Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 19:53)
Mano situacija yra tokia, kad sūnelis neturi normalaus tecio, todel noriu, kad bent gera kriksto teti turetu.

a nu tai tada tikrai gera paieskok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 21, 19:50)
http://archyvas.bern...rl=qna/q/267441
parasyta kad gali 1 kriksto tevu but  4u.gif

Dekui labai uz sia nuoroda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 21, 13:06)
o kur perkat su heliu balionus, nes kur paklausiau pora vietu tai blyn daugoka manau kaip vienam balionui 4 lt  g.gif


čia dar ne patys brangiausi... yra ir brangiau doh.gif ,šiaip jei reikia daug balionų tai pigiau manau būtų išsinuomot tą helio dujų balioną ir patiem pripūst...,o dar mums buvo taip,kad vėlai vakare pirkti balionai-ant rytojaus ne pakilo ,o nusileido verysad.gif ,nors garantavo,kad laikys ir už 2 balionus netoli 50 lt suplojau...

QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 15:24)
Kiek reikia laiko sutvirtinimo sakramentui priimti????


dukros neseniai priėmė,tai kursai 3 mėn truko (petro-povilo bažn.),o tada visai grupei (apie 50 žm. ) pats kardinolas jį suteikė -labai graži šventė buvo
kitokios praktikos neturiu,nes ir pati taip lankiau kažkada

QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 16:05)
Zodziu, musu kunigelis grieztai reikalauja, kad abu tevai turetu visus tris sakramentus. O jei susituoke, butina baznytine santuoka.
Ar dar liko tokiu zmoniu????  lotuliukas.gif


na tvarka yra tvarka-juk kam eiti į bažnyčią ar krikštyt,tuoktis,jei nesilaikoma nurodymų ir bažnytinių reikalavimų (mes tikrai ne dėl gražių foto krikštinam...)
netaikau konkrečiai nei jums,nei kam kitam-tiesiog taip kunigas pasakė,kai ėjom užsirašyt ir pasakėm,kad dar be sutvirtinimo,todėl greitai įsiprašė merginos į kursus ir susitvarkė kaip ir buvo prašoma biggrin.gif
manau teisingi reikalavimai,nes vestuvių temoj tokia diskusija buvo ir keletas mamyčių taip ir parašė,kad tuokiasi CMB,o į bažnyčią eina todėl,kad foto gražios doh.gif ir jokių paskaitų (kvailų) nesiruošia lankyt... -gal kunigai žino apie tokius atvejus,todėl ir klausia? ar reikalauja...

QUOTE(ingauk @ 2011 07 21, 19:08)
nu cia tai ryski nesamone  blink.gif


aš taip nemanau,visur yra tvarka kurios privalu laikytis-juk teisme,ligoninėj,mokykloje ir kt. irgi yra taisyklės ir jų laikomasi mirksiukas.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 21, 19:14)
Krikstynos jau sestadieni, o mazajam nekrenta temperatura verysad.gif


