Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(into*in @ 2011 08 01, 18:01)
aga,o žagarėliais neišsiterlios? nerasit vaiko,kad neišsiterliotų bet kuo..,o žagarėliai riebaluose kepti  biggrin.gif
bet kuriuo atveju neišsaugosit vaikų (vyrų irgi  biggrin.gif ),taip,kad tiks viskas  mirksiukas.gif  gal sausainių geresnių arba vaflių tų naminių-irgi skanūs  thumbup.gif
Papildyta:

g.gif kažkaip nesugalvoju daugiau-lieka lakstymas  doh.gif  biggrin.gif į kavinę žaislų neprivešit ... vat ir galvoju,kad čia problema-ką darot kitos? net


Nu gali ir žagarėliais išsiterlioti, bet nors foto nesimatys tokios terlionės blush2.gif o šokoladas tai iš kart. Dėl vaflių irgi gera mintis, tik kada juos išsikepti doh.gif Mūsų krikštynos sekmadienį kitą, o šeštadienį vestuvių metinės, turim su vyru tradiciją bent jau tą dieną nežiūrint į nieką dviese ištrūkti kažkur, neišimtis bus ir šis kartas, tai mano pasiruošimas galutinis turi užsibaigti penktadienį, keptai duonai manau nieko nenutiks nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio, nors ir vafliams gal nieko nenutiks g.gif

Kas dėl vaikų, tai mes turėsim jiems muilo burbulų, sodybos kur švęsim kieme įrengta karstynių, futbolo vartai, mūsiškiai mėgėjai kamuolį pagainioti, nes bet kokiu atveju vaikus visad perrengiam jau po oficialios dalies.

Va dar patiko per gimtadienį žaidimų kambario darytas tėveliams žaidimas, vaikams liepė dainuoti du gaidelius, ir pav du gaideliai- pakviecia dui tevelius, jie turi vaidinti kaip žirnius kūlė, toliau dvi visteles- dvi mamytes imaluna veza. Nu visai smagu buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2011 08 01, 19:48)
Estetes nuotraukos  wub.gif

Na o as pagaliau sulaukiau sveciuose kunigelio. Pokalbis buvo nejaukus, nes klausinejo labai intymiu dalyku... Jau neskaitant klausimo kada paskutini karta buvau ispazinties... Po atsakmo tik paklause kokiu nuoskaudu Baznyciai turiu blush2.gif

O jums reikėjo sakyti tada kai paskutinį kartą bažnyčioj buvau išpažinau ir nuodėmes. O aš dėl nuoskaudų bažnyčiai turėččiau tokį atsakymą: neturiu nieko prieš nei prieš bažnyčią nei prieš Dievą, bet nepasitikiu kunigais ax.gif Čia tik mano nuomonė ir supratimas atėjęs per senelių pasakojimus ir asmeninę patirtį, kai matai kaip kunigas gyvena su moterim, o kitus auklėja kad nesusituokus gyventi nuodėmė.
Kas dėl išpažinties, nežinau kaip kiti kunigai, mūsiškis tai yra pasakęs taip: jei turit ką pasakyt, negerai ant širdies, norit išsisšnekėti- bet kada prašom, sėdam akis į akį ir šnekamės, o eilinių išpažinčių jau jis seniai nebeklauso, per mišias liepia visiems viduje išpažinti nuodėmes ir suteikia išrišimą.
Atsakyti
Aš čia turbūt ne į temą, bet rūbelių tema apmirus sad.gif kur perkat-pirkot drabužėlius mažiams?
Užsakyti jau nespėsiu, reikia gatavų - internete arba Vilniaus parduotuvėse... Į turgus be šansų su mažium...
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 08 02, 09:10)

O jums reikėjo sakyti tada kai paskutinį kartą bažnyčioj buvau išpažinau ir nuodėmes. O aš dėl nuoskaudų bažnyčiai turėččiau tokį atsakymą: neturiu nieko prieš nei prieš bažnyčią nei prieš Dievą, bet nepasitikiu kunigais  ax.gif Čia tik mano nuomonė ir supratimas atėjęs per senelių pasakojimus ir asmeninę patirtį, kai matai kaip kunigas gyvena su moterim, o kitus auklėja kad nesusituokus gyventi nuodėmė.
Kas dėl išpažinties, nežinau kaip kiti kunigai, mūsiškis tai yra pasakęs taip: jei turit ką pasakyt, negerai ant širdies, norit išsisšnekėti- bet kada prašom, sėdam akis į akį ir šnekamės, o eilinių išpažinčių jau jis seniai nebeklauso, per mišias liepia visiems viduje išpažinti nuodėmes ir suteikia išrišimą.


sutinku su jumis drinks_cheers.gif va pas mus klebonas sake kad uztenka mintye baznycioj nuodemes pasakyt ir eit komunijos, o kai tai pasakiau kitos baznycios kunigui tai juoktis pradejo kad ne ne, taip negalima blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 02, 08:22)
Aš čia turbūt ne į temą, bet rūbelių tema apmirus sad.gif kur perkat-pirkot drabužėlius mažiams?
Užsakyti jau nespėsiu, reikia gatavų - internete arba Vilniaus parduotuvėse... Į turgus be šansų su mažium...

