Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(evelinukass @ 2011 08 05, 10:04)
Labas rytas visoms  4u.gif
mano vaikuciu Krikstynos bus 08.27. tik va iskilo viena bedele verysad.gif . visi krikstotevai turi buti bermavoti, o pas mus gaunasi, kad nei mano brolis nei pusesere nebermavoti. kunigas sake, kad tada negali but krikstateviais. na o kitu as nenoriu.....
gal kam panasiu sunkumu yra buve?


Pabandyk pasiklausi gal kitas kunigas sutiktu pakrikstyt. Musu pirmasis kandidatas i krikstatevius ir buvo nedermavotas, bet pakalbejus su kunigu isgirdau, kad svarbiausia jog butu krikstyti ir prieje pirmos komunijos
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 05, 09:04)
Labas rytas visoms  4u.gif
mano vaikuciu Krikstynos bus 08.27. tik va iskilo viena bedele verysad.gif . visi krikstotevai turi buti bermavoti, o pas mus gaunasi, kad nei mano brolis nei pusesere nebermavoti. kunigas sake, kad tada negali but krikstateviais. na o kitu as nenoriu.....
gal kam panasiu sunkumu yra buve?

Nu nei kai mes buvom krikšto tėvais, nei kai mergaitėm rinkom nei karto nebuvo užduotas klausimas nei apie dirmavone nei apie kriksta nei apie pirma komunija. Tik esam gave velniu kad gyvenom kartu nesusituoke ir ejom kriksto tevais, matyt pries sia "nuodeme" nublanko visi krikstai, pirmos komunijos ir dirmavones lotuliukas.gif
O tiek pirmos dukrytės krikštatėvių nei dabar niekas neklausė apie priimtus sakramentus. O aš tiesa pasakius net nežinau ar jie priėmę ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 08 05, 10:10)
Pabandyk pasiklausi gal kitas kunigas sutiktu pakrikstyt. Musu pirmasis kandidatas i krikstatevius ir buvo nedermavotas, bet pakalbejus su kunigu isgirdau, kad svarbiausia jog butu krikstyti ir prieje pirmos komunijos

tai vat ir as galvojau, kad pakanka kriksto ir pirmos komunijos. kazkaip labai jau cia viskas sudetinga g.gif
mano manimu, baznycia turetu buti siek tiek tolerantiskesne....
reiks dar kalbet su klebonu, nes sake tik jis gali duot leidima tokiu atveju
Atsakyti
sakykit o kur baznycia patikrina kas dirmavotas kas ne,savo knygose g.gif nemanau,jei neklausia kam pasakotis ar dirmavotas ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 08 05, 10:57)
sakykit o kur baznycia patikrina kas dirmavotas kas ne,savo knygose g.gif nemanau,jei neklausia kam pasakotis ar dirmavotas ar ne g.gif

na manes paklause, del visu tai nebuvau garantuota, bet del brolio zinojau, kad tikrai ne. na ir tokioj vietoj meluot lezuvis nesivercia blush2.gif pasakiau, kad ne , na o jis atsake, kad tokiu atveju negales but kriksto tetis verysad.gif isiziojau, vienintelis mano brolis, ir negales man vaiko pakrikstyt. visada maniau, kad uztenka kriksto....
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 05, 10:09)
na manes paklause, del visu tai nebuvau garantuota, bet del brolio zinojau, kad tikrai ne. na ir tokioj vietoj meluot  lezuvis nesivercia blush2.gif pasakiau, kad ne , na o jis atsake, kad tokiu atveju negales but kriksto tetis  verysad.gif  isiziojau, vienintelis mano brolis, ir negales man vaiko pakrikstyt. visada maniau, kad uztenka kriksto....


man rodos, keiskit arba kunigą, arba bažnyčią, TIK JAU JOKIU BŪDU NE KRIKŠTO TĖTĮ, kadangi jums tai svarbu.
Tikrai ne visur klausia, ne visur svarbu. Pasirinkit kokią atokią kaimo koplytėlę ir dėl visko sutarsit, arba jaunesnį kunigą.
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 05, 11:29)
man rodos, keiskit arba kunigą, arba bažnyčią, TIK JAU JOKIU BŪDU NE KRIKŠTO TĖTĮ, kadangi jums tai svarbu.
Tikrai ne visur klausia, ne visur svarbu. Pasirinkit kokią atokią kaimo koplytėlę ir dėl visko sutarsit, arba jaunesnį kunigą.

reikalas tame, kad ir buvo jaunas kunigelis, na dar sake kalbet su klebonu. bandysiu sen tvarkyt si reikala, jei ne , teks kitos baznycios ieskotis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 05, 08:29)
man rodos, keiskit arba kunigą, arba bažnyčią, TIK JAU JOKIU BŪDU NE KRIKŠTO TĖTĮ, kadangi jums tai svarbu.
Tikrai ne visur klausia, ne visur svarbu. Pasirinkit kokią atokią kaimo koplytėlę ir dėl visko sutarsit, arba jaunesnį kunigą.

Butent keisti kuniga arba baznycia drinks_cheers.gif gerai kad musu kunigelis siuolaikinis kai skambino tartis del valandos ir klaise ko reikia tik pasake kad butu ka krikstyti,atsiveskit vaika ir kriksot tevelius lotuliukas.gif ir jis ten dar kazka juokavo,bet as jau nebepamenu
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2011 08 05, 11:32)
reikalas tame, kad ir buvo jaunas kunigelis, na dar sake kalbet su klebonu. bandysiu sen tvarkyt si reikala, jei ne , teks kitos baznycios ieskotis...  g.gif

va butent jauni ir kabinejasi prie visko mirksiukas.gif
Atsakyti
jau ima panika, ryt krikstynos, ech kaip nugalet jauduli g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 08 05, 12:10)
jau ima panika, ryt krikstynos, ech kaip nugalet jauduli g.gif

viskas bus gerai, nusiramink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 08 05, 11:10)
jau ima panika, ryt krikstynos, ech kaip nugalet jauduli g.gif

nereikia nugalėt, leiskit sau išgyventi visą prieššventinį ir šventinį jaudulį - juk tai tik vieną kartą tokia šventė bendram jūsų ir jūsų vaiko gyvenime.
Atsakyti