Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(evelinukass @ 2011 08 07, 05:56)
labas rytas mergaites 4u.gif
o pas mane nelaime....  cray.gif
vyras instaliavo nauja programa uzvakar, ir puse dokumentu is kompo dingo issitryne  doh.gif tarp ju tie kurie man patys reikalingiausi  verysad.gif  tame tarpe visa krikstynu medziaga, buvau zaidimus susirasius, priesaikas kriksto tevams, labai grazius zodzius turejau, kuriuos savo vaikams skaityt norejau... oj negaliu nervas ima , net miegot negaliu  verysad.gif  tiek darbo ideta buvo  doh.gif
o ir seip geru dalyku pradingo, visi mano receptai, visokios rankdarbiu idejos ir t.t...... verysad.gif
dabar vel viskas is naujo doh.gif

veskit pas normalu meistra kuris ismano savo darba ir jis gali jums atkurti visus pradingusius failus,ir siaip yra mokamos programos kurios gali atkurti,ir dar bandykit isinstaliuoti ta programa,kartais padeda
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 07, 09:35)
O tokiems ppliams uzsakinejamos atskiros sedejimo vietos?


mes neužsakinėjom-skaičiavom suaugusius + tris vaikus,jų į bendrą neįtraukėm,taip ir pigiau gavosi-juk nei jie valgo kaip suaugę,nei geria mirksiukas.gif

QUOTE(evelinukass @ 2011 08 07, 09:56)
o pas mane nelaime....  cray.gif


ojei verysad.gif čia jau didelė bėda,na,bet svarbu ne jums patiems kas atsitiko,nes pradėjus skaityt net plaukai pasišiaušė-pirma mintis,kad su sveikata kas negerai doh.gif
nusiraminkit,jau vistiek žinot kas ir kaip-greičiau vyks perrinkimas,ką dabar padarysi,kad jau taip nutiko... mes va netyčia apie 2000 fotkių ištrynėm doh.gif

QUOTE(mimuks @ 2011 08 07, 12:17)
sveikos mamos, ACIU JUMS visoms uz patarimus, dalinuosi patirtimi


tik vienas žodis galvoje- VAU biggrin.gif

labai gražios stalo kortelės,suknelės ir ........ ,ai ,nieko nesigaus išskirt VAU ir taškas .
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 08 07, 11:17)
sveikos mamos, ACIU JUMS visoms uz patarimus, dalinuosi patirtimi


na tikrai kad labai grazus scenarijus Jusu sventes!!!! smile.gif saunuole mamyte, kad taip viska suorganizavot 4u.gif

na o as jau nurimau.... aj yra dar ne taip buve, kai mokiausi, ir vos ne paskutine diena kursinis dingdavo, tada tekdavo per kelias naktis nauja iskepti biggrin.gif
surasiu nauju ideju. tik zodziu gaila, bet ai, savais pasakysiu, vistiek nemegstu is lapelio skaityt, jaunysteje daug renginiu tekdavo vest, tai turiu sokia tokia kalbos dovana blush2.gif ax.gif kaip nors isisuksiu, juk dar 3 savaites turiu rezerve biggrin.gif
mamukai kaip orelis Lietuvos miestose. as gyvenu tarp Vilniaus ir Traku, tai oras antra diena superinis, tik siandien vejalis yra.
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 07, 16:36)

na o as jau nurimau....

kaip orelis Lietuvos miestose. as gyvenu tarp Vilniaus ir Traku,



šaunuolė 4u.gif

Vilniuj Pilaitėj karšta,vėjas yra,bet gyvent galima biggrin.gif jei ne jis -būtų amen,nemėgstu karšto oro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 06, 22:40)
Kaip darote su vaikais ir kavine? Vaikai pas mane bus vriausi 2 metuku, atskirai tikrai nesedes, tik tevams ant keliu. O ka jiems maisto uzsakyt?  g.gif  gal man ten patars, bet idomu kaip jus darote

Aš savo sūnui 2.5m. užsakinėjau kitokį karštą - maltinuką, o visa kita - ką valgė suaugusieji.
Bet jau su mažesniais tai reikėtų, kad mamos pačios atsineštų ką vaikučiai valgo, pvz. aš savo metinukui nešiausi bananą, sūrelį, košės, mišinuko, sausainiukų.
Atsakyti
SVARBU! Visiems tėvams, Nestle paprašė grąžinti visus BANANŲ kūdikio maisto, kurio kadencija baigiasi 2012 m., nes juose gali būti stiklo! Prašom nukopijuokite ir paskelbti del vaikų saugumo. Brūkšninis kodas 7613033089 73 Net jei esate ne tevai, prašome padėti, prašome perduoti šią žinutę. Jūs galite padėti išgelbėti vaiką.
Atsakyti
Labukas,

Jungiuosi ir as i jusu draugija..Gyvename uzsienyje,bet krikstynas planuojame daryti Lietuvoje,tad iki gruodzio men. turiu pasiruosti siai didziajai sventei svao mazajam pipiriukui..

