Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

into*in kaip graziai apraset wub.gif Ypac su ta baltaja varnele... nu pasaka turetu buti.
As leisciau tevu namuose. Ju namas atokiau nuo kitu namu, didelis kiemas.
Bet apsigalvojau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos,

Rasausi ir as i jusu buri, nes dabar jau teks pradet aktyviai ruostis sventei - rugpj. 15 d krikstinsiu abu savo vaikus ... Taigi trumpai galiu pasidalint apie planus, vargus smile.gif
Krikstinam Prisikelimo baznycioj, vakare, po pietu miego - nes cia sventas reikalas vaikams smile.gif Tada fotosesija su fotografe, sveciai vaziuoja i sventes vieta.
Svenciam namuose, pas tevus ant dideles pievos pamiskeje - nuomoju palapine, tokia soboro bokstu formos, balta, bus apie 22 zmones, ir 10 vaiku - stalus dengsiu iki zemes baltai - siusiu staltiese pati, kedes bandau susivairuoti su uzvalkalais, bet jei bus per brangu - suolus uzklosiu irgi baltai iki zemes, perrisiu kaspinu ir bus gerai, galvoju papuost sventes vieta, balionais, gal popierinemis gelemis...
Rubus siuvame - dukra bus tokia pat kaip mano suknute, 1950 m stiliaus, panasiai kaip praeitam zurnale buvo E. Jennings pasipuosus smile.gif sunus su vyru puosis lininiais marskiniais ir kelnemis...
Pakvietimus dariau pati, ikelsiu pavyzduka, is atrakciju mastau apie vandnes zibintus, helio balionus, gal balandziu leidima prie baznycios... Virsiu sirsiu kose, kaip dovanele suaaugusiems, ir lankstysiu krikstynu pyraga vaikams - su smulkiom dovanelem, taip pat noriu padaryti visu vaiku ranku atvaizdu piesini ant drobes, kad sustabdyti vaikystes akimirka zavinga, bei profesiju ir pasizadejimu variacijas... Kriksto tevams dovanosim po medini arkliuka - toki kaip vaiku akcijos simbolis, apie 20 cm aukscio, toks pamaciau ir man tokia vaikyste pakvipo.... wub.gif
Seneliams gal puodelius su anuku nuotraukytemis, daugiau kaip ir viskas, tiesa kad vaikai turetu ka veikt - isnuomosiu batuta-atrakciona, meldziu tik kad geras oras butu smile.gif
Daugiau tikriausiai ideju einu pas jus ieskoti 4u.gif Smagu prisijungti, isijauciau kaip i savo pacios vestuviu organizavima pries 5 metus smile.gif

Papildyta:
Na va paskaičiau ir likau nesupratus blink.gif
QUOTE(into*in @ 2011 07 26, 23:06)
šaunuolė  thumbup.gif ,maniškės irgi žinojo,kad reikės,tai abi kartu ėjo ,tik nepagalvojo,kad tris mėnesius reikės lankyt-būtų  vėliau krikštynas darę,bet kunigėlis pagyrė,kad sąžiningos ir sakė avansu pakrikštys,tai taip ir buvo  mirksiukas.gif


Tai čia trys mėnesiai kursų prieš krikštynas??????? Aš gavau lapuką kur vieną kartą reik nueit į kursus ir tai nežinau ar mano krištatėviai eis, na gal mes su viena krikšto mama ir nulėksim, bet kas čia per dyvai g.gif Baikit juokus, nes pradėsiu stresuoti biggrin.gif
Atsakyti
Dela, labai grazu, linkiu gero oro wub.gif

jungiuosi ir as pas jus, planuoju savo maziuka krikstyti rugsejo 10. tad laiko ne per daugiausia. kol kas ziurineju tik kvietimus kokius daryti, radau cia sm daug minciu, tad sau daviau uzduoti per kita savaite juos sukurbti.
dar noriu paklausti, gal kas kazkaip ypatingai kvietet kad butu kriksto teveliais, na kokiu atviruku ar kaip, kad nebutu zodinis pasakymas g.gif

esu jau savo du vaikus krikstijus, taip pat pati rengiau ir savo kriksto mergytes krikstynas, ir drauges mergytei rasiau scenariju ir vedziau krikstynas, tad jau truksta nauju minciu. manau mano viskas yra gmaile, taciau as nebepamenu jau ten prisijungimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 26, 12:42)
O kiek jie uz baliona ima?

