Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

Del uzstato buvo taip (siauliuose): uzsakinejant paime 50 Lt uzstata tortui. Pasiimant torta, ta 50 Lt paliko kaip uzstata uz veidrodi, ant kurio buvo tortas ir ji grazino nuvezus veidrodi
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 11:39)
Kokiam mieste Prisikelimo baznycia - Vilniuje, Kaune?  blush2.gif


Kaune mirksiukas.gif

D.E.L.A. o krikstysite koplyteleje ant stogo bigsmile.gif ar pacioje banycioje?
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 28, 15:23)
ir buvo gražu... turiu variantą vakaro pabaigai ir be žibintų,ir ne mažiau gražų,bet kadangi tai dar neviešinama (kad staigmenos nesugadint),tai jei norit į až....

o žibintų grožis yra naktį,nes kol šviesu tai efektas ne tas  schmoll.gif
o jums atrodo dar trūksta kažko??  bigsmile.gif man atrodo,kad visko pakankamai-nedaryčiau daugiau nieko  wub.gif

nea,ne visą istoriją žinot-tie mėnesiai, tai prieš sutvirtinimo sakramentą,nes be jo nekrikštino 
o šiaip,tai prieš krikštą nereikėjo jokių kitų kursų...
ragainėj reikėjo... 50lt už tortą,ir 50 lt už stovą-juos grąžino nunešus stovą atgal  mirksiukas.gif

4u.gif
As noreciau jusu ideja isklausyt, jei negaila ax.gif nesugalvoju pati kazko naujo, o norisi,o idejas dar skaitineju, gal kazka pakeisiu, nesinori labai apsikraut , paskui tik nervuosiuosi kad nesugaudau zmoniu prie stalo, o taip ir bus nes vistik visi vaikai iki 7 metu, o dar vandens telkinys saliai, tai tikrai nebus sedejimas prie stalo, is viso, gal sakau pasirupinsiu spalvotais pledais ir pagalvelemis ant pievos, kad kas nori galetu isnaudot gryno oro privalumus, su leliukais pasivartyt..
Ai dar turiu minti prikabint vaikams supynes - bent pora ir papuost balionais, ir dar vis kazkaip tik nesudelioju minciu kokia forma, bet noriu padaryt toki kur amerikos filmuose vaikai per sventes arkli dauzo ir saldainiu lietus gaunas - galvoju kokia cia forma padaryt kad laikytusi ir kartu gerai plystu ir vaikams suorganizuot atrakcija...o gal... pripusti balionu susni su saldainiais viduje ir duot pagalius su smeigtuku ar kokiu astriu galu kad susprgdintu g.gif .. va bekalbant ideja atejo, tik dabar ja reik gerai "apdirbti" t.y. iskritikuoti.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 28, 15:29)
Kaune  mirksiukas.gif

D.E.L.A. o krikstysite koplyteleje ant stogo bigsmile.gif ar pacioje banycioje?


Mes baznycioje su super aktyviais vaikais ant stogo nelabai man, o be to svecius irgi kviesiu i ceremonija, tai nenoriu jiems vargo suteikt nusigaut i ta koplytele, nors man ten grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 28, 14:29)
Del uzstato buvo taip (siauliuose): uzsakinejant paime 50 Lt uzstata tortui. Pasiimant torta, ta 50 Lt paliko kaip uzstata uz veidrodi, ant kurio buvo tortas ir ji grazino nuvezus veidrodi

Vilmux,kaip tortas iš Pumpurėlio?Patenkinta likai?
Aš iš Baranauskienės labai likau patenkinta,labai džiaugiausi,kad vežiau foto,kokio torto noriu.Bet padarė dar gražesnį tongue.gif .Net kavinės savininkė negalėjo patikėti,kad čia Baranauskienės tortas buvo,o kaina viso labo buvo tik 25 litai...
Tiesa, 3 kg. tortas ant 25 susaugusiųjų ir 5 vaikų buvo pats tas thumbup.gif .

O mums užteko helio balionų,pasipuošėm salę,paskui tuos pačius paleidom į orą,daug pinigėlių neišleidau,kelis zuikius tuo pačiu nušovėm...
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 28, 16:07)
Vilmux,kaip tortas iš Pumpurėlio?Patenkinta likai?



Labai patenkinta likau tiek skoniu tiek isvaizda. Nors ir atsiejo tortas 200, bet nebuvo dvejoniu gal per brangiai gavosi. Nuo siol tik is ten uzsakinesim tortus
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 07 28, 16:35)

As noreciau jusu ideja isklausyt, jei negaila  ax.gif 
nesinori labai apsikraut , paskui tik nervuosiuosi kad nesugaudau zmoniu prie stalo, o taip ir bus nes vistik visi vaikai iki 7 metu,



parašysiu 4u.gif

aš vistik manau,kad jūs labai visko daug ruošiat,nes realiai su tokiu būriu vaikų ramiai nepabūsit..,tai prie stalo sėdėt nelabai pavyks-aš daryčiau tokį švediško tipo...
dėl visų žaidimų vaikams,tai gal tik kelis palikti,nes jei bus batutas ar pan,tai vyresni ten ir leis laiką (patirtis tokia)... ,o ir šiaip dar kokios ramesnės veiklos reikėtų,nes greitai pavargsta ir be žaidimų-jei šventė lauke,tai jie ir taip prisibėgios...
sakyčiau vietoj judrių užsiėmimų gal kokius muilo burbulus pūsti,ar tuo pačiu ''Vėjų gaudymu'' užsiimt (pasilikau šitą reikalą-manau patiks),nes vaikai dar nedideli ir tik mums atrodo,kad jiem bus įdomu kai visko bus daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 28, 15:11)
Labai patenkinta likau tiek skoniu tiek isvaizda. Nors ir atsiejo tortas 200, bet nebuvo dvejoniu gal per brangiai gavosi. Nuo siol tik is ten uzsakinesim tortus

