Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(into*in @ 2011 08 08, 13:54)
aš dariau krikšto židinį-tik uždegė mama skaitydama žodžius dukrai-buvo labai graži šventės pradžia ir visi nustebę,nes nematę  bigsmile.gif
o kunigas kai uždegė krikšto žvakę,tai ją sakė per kiekvieną vaiko gimtadienį uždegti su malda,o po to ir per pirmą komuniją atsinešti  4u.gif

Labai idomu ir svelnumu dvelkia si ideja thumbup.gif

QUOTE(mimuks @ 2011 08 08, 14:29)
labai norejos grazios sventes 4u.gif  g.gif

AS manau,kad tikrai super svente ir turejot..labai graziu dalyku sugalvota!
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 10, 00:06)
na gi ieskau sviesios, ne vestuvines sukneles. norisi paprastos , lengvos, neperktautos... 4u.gif

balinės ar ,kad po visko nešioti? dukrai (20m ) pirkau,tai iki kelių,šampaninės spalvos,šventinė,bet kartu paprasta (jokių detalių,raukinių).. mokėjau 62lt.,nes dar nuleido truputį biggrin.gif CUP"E ''Madmuazelėj''
Atsakyti
Kita savaite vaziuosiu ir as sukneles ir batuku ieskoti. Apleksiu pora prekybos centru. Neatsisakau minties ir nuomos punkta uzsukti.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 10, 08:42)
Kita savaite vaziuosiu ir as sukneles ir batuku ieskoti. Apleksiu pora prekybos centru. Neatsisakau minties ir nuomos punkta uzsukti.

tiek man, tiek dukrai su batais beda cool.gif jai tai kad baigiasi sezonas ir daugiau neveza, o butu ir darzeliui gerai veliau, o man tai visi tamsus arba be kulno, o jeigu kulnas yra tao jau oho koks tai kur as paskui juos kisiu doh.gif
Atsakyti
Mano peda mazyte, 36 dydis, tai dazniausiai tokie buna pasilike biggrin.gif
Daznai pasiseka kaip paskutine pora norimu bateliu nusipirkt labai nebrangiai.
Tai labai tikiuosi, kad pavks ka rasti.
Atsakyti
O mūsų šventė jau šį savaitgalį 4u.gif Irgi stresas ima, labiausiai nervuojuosi del to, kad neturiu krikštukei jokio siltesnio rubelio ant suknutes uzmesti doh.gif Daugiau lyg viskas ir yra:
karsti uzsakyti, patieks sodyba, saltus, saldu stala vaisius vezames savo, prie bažnyčios leisim balionus, sodyboj žaidimai- pasizadejimai, kur svecias pats sugalvos teksta pagal paveiksliuka ir spejimas daiktu is vardo raidziu, gal dar du gaideliai, vaikams muilo burbulai, atsisveikinant sveciams saldainiu puokstele ir vsio...
Sumaliau bet gal suprasit blush2.gif Tai va laukiam šventės ir meldžiamės nebūtinai saulės bet bent jau kokių +25 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 10, 12:51)
Mano peda mazyte, 36 dydis, tai dazniausiai tokie buna pasilike biggrin.gif
Daznai pasiseka kaip paskutine pora norimu bateliu nusipirkt labai nebrangiai.
Tai labai tikiuosi, kad pavks ka rasti.

mano dydis einamas 37-38 tai nieko gero nebuna cool.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
dingau is sm nes turedama laisva minute sedziu karpau siuvu, planuoju ka dar reik padaryt ir supirkt, vargstu su kedem stalais indais, o apie maist dar net nesukau galvos, iki penkt turiu pasidaryt viska pramogoms plius apranga, o po to jau bus maistas - svenciam pirmadieni - irgi meldziuos bent jau nesalto oro, nes ant peciu nieko neturiu krikstukams savo... na dukrai turiu moherini sali, jei ka imantriai susegsiu ir bus gerai, vaikinui net nezinau verysad.gif ai bus matyt.. gal kas kur berniukisku ale inkaro batiku matet kaune, baltu ax.gif man grazu toks stiliukas bet kol kas neuzmatau nieko...
Tai va - turiu beveik suknutes abiemsm vaikinau lininiai marskiniai ir kelnytes, zvakes puosiu paprastais kaspinais is medziagos kokia naudota aprangai, dabar sesiu prie sirsiu medaus stiklainiu ruosybos.... sakiau nedesiu etikeciu, bet gundausi.. gal kas turit kad butu su kokiu melynu ir raudonu fragmentu etiketes sablona 4u.gif o gal pasidalinsit pasto prieiga, ruosiuos siandien uzbaigti suknutes - imesciau fotkes savo aprangos tuo paciu, gal kam ideju kokiu kils... po to dar pakvietimu fotkes imesciau...
dar per sia diena turiu susimesti visa scenariju...
noriu nuomones nes mane truputi sukritikavo del idejos vakaro uzbaigimui leisti i tvenkini salia sventes vietos baltus ir melynus laivelius, bei dobilu vainikelius su zvakutem i ta tvenkini... cia su mintim kad per zolines svenciam... kaip manot ar tiktu?
Atsakyti
D.E.L.A., laiveliai atrodytu labai graziai 4u.gif
Ir as ieskojau savo berniukui inkariuku butent baltu. Lt neradau... Nupirkau viesedama pas sese UK.
Ikalbejo mane uzsisakyt kedziu papuosimus, nors galvojau, kad man nereikia.
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 09, 23:53)
balinės ar ,kad po visko nešioti? dukrai (20m ) pirkau,tai iki kelių,šampaninės spalvos,šventinė,bet kartu paprasta (jokių detalių,raukinių).. mokėjau 62lt.,nes dar nuleido truputį  biggrin.gif CUP"E ''Madmuazelėj''


