Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

LAbos
na ne, mūsų šventė 15 d biggrin.gif Na nerasiu tai pritaikysiu ka nors wink.gif
Dėl laivelių mes leisim tikriausiai nuo liepto, ir dažniausiai ką nors įmetus ten plaukia viskas, nes tvenkinys pakankamai didelis... tikiuosi plauks tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 11, 09:31)
LAbos
na ne, mūsų šventė 15 d  biggrin.gif  Na nerasiu tai pritaikysiu ka nors wink.gif
Dėl laivelių mes leisim tikriausiai nuo liepto, ir dažniausiai ką nors įmetus ten plaukia viskas, nes tvenkinys pakankamai didelis... tikiuosi plauks tongue.gif


Rodau kokius pirkau Kotrynoj (po ilgom mūsų kelnėm nelabai matosi tie pamarginimai, tai atrodo gražiai) - jei tiks, pažiūrėkit www.kotryna.lt yra jų parduotuvių ir Kaune, manau turės.
P.S. buvo tokio paties tipo, tik kitokių variacijų - ne automobiliukai, o vienspalviia pvz.
Jei foto nelabai matosi, tai priekis kaip inkariukai būdavo - guminis, o toliau tokia kaip tekstilinė sportbačių medžiaga.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duti: 11 rugpjūčio 2011 - 10:20
QUOTE(Duti @ 2011 08 11, 11:19)
Rodau kokius pirkau Kotrynoj (po ilgom mūsų kelnėm nelabai matosi tie pamarginimai, tai atrodo gražiai) - jei tiks, pažiūrėkit www.kotryna.lt yra jų parduotuvių ir Kaune, manau turės.
P.S. buvo tokio paties tipo, tik kitokių variacijų - ne automobiliukai, o vienspalviia pvz.
Jei foto nelabai matosi, tai priekis kaip inkariukai būdavo - guminis, o toliau tokia kaip tekstilinė sportbačių medžiaga.

nepykit, bet man tokiai sventei ir porbatukai visai netinka blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 08 11, 15:23)
nepykit, bet man tokiai sventei ir porbatukai visai netinka  blush2.gif  schmoll.gif


Taip, geriausia būtų krikštyti basą biggrin.gif , bet kadangi prie mūsų konkretaus rūbelių ansamblio JOKIE KITI išsimatuoti batai-botai-basutės-sandalai nederėjo taip, kaip puikiai dera šitie kantapliukai, tai mes ties jais ir liekame, nepaisydami jūsų nuomonės.

