Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 11:40)
o vasara juk, tai tos dvi mamytes gal isvis yra offline  blink.gif


Svajune tikrai jums parasys dar siandiena 4u.gif
Atsakyti
Zodziu, musu kunigelis grieztai reikalauja, kad abu tevai turetu visus tris sakramentus. O jei susituoke, butina baznytine santuoka.


Ar dar liko tokiu zmoniu???? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 21, 15:04)
Svajune tikrai jums parasys dar siandiena 4u.gif


man reikia dabar, o ne siandiena. darba baigiu 16 val ir paskui bunu su savo 3 mazais vaikuciais. apie kompa nera kada svajoti namie
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 07 21, 14:46)
noreciau kazko panasaus kaip sis berniukas ant dviratuko  ax.gif  tiesiog piestu vaikuciu
http://public.fotki....tyviausiam.html

http://karinbergholt.com/andre.html mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 21, 15:10)


kaip mano dukryte asakytu - LABU LABULIAUSIAI ACIU wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 07 21, 15:18)
kaip mano dukryte asakytu - LABU LABULIAUSIAI ACIU  wub.gif  thumbup.gif

oi labai prasom bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2011 07 21, 12:19)
o tai visai visai net giminėj jokio tinkančio vyriškio nerandi? tai gal tada palauk kol ką rasi,nes be krikšto tėčio kažin ar pakrikštysi g.gif
susidėlioja vakar planą ką po ko daryti reikia,su visais papročiais iki kol grįžtam įsodybą.dabar liko dar planą su krikšto mama suderinti kas ką prie stalo darys rolleyes.gif jei ji nieko negalvos užteks ir tiek ką aš sugalvojau.nenoriu apkrauti jos ax.gif

Nesamone ax.gif
Gali but tik vienas is kriksto tevu ... Mergaitei geriau butu kriksto mama, o berniukui - kriksto tetis ...
Siuo atveju pilnai uzteks ir kriksto mamos, nes matau, kad krikstijama mergyte ..

Pas mus tokia pati situacija, bet net minties nekilo laukt, kol is kazkur atsiras kriksto tetis ... Krikstysim be jo ..
Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 15:05)
Zodziu, musu kunigelis grieztai reikalauja, kad abu tevai turetu visus tris sakramentus. O jei susituoke, butina baznytine santuoka.
Ar dar liko tokiu zmoniu????  lotuliukas.gif

Tikrai mazuma tokiu doh.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėl sakramentų ir mūsų teiravosi,ar visus esame priėmę.Kadangi pas mus jokių kliūčių nebuvo,tai ir mažiukė šventiškai buvo pakrikštyta...

Esha,mano šeimoj irgi buvo tokia situacija,kai vyro draugas savo vaikui kvietė mano vyra būti krikšto tėčiu,nors mes jau ir buvom vedę.Tačiau vyras atsisakė pats tokių pareigų,nors ir buvo nemalonu atsisakyti.Bet jam tai buvo nepriimtina.

Mergaičiukės,jau iš savo patirties galiu pasakyti,kad mažiau stresuotumėt,mažiau galit išlaidauti visokiom dovanėlėm,visokiem niekučiams, nes jūsų vaikučiai vistiek bus pakrikštyti wub.gif ...

Jūs neįsivaizduojat,kaip man jau gera ant dūšios,kad dukrytę pakrikštijom rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 21, 16:54)

Mergaičiukės,jau iš savo patirties galiu pasakyti,kad mažiau stresuotumėt,mažiau galit išlaidauti visokiom dovanėlėm,visokiem niekučiams, nes jūsų vaikučiai vistiek bus pakrikštyti wub.gif ...

