Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(vyšnelė @ 2011 08 01, 13:04)
Įkeliu maišelio už 10 cnt foto
user posted image


va butent apie tokius ir galvojau. Tik as pirkau spalvotus
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 08 01, 12:11)
va butent apie tokius ir galvojau. Tik as pirkau spalvotus

tai va,džiaugiausi,kad netikėtai rdau tuos maišelius.aš į juos įdėjau simboliškas saldumynų lauktuves,įdėjau spalvotą spausdintą kalendorių su padėka ir nuotraukomis mūsų šeimos,perrišau juostele su spalvotu prierašu "Dovilės krikštynų lauktuvės" - gana gražiai ir efektingai žiūrėjosi.O dabar jau iš giminaičių išgirdau,kad labai džiaugiasi tuo kalendoriumi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 31, 20:14)
g.gif radot?
balsuoju už rūtą  biggrin.gif

Radau cia pas mus tokiu mini saldainiuku spalvotus, forma panasus i putpeles kiausiniukus .. Bet labai skanus, mat as labiau orientuojuos i vaikus, ten viduj tik sokoladas - dauguma vaiku riesutu nemegsta ..
Mastau, gal dali atsivezt is Airijos, dali nupirkt is Zaliosios Rutos ir pamaisyt

QUOTE(Bamboskinas @ 2011 07 31, 21:43)
Sveikos, visos planuojancios 4u.gif . As irgi noreciau kokiu skaniu zirniuku sveciams
Beje, o kur perkat tuos tiulio maiselius arba kur reiktu gauti paprasto permatomo celofano maisiuku? g.gif  4u.gif


As jau buvau ikelus kazkada, bet dar ikelsiu .. biggrin.gif Nusipirkau tiulio gabala - juo puosiu ir stala su stikliniais akmenukais, o pries tai susikarpiau ir padariau mazus maiselius, perrisiu juostele rozine ir iteiksiu po sventes ..Mano lauktuvese bus airisko kremo likeris (bus tuo paciu kaip lauktuves is Airijos blush2.gif ), supilstytas i mazus buteliukus nuo kosyciu ir tie saldainiukai visokie vaikams ..
Turetu atrodyt mazdaug taip ..
user posted image

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 08 01, 08:18)
sveikos planuojancios smile.gif
musu svente jau praejo,esame visai patenkinti
nuorauku jei kam idomu idesiu,bet gal kita diena smile.gif

Sveikinam nauja krikscioni thumbup.gif Nu bet saunuolis mazius ..

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 08 01, 11:10)
Nemoku ir as deretis. Bet pavydziu sugebantiems

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 01 rugpjūčio 2011 - 12:49
Zadejau saldainiuku kainas surasyti.
Ziurejau Rutos firminej parduotuvej:
dražė žara, nu man jie labai labai patinka, 4,7 Lt už 100 gr
http://www.ruta.lt/l...Draze/Riesutine
jūros akmenukai su razina 1,30 Lt už 100 gr
http://www.ruta.lt/l...-vaisiu-ir-uogu
kažkas klausė ar yra ko vaikams,tai va kokių visokių yra po 2,30 Lt už 100 gr
http://www.ruta.lt/l...raze/Karameline
cia apacioj paziurekit skoniu visokiu- apelsinu, braskiu, metiniai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 08 01, 13:48)
Zadejau saldainiuku kainas surasyti.
Ziurejau Rutos firminej parduotuvej:
dražė žara, nu man jie labai labai patinka, 4,7 Lt už 100 gr
http://www.ruta.lt/l...Draze/Riesutine
jūros akmenukai su razina 1,30 Lt už 100 gr
http://www.ruta.lt/l...-vaisiu-ir-uogu
kažkas klausė ar yra ko vaikams,tai va kokių visokių yra po 2,30 Lt už 100 gr
http://www.ruta.lt/l...raze/Karameline
cia apacioj paziurekit skoniu visokiu- apelsinu, braskiu, metiniai ir t.t.

