Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 21:11)
Jau mano tetis paskambino savo pusbroliui, kuris klebonauja Karmelavos baznyteleje. Nelabai norejau pas ji  blush2.gif  Bet baznytele ten labai grazi  wub.gif
Kita savaite pats klebonas atvaziuos pas mus pasiklabeti smile.gif

nu va ir bus viskas gerai ir graziai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 21:40)
Aciu mamytems, kurios atsiunte i az prisijungimo duomenis  4u.gif
Deja, bet is siulytu pirmam psl dar neatsake  g.gif
Gaila, kad musu sumanyta ideja sukurti musu albumiuka taip negraziai gvildenama toliau... keista, kad tokioje temoje sitiek taisykliu, neapykantos, nedraugiskumo (aisku isskyrus keleta atveju). kai mes viskuo dalinames kazkaip buvo draugiskiau... man is sio forumo viena mamyte net is foto krikstynu filmuka su muzika dykai sukure.... gaila, kad svarbiausios detales - draugiskumas ir supratimas cia palieka paskutinej vietoj.

Kai aš krikštijau pirmagimį prieš pora metų, irgi man pasirodė, jog daug draugiškiau bendravome smile.gif
Jūs irgi tuo metu, man regis, rengėtės Krikštynoms? smile.gif
Atsakyti
laba vakara,


kadangi mano postas taip ir pasiliko anos temos pacioje pabaigoje, dar karciuka npriu paklausti, gal kas zinote internetiniu puslapiuku su raidziu sriftais. noriu krikstuke parasyti varda graziai.

aciu dar karteli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 22:02)
As puikiai suprantu, kad reikalavimai yra reikalavimai. BET pas mane aplinkoje tokiu tiesiog NERA. Taigi as esu priversta nekrtikstyti vaiko.
Tai klausimas: ar Baznyciai tai tikrai geriau???


vaiką krikštyti negali atsisakyt,tiesiog su kunigu reikia kalbėtis-paaiškint kas ir kaip,jei kunigas yra KUNIGAS jis viską paaiškins ir padės rast sprendimą bet kokiam atvejui mirksiukas.gif
mano seserį krikštijo tik krikštatėviai-tėvai net nevažiavo,nes nelankantys bažnyčios buvo ir antroj santuokoj...
bažnyčiai nei geriau,nei blogiau manau... aš kažkaip tarp bažnyčios ir kunigų lygybės ženklo nededu schmoll.gif
tiesiog giminėje kunigą turim,o ir mano krikšto mama su kunigais daug bendravus,tai.... (kaip namų šeimininkė-ji nejauna buvo...)
patirties visokios

QUOTE(ingauk @ 2011 07 21, 22:08)
tai norit pasakyt jeigu jau tevai nesusituoke nei CMB, nei baznycioj tai ju vaiko ir nekrysktys  blink.gif  nesamone ryski  doh.gif  mirksiukas.gif  atleiskit jeigu ne taip supratau  blush2.gif



į tėvų santuoką ne visi kunigai žiūri,bet krikštatėvių klausia ar su ''šliūbu'',jei pora kartu gyvenanti
mes su vyru krikštinom sesers dukrą,tai jos šeima dviejų tikėjimų (vyras rusas) ir tik metrikacijoj susirašę,tai be problemų buvo-sakė svarbu mes ''ženoti''
šiaip skiriasi tie reikalavimai smarkiai ir galima pasirinkt kas tinka ir patinka 4u.gif
pasakyt nenoriu nieko biggrin.gif tik ''garsiai'' galvoju...., man tikrai nesvarbu kas ir kaip krikštys mirksiukas.gif kaip kam geriau,taip ir daro
tiesiog aš eidama į bažnyčią ,žinau ko ten einu ir tai nėra gražios foto ar tiesiog graži šventė... tai kiti dalykai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 21, 22:10)

tiesiog aš eidama į bažnyčią ,žinau ko ten einu ir tai nėra gražios foto ar tiesiog graži šventė... tai kiti dalykai  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 21, 21:10)
mums apskritai jokiu doku, nei vaikai nei niekieno, tik aukos nepamirso paprasyt  biggrin.gif


