Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 28, 23:10)
Scenarijui buvau paruosus toki teksta

Manau butu laikas patikrinti seneliu, krikstateviu zinias ir sugebejimus.

Krikstateviam: kad tikrai įsitikintume, jog žinote savo krikštasūnio vardą prašom iš šių daiktų, pirmųjų raidžių sudėlioto jo varduką. ( T - traskuciai ; A - apelsinas ; J -  jogurtas ;U - uogiene ; S - sausainiai.)


Bet ka sake vedeja vakaaro nezinau, nes mazaji tuo metu migdziau

Trumpas vardukas, musu is 9 raidziu, reiktu gerokai ir man galva pasukt, kokius daiktus paduot biggrin.gif
Turejot vedeja ar cia is savu tarpo kazkas pravede visus zaidimus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 23:15)
Turejot vedeja ar cia is savu tarpo kazkas pravede visus zaidimus?  blush2.gif


Is savu. Mano kriksto mama. Turinti dieno dovana kalbejimams. Didelis dekui jai uz tai. As tik surasiau preliminaru scenariju
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 28, 23:22)
Is savu. Mano kriksto mama. Turinti dieno dovana kalbejimams. Didelis dekui jai uz tai. As tik surasiau preliminaru scenariju

Nu smagu, kai yr kam tuo uzsiimt thumbup.gif
Bandysiu su busima kriksto mama vest, vis lengviau nei vienai .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 23:37)
Bandysiu su busima kriksto mama vest, vis lengviau nei vienai ..  ax.gif


Kalbejau ir as pati siek tiek. Atrodo visi savi, bet jau balsas ka drebejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 23:39)
cia butent ir gamina ta skanu airisko kremo likeri 


g.gif nu tai gal ir man užeit? biggrin.gif

QUOTE(burundukas @ 2011 07 28, 23:50)
minejo apie dieninius fejerverkus,


o aš nieko apie juos neradau schmoll.gif

QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 23:59)
Idomus zaidimas  thumbup.gif  Krikstuko varda deliojo? O kaip uzduoti suformulavot, tuos daiktus paduodant?  g.gif



mes kiek kitaip darėm-jokių daiktų nepadavėm ir atlikinėjo tėveliai... vaiko vardas paulius,tai tiesiog lakstė po kavinę ir ieškojo bet ko iš tokių raidžių biggrin.gif

p -peleninė ir paltas
a -akiniai ir auskaras
u -uoga (vynuogę dėjo),ir uzboną (ąsotį su gira)
l -laišką svogūno ir likerį
i -indelį nuo tyrelės ir mamytė už rankos atvedė mano dukrą-jos vardas Inesa biggrin.gif
u -ulonų degtinė ir uždegė degtuką-ugnis...
s -saldainis ir svogūno gabaliukas nuo silkės doh.gif biggrin.gif

man šitaip pasirodė įdomiau,tai ir dariau taip biggrin.gif

laimėjo žinoma mamytė,nes greičiau aplinkoj orientavosi...,bet kiek buvo juoko kol lakstė ir įrodinėjo ,kad yra taip ir ne kitaip lotuliukas.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 29, 00:49)
Atrodo visi savi, bet jau balsas ka drebejo blush2.gif


aš tik suruošiu ir atiduodu gatavą produktą kitiem,nes net neįtariau,kad mikčioju doh.gif lotuliukas.gif
užteko vieną posmą sveikinant perskaityt ir baigėsi mano ''talentai'' lotuliukas.gif
pati susirašiau,mintinai mokėjau,o kai reikėjo,tai atrodė,kad japoniškai surašyta ...
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 29, 00:39)
g.gif nu tai gal ir man užeit? 

Mielai prasom, reiks isimest atsarginiu indeliu biggrin.gif 4u.gif

Isivaizduoju, kad visiem turejo but smagu zaidziant si zaidima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 29, 02:27)
Mielai prasom, reiks isimest atsarginiu indeliu  biggrin.gif  4u.gif

Isivaizduoju, kad visiem turejo but smagu zaidziant si zaidima  thumbup.gif


blush2.gif na jei jau taip gražiai prašot...user posted image

tikrai smagiai gavosi-tik tėveliai gavo nuo svečių bart kodėl toks trumpas vaiko vardas doh.gif siūlė Ferdinandą,Bartalomiejų ir dar kažkokį,o galų gale sakė reikėjo pavardę dėliot,o ji ilgoka-gal ir nieko būtų buvę?user posted image
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2011 07 28, 22:13)
O gal dar patars kuri i kokius stiklainiukus/ tara sirsiu medu sveciams sudeti? Kur pirkti? Kazkaip visai galva nedirba  doh.gif 
Liko savaite, o beveik nieko nepadaryta  doh.gif

as dejau i tyreliu indukus, etikete padariau, lino gabalas pavalus nat virsaus, na albumiuky yra ax.gif o sirsiu medus per abijeas krikstynas buvo smagi atrakcija su juokais, komentarais, taigi del jo tikrai nesigailiu kad dariau rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi sulaukiau ne vieno prasymo placiau papasakot apie zaidimus, dedu viska cia.

