Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(laurinute @ 2011 08 08, 20:46)
Koklkas trumpm atsisveikinu


Gero skrydžio,gražios jūsų šventės,smagiai pasibūkit mirksiukas.gif 4u.gif
lauksim sugryžtant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arejyte @ 2011 08 08, 14:12)
as jau nusipirkau  "JYSK" parduotuvej ruzavu zvakiu, arganza, ermitaze ruzavu serveteliu. dar reikes baltu balionu( maciau maximoje, net su uzrasu "KRIKSTYNOS", bet nepirkau, nes parasyta buvo, jog pusti su rankine balionu pompa, as tokios neturiu, pabijojau , kad mano plauciai neisnes paciai prisipust  smile.gif ) dabar problema lekstes...neturiu vienodu, tik 4 vienodas, o visos kitos skirtingos... g.gif  galvoju, ka daryt...
Papildyta:

pasitaiko  biggrin.gif

o kokioj maximoj matet tuos krikstynu balionus??? 4u.gif
sveikutes
as sen varinejau apziuret ir kainu suzinot kavines, ir i viena tokia sale su pirtim buvau nulekus. tai vat dabar mastau ka rinktis g.gif g.gif
ir kazkaip sunku apsisprest, kavine gerai, nes atejei pavalgei ir isejei, o ten kur sale su pirtim, tai viska patiems reiks gamintis, tiktai tiek gerai, kad sedek kiek nori, o ir vaikams lauke dar galima bus palakstyt.... ka merginos jus galvojat????
Atsakyti
kavine gerai, nes atejei pavalgei ir isejei, o ten kur sale su pirtim, tai viska patiems reiks gamintis, tiktai tiek gerai, kad sedek kiek nori, o ir vaikams lauke dar galima bus palakstyt.... ka merginos jus galvojat????

o tai gal geriau rinktis pirt ir maista uzsisakyti, juk daug jau kaviniu viska paruosia atveza ir jei reikia patiekia, kai mes dareme namie tai ir maistas buvo is kavines, tik tiek kad vyniotinius patiems reikejo susipjaustyti.
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 08, 22:11)
o kokioj maximoj matet tuos krikstynu balionus???  4u.gif
sale su pirtim, tai viska patiems reiks gamintis,

visose didesnėse yra ir tikrai pigiau negu balionų šalį ir pan.

imčiau pirtį ir užsakyčiau maistą-pristato viską pilnai paruoštą ir karštus ,ir užkandžius ... kai ką galima patiems atsinešti,bus pigiau mirksiukas.gif ir staltieses su indais jei reikia tai maisto tiekėjai nuomoja thumbup.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif , ir man sirdis labiau linko prie sales su pirtim smile.gif
jau vien del to, kad kavineje mum butu sale antram aukste, na o mano mazoji tikras vijurkas doh.gif ramiai nepasedetu tik ir lakstytu per laiptus aukstyn zemyn, tai butu vargas su jos prieziura biggrin.gif
o vat man kazkaip nedasuto, kad kavineje maista uzsisakyt thumbup.gif jau galvojau kokia seimininke ieskotis.... man pagrinde reikia, kad stala padengtu graziai, ir saltu uzkandziu, salotu ir pan, o karsta patys sakiau kepsim, mesyte, vyram bus uzsiemimas, ir paplepes, alucio ikals ir pakeps biggrin.gif
psio reiks ryt dumt uzsisakinet ir vezt ustata , kad kiti neuzsisakytu , maza ka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 08, 23:27)

o vat man kazkaip nedasuto, kad kavineje maista uzsisakyt  thumbup.gif  jau galvojau kokia seimininke ieskotis....  man pagrinde reikia, kad stala padengtu graziai, ir saltu uzkandziu, salotu ir pan, o karsta patys sakiau kepsim, mesyte, vyram bus uzsiemimas, ir paplepes, alucio ikals ir pakeps  biggrin.gif
psio reiks ryt dumt uzsisakinet ir vezt ustata , kad kiti neuzsisakytu , maza ka tongue.gif


galima ir šeimininkę,bet turėsit palakstyt kol supirksit viską,nebent ja pasitikėtumėt ir tikrai padarytų viską sąžiningai... aš labiau linkstu prie užmokesčio už gatavą produktą biggrin.gif ,jei jau pati negaliu ax.gif
jei dar yra galimybė mėsą išsikept,tai visai liuks,nereikės rymot prie stalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 08, 22:32)
galima ir šeimininkę,bet turėsit palakstyt kol supirksit viską,nebent ja pasitikėtumėt ir tikrai padarytų viską sąžiningai... aš labiau linkstu prie užmokesčio už gatavą produktą  biggrin.gif ,jei jau pati negaliu  ax.gif
jei dar yra galimybė mėsą išsikept,tai visai liuks,nereikės rymot prie stalo  thumbup.gif

tai vat, labiausiai pergyvenu, kad nebutu zmonem liudna ar neidomu. plius busim visi savi, tai vis siokia tokia akcija atrakcija biggrin.gif na dar aisku keli zaidimai, mesos kepimas, kas nores i pirtele... ir dar gerai, kad ten uz papildoma kaina pernakvot bus galima. tai jau atpuola rupestis, kaip svecius isveziot smile.gif
tik norejosi sventes, tikros sventes, kad paciai atsisest ir sedet ir nelakstyt nuo lekstes prie lekstes. ...
prisilaksciau jau per dukrytes pirmaji gimtadieni, vien torta dariau iki puse nakties.....
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 08, 23:38)
paciai atsisest ir sedet ir nelakstyt nuo lekstes prie lekstes. ...

vadinasi imkit pirtį ir relaksuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri turite "po ranka" pasizadejimus (kai darom tokias korteles, kur sveciai traukia).
Nerandu niekaip doh.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2011 08 08, 23:23)
mergaites gal kuri turite "po ranka" pasizadejimus (kai darom tokias korteles, kur sveciai traukia).
Nerandu niekaip  doh.gif

aciukas 4u.gif

zinok , kazkur tikrai maciau. jai sioje temuteje nera, tai gal ankstesneje pasiziurek, jai nieks naimes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 08, 17:41)
Gero skrydžio,gražios jūsų šventės,smagiai pasibūkit  mirksiukas.gif  4u.gif
lauksim sugryžtant  thumbup.gif

aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 08, 21:11)
o kokioj maximoj matet tuos krikstynu balionus???  4u.gif
sveikutes
as sen varinejau apziuret ir kainu suzinot kavines, ir i viena tokia sale su pirtim buvau nulekus. tai vat dabar mastau ka rinktis  g.gif  g.gif
ir kazkaip sunku apsisprest, kavine gerai, nes atejei pavalgei ir isejei, o ten kur sale su pirtim, tai viska patiems reiks gamintis, tiktai tiek gerai, kad sedek kiek nori, o ir vaikams lauke dar galima bus palakstyt.... ka merginos jus galvojat????

akropolio maximoj. yra ir lipduku ant sampano " krikstynu sampanas" smile.gif
Papildyta:
va daug isakymu viskam http://fotodovanos.b... 4u.gif
Atsakyti