Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(estella @ 2011 08 03, 08:17)
ivairiausiu serveteliu yra Bazese 12 sandely berods (arba 11) jau einant link turgaus toj rampoj 4u.gif

Ačiū, kąą tik iš bazės bigsmile.gif Servetėlių žydrų be jokių pagražinimų radau kaip ir sakėt 12 sandėly 10 prekyvietėj. Ne visai tokios kokių norėjau, bet tiks. Sakiau va pagrazinsiu gmail albume rastais angeliukais, kadangi is kart bus patiekiamas karštas, tai lėkščių nebus ant stalo, dėsiu žydrą servetėlę ir baltą lankstytą iš popieriaus angeliuką. Ir ant stalo bus zvakidės puostos mažos ir gėlyčių kompozicijos žydruose indeliuose. Tik reiks labai prašyt kad sodyba bent baltas staltieses dėtų.
Atsakyti
labas, mamytes,

po visa vilniu lakstau lininiu prijuosciu, bet man po 35 lt netinka, per brangu, gal kas radote pigesniu, po 20 gal ax.gif man reikia dvieju 4u.gif
Atsakyti
sveikos.
na va man iki krikstynu liko 10 dienu ir vel nebeturime kriksto tevo,visi atrodo baidos sitos pareigos doh.gif reiks ieskot vel kazko kito. na man dar kila klausimas ka daryt su tuo saldainiu medziu, ka jus veliau su juo darot lieka ant stalo kaip papuosimas o paskiau suvalgot ar per krikstynas skabo ji? ar kam veliau padovanojat, seneliam ar kristateviam? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 08 03, 17:23)
sveikos.
na va man iki krikstynu liko 10 dienu ir vel nebeturime kriksto tevo,visi atrodo baidos sitos pareigos doh.gif  reiks ieskot vel kazko kito. na man dar kila klausimas ka daryt su tuo saldainiu medziu, ka jus veliau su juo darot lieka ant stalo kaip papuosimas o paskiau suvalgot ar per krikstynas skabo ji? ar kam veliau padovanojat, seneliam ar kristateviam? blush2.gif  blush2.gif

skabom, 1,5 men nuo krikstynu praeje ir dar like saldainiu bet dar skabom, liepem ir sveciams skabyt, nes juk tirpsta jos rolleyes.gif o po to galvojam su kriksto mama, nes ji dare ir mums ir sau kad smaigyt geles vietoj saldainiu g.gif
Atsakyti
mamytes gal kas pasidalins saldainiu maketu?beje an tkokio popieriaus ji spausdint..kad gerai lankstytusi?
Atsakyti
sveikos mamos,


na va krikstynos nenumaldomai arteja liko tik 2 dienos pasiruosimui, viskas atrodo paruosta bet va liko vienas neisprestas klausimas, planuoju daryt sveikinama 18 gimtadieniui ant butelio bet va kazkaip norisi ta buteli uzanspauduot galvojau gal modelinu, bet bijau kad nutrupes, gal turit ka pasiulyt? g.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,
nupirkau sendien drope ranku antspaudams daryti 50 ant 50,bet ziuriu viduj dar du mazesni remai ipakuote gal patartumete kur juos panaudoti,galvoju ant didelio visi sveciai ant kito vidutinio tik krikstukas ir krikstateviai o ant mazojo ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 08 03, 12:32)
Dar nenoriu, cia laikina - praeis  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(Exit @ 2011 08 03, 16:32)
po visa vilniu lakstau lininiu prijuosciu,


jei gariūnuose neradot,tai kažin ar kur bus g.gif ,o audinio pirkt ir pasisiūt niekaip? ten nesudėtinga mirksiukas.gif

QUOTE(mimuks @ 2011 08 03, 20:48)
norisi ta buteli uzanspauduot galvojau gal modelinu, bet bijau kad nutrupes, gal turit ka pasiulyt? g.gif


bičių vašku (nusipirkt tikro vaško žvakę ir ją ištirpinus naudot... galit pasidaryt kokiam indelį negiliam tokią lyg formą ir joje tą antspaudą įliet,o kai atvės nuimsit (nemoku paaiškint,bet gal sugalvosit ))

QUOTE(laurinute @ 2011 08 03, 20:49)
ant kito vidutinio tik krikstukas ir krikstateviai o ant mazojo ka g.gif


tik vaikučio ir padovanot krikšto tėvam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 03, 18:37)

tik vaikučio ir padovanot krikšto tėvam  mirksiukas.gif

thumbup.gif sauniai sugalvota aciu
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 08 03, 22:49)
thumbup.gif  sauniai sugalvota aciu

didis.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 08 03, 18:49)
Sveikos darbstuoles,
nupirkau sendien drope ranku antspaudams daryti 50 ant 50,bet ziuriu viduj dar du mazesni remai ipakuote gal patartumete kur juos panaudoti,galvoju ant didelio visi sveciai ant kito vidutinio tik krikstukas ir krikstateviai o ant mazojo ka g.gif

Jau norėjau klaust kur pirkot ir kiek mokėjot, bet atsakymas turbūt aiškus- ne LT lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 08 03, 19:55)
Jau norėjau klaust kur pirkot ir kiek mokėjot, bet atsakymas turbūt aiškus- ne LT  lotuliukas.gif

Ne Lt mokejau 6 svarus
Atsakyti