Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(D.E.L.A @ 2011 07 28, 14:35)
Mes baznycioje su super aktyviais vaikais ant stogo nelabai man, o be to svecius irgi kviesiu i ceremonija, tai nenoriu jiems vargo suteikt nusigaut i ta koplytele, nors man ten grazu  wub.gif

O krikstija ir ant stogo? Aš kiek žinau tai ten yra įrengta Krikšto koplyčia, po dešine jei stovint prieš altorių žiūrėti ir joje krikšto apeigos atliekamos. Kiek teko ten būti kai kitus krikštijo, tai niekad ant stogo nebuvom g.gif
Papildyta:
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 28, 15:07)

O mums užteko helio balionų,pasipuošėm salę,paskui tuos pačius paleidom į orą,daug pinigėlių neišleidau,kelis zuikius tuo pačiu nušovėm...


Mes taip pat planavom daryti, bet sutarėm kad balionus pardavėjai atveš iki bažnyčios, tai nusprendėm kad prie bažnyčios ir paleisim. Ir po ilgų ghlvojimų nusprndėm imti būtent spalvotus, nors pradžioj buvau griežtai tik už baltus-ružavus.
O žibintus tik naktį gražu leisti, dieną tai jokio efekto.
Aš va irgi nesugalvoju ką vakaro užbaigimui daryti, gal kokį fejerverką, bet jei nebus sutemę tai irgi efekto nulis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 07 28, 17:51)

Aš va irgi nesugalvoju ką vakaro užbaigimui daryti, gal kokį fejerverką, bet jei nebus sutemę tai irgi efekto nulis  schmoll.gif

Ziurint kelinta tas vakaras uzsibaigs ax.gif Musu tai zinau tiksliai, apie 21 val. Maksimum 22 val. Tai tokiu laiku dar ner visai suteme, nieko nesaudysim ir neleisim i dangu manau, uzteks, kad prie baznycios balionus paleisim su palinkejimais ..

Dar galvoju apie laiveliu paleidima upe, bet cia labai su dideliu klaustuku - reik pazet, ar yr prie tos musu kavines kokia upe netoli ir siaip, jau kaip ir dubliuojasi su balionais tas palinkejimu leidimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 18:33)
Zodziu, pamasciau dabar, kad reiks prasyt krikstamotes, tegu kumos pyrago kokio atsiveza, nes pries tai siulesi  torta uzsakyt ..


o saldesnių vaisių? pas mus greičiausiai sueina thumbup.gif ,o ir kainos nekanda dabar-visko pilna ...

QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 28, 18:35)
Dar nepaminėjau,kad lauktuves sudėjau į labai simpatiškus,spalvotus,
Into*in,.Kas tai jums finansuoja,


gal galit parodyti? kaina vilioja biggrin.gif

kai dariau savo dukroms ir anūkei-pati už savus,nes atsisakė dovanų ir prašė kažką ''tokio'',tai gavosi...... ,bet saviem biggrin.gif
kai kiti prašo,tai kiek skiria -už tiek ir sukuosi... žinoma irgi ne svetimi,todėl už mano darbą (jei taip galima sakyt),būna,kad gaunu kokį ''Pagyrimo raštą'',gėlių... po šventės su vaišėm atvažiuoja... žinoma visose šventėse ir pati būnu biggrin.gif
bet man smagiausia kai padėkoja ir tai padaro ''nuo dūšios'' t.y. tikrai džiaugiasi švente wub.gif

QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 18:42)
Dar norejau paklaust, kur LT nebrangiai galima isigyt pinta krepseli,


jei su rankena ''a la ragažė'' biggrin.gif ,tai jyske nelabai,ten man tokie daiktam sudėt ir į lentynas... tvarkos palaikymui.. nors būna ir kitokių...
dabar maksimoj kaip tik akcija pintinėm visų dydžių mirksiukas.gif