Stalo generolu rinkimas
Kad ši šventė vyktų sklandžiai ir visi išeitų sotūs ir laimingi, man reikės keleto padėjėjų, kurie padės pasirūpinti šia švente, ir stengsis, kad visų taurės būtų pilnos. Jus esate suskirstyti i kelias darzelio grupes, jum reikalingi auklėtojai, kurie galėtų prižiūrėti tam tikras grupes. Isrenkami po du atstovus prie kiekvieno stalo, jiems iteikiami mazi buteliukai su sultymis, kuris greiciau išgers per šiaudelį, tas gauna pilstymo auklėtojo vardą, o pralaimėjęs maisto auklėtojo vardą. Iteikiami barškučiai (svilpukai), kurie ragins isgerti ir uzkasti.

Susipazinimo zaidimas
Susipažinimui sugalvojom toki linksmą žaidimuką, kuris vadinasi "Aš myliu savo kaimyną". Pradžioj jums kiekvienam reikia žinoti savo kaimyno iš kairės vardą. Kas nežinote, prašom greitai pasiklausti Taigi, kiekvienas turės atsistoti, pasiimti taurę ir pradėti sakinį taip: Aš myliu savo kaimyną (vardas), nes (vardas) labai (savybė iš pirmos vardo raidės), todėl išgersiu į (vardas) sveikatą ir palinkėsiu (vardas) (ko nors iš pirmos jo vardo raidės). Kaip matote, vardas sakinyje pavartotas net 4 kartus, todėl tikrai turėtumėt jį prisiminti. Pvz.: Aš labai myliu savo kaimyną Liutaurą, nes Liutauras labai linksmas, todėl išgersiu į jo sveikatą ir palinkėsiu Liutaurui lietaus .

Busimos profesijos spejimas
Prabėgs metai ir ..... rinksis profesiją, o kad jis nepasiklystų ir pasirinktų teisingai jūs pabandykite iš jo akyčių atspėti, kokią profesiją jis pasirinks. Visiem isdalinamos ateities spejimo korteles. Tada lapelius sudejom i voka ir uzlipinama. ..... bangiant 12 klase si voka tėveliai atples,o jei jos busima profesija bus kazkas ispejas, ...... is pirmo savo atlyginimo jam atsilygins. Tai tarsi lošimas loterijoje, kurio bilietas gal būt kažkam atneš sėkmę.

Zaidimas is vardo raidziu
Tureme 5 dovanu maiselius. Ant kiekvieno is ju parasyta po viena Tajaus vardo raide. Kas atspes, kas yra maišelyje, tam bus įteikta dovanėlė.
T- tusinukas; A- akvarele; J- jogutras ; U- užrašų knygutė; S- serveteles.

Pasaka apie raudonkepuraite
Tėveliai dar labai jauni ir nemoka sekti pasakų. Tad visi turime išmokyti juos sekti nors vieną pasaką. Kiekvienas iš jūsų išsitrauks lapelį su veikėju, man skaitant pasaką, išgirdę savo veikėją turite atsistoti, tas kuris pamirš atsistoti, turės išgerti