Jūs neįsivaizduojat,kaip man jau gera ant dūšios,kad dukrytę pakrikštijom rolleyes.gif ...

drinks_cheers.gif man ir jau ramu kad ir musiske pakrikstyta ir sunenukas, viskas graziai praejo rolleyes.gif o va mes gerai kad nieko neilaidavom sveciams suneno krikstynom, laikratsukus namie nespalvotai atsvieciau, lazeriniu, saldainiams popieriukus pati maketavau, taip pat nemokamai atsviete nes tiek tiek to daug liko nepasiimta, liko ant stalo unsure.gif rolleyes.gif o musu sveciai ir tik po laikrastuka gavo, bet net nzn ar visi pasieme g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Visalaik uzeinu pasiskaityt pasakojimu po krikstynu sventes ... Ir mano pastebejimas - dauguma mamyciu, galima sakyt, visos sako, kad nespejo pazaist visu zaidimu, atrakciju, iteikt visu prizu siurprizu sveciams ir t.t. Zodziu, gerai gerai pergalvojau visa savo sventes scenariju, ir nusprendziau puse visokiu zaidimu ir atrakciju ismest...
Kaip man palengvejo - ir finansiskai, ir emociskai ... biggrin.gif
Turesiu 3 zaidimus, manau, 2-3 val. vakarienes metu ju pilnai uzteks ... Pradzioj galvojau kiekvienam sveciui pries ceremonija dovanot po is karoliuku suverta angeliuka, kad isisegtu kaip krikstynu simboli .. Ale paskui apmasciau, kad sveciams visas demesys ir taip atitenka ... Ir balionu leidimas, ir vakarienes metu atrakcijos su visokiais prizais..... Dar lauktuviu maiseliu iteikimas kiekvienam islydint namo ..

Juk svente tai krikstukes - teisingai cia kai kurios mamytes sako, kad mes dauguma persistengiam, noredamos padaryt ispudi sveciams .. blush2.gif Vat tie pasakymai ir priverte dar karta gerai pergalvoti scenariju, todel esu joms labai dekinga, kad puse dalyku ramia dusia atsisakiau, taip ir pinigeliu sutaupydama, ir laiko, ir nervu thumbup.gif
Tikrai pamaciau, kad buvau prisigalvojus visko per daug, kas nereikalinga ir be ko pilnai svente ir taip atrodys grazi, jauki ir isimintina ...
Net pats ruosimasis pasidare daug smagesnis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 21 liepos 2011 - 17:26
QUOTE(Domke @ 2011 07 21, 17:48)
Visalaik uzeinu pasiskaityt pasakojimu po krikstynu sventes ... Ir mano pastebejimas - dauguma mamyciu, galima sakyt, visos sako, kad nespejo pazaist visu zaidimu, atrakciju, iteikt visu prizu siurprizu sveciams ir t.t.

nu va gerai kad pasidarei isvadas sau 4u.gif o va del angeliuku as dariau tik kriksto tevams, nu nedariau bet turejau ir dadariau ka reikejo biggrin.gif kriksto mama siaip turejo kaspinukus sveciams, bet manau nereikejo ten ju rolleyes.gif
mes tai zaidem pasizadejima, o profesijai tiesiog kol zmones varte padovanotus laikrastukus isdalinau korteles ir paskaiu kad kai gales, uzkas ir pan surasytu spejimus, tai ten taip laiko neateme, ir po to siaip buvo mano 1 ir tevu 2 zaidimai baliniai, ne krikstynu tema biggrin.gif bet mes pradejom kazkur puse 8 vakare, baigem apie puse 3 nakti rolleyes.gif na buvo ir vestuves bet is liudininku puses buvo tik tylu tyla, tai mes su B ir muzikantas vedem viska rolleyes.gif
Atsakyti
Domke zinok norejau rasyt dabar ka ir tu parasei. Apmasciau daugeli dalyku ir isties kai pagalvoji, tie visi zaidimai, tai tik sveciams. O kam to reikia?
Mintyse isbraukiau nemaza dali planu ir isties svente net jaukesne ir tikresne vizijoje pasidare.
Atsakyti