QUOTE(burundukas @ 2011 07 28, 18:51)
ką vakaro užbaigimui daryti, gal kokį fejerverką, bet jei nebus sutemę tai irgi efekto nulis  schmoll.gif

na tas tai taip-mums kavinė liepė ''iššaudyt'' 21 val (gegužės 28d.),tai dar šviesu kaip dieną-žodžiu didelis š.... pinigai į balą verysad.gif
skaičiau,kad yra dieninis fejerverkas,bet niekur pirkt neradau schmoll.gif jis ne toks trankus ir atseit gražus,bet nemačius unsure.gif ,o būtų įdomu...
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 28, 18:05)
o saldesnių vaisių? pas mus greičiausiai sueina  thumbup.gif ,o ir kainos nekanda dabar-visko pilna ...

jei su rankena ''a la ragažė''  biggrin.gif ,tai jyske nelabai,ten man tokie daiktam sudėt ir į lentynas... tvarkos palaikymui.. nors būna ir kitokių...
dabar maksimoj kaip tik akcija pintinėm visų dydžių  mirksiukas.gif


Va, gal kokiu vaisiu reikes prigriebt thumbup.gif

O kokia kaina Maximoj, su akcija arba be akcijos ir mazdaug kokio dydzio tas krepsiukas, vis mastau, kad visgi apsimokiau is cia veztis g.gif


Del fejerverku, tai nenoreciau vaiko krikstynom blush2.gif Man tai - vestuviu, suaugusiu gimtadieniu/jubilieju sventes akcentas... Cia vaiku svente, bent jau musiskiai tai bijo tu trenksmu, mazi dar ax.gif
Va, dangaus zibintai tai butu liux, jei svente uzsitestu iki 23-24 val.
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 19:11)
O kokia kaina Maximoj, su akcija arba be akcijos
Del fejerverku, tai nenoreciau vaiko krikstynom



gal jų puslapis guglėj išmestų? nežiūrėjau smulkiau...

pas mus ir vestuvės buvo,tai jos ir turėjo būt su fejerverku doh.gif

-----------------------

o jei anksti šventė baigiasi ,tai gal galima aitvarus leisti? na kas burbulų ar žibintų nenori? vaikam tai labai patinka thumbup.gif tokia mintis ''mostelėjo'' biggrin.gif

man dar kirba saldžiam stalui kada padaryt šokolado fontaną (išnuomot) arba fondiu - ir vaisiai,ir šokoladas,ir atrakcija svečiams,ir nenusibodę g.gif

ir žaidimą šį kartą darysiu žinomą,bet mūsiškiai mielai žaidžia-tai Party Alias thumbup.gif ,čia kai jau sotūs ir laimingi,ir tingi po laukus lakstyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 28, 18:34)
gal jų puslapis guglėj išmestų? nežiūrėjau smulkiau...

pas mus ir vestuvės buvo,tai jos ir turėjo būt su fejerverku  doh.gif

-----------------------

o jei anksti šventė baigiasi ,tai gal galima aitvarus leisti? na kas burbulų ar žibintų nenori? vaikam tai labai patinka  thumbup.gif tokia mintis ''mostelėjo''  biggrin.gif

man dar kirba saldžiam stalui kada padaryt šokolado fontaną (išnuomot) arba fondiu - ir vaisiai,ir šokoladas,ir atrakcija svečiams,ir nenusibodę  g.gif

ir žaidimą šį kartą darysiu žinomą,bet mūsiškiai mielai žaidžia-tai Party Alias  thumbup.gif ,čia kai jau sotūs ir laimingi,ir tingi po laukus lakstyt  biggrin.gif

Reiks pazet

Del aitvaru tai superine ideja bigsmile.gif Nebuc ir pagalvojus niekaip, aciu thumbup.gif 4u.gif Taip primena vaikyste - turetu but smagu ir vaikams, ir tevams wub.gif


Fontanas arba fondiu irgi super - vaikams ir ne tik labai patiktu thumbup.gif Kokia kaina gal zinot?


MB dar nupirko visiems svieciancias apyrankes, 30 vnt. Cia daugiau vaikam aisku, bet vat kad diena jos atrodo kaip paprastos apyrankes, tamsoj labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 19:38)
Del aitvaru tai superine ideja 

Fontanas arba fondiu irgi super - vaikams ir ne tik labai patiktu  thumbup.gif Kokia kaina gal zinot?

