Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

jau gavau tiulio, o sakykite po kiek mazdaug saldainuku dedate i tuos dovanu maiselius sveciams?
p.s. gal kas galetu parasyti prisijungimo duomenis nuotraukytes perzvelgti, po savu krikstynu imesciau ir savasias blush2.gif
Atsakyti
nukopinau kelis žaidimus,manau visai nieko biggrin.gif

Daiktai ir spalvos

ŽAIDĖJAI: Skaičius neribotas.
PRIEMONĖS: Kamuolys.
EIGA: Vedėjas susodina "vaikus" ratu ir mesdamas kamuolį paeiliui kiekvienam turi pasakyti spalvą, pvz.: ,,raudonas”. Žaidėjas mesdamas kamuolį atgal, turi pasakyti tokios spalvos daikto pavadinimą. Žaidėjas neatsakęs, ar suklydęs – iškrenta iš žaidimo.
DĖMESIO! Vedėjas gali sakyti daiktus, o žaidėjai spalvas, ar dar kaip nors.


Kėdės ieškojimas

ŽAIDĖJAI: Po du - keturis vienu metu.
PRIEMONĖS: Kėdės ir skarelės akims užrišti.
EIGA: Kėdės sustatomos atokiau viena nuo kitos. "Vaikams" užrišamos akys ir jie pasodinami ant kėdžių. Po vedėjo signalo jie turi atsistoti ir vykdyti vedėjo nurodymus, pvz.: ,,du žingsniai į priekį, keturi kairėn “ ir t.t…Po keleto tokių komandų žaidėjam liepiama sugrįžti atgal ant kėdžių. Kuris pirmas taip padarys užrištomis akimis, tas ir laimės.
DĖMESIO! gali eiti atbuli.

Bum

ŽAIDĖJAI: Skaičius neribotas
PRIEMONĖS:
EIGA: Žaidėjai sustoja į vieną liniją. Tada pirmas sako ,, pirmas”, po šio esantis sako ,,antras”, trečiasis turi būtinai pasakyti ,,BUM”. Taip skaičiuojama iš eilės. Kuris žaidėjas pasako ,,trečias” ar sumaišo skaičius – iškrenta iš žaidimo.

Oželis ( liaudies žaidimas) Atrodo turėtų būti labai linksma

ŽAIDĖJAI: Skaičius neribotas.
PRIEMONĖS:
EIGA: vienas žaidėjas - ,, oželis” vaikšto keturiomis, kiti žaidėjai stengiasi nuimti jo kepurę. Jei oželis kurį nors neatsargų žaidėją paliečia ranka – tai jie keičiasi vietomis.
Atsakyti
Sakykit planuotojos ar sampana galima gert baznycios kieme? g.gif per vienas krikstynas vaisino o mama mano aiskina kad tai sventvagyste g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 08 04, 09:30)
Sakykit planuotojos ar sampana galima gert baznycios kieme? g.gif  per vienas krikstynas vaisino o mama mano aiskina kad tai sventvagyste g.gif


Mes gerem ax.gif
Atsakyti
laba, na ką mes jau turim krikštatėvius, krikšto mama sakė kad kažką pasiruošuos thumbup.gif , taigi sulėksi kokią dieną pasiderinti, nereiks man visko vienai, net nesitikėjau kad taip bus thumbup.gif . dabar laikas ir bažnytėlę užsakyt ax.gif .

servetėlių eisiu ir aš ieškot, manau šiauliose Timari parduotvėj turėčiau rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 08 04, 06:30)
Sakykit planuotojos ar sampana galima gert baznycios kieme? g.gif  per vienas krikstynas vaisino o mama mano aiskina kad tai sventvagyste g.gif

g.gif mes gersim,jei sampanas sventvagyste tada vyna galima smile.gif o siaip tai sampanas yra putojantis vynas g.gif ,cia mano tokie pamastymai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos
Skaitau skaitau as cia jus, bet vis nedristu parasyt blush2.gif Tai va mes planuojam krikstynas rugsejo 1o, su kriksto tevais jau sutarta, baznycioj irgi, sodyba sventei uzsakyta, mazylei turiu jau suknyte ir batukus nupirkus, bet dar truksta tukstancio smulkmenu, ir aisku kaip ir visos cia kankinuos su tom servetelem, tik mums reikia roziniu doh.gif O zydru graziu ir dar keliu atspalviu vakar thomas philips maciau, 30 vnt 2,04 lt 4u.gif
Atsakyti
na as ir planuoju ruzavas pirkt, bet dar neieskojau, nors anksciau kai nereikejo kazkur maciau ar tai maximoj ar senukuose turetu buti , manau, na aisku ruzavu atspalviu ten ne tiek daug, tai yra gana blankios ruzavos. smile.gif
Papildyta:
na jei vilnui, tai va ka internetu radau, cia jau yra atspalviu pasirinkimas. http://www.jatora.lt...teles-minkstos2
Atsakyti
sveikutes mamytes.
jungiuosi ir as i Jusu bureli 4u.gif planuoju savo abieju vaikuciu Krikstynas, rugpjucio paskutini savaitgali. Siandien eisiu i baznycia pas kuniga susitart. tikiuosi dar nebus per velu....
Papildyta:
mamytes as iskart su klausimeliu. noriu keleta dovaneliu krikstateviams padovanot, reikia kad kas issiuvinetu uzrasus. gal kuri galit parekomenduot, kas Vilniuje nebrangiai siuvineja su siuvimo masina? buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 08 04, 09:30)
Sakykit planuotojos ar sampana galima gert baznycios kieme? g.gif  per vienas krikstynas vaisino o mama mano aiskina kad tai sventvagyste g.gif

mes nei per dukros negerem nebus ir si karta, man alkoholis ir tokia svente nesiderina kazkaip g.gif
Atsakyti
mamytes gal kuri zinote pas ka galeciau uzsakyti pagaminti tris taupykles? g.gif labai reik ir niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 08 04, 11:58)
mamytes gal kuri zinote pas ka galeciau uzsakyti pagaminti tris taupykles? g.gif  labai reik ir niekur nerandu  doh.gif

O iš ko jūs jas norit gaminti? Medines dekupažinti? Tada čia manau rasit nemažai pasirinkimo:
http://www.supermama...howtopic=755206
Mes pav laukiam krikštadėžės ir dovanų krikšto tėveliams iš jenifer ax.gif Estetė gražiai daro, tik kad neturėjo šiuo metu mums reikiamo dydžio dėžutės 4u.gif
Atsakyti