Gyveno kartą maža miela mergaitė (2). Visi ją labai mylėjo, o stipriausiai iš visų mylėjo močiutė(3), kuri gyveno mažoje trobelėje už miško. Padovanojo močiutė (3) anūkėlei gražią raudoną kepuraitę. Ji taip tiko mergaitei (2), kad jokios kitos nenorėjo dėvėti, dėl to ją visi ėmė vadinti Raudonkepuraite(3). Vieną dieną, mama(4) pasišaukė dukrą ir tarė: „Paimk Raudonkepuraite (3) pyrago, ir stiklainį uogienės ir nunešk močiutei(3). Ji serga ir negaluoja, greičiau tesveiksta. Tik būk labai atsargi, iš kelio neišklysk ir su nepažystamais nesikalbėk.“
- Gerai mamyte. – Pažadėjo Raudonkepuraitė (3) ir paėmė pintinę.
Atsisveikindama ji pamojavo ir išėjo. Tik Raudonkepuraitė (3) įžengė į mišką, ją pasitiko vilkas (5). Raudonkepuraitė (3) nė nežinojo koks jis piktas žvėris, ir visiškai jo neišsigando.
- Sveika Raudonkepuraite (3). – pasisveikino vilkas.(5)
- Laba diena, - mandagiai atsakė mergaite.(1)
- Kur tokį ankstyvą rytą keliauji Raudonkepuraitė (3)? – smalsiai paklausė vilkas.(5)
- Pas močiutę (2), nešu jai pyrago ir uogienės, nes ji serga.
- O kur gyvena tavo močiutė? (2) – paklausė vilkas, (5 ) mintyse jau svarstydamas: „Mergaitė (1) bus skanesnė už močiutę (2) , bet reikia apsukriai nugriebti abi“.
- Ana ten už miško prie trijų didžiulių ąžuolų ji gyvena., atsakė Raudonkepuraitė.(3)
Prisigretinęs prie mergaitės vilkas (5) prašneko:
- Apsidairyk ir pažiūrėk, kiek čia gražių gėlių, o tu tik skubi, skubi.
Raudonkepuraitė (3) pagalvojo „ Močiutė (2) tikrai apsidžiaugs, jai nunešiu puokštę gėlių.“
Ji net ir nepastebėjo, kad vilkas (5) tiesiai per krūmus puolė bėgti prie močiutės (2) trobelės.
Pribėgęs pasibeldė į duris.
- Kas ten? – silpnu balseliu paklausė močiutė .(2)
- Aš, Raudonkepuraitė (3), - atsakė vilkas, (5) paploninęs balsą. – Įsileisk močiute (2), aš atnešiau tau pyrago ir uogienės.
- O tu paspausk velkę, ir durys pačios atsidarys, - atsakė močiutė.(2)
Paspaudė vilkas (5) velkę, durys atsivėrė, o tas, netaręs nė žodelio, puolė prie močiutės (2) ir ją prarijo.
Tada vilkas (5) apsivilko jos suknelę, ant galvos užsimaukšlino kepurėlę, ir patogiai įsitaisė lovoje.
Netrukus Raudonkepuraitė (3)atėjo prie trobelės. Ji pamatė plačiai atlapotas duris. Įėjusi į vidų pasijuto nejaukiai. Priėjusi prie lovos Raudonkepuraitė (3) paklausė:
- Oi močiute (2) , kodėl tokios didelės Tavo ausys?
- Kad tave geriau girdėčiau, - atsakė vilkas.(5)
- Oi močiute (2), kodėl tokios didelės tavo akys? – Nustebo Raudonkepuraitė. (3)
- Kad tave geriau matyčiau, - atkirto vilkas. (5)
- Oi močiute (2) , kodėl tokia didelė tavo burna, - paklausė Raudonkepuraitė.(3)
- Kad tave lengviau praryčiau – pasakė vilkas,(5) ir iš karto prarijo Raudonkepuraitę.(3)
Vėl atsigulė į lovą ir ėmė garsiai knarkti. Pro šalį ėjo medžiotojas.(6) Išgirdęs knarkimą nustebo, kad močiutė (2) taip garsiai knarkia. Jis užėjo į vidų ir pamatė kad ten guli vilkas (5). Jis paėmė žirkles ir ėmė kirpti vilko (5) pilvą, o iš jo iššoko Raudonkepuraitė (3), po jos išlindo ir močiutė. (2)
Laimingos močiutė (2) ir Raudonkepuraitė (3 ) apsikabino medžiotoją (6) ir jam dėkojo, vaišino jį pyragu ir uogiene.
Medžiotojas (6) pasėmė vilko kailį ir iškeliavo, o močiutė(2) su Raudonkepuraite (3) ilgai ir laimingai gyveno.

Pasizadejimai
Kadangi Tajukas yra dar mažas, ir daug ko nemoka, jį reikės daug visokių dalykų išmokyt, ir daug ko parodyt, o teveliai vieni juk visko nesuspėsime tad kiekvienas turėsite ištraukti po pamokymą ir pasižadėti išmokyti. Issitrauke pasizadejima persiskaitykite ji sau ir nuspreskita ar jus tai sugebesite ivykdyt. Jei taip perskaitykite ji garsiai, pasirasykite. Jei ne, dekit ji atgal ir isgerkit. (Atsisakiusiems perskaityti issitraukta pasizadejima, pasiuloma, paciam kazka uzrasyti) Pasizadejimus uztvirtinsim sirsiu medumi

Atsipalaidavimo zaidimukas
Atsipalaidavimui siulom suzaisti zaidimuka.
Issirenkam tris vyrus jiems pasiuloma isgerti „ Tajuko sultyciu“ Uzdedami seilinukai. Reiks gerti is vaikisku buteliuku per tiutes (butelikuose D‘litgh), merginos laiko buteliukus.