MB dar nupirko visiems svieciancias apyrankes,


mano vaikam labai patikdavo... kažkaip prisiminiau biggrin.gif

fontanų daug gugle,va vienas http://www.zaviakimi...kolado-fontanas
kainų visokių,galima su aptarnaujančiu žmogum,galima patiem viską daryt... paskaitinėt teks biggrin.gif

irgi įdomiai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
savom krikstynom isleidom gal apie 300 kokius g.gif o kai ejom kriksto tevais apie 600. Ir va kas sake kad pasirodom ir bla bla kad darom zaidimus korteles, kalbas, laikrastukus ir pan tongue.gif viskas buvo, o tukstanciais isleista nebuvo, o sventes smagios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 28, 18:58)
savom krikstynom isleidom gal apie 300 kokius  g.gif o kai ejom kriksto tevais apie 600. Ir va kas sake kad pasirodom ir bla bla kad darom zaidimus korteles, kalbas, laikrastukus ir pan  tongue.gif  viskas buvo, o tukstanciais isleista nebuvo, o sventes smagios  bigsmile.gif

O kaip maistas, rubai, fotografai - ar cia be ju? g.gif Nesupratau, uz ka cia suma paraset, ar jums nekainavo visi sie dalykai? blush2.gif g.gif
Man tai va sitie dalykai didziausia suma ir sudaro smile.gif Pati kai rankdarbiais nemoku uzsiiminet, rubus uzsakinejau nuo iki krikstukei, visa seimyna taip pat apipirkau - vyrai bus lininiai, mes merginos neriniuotos, tai bendra sumele isejo nemaza smile.gif

Fotografu pazistamu neturim, savo sodybos ar namo neturim kur svest, bute vietos mazai - tai cia jau niekaip neiseitu sutaupyt sitoj vietoj .. mirksiukas.gif

Kalbu tai tikrai nebus, vakar dar bandziau pasiskaitinet, nu jau taip nenaturaliai atrodytu, kicas kazkoks, kai zodziai liejas ne is sirdies .. unsure.gif
Juoko forma pazadus seneliams ir kriksto tevams darysiu, sveciams pazadu korteles.. Jokiais laikrasciais nenoriu apsikraut tikrai g.gif
Zaidimas is vardo raidziu tikrai bus .. Va del viktorinos apie krikstuke dar mastau - man atrodo, ir taip perkrauta pas mus bus, dabar tik viska "isbraukineju" is scenarijaus, nes buvau per daug isibegejus biggrin.gif
Isbraukiau ir profesiju korteles, nes pamaniau, kad neteisinga pirmo vaiko atzvilgiu - jam nedarem sito smile.gif

Nenoriu apsikraut sventes metu per daug zaidimu, nes ne karta ir cia skaiciau, kaip mamos ruosesi, vargo - o sveciai pavalge issibarsto kas kur ir jau nebesugaudysi bendriem zaidimam, kitiem gi nei neidomu net .. Taip gaila, kai matai, kiek vargo mamos ir laiko sugaiso, o visko ispildyt nespeja sventes metu ... Tai jau geriau maziau, bet kokybiskiau blush2.gif Nebent svente trunka visa diena ar net dvi dienas smile.gif Pas mus kai 3 valandu vakariene, tai manau, daug atrakciju nebus kada igyvendint ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 28 liepos 2011 - 18:28
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 19:04)
O kaip maistas, rubai, fotografai - ar cia be ju?  g.gif Nesupratau, uz ka cia suma paraset, ar jums nekainavo visi sie dalykai?  blush2.gif  g.gif