na mes su vyru nesusituoke. tiesiog dar neuzdirbom idealioms vestuvems. bet pries keleta metu krikstinant dukras nebuvo jokiu problemu. kunigas net nepaklause ar mes susituoke. o va draugei buvo situacija tokia kad kunigas nesutiko krikstyti vaiku nes ji vienisa mama (dar nescia paliko su dvynukais pilve sad.gif ) bet ji nuejo i kita baznycia ir viskas be problemu. labai dauk kas priklauso nuo kunigu
Atsakyti
o pas mus is vis su kunigu tartis nereikia lotuliukas.gif yra padaryta rastine, nueini, duoda anketa, uzpildai ir fsio... pagal ten visokius nuostatus realiai gal man negaletu krikstyt nes kriksto mama issiskyrus ir dabar gyvena susimetus su kitu (su siuo ir bus kriksto tevai) bet as kai nunesiau anketa paklausiau ar nebus problemu, tai pasake del musu tai ne, viskas gerai smile.gif ) net jokiu dokumentu neprase schmoll.gif
Atsakyti
doh.gif sklerozė blush2.gif
buvo diskusija apie grybukus (kepėja kaip ir dingo?)
tai va,šiandien pas tuos natūralių produktų prekybininkus kur būna tokie mini turgeliai ,mačiau daujėnų duonos kepyklos keptus pintus krepšelius su grybukais ir gražiais sausainiukais,surišta į celofaną-tik imk ir neškis,bet kadangi ten buvo eilutė prie duonos,o autobusas manęs laukt neketino,tai nulėkiau nesužinojus kainos ax.gif
radau juos,bet tos pintinėlės neįdėją g.gif gal užklausus atsakytų? labai gražiai atrodo thumbup.gif
įmetu nuorodą,gal prireiks?

http://www.saimeta.lt/?cat=11
Papildyta:
QUOTE(Latimerija. @ 2011 07 21, 23:46)
labai dauk kas priklauso nuo kunigu


taip 4u.gif

QUOTE(adiavl @ 2011 07 21, 23:51)
net jokiu dokumentu neprase  schmoll.gif


mūsų irgi neprašė dokumentų tik paklausė,o kadangi bažnyčioj ne vieta meluot,tai pasakėm kas ir kaip,bet nematau jokių minusų-buvo paskatinimas susitvarkyt viską kaip ir turi būti, ir dabar ramu,o ir prieš visus švari dūšia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 14:03)
prajuokinote  lotuliukas.gif du metai leidziu naudotis visoms SM mamytems savo idejomis, atrasau visada visoms i az, jei kyla papildomu klausimu, bet pati negaliu paziureti... keista... kazkaip mes, kurdamos ta albumiuka truputi nuolaidziau ziurejome i viska. kokios cia gali buti taiykles... juk kalbam apie toki dalyka kaip krikstynos... erch sad.gif teks kapstytis savo sename archyve ir ieskoti prisijungimo. aciu kad pagelbejote

Nu aš irgi net nedrįstu prašyti prisijungimo, nes akmenim užmėto tas kurios paprašo, o jau minėtos mamytės neatsako. Tai gal tikrai būtų laikas pakeisti duodančias slaptažodžius, tiesiog parinkti mamytę, kuri šiuo metu aktyviai dalyvauja temoj?
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 07 22, 09:57)
Nu aš irgi net nedrįstu prašyti prisijungimo, nes akmenim užmėto tas kurios paprašo, o jau minėtos mamytės neatsako. Tai gal tikrai būtų laikas pakeisti duodančias slaptažodžius, tiesiog parinkti mamytę, kuri šiuo metu aktyviai dalyvauja temoj?


Arba ju neuzslaptinti g.gif . Tiesiog deti pagrindinej zinutej ir tiek. Nes mamytes bendraujancios cia juk keiciasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 22, 10:10)
Arba ju neuzslaptinti g.gif . Tiesiog deti pagrindinej zinutej ir tiek. Nes mamytes bendraujancios cia juk keiciasi g.gif

ir as taip galvociau, juk kas jau pakrikstijo, gali cia nebendrauti, o informacija jos gal padetu 4u.gif as net nedrystu prasyt, nors tikrai praverstu, ir pati siunciau kas ka prase, bet slaptazodzio net nesitikiu kad man kas duos, nes RETAI parasau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 21, 11:06)
o kur perkat su heliu balionus, nes kur paklausiau pora vietu tai blyn daugoka manau kaip vienam balionui 4 lt  g.gif


Aš perku čia, ir kainos visai normalios 4u.gif
Atsakyti