Kai klausiau dėl kainos, tai jie klausė kiek balionų reikės, tai nežinau ar tai turi įtakos kainai ar ne. Kalbėjomės dėl 20 vnt balionų, tai sąlygos tokios: 28 cm balionas 3,5 Lt, Kaune atvežimas nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 28, 13:35)
aš leidus ne kartą,tai pirmiausia atkreipkit dėmesį į tai kur juos norit leisti... jei tai bus arti medžių ar pastatų,tada tikrai negalima...daugelis sodybų ir kavinių juos draudžia...,turi būti nevėjuota,kuo daugiau tuo gražiau,spalvas pagal norus rinkitės-mes leidom raudoną širdį ir baltus kitus,bet kitoj šventėj leidę 30 spalvotų-vaizdas nerealus ...
dėl galiojimo laiko,tai manau jis kažkoks yra,bet netrumpas (turiu galvoje,kad tas popierius per ilgą laiką sudyla,apsitrina į vielutes-todėl juos reikia susidėti į dėžę ar pan,kad nesuplėšyt jei ilgiau stovės ar vežiosit tarp daug daiktų...) , ta tabletė spiritinė irgi sensta,nes buvę skundų,kad neuždega,matyt kažkaip džiūsta ar ką  g.gif ,bet jei perkat kelis mėn prieš šventę,tai nepasens  mirksiukas.gif
šiaip labai gražu jie,mes leidom naktį 12 val ir užleidom A.Mamontovo ''Baltoji varnelė'' dainą,dar buvom iš žvakučių (tų tablečių) išdėlioją taką per kiemą iki tos vietos kur rinkomės žibintus leist... šventėm sodyboj-vienkiemį,aplink laukai,oras ramutėlis,giedra naktis... jie visi kai pakilo ir viena kryptim nuskrido atrodė lyg būtų naujas žvaigždynas-taip ir pasakėm,kad nuo šiol danguje turės Savo žvaigždyną (jį pavyko nufotkint ir įdėjom į filmuką po to ).
per sūnaus gimtadienį leidom vieną mėlyną ir tas gražiai atrodė-sugalvojo norą ir paleido..

p.s. jei pirksit,tai paskubėkit kol kuponų yra,nes šiaip tada kaina pas juos didelė gaunasi... aš prieš metus po 4 lt pirkau  be jokių akcijų ir dar dovanų pora fejerverkų gavau (netyčia radau parduotuvėlę mažą su gerom kainom,bet vln )

Isivaizduoju, kad buvo labai grazu wub.gif
Kiek ziurejom kaviniu, tiek beveik visu taisykles draude leist dangaus zibintus drinks_cheers.gif

QUOTE(Esha @ 2011 07 28, 13:59)
As leisciau tevu namuose. Ju namas atokiau nuo kitu namu, didelis kiemas.
Bet apsigalvojau  blush2.gif

Kodel apsigalvojot? blush2.gif


QUOTE(D.E.L.A @ 2011 07 28, 14:28)
Sveikos planuotojos,

Rasausi ir as i jusu buri, nes dabar jau teks pradet aktyviai ruostis sventei - rugpj. 15 d krikstinsiu abu savo vaikus ...



Sveika prisijungus .. 4u.gif Krikstynos per Zoline bigsmile.gif thumbup.gif Kokiam mieste Prisikelimo baznycia - Vilniuje, Kaune? blush2.gif




Merginos, uzsakinejant tortus is imoniu, praso uzstato palikt? As Bijoloj uzsakiau, tai keistai taip, kad neprase ...Pas mus cia kur dabar gyvenu, uz kiekviena mazmozi uzsakant turi palikt atitinkama kieki pinigeliu blush2.gif
Man reik garanto, kad laiku padarys, kazkaip paciai butu saugiau gal, jei uzstato but reikeje tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 28 liepos 2011 - 13:42
QUOTE(Laurinciux @ 2011 07 27, 17:05)
labas mergaites..norejau pasiklaust balionus reikia jauciu vezt kad pripustu....kad pakiltu i ora? beje kur galima pirkt baltu zvakiu krikstukei kad butu vardas ispaustas?

Nezinau kokiu budu varda raso ant zvakes, bet tikrai raso tai zvakiu fabrike Kaune, Savanoriu pr, tarp Laukinio arklio ir topo centro.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2011 07 28, 14:33)
Dela, labai grazu, linkiu gero oro  wub.gif

jungiuosi ir as pas jus, planuoju savo maziuka krikstyti rugsejo 10.

Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 13:39)
Merginos, uzsakinejant tortus is imoniu, praso uzstato palikt? As Bijoloj uzsakiau, tai keistai taip, kad neprase ...Pas mus cia kur dabar gyvenu, uz kiekviena mazmozi uzsakant turi palikt atitinkama kieki pinigeliu  blush2.gif
Man reik garanto, kad laiku padarys, kazkaip paciai butu saugiau gal, jei uzstato but reikeje  tongue.gif

Kiek esu užsisakinėjusi Kaune Bijoloj Kovo 11-osios g. tai niekad neėmė užstato, nors esam firmos baliams užsakinėję ir didesnius nei 5 kg tortus, nieko nereikėdavo palikti, nei cento.
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 14:39)
Kodel apsigalvojot?  blush2.gif

Na musu krikstynos vyks gerokai i vakara, todel nemanau, kad bus dar sveikatos grizus zibintus leisti.
Bet minti as tikrai pasilieku. Ir ja igyvendinziu kita proga.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 28, 14:54)
Na musu krikstynos vyks gerokai i vakara, todel nemanau, kad bus dar sveikatos grizus zibintus leisti.
Bet minti as tikrai pasilieku. Ir ja igyvendinziu kita proga.

Tai gi liux, kad i vakara, as diena ir nenoreciau leist, vaizdo ner ax.gif
As tai atvirksciai biggrin.gif Norejau leist zibintus situos, ale kad musu vakariene nusimato kokiu 3-4 valandu tik.. Nuo 18-iki mazdaug 21 val. Tai bus dar sviesu visiskai, o visas grozis butent vakare, sutemus leist ... wub.gif
Butu mazoji virs metuku, tai gal istemptume iki kokios 23 val. baliuj, o dabar 21-22 val. ja butinai jau reik guldyt, kitaip pakels toookia isterika, kad maza nepasirodys biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(burundukas @ 2011 07 28, 14:50)
Kiek esu užsisakinėjusi Kaune Bijoloj Kovo 11-osios g. tai niekad neėmė užstato, nors esam firmos baliams užsakinėję ir didesnius nei 5 kg tortus, nieko nereikėdavo palikti, nei cento.

Nu geras thumbup.gif O nepavede nei karto, visad laiku uzsakymas budavo padarytas? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 28, 14:59)
into*in kaip graziai apraset  wub.gif  Ypac su ta baltaja varnele... nu pasaka turetu buti.
Bet apsigalvojau  blush2.gif


ir buvo gražu... turiu variantą vakaro pabaigai ir be žibintų,ir ne mažiau gražų,bet kadangi tai dar neviešinama (kad staigmenos nesugadint),tai jei norit į až....

o žibintų grožis yra naktį,nes kol šviesu tai efektas ne tas schmoll.gif

QUOTE(D.E.L.A @ 2011 07 28, 15:28)
Daugiau tikriausiai ideju einu pas jus ieskoti  4u.gif

Tai čia trys mėnesiai kursų prieš krikštynas???????



o jums atrodo dar trūksta kažko?? bigsmile.gif man atrodo,kad visko pakankamai-nedaryčiau daugiau nieko wub.gif

nea,ne visą istoriją žinot-tie mėnesiai, tai prieš sutvirtinimo sakramentą,nes be jo nekrikštino
o šiaip,tai prieš krikštą nereikėjo jokių kitų kursų...

QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 15:39)
Merginos, uzsakinejant tortus is imoniu, praso uzstato palikt?


ragainėj reikėjo... 50lt už tortą,ir 50 lt už stovą-juos grąžino nunešus stovą atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 28, 14:39)

Sveika prisijungus ..  4u.gif Krikstynos per Zoline  bigsmile.gif  thumbup.gif Kokiam mieste Prisikelimo baznycia - Vilniuje, Kaune?  blush2.gif
Merginos, uzsakinejant tortus is imoniu, praso uzstato palikt? As Bijoloj uzsakiau, tai keistai taip, kad neprase ...Pas mus cia kur dabar gyvenu, uz kiekviena mazmozi uzsakant turi palikt atitinkama kieki pinigeliu  blush2.gif



Cia Kaune 4u.gif
Norėjom per Liepos 6 - kaip vestuves savo, bet po to persigalvojom - tai radom kita grazia data, vis atmintin lengviau isideda smile.gif
Va galvoju kadangi bus zoline - dar kokia ir tradicija imest - pvz puokstes skynima is 9 zolynu, gal krikstomamoms liept nupint po vainika krikstovaikams kuo grazesni.... na ziuresim dar..
Del tortu buvau numacius uzsakyt FB uztiktu kontaktu Saldipasaka, bet... moteris jau atsikando tos duonos ir pavargo, o tortai ten nerealus, dabar ieskau kas pagamins toki kokio noriu, gal toj bijoloj nunesciau fotke pagamintu toki kokio norisi g.gif
Atsakyti