Pirmai dukrytei siunčiausi suknutę iš ebay, antrai- mama netyčia kaime rado mano pačios suknutę, tai vat su ja ir krikštysiu. Labai gaila, kad kai reikėjo pirmai, tiek mama tiek tetos įrodinėjo kad mano suknutės nėra, bet paskui po metų tvarkė močiutės namą kaime ir rado. Ji visa gifiūrinė, tai pataikysim kaip pirštu į akį šių metų madai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burundukas: 02 rugpjūčio 2011 - 08:35
Sveikutes, 4u.gif
Mes si savaitgali sau atostogas daromes - trumpam prie ezeriuko isbimbiam, tai mano pasiruosimai toliau vyks tik nuo sekmadienio, bet - palapine turim, kedes susiorganizavom, drabuzeliai i pabaiga, liko tik batukus suorganizuoti, kadangi nenoriu nieko brangaus /prabangaus manau pusdienio uzteks kad nupirkti, po truputi rupinuosi servetelem, zvakem ir kt dalykeliais reikalingais stalui, nors siaip kai pradedu mastyti apie ta 15 d baisu pasidaro, bet zinau kad viska spesiu ir viskas bus gerai, tai nuveju blogas mintis ir vsio... smile.gif

Gero ruosimosi mamukai... 4u.gif

Tiesa del ispazinties ir as tokio kunigo noreciau, man vis tik artimesnis tas variantas akis i aki, arba viduje, nes prie sakyklos tas zirniu isberimas kai i nugara kazkas alsuoja tai schmoll.gif
Atsakyti
Kas del saldainuku, tai vakar radau draze "Juros akmenuku" su razinomis viduje -kaina tik 10,30lt uz kg, lengvai kramtosi, graziu spalvyciu, o svarbiausia nemazai zydru rutuliuku (stala dekoruosime zydra spalva) thumbup.gif . Jau supakavau - labai graziai atrodo ir vaikiukams turetu patikti wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 02, 01:40)
o tam berniukui tai skauda...  biggrin.gif  biggrin.gif

blush2.gif tongue.gif

QUOTE(Bamboskinas @ 2011 08 02, 10:29)
Kas del saldainuku, tai vakar radau draze "Juros akmenuku" su razinomis viduje -kaina tik 10,30lt uz kg, lengvai kramtosi, graziu spalvyciu, o svarbiausia nemazai zydru rutuliuku (stala dekoruosime zydra spalva) thumbup.gif . Jau supakavau - labai graziai atrodo ir vaikiukams turetu patikti wub.gif .

Nu smagu thumbup.gif man tai daugiau roziniu reik ax.gif
Pati esu dekoravus stala berniuko krikstynoms, tai irgi tiulio maiselius ir melynus saldainius naudojom kaip dekora, po to kiekvienas svecias galejo pasiimt tuos maiselius ..
O kur pirkot draze? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 02 rugpjūčio 2011 - 10:00
O as visur ieskojau tiulio maiseliu ir radau ju tik vienoj geliu parduotuvej rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 02 rugpjūčio 2011 - 11:06
QUOTE(Domke @ 2011 08 02, 10:57)
blush2.gif  tongue.gif
Nu smagu  thumbup.gif  man tai daugiau roziniu reik  ax.gif
Pati esu dekoravus stala berniuko krikstynoms, tai irgi tiulio maiselius ir melynus saldainius naudojom kaip dekora, po to kiekvienas svecias galejo pasiimt tuos maiselius ..
O kur pirkot draze?  4u.gif

Mazam miestely buvo dvi parduotuveles, kurios prekiauja sveriamais saldainiais ir abiejuose buvo siu saldainuku, taigi manau, kad ju daug kur turetu buti mirksiukas.gif 4u.gif .
Atsakyti
mamytės dar kartą laba, jau šnd važiuojam prašyti kad draugai taptų mūsų vaikelio krikšto tėvais, pradėjau intensyviai ruoštis, na bet gal kas galit slaptažodį duoti gmail, negi vien dėl jo visada trukdysim tas dvi mamytes, juk mano pačios ten daug kas sudėta blush2.gif
Atsakyti
Va aplėkiau šiandien su mergaitėm pusę Kauno, tai ir man kaip daugeliui iškilo problema žydros servetėlės doh.gif Prieš porą metų buvau labai gražių pirkusi šilainiuose priešais maximą, tai pasirodo Skyrup ta parduotuvė vadinosi, buvau šiandien tai jos vietoj įsikūręs neįgalumo centras, o parduotuvės tik iškaba mėtosi kampe, o gaila ax.gif
Žydrų paprastų ir visaip papuoštų žvakių, taip pat ir ružavų pilna jau mano minėtam Žvakių fabrike priešais Hypermaxima.
Atsakyti
[quote=burundukas,2011 08 02, 14:24]
Va aplėkiau šiandien su mergaitėm pusę Kauno, tai ir man kaip daugeliui iškilo problema žydros servetėlės

o kai praeis svente tai pamatysit kiek daug tu serveteliu pasirodo yra, man ir taip buvo ieskojau paprastu zydru serveteliu tai nors uzsimusk neradau, o po sventes tai taip akys ir uzkliuna uz ju, tikrai praita savaite maciau bazese tik nepamenu kuriame sandelyje, bet atrodo jau einant link turgaus, ten daug visokiu serveteliu, vienkartiniu indu ir tokias labai grazios zydros vienspalves 3 sluoksiu serveteles, net i kaina atkreipiau demesi kad uz 20 vnt lyg 3.99
Atsakyti