Aciu labai labai - dabar lengviau orientuotis su tais saldainiais 4u.gif

Paskutiniai tikrai tiktu vaikams drinks_cheers.gif thumbup.gif Zodz, pamaisysiu su spalvotais saldainiukais, turetu ir ziuretis graziai, ir vaikams patikt 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kur Vilniuje spausdinot krikstuka? Daug visko prigaminsiu, nezinau net kur pigiau atsispausdint g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 08 01, 09:18)
musu svente jau praejo,esame visai patenkinti smile.gif
nuorauku jei kam idomu idesiu,bet gal kita diena smile.gif


va kaip fainai,įsivaizduoju mažio ''šposus'' thumbup.gif
na tai žinoma smalsu blush2.gif

QUOTE(burundukas @ 2011 08 01, 14:48)
Zadejau saldainiuku kainas surasyti.


seniai vadinasi pirkom...žiūriu pabrangę kai kas g.gif ,bet skanu ir šviežia thumbup.gif

QUOTE(geliuke @ 2011 08 01, 16:07)
Merginos, o kur Vilniuje spausdinot krikstuka? Daug visko prigaminsiu, nezinau net kur pigiau atsispausdint  g.gif


man vieną spalvotą kopiją giminaitis nemokamai atšvietė (krikštukei),o kitus atprintinau namuose ir tiek...,vistiek perskaitę įkiš į stalčių mirksiukas.gif (jei neišmes...)
šiaip apėjau beveik visas firmas kiek radau ir kainos kanda..,nes jeigu daugiau puslapių,o dar kokybės norisi,tai ojojoi ...
pigiausia ką radau,tai A4 lapas -1.70 ... buvo ir 2.20 lt ...
pasiskaičiavau ir apsiėjom ax.gif
yra ir nuolaidų,bet vistiek brangu... dariau pernai dukros vestuvėm už tris žurnalus-nuo maketavimo iki atspausdinimo suplojau 120 lt... gražiai padarė ir džiaugiuosi,kad pati surinkau tekstus,foto turėjau daug ir gerų-gavosi toks gražus, beveik tikras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 01 rugpjūčio 2011 - 14:28
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 08 01, 10:08)
as nemoku deretis bet esu uz tai, dauguma kurie ir nuleidzia jau buna uzsikele tiek kad galetu nuleist  rolleyes.gif kai Lenkijoj turguj patinko, jei pats nesideri vistiek nuleidzia patys  biggrin.gif

bet tai Lenkija ir dar turgus, o cia vistik Lietuva mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
Vakar gavome nuotraukytes, kelias įkeliu.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 01 rugpjūčio 2011 - 16:28
QUOTE(estetė @ 2011 08 01, 16:25)
Labukas smile.gif
Vakar gavome nuotraukytes, kelias įkeliu.

Nu bet šypsena mažiaus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(into*in @ 2011 08 01, 14:28)
šiaip apėjau beveik visas firmas kiek radau ir kainos kanda..,nes jeigu daugiau puslapių,o dar kokybės norisi,tai ojojoi ...
pigiausia ką radau,tai A4 lapas -1.70 ... buvo ir 2.20 lt ...
pasiskaičiavau ir apsiėjom  ax.gif

Aš Kaune Molo prek. centre Ofice day klausiau tai pasirodo jie irgi spalvotai spausdina- lapas 2,55 Lt


O man va visai galva perkaito ir iškilo kvailas klausimas, kaip jūs sudėliotumėt eiliškumą visų šių dalykų, reikalas apie sveikinimus ir žaidimus grįžus po krikšto:
1. nu čia jau kas be ko Krikšto tėvelių sveikinimas, liudijimo įteikimas,
o toliau kokia tvarka
tėvų sveikinimas krikštukei, dovanos seneliams, dovanos krikšto tėvams, žaidimas iš vardo raidžių, žaidimas pasižadėjimas.
Ar tiesiog tokia tvarka kaip surašyta?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 08 01, 18:25)
Labukas smile.gif
Vakar gavome nuotraukytes, kelias įkeliu.


gražuolis šypsniukas wub.gif ,o jau dantai dantai biggrin.gif kaip gražu

QUOTE(burundukas @ 2011 08 01, 18:41)
tėvų sveikinimas krikštukei, dovanos seneliams, dovanos krikšto tėvams, žaidimas iš vardo raidžių, žaidimas pasižadėjimas.
Ar tiesiog tokia tvarka kaip surašyta?


gali būti ir taip mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas turit kokius kontaktus kas kepa žagarėlius. Norėjau prie bažnyčios vaišinti svečius grybukais, bet mūsų etatinė kepėja šiuo metu laikinai nekepa, saldainių nenorim, bijom kad vaikai neišsiterliotų, tada galvojau gal šakotį mažais gabaliukais smulkinti, bet va nežinau kodėl kilo mintis apie žagarėlius, ir taip užsimaniau aš jų, tokių plonų ir minkštų lotuliukas.gif
Atsakyti