O jūs tuo pačiu, kad būtų konstruktyvi diskusija, galite pasirodyti kaip suderinsite (suderinote) savo batukus ir ansambliuką ir pamokyti derinimo subtilybių tokias kaip aš, ir dar kitas, ieškančias inkariukų TOKIAI šventei biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,
cia skonio reikalas kas dera o kas ne - man kazkaip tokie mazi vaikai ikisti i kostiumus, liemenes, lakinius batelius - nedera su vaiko prigimtimi, eiti, begti, lipti viskuo dometis, todel as renkuosi toki derini, bet nieko pries kas renkasi ka kita, ir siaip po visu akropolio, megos ir dar pakeliui atsiradusiu vaiku parduotuviu tyrimo - reziume - inkariuku nera!!!!! sad.gif Tie kuriuos rodei Duti - idealiai butu tike mums - kotrynoj radom tokius pat tik su ruda medziagyte - o jis spalva dera su kelnyciu juostelemis sad.gif bet dydzio nerasta, po to aplankem visas kauno sios grupes pardes - nieko... sad.gif na ka ryt bazes laukia, gal ten kas uzkibs, dar keleta isparduotuviu aplankysim...
sios dienos laimikis - keletas prizu zaidimui su pasizadejimais - darysiu toki varianta - visi sveciai trauks splavotus numerelius, tada sakys kiekvienas savo ir is dezes gaus daikta su pridetu lapeliu ant kurio bus uzrasas ka psizada smile.gif taigi siandien jau papirkau - lempute kad ismokytu keisti, virbalus - megzti, sausainiu formeliu - kepti kaledinius sausainius, zaislines velniuko sakes - oziukus ganyti, kaledini atviruka - pasizadu kiekvienas kaledas parasyti ir issiusti krikstukui sveikinima smile.gif ir visi sie daiktai po 50 cnt thumbup.gif dar nupirkau mazus burbuliukus su angeliukais kur su sniegeliu buna - sakiau bus moterims prie lekstes kaio dovanele, o vyrams virsiu sirsiu medu smile.gif
Cia tiek dienos ispudziu 4u.gif
Atsakyti
na man idomu but pamatyt prie ko tuos inkaru desit? unsure.gif tik ne su treningu kad tik sportbaciai tiktu g.gif pvz prie lininio kostiumelio, dejom sunenui tikrai ne sportbacius ir ne lakierkas, basutes,o kriksto batukus su raistukais, jie balti visai, padukas ir toks storesnis, na laisvo stiliaus bet jie yra kriksto batukai butent, na bet cia metinukui, o kaip vyresniems nzn. nu nebent tie inkarai be visokiu kitokiu spalvu g.gif nu nes kriksto batai su masinukem ir pan man taip pat ne blush2.gif
Papildyta:
http://www.krikstyno...-kreminiai.html
kazkas tokio turejau galvoje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija Viltr: 11 rugpjūčio 2011 - 17:04
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 08 11, 17:02)
na man idomu but pamatyt prie ko tuos inkaru desit?  unsure.gif  tik ne su treningu kad tik sportbaciai tiktu  g.gif  pvz prie lininio kostiumelio, dejom sunenui tikrai ne sportbacius ir ne lakierkas, basutes,o  kriksto batukus su raistukais, jie balti visai, padukas ir toks storesnis, na laisvo stiliaus bet jie yra kriksto batukai butent, na bet cia metinukui, o kaip vyresniems nzn. nu nebent tie inkarai be visokiu kitokiu spalvu  g.gif  nu nes kriksto batai su masinukem ir pan man taip pat ne blush2.gif
Papildyta:
http://www.krikstyno...-kreminiai.html
kazkas tokio turejau galvoje g.gif


Jūsų foto man nerodo, todėl negaliu komentuoti.
Ir jei gyvai matytumėt tuos batukus, tai jie nėra tipiniai kedai ar sportbačiai - sakyčiau tai gerokai stilizuota jų atmaina.

O šiaip man rodos, svarbu ne atskirai batai, o bendras vaizdas, derinys, stiliaus vientisumas ir patogumas vaikui.

Dėl savo "inkariukų" ir derinio - pas mus bus specialiai siūtas kostiumėlis, ir nors lininis, bet toks lengvo gal kiek reperiško stiliuko, nežinau, kaip paaiškint, ta prasme pvz. marškinukai su kapišoniuku, kelnės gali būti ilgos, gali ant sagos pavirsti į 3/4 bridžus ar šortus, marškinių rankovės gali būti ilgos, gali patapti 3/4 ir t.t.
Tai kadangi toks kiek laisvesnis vėjavaikiškesnis apdarėlis, todėl mums tie kedukai puikiai dera, kai visi kiti krikštynoms skirti ar šiaip paprasti ar puošnesni batukai žiūrisi kaip treningas operoje arba frakas piknike biggrin.gif .

AAAaa, foto pažiūrėjau pagal nuorodą atsekus - prie išcackinto lialiaus jie gal ir super - bet manajam padaužai pagal jį ir rūbai ir stilius pritaikyti, o ne jis prie rūbų, nes puošnus stiliovas kostiumukas ir atlasiniai bateliai su tiuliu mano vaiko charakterio, asmenybės ir energijos neatspindėtų ir su juo nederėtų.


Taip kaip ir pabaigiam tą temą, nes Off topic padarėm vien todėl, kad kažkam reikėjo batukų, o kažkas parodė, kur tokius gauti tongue.gif
Beje, o nebandėt Kotrynoj paprašyti, kad jie atsivežtų tokį dydį iš Vilniaus pvz., jei turi... Kai kurios gerietės parduotuvės taip padaro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duti: 11 rugpjūčio 2011 - 17:15
QUOTE(Duti @ 2011 08 11, 17:16)
Taip, geriausia būtų krikštyti basą  biggrin.gif , bet kadangi prie mūsų konkretaus rūbelių ansamblio JOKIE KITI išsimatuoti batai-botai-basutės-sandalai nederėjo taip, kaip puikiai dera šitie kantapliukai, tai mes ties jais ir liekame, nepaisydami jūsų nuomonės.