nu tai musu krikstynom maistas kainavo galima sakyt tik, darem kaime susigrudus kambaryje, nors padengta buvo lauke, bet buvo salta, vejuota, lijo verysad.gif fotografu jokiu nebuvo, ir apie tai nebuvo net svarstoma smile.gif na kuklios dovaneles seneliams, kriksto tevams, na mergaites atributai krikstynu, zaidimai, auka baznyciai ir pan is kriksto tevu, , nors ta suknute nerta jos tik 35 lt kainavo, na dar uz siulus kazkiek,jiems daugiau isejo nei mums o mes va savo kriksto sunaus krikstynom ir rupinomes tai mums jos ir daugiau gavos nei savosios ax.gif
rubai neskaiciuoju savo, nors ir tai po 35 lt mano suknutes, B kostiuma renges
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 28, 19:28)
nu tai musu krikstynom maistas kainavo galima sakyt tik, darem kaime susigrudus kambaryje, nors padengta buvo lauke, bet buvo salta, vejuota, lijo  verysad.gif fotografu jokiu nebuvo, ir apie tai nebuvo net svarstoma smile.gif na kuklios dovaneles seneliams, kriksto tevams, na mergaites atributai krikstynu, zaidimai, auka baznyciai ir pan is kriksto tevu, , nors ta suknute nerta jos tik 35 lt kainavo, na dar uz siulus kazkiek,jiems daugiau isejo nei mums o mes va savo kriksto sunaus krikstynom ir rupinomes tai mums jos ir daugiau gavos nei savosios  ax.gif
rubai neskaiciuoju savo, nors ir tai po 35 lt mano suknutes, B kostiuma renges

Mes is kriksto tevu grieztai atsisakem bet kokiu islaidavimu, nors jie ir siulesi prisideti rubeliais, tortu, auka banzyciai ir pan. finansiskai tik patys rupinames viskuo ....Nenoriu savo seses apkraut, nes jauna ir dar materialiai nesavarankiska ... smile.gif Vienintelis dalykas, ko prasiau is ju - pasirupint kriksto zvake ... Jei dar praves mano suorganizuotus zaidimus, tai bus isvis super .. rolleyes.gif

O tai i tuos 300 Lt iskaiciuota ir islaidos maistui? g.gif Tada tikrai papigiai prasisukot, as net ir namie ruosdama vaises, uz pora simtuku neprasisukciau tikrai, net neisivaizduoju, ka reiktu padet ant stalo, vien tortas 100 Lt kainuos blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 28 liepos 2011 - 18:42
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 19:40)
Mes is kriksto tevu grieztai atsisakem bet kokiu islaidavimu, nors jie ir siulesi prisideti rubeliais, tortu, auka banzyciai ir pan. finansiskai tik patys rupinames viskuo ....Nenoriu savo seses apkraut, nes jauna ir dar materialiai nesavarankiska ...  smile.gif  Vienintelis dalykas, ko prasiau is ju - pasirupint kriksto zvake ... Jei dar praves mano suorganizuotus zaidimus, tai bus isvis super ..  rolleyes.gif

na as nieko neprasiau, musu ir ne, bet jei zinojo kokios tardicines yra pareigos ir sake jokiu budu kad mes moketume uz rubus, auka ir pan, na ir mes taip pat suvokiam krikstateviu kaip pareigele, tai ir ruosiausi ir tikrai negaila nors esam kukli seima , jei but galimybe viskas butu dar graziau ir geriau buve bet viskas pagal galimybes abiejoms krikstynoms is abieju puses rolleyes.gif bet gerai kai susitariama, ar bent jau zinoma kad kriksto tevai kazko tai nepirks, nedarys, ar is vis nieko nesiruos, ir jei ruosis reik zinot kad nebut tas pats biggrin.gif

nu gal 400 siekem bet gal ne, nes buvo sunkus laikas....tortas 1 kg, 15 Lt, kriksto tevu ir toks pat, nes as nenorejau isvaizdos, norejau skonio, o kol kas man skanu tik 1 vietoj, tai ten mes sakem ir ten sakiau kad jie sakytu, kad but pigu ir tikrai skanu rolleyes.gif nes as tortu nemegstum tik va ten tokie naminiai tai man labai labai bigsmile.gif na maisto buvo labai daug, nes dar keleta patiekalu anyta nuo saves pirko, gamino, zodziu ryskiai per daug visko buvo ir maisto ir gerimu bet bile netruko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija Viltr: 28 liepos 2011 - 18:50