Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

[quote=gravkyte,2011 08 02, 13:35]
[quote=burundukas,2011 08 02, 14:24]
Va aplėkiau šiandien su mergaitėm pusę Kauno, tai ir man kaip daugeliui iškilo problema žydros servetėlės

o kai praeis svente tai pamatysit kiek daug tu serveteliu pasirodo yra, man ir taip buvo ieskojau paprastu zydru serveteliu tai nors uzsimusk neradau, o po sventes tai taip akys ir uzkliuna uz ju, tikrai praita savaite maciau bazese tik nepamenu kuriame sandelyje, bet atrodo jau einant link turgaus, ten daug visokiu serveteliu, vienkartiniu indu ir tokias labai grazios zydros vienspalves 3 sluoksiu serveteles, net i kaina atkreipiau demesi kad uz 20 vnt lyg 3.99
[/quote]
Tai tikiu, va tam skyrup internetiniam psl yra tų pačių kurias pirkau, tik man nekelia ragelio nurodytu tel doh.gif
Reikės iki bazės nulėkt, tik su dviem vaikais nesinori į jas grūstis, nu ištaikysiu per 1,5 savaitės progą kada.
Atsakyti
merginos as jau po krikstynu, kaip jau jums rasiau kiek jaudulio buvo pries dieną, o atvykusi krikštynas jaudulys dingo ir puikiai pravedžiau šventę, buvau pamaloninta nes visi dėkojo. atsiuskit merginos gmailo prisijungima viska surasysiu ir sudesiu foto viska ka dariau vakare( atsiprašau i foruma nenoriu dėti dėl tam tikrų asmen. priežasčių blush2.gif blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo styga31: 02 rugpjūčio 2011 - 14:10
QUOTE(styga31 @ 2011 08 02, 15:09)
merginos as jau po krikstynu, kaip jau jums rasiau kiek jaudulio buvo pries dieną, o atvykusi krikštynas jaudulys dingo ir puikiai pravedžiau šventę, buvau pamaloninta nes visi dėkojo. atsiuskit merginos gmailo prisijungima viska surasysiu ir sudesiu foto viska ka dariau vakare( atsiprašau i foruma nenoriu dėti dėl tam tikrų asmen. priežasčių  blush2.gif  blush2.gif )

Smagu, kad viskas praejo gerai 4u.gif
Galetumet ir cia placiau papasakot apie svente, foto nebutina, jei nenorit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 02 rugpjūčio 2011 - 15:57
Aciu gravkyte uz info apie serveteles - atrodo ot paprastas dalykelis, bet kai reikia doh.gif vkar nusipirkau raudonu ir baltu, fejerverkus ant torciuku, melynu irgi norejau, bet neradau schmoll.gif reiks uzlekt bazese, nes planuojam pavaziuot ryt iki turgaus tai tuo paciu, snd dar vikingo isparduotuvej nupirkau skaidraus ir raudono stiklo zvakides toms tabletems zvakutems - po 1 lt thumbup.gif bus stalui paserviruot, ir tokios sakyciau netgi labai nieko - stiklines keturkampes nu zodziu patenkinta likau, dar radau balto molio toki pailga inda viduj isistato 4 zvakes, o salia ju yra pamerkti gelems vietos, jei kam reikia - 8 lt tiktai 4u.gif
Atsakyti
[quote=D.E.L.A,2011 08 02, 17:18]
Aciu gravkyte uz info apie serveteles


prasau, tikrai negalai, nes pati zinau koks buvo galvos skausmas ir galiausiai as ju neradau, tad tenkinausi tamsiai melynomis, bet ir taip buvo grazu.
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 02, 10:22)
Užsakyti jau nespėsiu, reikia gatavų - internete arba Vilniaus parduotuvėse... Į turgus be šansų su mažium...


visose vaikiškų rūbų parduotuvėse (akropolį,oze)-čipolinas,riki2 (kainos mažesnės)-mothercare,bimbo-(brangių) ...
lininiai brangesni ir ne visose pasirinkimas,ir jau neprisimenu,bet buvau rašius kur lininių berniukams mačiau ( bet nušaukit neprisimenu doh.gif )
šiaip gariūnuose senam turgui yra visokiausių rūbų ,skraisčių lininių taip pat... ten pas vieną moteriškę viskas nuo a iki z vienoj vietoj

QUOTE(Domke @ 2011 08 02, 11:57)


kokią nuoskaudą jaučiat vyriškai giminei? g.gif lotuliukas.gif norit apie tai pakalbėti? lotuliukas.gif

QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 02, 18:18)
Aciu gravkyte uz info apie serveteles - atrodo ot paprastas dalykelis,


vilniuj maksimoj vienspalvių yra-mėlynų tikrai,o va žydrų nežiūrėjau,nes buvo klausimas apie mėlynas kažkada,tai tik tiek ir dirstelėjau ax.gif
man patiko variantas kai balta servetėlė susukta ''vamzdeliu'' ir perrišta reikalingos spalvos juostele (dar galima kokį gėlės žiedelį įmontuot (rugiagėlę pvz.chrizanteminių ramunių tokių būna),arba karoliukų žydrų ant tos juostelės priverti (pigūs tie plastmasiniai)-gal išeitis iš padėties? g.gif
Atsakyti
Merginos, o kur gaut sampano spalvos plonas, be jokiu rastu pedkelnytes 1,5 metu mergaitei? Nu niekur nerandu doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 08 02, 19:27)
Merginos, o kur gaut sampano spalvos plonas, be jokiu rastu pedkelnytes 1,5 metu mergaitei? Nu niekur nerandu doh.gif .


Gal kokioj speceliai pedkelniu parduotuvej? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 08 02, 18:27)
Merginos, o kur gaut sampano spalvos plonas, be jokiu rastu pedkelnytes 1,5 metu mergaitei? Nu niekur nerandu doh.gif .

Raštuotų tai tikrai maximose esu pirkusi skinijos gamybos. Mūsų suknutė gifiūrinė, irgi šampaninė, tai bazėj pirkau baltas plonas pėdkelnes, kai ištempi ant kojos, tada biški tas baltumas ne toks ryškus, nors vis tiek baltesnes nei suknute. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 08 02, 19:27)
Merginos, o kur gaut sampano spalvos plonas, be jokiu rastu pedkelnytes 1,5 metu mergaitei? Nu niekur nerandu doh.gif .

sakyciau gal turguj kokiam rasit ar vaikisku prekiu parduotuvese g.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 08 02, 13:24)
Va aplėkiau šiandien su mergaitėm pusę Kauno, tai ir man kaip daugeliui iškilo problema žydros servetėlės  doh.gif Prieš porą metų buvau labai gražių pirkusi šilainiuose priešais maximą, tai pasirodo Skyrup ta parduotuvė vadinosi, buvau šiandien tai jos vietoj įsikūręs neįgalumo centras, o parduotuvės tik iškaba mėtosi kampe, o gaila  ax.gif
Žydrų paprastų ir visaip papuoštų žvakių, taip pat ir ružavų pilna jau mano minėtam Žvakių fabrike priešais Hypermaxima.

ivairiausiu serveteliu yra Bazese 12 sandely berods (arba 11) jau einant link turgaus toj rampoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 02, 19:15)

kokią nuoskaudą jaučiat vyriškai giminei?  g.gif  lotuliukas.gif norit apie tai pakalbėti? 

blush2.gif Dar nenoriu, cia laikina - praeis lotuliukas.gif
Atsakyti