Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(evelinukass @ 2011 08 11, 20:58)
nelabai supratau zibintai 4.99 o balionai 4.50 ??? ar taip ? biggrin.gif

net paskaičiau ką parašiau biggrin.gif IKI'nėj žibintai po 4.99,o ''Balionų šalį''-pigesni negu maksimoj biggrin.gif
apie balionus nerašiau nieko schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
tai ce jau man turbut kvankt biggrin.gif
niu pirkit zibinta viena pabandymui, ir tada siaubsim IKI parduotuve, jei geri bus biggrin.gif as sen buvau lazdynu IKi, bet nemaciau zibintu.... ne visose turbut yra
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 11, 21:18)
tai ce jau man turbut kvankt  biggrin.gif
niu pirkit zibinta viena pabandymui, ir tada siaubsim IKI parduotuve, jei geri bus biggrin.gif  as sen buvau lazdynu IKi, bet nemaciau zibintu.... ne visose turbut yra

aaaaa,būtų maloniau jei man būtų? lotuliukas.gif
tai va,kad neturiu kaip išbandyt,nes tas kam skirta pamatys doh.gif
renkamės bandymui? g.gif
gal ir ne visose? unsure.gif
Atsakyti
evelinukasss, greitai i eteri rodykis ka pirkai bigsmile.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O koki off topic'a pavarem biggrin.gif

Na zodziu as jokiu kitokiu batu neisivaizduoju, o kam tinka kita - super, musu kostiumukas panasus kaip Duti - laisvos kelnytes ir marskinukai atraitotom 3/4 rankovytem, taigi basutes ir kt bateliai schmoll.gif na ziuresiu gal ka rasiu dar ryt, o tuo paciu prasysiu kotrynoj kad pabandytu atvezt is vln

Maximoj praeita savaite maciau zibintu po 6.99 is balionu salis beje, tipo tailndietiski, ne kitaiski...
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 08 11, 17:40)
Kodel is karto basa  g.gif ir visai nesiruosiu as nei jusu mokyt nei dar ko nors  schmoll.gif  mirksiukas.gif  tiesiog pasakiau savo nuomone ir tiek o jus jau is karto ir puolat  mirksiukas.gif
maniksio batukai paprasti, tiksliau tai basutes bet gana uzdarios kurios paskui bus naudojamos kasdiena tai kad tai nera kazkios kaip sakot lakierkos, atlasas ir pan  schmoll.gif  mirksiukas.gif  ir ieskojau spec ne su visokiais mikimauzais, masinomis kad jam be galo patinka ir tinka bet tiesiog kurie tiktu ir butu patogus, aisku ir ziuretusi normaliai prie kostiuminiu kelniu  mirksiukas.gif


Tai kad įkėlėt būtent tokių nuorodą, citata iš ten: "Medžiaga: išorė – atlasas, papuošimas – tiulis"

Dabar jau baigiau, tai irgi buvo tik mano nuomonė, tiksliau bandžiau pakreipti ta tema diskusiją, kad svarbu visas vaizdas, o ne paskiros jo detalės.

Dangaus žibintai: kad dabar jau daug kur savininkai (prie bažnyčių - kunigai, prie sodybų - savininkai) juos draudžia leisti, netgi man rodos planavo įstatymiškai tą uždrausti..... Nors dabar jau link rudens, vargu, ar jie tokie pavojingi...

Nors man dar šovė mintis, kad labai gražu tais bambukiniais deglais nušviestas kelias (takelis prie sodybos ar pan.), galima padaryti gal jų uždegimo ceremoniją, ar kiekvienam svečiui duoti uždengti po vieną, kad kiekvienas prisidėtų prie vaiko gyvenimo kelio apšvietimo. Būna tokių didelių stooorų degtukų....
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 11, 20:49)
Nors man dar šovė mintis, kad labai gražu tais bambukiniais deglais nušviestas kelias (takelis prie sodybos ar pan.), galima padaryti gal jų uždegimo ceremoniją, ar kiekvienam svečiui duoti uždengti po vieną, kad kiekvienas prisidėtų prie vaiko gyvenimo kelio apšvietimo. Būna tokių didelių stooorų degtukų....


Labai graži mintis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 11, 20:49)
Tai kad įkėlėt būtent tokių nuorodą, citata iš ten: "Medžiaga: išorė – atlasas, papuošimas – tiulis"

Dabar jau baigiau, tai irgi buvo tik mano nuomonė, tiksliau bandžiau pakreipti ta tema diskusiją, kad svarbu visas vaizdas, o ne paskiros jo detalės.

atleiskit bet tikrai jokiu nuorodu as nekeliau, siekt tiek manau painiojat mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 11, 21:49)
Dangaus žibintai:


na pas mus laukai ,tai nieko neturėtume padegt,o mieste ar kur daugiau pastatų ar pamiškė,tai ir pati neleisčiau,nes suprantu,kad gali būti šakės biggrin.gif ,jei vėjuota jie irgi liktų spintoj,nes nesigaus paleist-čia jei oras leistų,tai vat mintį tokią turiu.. šventėja jau ne vaikas,tai helio balionų nepaleisim schmoll.gif

aš taką dariau iš tų žvakučių -tablečių.. naktį labai gražiai atrodė.. dar ir širdį buvau išdėliojus kitoje šventėje wub.gif ,ir deglai būtų gražu,o Jysk'e gal ir nuolaidos jau jiems ,kaip vasaros prekėms? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 08 11, 17:02)
Papildyta:
http://www.krikstyno...-kreminiai.html
kazkas tokio turejau galvoje g.gif



QUOTE(ingauk @ 2011 08 11, 20:09)
atleiskit bet tikrai jokiu nuorodu as nekeliau, siekt tiek manau painiojat  mirksiukas.gif  g.gif


Taip taip, supainiojau, atsiprašau labiausiai, man nuo to pasiruošimo truputį farik wacko.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti