Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(Agoja @ 2011 08 03, 23:03)
jau gavau tiulio, o sakykite po kiek mazdaug saldainuku dedate i tuos dovanu maiselius sveciams?


Na, mazdaug 15-20 gal gausis, tiksliai nei neskaiciavau g.gif


QUOTE(into*in @ 2011 08 04, 02:12)
nukopinau kelis žaidimus,manau visai nieko
EIGA: Žaidėjai sustoja į vieną liniją. Tada pirmas sako ,, pirmas”, po šio esantis sako ,,antras”, trečiasis turi būtinai pasakyti ,,BUM”. Taip skaičiuojama iš eilės. Kuris žaidėjas pasako ,,trečias” ar sumaišo skaičius – iškrenta iš žaidimo.

Oželis ( liaudies žaidimas) Atrodo turėtų būti labai linksma



Galima zaist situos ir su vaikais, ir su suaugusiais thumbup.gif

QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2011 08 04, 11:36)
Sveikos
Skaitau skaitau as cia jus, bet vis nedristu parasyt


Sveika prisijungus 4u.gif



QUOTE(evelinukass @ 2011 08 04, 12:38)
sveikutes mamytes.
jungiuosi ir as i Jusu bureli


Sveika prisijungus 4u.gif
QUOTE(burundukas @ 2011 08 04, 13:28)
O iš ko jūs jas norit gaminti? Medines dekupažinti? Tada čia manau rasit nemažai pasirinkimo:
http://www.supermama...howtopic=755206
Mes pav laukiam krikštadėžės ir dovanų krikšto tėveliams iš jenifer  ax.gif Estetė gražiai daro, tik kad neturėjo šiuo metu mums reikiamo dydžio dėžutės  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 08 04, 15:46)
Galima zaist situos ir su vaikais, ir su suaugusiais  thumbup.gif

aš irgi taip pagalvojau,nes pagrinde suaugusiems būna arba tik vaikams,o čia visiems būtų ką veikt thumbup.gif ir padorūs,ir linksmi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 08 02, 14:24)
Va aplėkiau šiandien su mergaitėm pusę Kauno, tai ir man kaip daugeliui iškilo problema žydros servetėlės  doh.gif Prieš porą metų buvau labai gražių pirkusi šilainiuose priešais maximą, tai pasirodo Skyrup ta parduotuvė vadinosi, buvau šiandien tai jos vietoj įsikūręs neįgalumo centras, o parduotuvės tik iškaba mėtosi kampe, o gaila  ax.gif
Žydrų paprastų ir visaip papuoštų žvakių, taip pat ir ružavų pilna jau mano minėtam Žvakių fabrike priešais Hypermaxima.


O kur tiksliau yra ta hypermaxima? ar tik viena ji kaune yra? as planuoju i kauna palekt i jysk parduotuve tiulio (kazkas minejo jo ten yra), nes ukmergej nezinau kur toki dalyka rasti...
Papildyta:
QUOTE(styga31 @ 2011 08 02, 15:09)
merginos as jau po krikstynu, kaip jau jums rasiau kiek jaudulio buvo pries dieną, o atvykusi krikštynas jaudulys dingo ir puikiai pravedžiau šventę, buvau pamaloninta nes visi dėkojo. atsiuskit merginos gmailo prisijungima viska surasysiu ir sudesiu foto viska ka dariau vakare( atsiprašau i foruma nenoriu dėti dėl tam tikrų asmen. priežasčių  blush2.gif  blush2.gif )

merginos, atsiuskit ir man gmailo prisijungima, prasau. noreturi pasiziureti, o ir po savuju krikstynu sukelti nuotraukytes
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2011 08 04, 10:36)
Sveikos
Skaitau skaitau as cia jus, bet vis nedristu parasyt blush2.gif  Tai va mes planuojam krikstynas rugsejo 1o, su kriksto tevais jau sutarta, baznycioj irgi, sodyba sventei uzsakyta, mazylei turiu jau suknyte ir batukus nupirkus, bet dar truksta tukstancio smulkmenu, ir aisku kaip ir visos cia kankinuos su tom servetelem, tik mums reikia roziniu  doh.gif  O zydru graziu ir dar keliu atspalviu vakar thomas philips maciau, 30 vnt 2,04 lt  4u.gif

mes igi tą pačia dieną krikštyjam, bet dar tiek daug neturim kiek jūs unsure.gif .
o dėl servetėlių, tai jo, reiks thomas pilips pažiūrėt thumbup.gif
Atsakyti
Kur reikia sukelti darbelius savo i fotki ar i gmaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 08 04, 22:35)
Kur reikia sukelti darbelius savo i fotki ar i gmaila g.gif

kur besukeltumėt atsiūskit prisijungimą ir man blush2.gif į až. ačiū 4u.gif
Atsakyti
as tai rozines serveteles radau kauno bazese, nenorejau vienspalviu nupirkau su roziniais batukais, buvo ir melynu, bet sandelio nepamenu, kazkur ten kur turgus maisto
Atsakyti
QUOTE(Agoja @ 2011 08 04, 22:17)
as tai rozines serveteles radau kauno bazese, nenorejau vienspalviu nupirkau su roziniais batukais, buvo ir melynu, bet sandelio nepamenu, kazkur ten kur turgus maisto

as irgi nenoriu vienspalviu geriausias man butu variantas baltos su is pacios serveteles kaip buna spaudukai su kuo nors bet tokiu niekur nerandu arba servetele vienspalve tik krasteliai spalvoti rolleyes.gif bet iki Kauno tikrai nevaziuosiu dabar o Panevvezy nieko nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arejyte @ 2011 08 04, 19:46)
O kur tiksliau yra ta hypermaxima? ar tik viena ji kaune yra? as planuoju i kauna palekt i jysk parduotuve tiulio (kazkas minejo jo ten yra), nes ukmergej nezinau kur toki dalyka rasti...

Hypermaxima, savanorių pr., prie jos yra malūnas, apie šitą kalbu.
O dėl tiulio jyske, bent jau Kaune, Molo parduotuvėj man ten neteko jo matyti, tik organza vienspalvė ir raštuota. Raštuota tai labai graži, pirkau, siuvausi dovanų maišelius, tai metras po 2,69 Lt buvo
Atsakyti
Gal kažkas Vilniuj dėjosi užrašus ant prijuosčių ar marškinėlių - kur yra tokių taškų ?
Atsakyti
sveikos mamytes. vis laukiu laukiu prisijungimo duomenu, bet niekas man ju neatsiuncia..sad.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif
mano vaikuciu Krikstynos bus 08.27. tik va iskilo viena bedele verysad.gif . visi krikstotevai turi buti bermavoti, o pas mus gaunasi, kad nei mano brolis nei pusesere nebermavoti. kunigas sake, kad tada negali but krikstateviais. na o kitu as nenoriu.....
gal kam panasiu sunkumu yra buve?
Atsakyti