Dek krikstateviu nesu tikra,todel ir nukelem krikstynas i ziema,nors labai norejau pakrikstyti vasara..Man tai reiskia daug..Mazyliui uzdeje raudona kaspina,kol jo nesaugo angeliukas..O tai pastumejo,pries tai buve keletas netekciu mazylio belaukiant..
Tad mums svarbiau si apeiga nei krikstateviai..Taciau noriu grazios sventes..
Tad pradejau ieskoti idomybiu pas jus..

Tikiuosi,kad man padesite mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, penktadieni buvom krikstynose ir galiu parasyti siokiu pastebejimu smile.gif grizus po fotosesijos i sventes vieta mamyte prie stalo paprase kuminu uzsidegti kriksto zvake ir nuo jos uzdegti toki zidini ir pasake, kad kas metai per vaiko gimtadieni uzdegtu smile.gif o tas zidinys padarytas is vasko ir i vidu dedasi ta maza zvakute, tai jis niekad nesudega, ant jo parasyti zodziai tai progai pritaikyti ir angelelis nupiestas, atrodo tai kaip didele stora zvake, sake pirko per juros svente. man tai labai fainiai atrode, kiek buvau buvus krikstynose tai niekur tokio dalyko nemaciau rolleyes.gif o paskui visus apdovanojo iremintais diplomais, pasizadejimais ir pan., man jau jie atsibode, ypac kai jie visi buna istarukti is interneto ir tas pats per ta pati ax.gif
dabar kai krikstysim savo kita maziuka nebedarysiu tokiu 4u.gif
Papildyta:
beje mociutem dariau dovanu saldainines dekupazu ir pripilsiu pilnas saldainiu ir pasakysiu, kad niekada nebutu tusciuos kai atvyks anukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zanvir @ 2011 08 08, 10:03)
apdovanojo iremintais diplomais, pasizadejimais ir pan., man jau jie atsibode,



musu sventeje pasizadejimai buvo ir vii sveciai tai mate pirma karta, ir visiems buvo labai idomu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 08 08, 10:14)
musu sventeje pasizadejimai buvo ir vii sveciai tai mate pirma karta, ir visiems buvo labai idomu. biggrin.gif



tikiu, kad idomu kai pirma karta mate, bet as kai jau esu macius daug kartu, tai jau ne blush2.gif nu bet kiekvieno skonio reikalas bigsmile.gif
Atsakyti
o man sveciai nelabai ir idomu, nes liks vaikui pasizadejimai, profesijos, ir manau tie kas netures tokiu, pavydes tiems kas tures ir jau suauge gales paziureti kas ka pazadejo, spejo ir pan rolleyes.gif ypac jei bus antras vaikas, darysiu ta pati, nes bus kazkokia nesamone jei viens tures, kitas ne g.gif as bent as noreciau kazka tokio turet biggrin.gif tas pats ir su padekom, dabar banalu, bet manau toj pacioj senatvej man bus smagu pasiziuret i gauta padeka utikus but krikto tevais rolleyes.gif
bet kiekvienam savaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 08 08, 11:00)
o man sveciai nelabai ir idomu, nes liks vaikui pasizadejimai, profesijos, ir manau tie kas netures tokiu, pavydes tiems kas tures ir jau suauge gales paziureti kas ka pazadejo, spejo ir pan  rolleyes.gif  ypac jei bus antras vaikas, darysiu ta pati, nes bus kazkokia nesamone jei viens tures, kitas ne  g.gif  as bent as noreciau kazka tokio turet  biggrin.gif  tas pats ir su padekom, dabar banalu, bet manau toj pacioj senatvej man bus smagu pasiziuret i gauta padeka utikus but krikto tevais  rolleyes.gif
bet kiekvienam savaip  4u.gif



pritariu 100 proc. va sunui manau bus idomu suzinot kad per krikstynas nuleme sau donzuano ateiti, vienas is sveciu jam tokia profesija irase lotuliukas.gif
Atsakyti