Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

sveikos,
o pas mus vis delto keiciasi planai, galiausiai nusprendeme, kad svesime kavineje,
jau uzsakiau, tai vat nuplauke batutas vaikams, reikes jiem kazka sugalvoti.
norejau paklausti, visi zaidimai buna skirti sveciams, o ka galvojate vaikams pvz nuo 2 metuku iki 4, bus dar 8 ir 12 m vaikai. ka butu galima jiems sugalvoti, nes tikrai profesijos ar sumaisytu raidziu neparasys.
Turetu atrodyt mazdaug taip ..
user posted image
o kur to tiulio galima nusipirkti, ar galime internetu?
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 08 01, 19:04)
saldainių nenorim, bijom kad vaikai neišsiterliotų,
taip užsimaniau aš jų, tokių plonų ir minkštų  lotuliukas.gif

aga,o žagarėliais neišsiterlios? nerasit vaiko,kad neišsiterliotų bet kuo..,o žagarėliai riebaluose kepti biggrin.gif
bet kuriuo atveju neišsaugosit vaikų (vyrų irgi biggrin.gif ),taip,kad tiks viskas mirksiukas.gif gal sausainių geresnių arba vaflių tų naminių-irgi skanūs thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Agoja @ 2011 08 01, 19:30)
ka galvojate vaikams pvz nuo 2 metuku iki 4, bus dar 8 ir 12 m vaikai. ka butu galima jiems sugalvoti,
o kur to tiulio galima nusipirkti, ar galime internetu?

vaikams patinka: aitvarai (bet jiem leist vietos reikia), muilo burbulai (bent terasos reikia),''vėjų gaudymas'' ( kiemelio reikia)
g.gif kažkaip nesugalvoju daugiau-lieka lakstymas doh.gif biggrin.gif į kavinę žaislų neprivešit ... vat ir galvoju,kad čia problema-ką darot kitos? net įdomu unsure.gif nėra pas mus daug mažiukų,tai nepagalvojau apie vaikų užėmimą ( o reikės įtraukt į rašliavą...)
tiulio -audinių parduotuvėse,gariūnuose... nežinau kur gyvenat 4u.gif
Atsakyti
Estetes nuotraukos wub.gif

Na o as pagaliau sulaukiau sveciuose kunigelio. Pokalbis buvo nejaukus, nes klausinejo labai intymiu dalyku... Jau neskaitant klausimo kada paskutini karta buvau ispazinties... Po atsakmo tik paklause kokiu nuoskaudu Baznyciai turiu blush2.gif

Na bet rugsejo 10 ivyks krikstynos wub.gif Pries tai su kriksto mama (bus tik ji) turesime vaziuoti pas ji paskaitu.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 08 01, 17:25)
Labukas smile.gif
Vakar gavome nuotraukytes, kelias įkeliu.


Nuotraukytes wub.gif
---
O man taip ir nepaaiskino nei viena, kaip nuotraukytes isismti po to, tai taip ir nepasirodem blush2.gif

QUOTE(burundukas @ 2011 08 01, 17:41)
O man va visai galva perkaito ir iškilo kvailas klausimas, kaip jūs sudėliotumėt eiliškumą visų šių dalykų, reikalas  apie sveikinimus ir žaidimus grįžus po krikšto:
1.  nu čia jau kas be ko Krikšto tėvelių sveikinimas, liudijimo įteikimas,
o toliau kokia tvarka
tėvų sveikinimas krikštukei, dovanos seneliams, dovanos krikšto tėvams, žaidimas iš vardo raidžių, žaidimas pasižadėjimas.
Ar tiesiog tokia tvarka kaip surašyta?


Keisciau situos vietom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 01, 20:48)
Estetes nuotraukos  wub.gif

Na o as pagaliau sulaukiau sveciuose kunigelio. Pokalbis buvo nejaukus, nes klausinejo labai intymiu dalyku... Jau neskaitant klausimo kada paskutini karta buvau ispazinties... Po atsakmo tik paklause kokiu nuoskaudu Baznyciai turiu  blush2.gif

Na bet rugsejo 10 ivyks krikstynos  wub.gif  Pries tai su kriksto mama (bus tik ji) turesime vaziuoti pas ji paskaitu.

vaje, pasimesciau gavu klausima apie nuoskaudas doh.gif nors per suzadetiniu kursus apie ispazinti pasakiau kunigui ka esu is vieno klebono girdejus, jam mano pasisakymas nepatiko biggrin.gif
smagu kad viskas ivyks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 01, 21:48)
Na bet rugsejo 10 ivyks krikstynos 

svarbu,kad įvyks-visa kita išgyvenama biggrin.gif čia toks ekstrymas buvo gyvenimo rutinai prasklaidyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 01, 21:16)
svarbu,kad įvyks-visa kita išgyvenama  biggrin.gif čia toks ekstrymas buvo gyvenimo rutinai prasklaidyt  biggrin.gif

Bet viska nuginklavo, kai po visko jis ziurejo man i akis ir taip nuosirdziai teviskai pasake: "Aciu Tau, kad jis gime" Ta akimirka galvojau apsibliausiu
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 08 01, 23:16)
Bet viska nuginklavo, kai po visko jis ziurejo man i akis ir taip nuosirdziai teviskai pasake: "Aciu Tau, kad jis gime" Ta akimirka galvojau apsibliausiu

wub.gif taip ir įsivaizduoju KUNIGĄ thumbup.gif bus labai graži šventė bažnyčioje wub.gif
niekas nevyksta be priežasties,jei atsitiko-tai taip ir turėjo būti mirksiukas.gif
nusiraminkit ir laukit savo šventės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 08 01, 17:25)
Labukas smile.gif
Vakar gavome nuotraukytes, kelias įkeliu.



