 10:49)
arba parašyti pirmame puslapyje prisijungimo duomenis.


jei tik del tokiu priezasciu prisijungima duodate jus arba naktibalda, as irgi uz tai, kad duomenis parasyti temos pradzioje.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 22, 14:12)
jei tik del tokiu priezasciu prisijungima duodate jus arba naktibalda, as irgi uz tai, kad duomenis parasyti temos pradzioje.


Priežastis tik viena- kad išvengtumėm nuolatinių prašymų temoje ir nusiskundimų, kad niekas neatsiunčia duomenų. Taip buvo prieš 2 metus, todėl ir nutarėm įrašyti konkrečius nickus, kuriems parašius mamos būtų tikros, kad tuos duomenis gaus. Beje, kai buvo įrašyta Naktibalda, tuo metu Ji dar nebuvo moderatorė, o buvo viena iš mamyčių pastoviai besilankanti šioje temoje. 4u.gif
Papildyta:
Jei bus daugiau kokių klausimų, atsakysiu pasijungusi vakare. taip pat perskaitysiu Jūsų išsakytas nuomones. 4u.gif
Atsakyti