būna,kad vaikai greitai pasveiksta -to ir linkiu 4u.gif

--------------------------
pakrikštys ir viena krikšto mamytė mirksiukas.gif
mb brolio vestuvių liudininkės buvo dvi merginos-jaunosios sesuo ir geriausia draugė... neįprasta,bet tiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 21 liepos 2011 - 19:27
Aciu mamytems, kurios atsiunte i az prisijungimo duomenis 4u.gif
Deja, bet is siulytu pirmam psl dar neatsake g.gif
Gaila, kad musu sumanyta ideja sukurti musu albumiuka taip negraziai gvildenama toliau... keista, kad tokioje temoje sitiek taisykliu, neapykantos, nedraugiskumo (aisku isskyrus keleta atveju). kai mes viskuo dalinames kazkaip buvo draugiskiau... man is sio forumo viena mamyte net is foto krikstynu filmuka su muzika dykai sukure.... gaila, kad svarbiausios detales - draugiskumas ir supratimas cia palieka paskutinej vietoj.
Itariu, kad as savo albumiuka pasalinsiui,... nes jei uzmirsus prisijungima pati turiu patirti tiek nepatogumu...tai atleiskite verysad.gif ...... nusivyliau.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 17:40)
Aciu mamytems, kurios atsiunte i az prisijungimo duomenis  4u.gif
Deja, bet is siulytu pirmam psl dar neatsake  g.gif
Gaila, kad musu sumanyta ideja sukurti musu albumiuka taip negraziai gvildenama toliau... keista, kad tokioje temoje sitiek taisykliu, neapykantos, nedraugiskumo (aisku isskyrus keleta atveju). kai mes viskuo dalinames kazkaip buvo draugiskiau... man is sio forumo viena mamyte net is foto krikstynu filmuka su muzika dykai sukure.... gaila, kad svarbiausios detales - draugiskumas ir supratimas cia palieka paskutinej vietoj.
Itariu, kad as savo albumiuka pasalinsiui,... nes jei uzmirsus prisijungima pati turiu patirti tiek nepatogumu...tai atleiskite  verysad.gif ...... nusivyliau.... sad.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 21:40)
jei uzmirsus prisijungima pati turiu patirti tiek nepatogumu...tai atleiskite  verysad.gif ...... nusivyliau.... sad.gif

ojei verysad.gif sutinku,kad nemaloniai jaučiatės... ,aš neprašiau prisijungimo ir neturiu,bet jei turinčios gaili parašyti,tai ką žinau... doh.gif

nesikrimskit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As puikiai suprantu, kad reikalavimai yra reikalavimai. BET pas mane aplinkoje tokiu tiesiog NERA. Taigi as esu priversta nekrtikstyti vaiko.
Tai klausimas: ar Baznyciai tai tikrai geriau???
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 21:02)
As puikiai suprantu, kad reikalavimai yra reikalavimai. BET pas mane aplinkoje tokiu tiesiog NERA. Taigi as esu priversta nekrtikstyti vaiko.
Tai klausimas: ar Baznyciai tai tikrai geriau???

rinkis kita baznycia, o kartais tiesiog kita kuniga mirksiukas.gif tas pats kad va 1 nesutiko tuokt ir krikstyt kartu o kitas visa tai padare be jokiu problemu toj pacioj baznycioj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 21, 20:25)

tai norit pasakyt jeigu jau tevai nesusituoke nei CMB, nei baznycioj tai ju vaiko ir nekrysktys blink.gif nesamone ryski doh.gif mirksiukas.gif atleiskit jeigu ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 21:02)
As puikiai suprantu, kad reikalavimai yra reikalavimai. BET pas mane aplinkoje tokiu tiesiog NERA. Taigi as esu priversta nekrtikstyti vaiko.
Tai klausimas: ar Baznyciai tai tikrai geriau???


tokiu atveju as krikstyciau vaika kitoje baznycioje. dabar galima rinktis, kur wink.gif
beje, mano atveju pvz neimanoma, kad buciau su vyru baznytinej santuokoj, nes as jau joje esu (is pirmos santuokos), o MB ne.
beto, krikstyjate vaika wink.gif nuvaziuokite prie progos i kokia kita baznycia, kitam rajone, ar mieste ir pasikalbekite su kunigu, kap yra pas juos.
pvz manes ir vyro neprase jokiu doku isvis... per krikstynas reikejo vaiku dokumentu ir kriksto tevu pasu. daugiau nieko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 21:08)

pvz manes ir vyro neprase jokiu doku isvis... per krikstynas reikejo vaiku dokumentu ir kriksto tevu pasu. daugiau nieko wink.gif

mums apskritai jokiu doku, nei vaikai nei niekieno, tik aukos nepamirso paprasyt biggrin.gif
Atsakyti
Jau mano tetis paskambino savo pusbroliui, kuris klebonauja Karmelavos baznyteleje. Nelabai norejau pas ji blush2.gif Bet baznytele ten labai grazi wub.gif
Kita savaite pats klebonas atvaziuos pas mus pasiklabeti smile.gif
Atsakyti