butent sampanines spalvos ir as kazko ieskau smile.gif , viena tokia radau, bet velniskai ilga, nenesiojau ilgu sukneliu niekad, ale tokios dabar madoj, na nezinau, iki kitos savaites zut but turiu kazka nusipirkt blink.gif
QUOTE(Esha @ 2011 08 10, 12:51)
Mano peda mazyte, 36 dydis, tai dazniausiai tokie buna pasilike biggrin.gif
Daznai pasiseka kaip paskutine pora norimu bateliu nusipirkt labai nebrangiai.
Tai labai tikiuosi, kad pavks ka rasti.

oj kaip jum faina thumbup.gif pas mane tai didele koja, 39-40 ir kauliukus turiu. tai su batais man isvis didele problema, daug ko negaliu uzsidet verysad.gif

QUOTE(burundukas @ 2011 08 10, 13:17)
O mūsų šventė jau šį savaitgalį  4u.gif Irgi stresas ima, labiausiai nervuojuosi del to, kad neturiu krikštukei jokio siltesnio rubelio ant suknutes uzmesti  doh.gif Daugiau lyg viskas ir yra:
karsti uzsakyti, patieks sodyba, saltus, saldu stala vaisius vezames savo, prie bažnyčios leisim balionus, sodyboj žaidimai- pasizadejimai, kur svecias pats sugalvos teksta pagal paveiksliuka ir spejimas daiktu is vardo raidziu, gal dar du gaideliai, vaikams muilo burbulai, atsisveikinant sveciams saldainiu puokstele ir vsio...
Sumaliau bet gal suprasit  blush2.gif Tai va laukiam šventės ir meldžiamės nebūtinai saulės bet bent jau kokių +25  lotuliukas.gif

savaitgaliui gi zada atsilima 4u.gif
tikiuosi nesusalsit smile.gif , grazios jum sventes!!!!!!! 4u.gif

QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 10, 16:53)
Sveikutes 4u.gif
dingau is sm nes turedama laisva minute sedziu karpau siuvu, planuoju ka dar reik padaryt ir supirkt, vargstu su kedem stalais indais, o apie maist dar net nesukau galvos, iki penkt turiu pasidaryt viska pramogoms plius apranga, o po to jau bus maistas - svenciam pirmadieni - irgi meldziuos bent jau nesalto oro, nes ant peciu nieko neturiu krikstukams savo... na dukrai turiu moherini sali, jei ka imantriai susegsiu ir bus gerai, vaikinui net nezinau  verysad.gif  ai bus matyt.. gal kas kur berniukisku ale inkaro batiku matet kaune, baltu  ax.gif  man grazu toks stiliukas bet kol kas neuzmatau nieko...
Tai va - turiu beveik suknutes abiemsm vaikinau lininiai marskiniai ir kelnytes, zvakes puosiu paprastais kaspinais is medziagos kokia naudota aprangai, dabar sesiu prie sirsiu medaus stiklainiu ruosybos.... sakiau nedesiu etikeciu, bet gundausi.. gal kas turit kad butu su kokiu melynu ir raudonu fragmentu etiketes sablona  4u.gif  o gal pasidalinsit pasto prieiga, ruosiuos siandien uzbaigti suknutes - imesciau fotkes savo aprangos tuo paciu, gal kam ideju kokiu kils... po to dar pakvietimu fotkes imesciau...
dar per sia diena turiu susimesti visa scenariju...
noriu nuomones nes mane truputi sukritikavo del idejos vakaro uzbaigimui leisti i tvenkini salia sventes vietos baltus ir melynus laivelius, bei dobilu vainikelius su zvakutem i ta tvenkini... cia su mintim kad per zolines svenciam... kaip manot ar tiktu?

oj laiveliai kaip faina, gal ir as sita ideja pasiskolinsiu blush2.gif , nes ir prie musu bus tvenkinukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 10, 17:43)
oj laiveliai kaip faina, gal ir as sita ideja pasiskolinsiu blush2.gif , nes ir prie musu bus tvenkinukas  smile.gif


Labai prašom 4u.gif
Jaučiu bėdą su tais inkariukais doh.gif
Atsakyti
mergaites, kaip manot uz lininiu kelniu ir liemenes pasiuvima mano 8 metu berniukui 100 lt. (cia be medziagos) daug ar mazai?? smile.gif
Papildyta:
mamytes, o gal kas turit popieriniu angeliuku sabloniuku, ar kokia nuoroda zinot, kur galima butu rasti. man reikia sales papuosimui. turejau nuorda, bet po vyro bajerio su kompu, nieko nebeturiu, ir nepamenu kur buvau radus.
is anksto labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti