Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(into*in @ 2011 07 30, 20:12)
pakiukais yra visose,o jei norit geresnių,tai pvz. akropolį yra fabriko ''Žalia Rūta'' skyrius kur yra visokių skanumynų-visokių skonių ir spalvų žirnelių,saldainių..... dar yra pvz CUP'e pirmam aukšte parduotuvė ''Saldūs Majai''-ten irgi visokių saldumynų-nereikės vežtis,o pasirinkimas didelis,kainos normalios  mirksiukas.gif
tiesa "'Saldžiuose majuose'' yra šokolado plytelių su angeliukais-gražiai sufasuota (10 lt),tokios lyg paveiksliukai... manau gera dovanėlė ar priedas prie jos krikštynų tema  thumbup.gif

Dekui 4u.gif
Jau anksciau pagooglinus maciau Maju parduotuve .... drinks_cheers.gif Atkreipiau demesi, kad jie turi isskirtines isvaizdos ir, manau, skonio taip pat, saldainius wub.gif Kainu nerodo, bet gal nebus labai jau brangu ..
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 30, 23:29)
Jau anksciau pagooglinus maciau Maju parduotuve ....  drinks_cheers.gif Atkreipiau demesi, kad jie turi isskirtines isvaizdos ir, manau, skonio taip pat, saldainius  wub.gif Kainu nerodo, bet gal nebus labai jau brangu ..


http://www.majai.lt/...i-draze-15.html
Va cia su kainom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 30, 23:33)

Aciux, lekiu zet thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
o man neber noro kazka galvot, nes dukrai neriu suknele pati ir gavos visiskas s, nes nepagalvojau kad virsutine dalis nebus lygi apatinei, ojau ir siuveja pasiuvo pasuknele verysad.gif vakar gryzau vakare ir tik per pora val sugebejau isardyt viska doh.gif o naujos nespesiu padaryt ka dabar reiks daryt kai ir taip turiu kas veikti dar blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 31, 09:04)
sveikos,
o man neber noro kazka galvot, nes dukrai neriu suknele pati ir gavos visiskas s, nes nepagalvojau kad virsutine dalis nebus lygi apatinei, ojau ir siuveja pasiuvo pasuknele  verysad.gif  vakar gryzau vakare ir tik per pora val sugebejau isardyt viska  doh.gif  o naujos nespesiu padaryt ka dabar reiks daryt kai ir taip turiu kas veikti dar  blink.gif


O jei paieskot nupirkt kokia? Kad ir nenerta?
Atsakyti
sveikos mamytes,

jungiuosi prie jusu, nes po gero menesio planuojame krikstyti savo suneli...tai jau laisvas laikase mazylio skirtas kad si svente butu nuostabi smile.gif gerai kad daug info pasilikau kai buvome kriksto tevais, tai db lengviau, nors man tai labai patinka sventes organizuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 31, 10:11)
O jei paieskot nupirkt kokia? Kad ir nenerta?

kad nieko musu kaime nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 31, 09:04)
sveikos,
o man neber noro kazka galvot, nes dukrai neriu suknele pati ir gavos visiskas s, nes nepagalvojau kad virsutine dalis nebus lygi apatinei, ojau ir siuveja pasiuvo pasuknele  verysad.gif  vakar gryzau vakare ir tik per pora val sugebejau isardyt viska  doh.gif  o naujos nespesiu padaryt ka dabar reiks daryt kai ir taip turiu kas veikti dar  blink.gif


Nu va kaip negerai gavosi g.gif
Gal pagal skelbimus bandykit paieskot - gal kas parduoda .. 4u.gif
QUOTE(kristiuke @ 2011 07 31, 10:37)
sveikos mamytes,

jungiuosi prie jusu, nes po gero menesio planuojame krikstyti savo suneli...tai jau laisvas laikase mazylio skirtas kad si svente butu nuostabi smile.gif gerai kad daug info pasilikau kai buvome kriksto tevais, tai db lengviau, nors man tai labai patinka sventes organizuoti smile.gif

Sveika prisijungus 4u.gif Kokiam mieste Jusu krikstynos? ax.gif
Atsakyti
As perziurejau Maju akmenukus, nu labai grazus, bet 100g maziausiai reiktu vienam sveciui, tai po 9 lt man per brangu...
O jei va tokiu guminuku? http://www.majai.lt/...-16.html?page=5
Labai nekaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 31, 15:36)
As perziurejau Maju akmenukus, nu labai grazus, bet 100g maziausiai reiktu vienam sveciui, tai po 9 lt man per brangu...
O jei va tokiu guminuku? http://www.majai.lt/...-16.html?page=5
Labai nekaip?  blush2.gif

''Dovanotam arkliui į dantis nežiūri ''-patarlė biggrin.gif
man atrodo,kad tinka viskas (nesu priekabi šituo atžvilgiu)
pigiau jei norit,tai'' Žaliosios Rūtos '' skyriuose dražė 100gr. po 2.20-3 lt ,ir pasirinkimas tikrai geras,o dar jei suaugusiems tai tokia ir pan. kaina pas juos saldainiai su alko įdarais ir saldainiai įvynioti po vieną į spalvotus ''auksiukus'' -manau irgi labai fainai atrodytų,o ir nekasdienis saldainis g.gif ,jie nedidukai,tai aš tik po 100 gr ir perkuosi-prie kavos pats tas-dviems (nesuvalgau daugiau ,nes nelabai saldumynai patinka biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 31, 14:36)
As perziurejau Maju akmenukus, nu labai grazus, bet 100g maziausiai reiktu vienam sveciui, tai po 9 lt man per brangu...
O jei va tokiu guminuku? http://www.majai.lt/...-16.html?page=5
Labai nekaip?  blush2.gif

Gal ir nieko, ziurint kaip pakuosit ax.gif
As i tiulio maiselius, tai man reik, kad ne tik nebrangus, skanus, bet ir graziai ziuretusi... Reikia kazko panasaus i draze, bet pazejau, kaina apie 7-9 Lt/100 gr doh.gif -Per brangu, nes reikes apie 1 kg man ....
Beliko pastudijuot Zaliosios Rutos asortimentu kainas arba pirkt ir vezt is Airijos, nes pas mus jau daug kas, ziuriu kone pigiau nei Lietuvoj darosi g.gif rolleyes.gif

O gal kas ziurejot Maximoj panasiu saldainiuku kainas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 31 liepos 2011 - 18:58
QUOTE(Domke @ 2011 07 31, 20:45)
Beliko pastudijuot Zaliosios Rutos asortimentu kainas arba pirkt ir vezt is Airijos, nes pas mus jau daug kas, ziuriu kone pigiau nei Lietuvoj darosi  g.gif  rolleyes.gif

O gal kas ziurejot Maximoj panasiu saldainiuku kainas?  4u.gif


g.gif radot? žinau,kad už mėgstamiausius su arachisu dukra moka lyg ir 2.20 už 100g (galvos kirst neduočiau,nes jei sklerozė? biggrin.gif )
man ir tie saldainiai spalvoti gražiai atrodo..

maksimoj maišiukas tas celofaninis mažas (gal 100g?) -litas...su centais,bet žirneliai tai nedideli g.gif
balsuoju už rūtą biggrin.gif
Atsakyti