Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(evelinukass @ 2011 08 10, 18:03)
mamytes, o gal kas turit popieriniu angeliuku sabloniuku, ar kokia nuoroda zinot, kur galima butu rasti. man reikia sales papuosimui. turejau nuorda, bet po vyro bajerio su kompu, nieko nebeturiu, ir nepamenu kur buvau radus.
is anksto labai dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Turiu kazkokius, jei domina, parasykit el pasta, persiusiu
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 10, 18:19)
Turiu kazkokius, jei domina, parasykit el pasta, persiusiu

aciu, parasiau tau i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 10, 16:49)
Jaučiu bėdą su tais inkariukais  doh.gif

AŠ panašaus tipo sportbatukus tekstilinisu su guminėm nosim ir šonais pirkau Vilniuj, Babycity'je, priklauso KOTRYNOS parduotuvių tinklui, manau jie ir Kaune turi parduotuvių. Cocodrilo firmos, 25 lt.
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 10, 18:03)
mergaites, kaip manot uz lininiu kelniu ir liemenes pasiuvima mano 8 metu berniukui 100 lt. (cia be medziagos) daug ar mazai?? smile.gif

Manau daug - mano vyrukui 2 metai, marskinelei su juostelem dekoruotu priekiu ir kelnytes su kisenemis, ir uzpakalinemis - 45 lt 4u.gif

QUOTE(Duti @ 2011 08 10, 19:35)
AŠ panašaus tipo sportbatukus tekstilinisu su guminėm nosim ir šonais pirkau Vilniuj, Babycity'je, priklauso KOTRYNOS parduotuvių tinklui, manau jie ir Kaune turi parduotuvių. Cocodrilo firmos, 25 lt.


Aciukas, bandysiu ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 10, 20:00)
Manau daug - mano vyrukui 2 metai, marskinelei su juostelem dekoruotu priekiu ir kelnytes su kisenemis, ir uzpakalinemis - 45 lt  4u.gif
Aciukas, bandysiu ieskot 4u.gif

o kur jus siuvotes???
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 10, 17:53)
del idejos vakaro uzbaigimui leisti i tvenkini

įtariu vyras? g.gif biggrin.gif
mažiau klausykit lotuliukas.gif kai pamatys kaip atrodo nekritikuos,nes bus labai gražu,o vainikai tokią dieną ,tai labai į temą thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 10, 18:03)
mergaites, kaip manot uz lininiu kelniu ir liemenes pasiuvima mano 8 metu berniukui 100 lt. (cia be medziagos) daug ar mazai?? smile.gif
Papildyta:
mamytes, o gal kas turit popieriniu angeliuku sabloniuku, ar kokia nuoroda zinot, kur galima butu rasti. man reikia sales papuosimui. turejau nuorda, bet po vyro bajerio su kompu, nieko nebeturiu, ir nepamenu kur buvau radus.
is anksto labai dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

daug nes manes uz suknyte paprasta paprase netoli tiek bet radau kur trygubai maziau sumokejau uz ja kad pasiutu mirksiukas.gif
Atsakyti
Del laiveliu leidimo. Mes leidom ax.gif Leidom po baznycios ir spalvotus. Man buvo grazu wub.gif , vaikam atrakcija, visi liko suzaveti ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 10, 20:39)
įtariu vyras?  g.gif  biggrin.gif
mažiau klausykit  lotuliukas.gif kai pamatys kaip atrodo nekritikuos,nes bus labai gražu,o vainikai tokią dieną ,tai labai į temą  thumbup.gif  mirksiukas.gif


Nu nea bigsmile.gif Bet įtariu ir jis neliktų sužavėtas, bet o tačiau... tokiomis "smulkmenomis" nekvaršinu jam galvos, mažiau man ją skaudės jei jam pasirodys nepritrenkiamai biggrin.gif

Labai gražiai laiveliai atrodo wub.gif aš va ir tokių spalvų noriu nuo sūnaus leisti, o nuo dukros vainikėlis, tik kadangi pas mus ne upelis o tvenkinys taigi dar dadėsiu žvakutes....

Na tai dabar pasakykit,kas dalina tuos slaptažodžius g.gif ax.gif
Papildyta:
O drabuziukus man siuvo vietine siuveja, as nenorejau kazkokiu labai nepaprastu bet vistik darbo ten yra, pasirodysiu kai baigsiu tvarkyt dar dukros suknute, bet uz savo suknele su pamusalu ir pasijoniu, uz dukros ir uz sunaus drabuzeliu pasiuvima sumokejau 180 lt, cia su sagutem uztrautukais ir visais kitais siuvejos priedais... nzn ar daug bet man ne - nes vien uz suknute krikstukei po 120 pardej nori, o musu nebus prastesne+vienintele tokia+100 proc šilko ir lininio audinio, taigi manau kad nebrangiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D.E.L.A: 10 rugpjūčio 2011 - 21:33
zinokit tikrai, kad kaina labai net gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 10, 23:23)
mažiau man ją skaudės jei jam pasirodys nepritrenkiamai biggrin.gif

dar dadėsiu žvakutes....

drabuzeliu pasiuvima sumokejau 180 lt,


lotuliukas.gif mirksiukas.gif

bus gražu thumbup.gif

laaabai gera kaina drinks_cheers.gif
Atsakyti
DELA, o kada Jūsų šventė, jei tik už kokio mėn, tai gal ebay pasižvalgykit inkariukų?
Dėl laivelių leidimo ne upėje, kai nėra srovės, jie plaukia? Turiu omeny nebus taip kad įdedi į vandenį ir jie stovės toj vietoj kur įdėjai? Gal kas jau bandėt?
Atsakyti