Prizas tai dovana- sertifikatas "Savaitgalis su Tajum“
Dovana – sertifikatas
Sveikiname jus laimejote "SAVAITGALIS SU Tajumi PROGRAMĄ!!!
Jusu laukia
- 7.30 VAL- Nuostabusis rytas (košės
paruošimas per 5 min, jei nespėjate, nemokamas Tajaus koncertas, pačių naujausių, jo sukurtų dainų. )
- 8-12 VAL- Tajaus linksminimas pavadinimu „Grokim, sokim, nesustokim“ (jei pasirodymas stringa, naujausios Tajaus dainos kuriamos tą pačią akimirką. )
- 12 VAL- Pietus (programos laimėtojas, turi pagaminti tokį patiekalą, kurio, Tajui, pavydėtų net Prezidentai. )
- 13 VAL- Pietu miegas
- 16 VAL- Eskursija pas karves, (mergaitė mėgsta tik šviežią pieną- laimėtojui melzimo kursai privalomi)!
- IKI 21 VAL – Cirko pasirodymai, (klouno, žonglieriaus, liūtų dresuotojo vaidmenys - laimėtojas turi atlikti nepriekaištingai. )
-NUO 22 VAL- Naktinis budejimas, (pasiruošti daug kavos)

Krikstateviu, mociuciu, seneliu patikrinimas
Manau butu laikas patikrinti seneliu, krikstateviu zinias ir sugebejimus.

Krikstateviam: kad tikrai įsitikintume, jog žinote savo krikštasūnio vardą prašom iš šių daiktų, pirmųjų raidžių sudėlioto jo varduką. ( T - traskuciai ; A - apelsinas ; J - jogurtas ;U - uogiene ; S - sausainiai.)

Seneliui: Po kelių metų mažasis ...... , taps tikru vyru ir su seneliu keliaus žvejoti, bet jis dar nemokės susirinkti meškerės, todėl senelis dabar turi parodyti kaip gerai ir greitai tai padaryti.

Mociutem: Nors žiemos nebūna šaltos, tačiau ........ gal bus šalta, o kad jam nebūtų šalta močiutės tikrai numegs jam šiltą megztuką. Taigi dabar kviečiame močiutes, kad jos tikrai įrodytų, jog mažylis žiemą nesušals.

Nebyli istorija
Išrenkamos 3 poros. Vaikinai vaidina tėvus, merginos – mamas. Nupasakoju žaidimo situaciją: tėčiai stovi lauke, o tik ką pagimdžiusios mamos už lango palatose. Tėvai užduoda mamoms klausimus, o mamos turi pavaizduoti atsakymus (nes jų atsakymų tėvai per triukšmą negirdi).

Tėvams duodamos kortelės su klausimais:
• Kas gimė?
• Kokiu vardu krikštysim?
• Koks kūdikio svoris?
• Ką tau atnešti kitą kartą?

Mamoms duodamos kortelės su atsakymais,:
• Mergaitė. Liepa. 6000 g. Bananų, veido kaukę, maitinimo liemenuką.
• Berniukas. Darius. 4,180 kg. Pampersų, šlepetes,.
• Dvynukai. Adomas ir Ieva. 2300 g. ir 2600 g. Vokų, chalatą, plaukų balzamą.

Visos poros apdovanojamos ciulptukais

Sumaisyti zodziai
Žindukas dkuasniž
Pampersas Spamasrpe
Lovytė Tėvylo
Pienas Sniepa
Žaislas Salsžai
Buteliukas Sabuiutelk
Kaladėlės Lakalėsdė
Sūpynės sėpysūn
Kėdutė dukėtė
meškiukas Kiumešsak
Kepurė Rėkepu
Krikštynos Nostykšrik
Žvakė Ažvkė
Vaikas Sakaiv