O jūs tuo pačiu, kad būtų konstruktyvi diskusija, galite pasirodyti kaip suderinsite (suderinote) savo batukus ir ansambliuką ir pamokyti derinimo subtilybių tokias kaip aš, ir dar kitas, ieškančias inkariukų TOKIAI šventei  biggrin.gif  tongue.gif

Kodel is karto basa g.gif ir visai nesiruosiu as nei jusu mokyt nei dar ko nors schmoll.gif mirksiukas.gif tiesiog pasakiau savo nuomone ir tiek o jus jau is karto ir puolat mirksiukas.gif
maniksio batukai paprasti, tiksliau tai basutes bet gana uzdarios kurios paskui bus naudojamos kasdiena tai kad tai nera kazkios kaip sakot lakierkos, atlasas ir pan schmoll.gif mirksiukas.gif ir ieskojau spec ne su visokiais mikimauzais, masinomis kad jam be galo patinka ir tinka bet tiesiog kurie tiktu ir butu patogus, aisku ir ziuretusi normaliai prie kostiuminiu kelniu mirksiukas.gif
Atsakyti
planuotojos nono.gif ,nesipešam schmoll.gif biggrin.gif

IKI parduotuvėj radau pigių dangaus žibintų,gal leidę? nes esu pirkus tik spec. parduotuvėj,bet iki jos per visą miestą trenktis,o čia vos 100 metrų ax.gif jei niekas neatsakys,teks pirkt ir išbandyt,bet man reikia viską tyliai ir slapta daryti... tai sunkiai įsivaizduoju tą bandymą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
niu pas mane siandien tai laimikis toks biggrin.gif :
man suknele
suneliui kostiumelis
vyrui slipsas( bet atsivezus pamaciau kad nelabai deres prie visko).... g.gif ir dirzas
paskui per ispardavima dar nusipirkau sau 2 poras basuciu, mamai slepetes, jau ce ne krikstynu tema, bet kitiem metam bus pats tas, nebeskaudes galva kai reiks avalynes ieskotis smile.gif) ir seip dar visokiu daigtu daigteliu prisipirkau biggrin.gif
uzejau i maxima baze, ten helio balionai po 6 LT doh.gif nu man tai atrodo brangu. merginos kas zinot kur pigesni yra? turiu omeny Vilniuje???
into*in iki CUPO taip ir nedavaziavau...

Papildyta:
QUOTE(into*in @ 2011 08 11, 19:34)
planuotojos  nono.gif ,nesipešam  schmoll.gif  biggrin.gif

IKI parduotuvėj radau pigių dangaus žibintų,gal leidę? nes esu pirkus tik spec. parduotuvėj,bet iki jos per visą miestą trenktis,o čia vos 100 metrų  ax.gif jei niekas neatsakys,teks pirkt ir išbandyt,bet man reikia viską tyliai ir slapta daryti... tai sunkiai įsivaizduoju tą bandymą  biggrin.gif

pigiu tai po kiek?? as sen maximoj lygtais po 10 lt maciau
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 11, 20:46)
man suknele
into*in iki CUPO taip ir nedavaziavau...
pigiu tai po kiek?? as sen maximoj lygtais po 10 lt maciau

pasirodykit bigsmile.gif ,galit tuo pačiu adresu biggrin.gif
svarbu radot ko norit thumbup.gif
po 4.99 lt ,pernai toj spec.,tai po 4.50 gavau ir visi kokybiški buvo,dar priedo padovanojo porą fejerverkų ( mb sakė bus ''kitaiski'' ir nešaus,bet viskas ok-labai gražūs buvo thumbup.gif ),Rimi po 8lt lyg ir... vadinas maksimoj brangesni ir už ''balionų šalį'' g.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 11, 19:55)
pasirodykit  bigsmile.gif ,galit tuo pačiu adresu  biggrin.gif
svarbu radot ko norit  thumbup.gif
po 4.99 lt ,pernai toj spec.,tai po 4.50 gavau ir visi kokybiški buvo,dar priedo padovanojo porą fejerverkų ( mb sakė bus ''kitaiski'' ir nešaus,bet viskas ok-labai gražūs buvo  thumbup.gif ),Rimi po 8lt lyg ir... vadinas maksimoj brangesni ir už ''balionų šalį''  g.gif

nelabai supratau zibintai 4.99 o balionai 4.50 ??? ar taip ? biggrin.gif
Atsakyti