Oho,kokio svorio tortas buvo?
Man 75 litus kainavo rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 07 28, 15:35)
pripusti balionu susni su saldainiais viduje ir duot pagalius su smeigtuku ar kokiu astriu galu kad susprgdintu g.gif .. va bekalbant ideja atejo, tik dabar ja reik gerai "apdirbti" t.y. iskritikuoti..  biggrin.gif
Papildyta:
Mes baznycioje su super aktyviais vaikais ant stogo nelabai man, o be to svecius irgi kviesiu i ceremonija, tai nenoriu jiems vargo suteikt nusigaut i ta koplytele, nors man ten grazu  wub.gif

Man tai va sitie astrus daiktai uzkliuvo vaikams .. blush2.gif Kaip sakant, ne veltui posakis yra - zirkles, peiliai ir degtukai - ne mazu vaiku zaisliukai tongue.gif
O siaip labai kurybinga esat, idejos visos super, bet man irgi atrodo, kad per daug visko blush2.gif Nebent labai ilgai planuojat svesti

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 28, 16:11)
Labai patenkinta likau tiek skoniu tiek isvaizda. Nors ir atsiejo tortas 200, bet nebuvo dvejoniu gal per brangiai gavosi. Nuo siol tik is ten uzsakinesim tortus

Oho, daugokai, kiek kg buvo? blush2.gif


QUOTE(into*in @ 2011 07 28, 16:23)

sakyčiau vietoj judrių užsiėmimų gal kokius muilo burbulus pūsti,ar tuo pačiu ''Vėjų gaudymu'' užsiimt (pasilikau šitą reikalą-manau patiks),nes vaikai dar nedideli ir tik mums atrodo,kad jiem bus įdomu kai visko bus daug  biggrin.gif

Muilo burbulais ir as jau pasirupinau ... Isdalinsiu juos vakarienes pradzioje ... Pirmiausia planuoju duot issitraukt visiems sveciam pasizadejimu korteles, o uztvirtinimui kiekvienas gaus Sirsiu medaus po sauksteli smile.gif O vaikai irgi trauks korteles, uz juos garsiai perskaitysiu pati, o atsidekodama padovanosiu tuos didelius muilo burbulus - pas mus bus 5-6 vaikai .. Gales iskart ir pasinaudot dovana, nes tikrai neissedes uzstalej
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 27, 18:11)
http://coliukai.lt/Sventems-295-0 zekit mergaites radau balionu tikrai pigiai, cia jei kam reikia paprastu  4u.gif

o jie pastu turbut nesiuncia? g.gif as va ieskau vienspalviu balionu,reikia melynos spalvos man...
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 17:31)
padovanosiu tuos didelius muilo burbulus - pas mus bus 5-6 vaikai .. Gales iskart ir pasinaudot dovana, nes tikrai neissedes uzstalej


patarimas-perspėkit tėvelius dėl atsarginių maikučių,nes bus ''muilišiai'' nuo-iki biggrin.gif
mes perrengėm ir tada jau dūko-nereikėjo aikčiot,kad gražius rūbus suteps-žaidė kol nulūžo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Danielitaa @ 2011 07 28, 17:40)
as va ieskau vienspalviu balionu,reikia melynos spalvos man...

mačiau,bet kur? doh.gif
maksima,rimi arba balionų šalis... g.gif nu gal maksima? servetėlės tai tikrai,bet dėl balionų galiu ir klysti blush2.gif
šiaip daug įmonių siunčia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 28, 15:44)
patarimas-perspėkit tėvelius dėl atsarginių maikučių,nes bus ''muilišiai'' nuo-iki  biggrin.gif
mes perrengėm ir tada jau dūko-nereikėjo aikčiot,kad gražius rūbus suteps-žaidė kol nulūžo  thumbup.gif


Aš irgi pobūvio vietoje perrengiau savo abu vaikus,net ir krikštukė buvo perrengta lengva vasarine suknele,ir iš brolio buvo atimtas kostiumas biggrin.gif .

Into*in, be galo gražios jūsų organizavimo idėjos thumbup.gif .Gal dirbat darbą kažką susijusį su organizavimu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnelė: 28 liepos 2011 - 15:48
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 28, 16:30)
Oho,kokio svorio tortas buvo?


5.4 kg o tiksliai 200 nekainavo. 179 ar 189 g.gif

QUOTE(Danielitaa @ 2011 07 28, 16:40)
as va ieskau vienspalviu balionu,reikia melynos spalvos man...


jei ne zydru, tai paziurekit norfoj. Melynu tikrai maciau. 100 vnt apie 13 lt kainuoja. Baltus as ten pirkau ax.gif
Atsakyti