Atsakyti
sveikutes,
na aciu uz kritika - 4u.gif del tu balionu sprogdinimo pti dar suku galva, nes astraus nieko duot vaikam nenoriu, tai ir nezinau kaip cia bus dar g.gif
Del koplyteles prisikelimo baznycioj net nepagalvojau kad kalbat apie ta kur apacioje yra, as apie ta kur ant stogo - ten esu viena kart buvusi krikstynose, bet jau senokai, na bet kuriuo atveju mes apacioje krikstinsimes...dabar mastau kaip cia su sveciais bus kol mes fotografuosimes... esme kad prie baznycios bus su visais kas nores fotkes, o po to planuojam kur pakeliui i sventes vieta sustot pusyne ir pasidaryt seimos fotosesija tokia surezisuota... pledukas ant zoles, vejo maluneliai, arbuzas, zodziu seimos piknikas.. ar panasiai.. bet ka tuo metu sveciams pasiulyt nuveikt, aisku jie kol suvaziuos, kol sueis, gal padarysiu svediska stala uzkandziu ir paprasyt mamos kad pasefuotu juos trumpam... nezinau kaip cia pasielgt, ar palikt ju valiai, nes nuo ceremonijos pradzios iki sventes 1.5 val g.gif

Dar pasakysiu kad super mintis del aitvaru, reiks pasirupint keletu, jei bus vejuota vyrai tures ka veikt su vaikais....
Ir apyrankes svieciancios liuks, as ruosiuosi pripusti ant pagaliuku balionu ir papuost pievele aplink prismaigsciusi, tai gal sakau reiktu kur zveju pardej nusipirkt tu sviecianciu pagaliuku ivairiu spalvu ir idet i ju vidu, o kai pritems sulauzyti, manau sutemus visai graziai turetu atroryti siek tiek spindintys balionai g.gif
As sirsiu medu ruosiuoti deti i hipp tyreles indukus, ant virsaus medziagos skiaute ir kaspineliu melynu ar raudonu perrist, jokiu etikeciu, man nepatinka, pasakysiu keleta zodziu ir viskas...
KAs cia dar... zodziu pildau ideju sasiuvini, bet tikrai manau kad neruosiu visko, atsirinksiu keleta pramogu, nes realiai prie stalo nelabai sedesim, tik pradzioje kepsnius kol suvalgysim, o po to jau kiti maistai bus tik vieno kasnio uzkandziai ir neperdaug, nes is patirties esu su maistais nudegusi - t.y. tiek pridarai, nemiegi, nespeji per juos o po to lieka bliudai, kam to reikia, geriau maziau, juk tik vienas vakaras, ne per nakti balius, o ir alkoholio as noreciau tik lengvo, pati jokiu bonku nepirksiu - vynas sampanas, alus, aisku neatsakau uz tai ka sveciai atsines, bet is esmes tai sakau kad tai vaiku svente, kam ten reik gerti.... cool.gif
Papildyta:
Vilmux - 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 07 29, 11:02)
Vilmux -  4u.gif  4u.gif


Prasau, naudokites, kad tik pagelbetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 13:47)
Sveika prisijungus  4u.gif

jungiuos jungiuos, bet per tris vaikucius nlb laiko lieka, bet aip nors viską susiruošiu ax.gif

QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 28, 15:07)
Vilmux,kaip tortas iš Pumpurėlio?Patenkinta likai?
Aš iš Baranauskienės labai likau patenkinta,labai džiaugiausi,kad vežiau foto,kokio torto noriu.Bet padarė dar gražesnį tongue.gif .Net kavinės savininkė negalėjo patikėti,kad čia Baranauskienės tortas buvo,o kaina viso labo buvo tik 25 litai...
Tiesa, 3 kg. tortas ant 25 susaugusiųjų ir 5 vaikų buvo pats tas thumbup.gif .


aš ir patenkinta baranauskienes tortais, beje, gal galit nuotraukėlę kokią nešėt parodyt, nes noriu pažiūrėt kokio sudėtingumo gali tortą padaryt blush2.gif

QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 28, 16:35)
Dar nepaminėjau,kad lauktuves sudėjau į labai simpatiškus,spalvotus, nedidelius politileno maišiukus,kuriuos pirkau bazėse ir vienetą mokėjau 10 cnt. biggrin.gif .Sakyčiau man pasisekė,ane biggrin.gif .

Ir šiaip įdomu,ar brangiai jums visoms atsiėjo krikštynos mirksiukas.gif .

o čia šiauliuose bazėse pirkai g.gif

aš planuoju į 1000 lt įitekt, nes jei mama leis tai baliuką darysim kaime, o ten sava mėsytė ir daržovės thumbup.gif
Atsakyti