Kaip grazu wub.gif
QUOTE(burundukas @ 2011 08 01, 17:41)
O man va visai galva perkaito ir iškilo kvailas klausimas, kaip jūs sudėliotumėt eiliškumą visų šių dalykų, reikalas  apie sveikinimus ir žaidimus grįžus po krikšto:
1.  nu čia jau kas be ko Krikšto tėvelių sveikinimas, liudijimo įteikimas,
o toliau kokia tvarka
tėvų sveikinimas krikštukei, dovanos seneliams, dovanos krikšto tėvams, žaidimas iš vardo raidžių, žaidimas pasižadėjimas.
Ar tiesiog tokia tvarka kaip surašyta?

As pasizadejimus gal kelciau po dovanu ... blush2.gif

Pas mus bus tokia tvarka:
Sveikinimas krikstukei
Dovanos ir pasizadejimai kriksto tevams
Dovanos ir pasizadejimai seneliams
Pasizadejimai sveciams
Zaidimas is vardo raidziu
Viktorina apie krikstuke
Profesiju spejimas



QUOTE(Agoja @ 2011 08 01, 18:30)
sveikos,
o pas mus vis delto keiciasi planai, galiausiai nusprendeme, kad svesime kavineje,
jau uzsakiau, tai vat nuplauke batutas vaikams, reikes jiem kazka sugalvoti.
norejau paklausti, visi zaidimai buna skirti sveciams, o ka galvojate vaikams pvz nuo 2 metuku iki 4, bus dar 8 ir 12 m vaikai. ka butu galima jiems sugalvoti, nes tikrai profesijos ar sumaisytu raidziu neparasys.

o kur to tiulio galima nusipirkti, ar galime internetu?


Del vaiku uzsiemimu, tai Into*In labai teisingai surase - kuo daugiau aktyvios veiklos, ypac jei maziukai bus: muilo burbulai, aitvarai ir etc.
Musu vaiku amzius bus jaunausiai 4 - vyriausiam 12 metu... Itrauksim juos i visus zaidimus tiesiog - kiekvienas vaikas trauks pasizadejimu korteles, kaip ir suauges, ir uz tai kaip priza/dovana gaus didelius muilo burbulus ir tamsoje svieciancias apyrankes .. Po to gales su teveliais speliot daiktus pagal krikstukes vardo raides, dalyvaut viktorinoj ir t.t. Kazkokiu visai atskiru, tik vaikams, zaidimu nesiruosiu ...

Tiuli pirkau medziagu parduotuvej .. Jo tikrai nesunku rasti - Gariunuose turbut ir pigiau butu .. As Airijoj gyvenu, tai cia ieskojau ... Pasirodo, populiariausia tiulio spalva juoda doh.gif As norejau rozines arba kremines ... Tai po ilgu paiesku radau kremine .. Emiau 5 metrus biggrin.gif Tai net pardaveja klause, ka as su juo veiksiu - gal vestuvems ruosiuosi .. Pasakiau, kad krikstynu stala dekoruosiu ir dovanu maiselius darysiu biggrin.gif
QUOTE(Esha @ 2011 08 01, 20:48)
Estetes nuotraukos  wub.gif

Na o as pagaliau sulaukiau sveciuose kunigelio. Pokalbis buvo nejaukus, nes klausinejo labai intymiu dalyku... Jau neskaitant klausimo kada paskutini karta buvau ispazinties... Po atsakmo tik paklause kokiu nuoskaudu Baznyciai turiu  blush2.gif

Na bet rugsejo 10 ivyks krikstynos  wub.gif  Pries tai su kriksto mama (bus tik ji) turesime vaziuoti pas ji paskaitu.

Nieko sau, na bet svarbu - reikalai pajudejo thumbup.gif

QUOTE(Esha @ 2011 08 01, 22:16)
Bet viska nuginklavo, kai po visko jis ziurejo man i akis ir taip nuosirdziai teviskai pasake: "Aciu Tau, kad jis gime" Ta akimirka galvojau apsibliausiu

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 01 rugpjūčio 2011 - 23:49
QUOTE(Domke @ 2011 08 02, 01:45)

o tam berniukui tai skauda... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Estete, labai grazu wub.gif
Atsakyti
pasirodau ir as siek tiek is savo maziaus krikstynu 4u.gif
spauda
user posted image
zvake
user posted image
dovana maziukui su dezute dantukui ir medalioniukas
user posted image
kol kas tiek,gal veliau dar ka imesiu smile.gif
Atsakyti