Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

Laba

Gal kas nors uzsakinejot prijuostes su uzrasais? noreciau mociutem uzsakyti.
Atsakyti
Labukas

Gal kas galite prisijungimo prie albumuko duomenis duoti? Drauge planuoja but kriksto mama, o mao darzti daiktai vsi albumiuke ir as nebeprisimenu prisijungimo blush2.gif is anksto dekoju
Atsakyti
Labai grazi tema, su naujais papildymais thumbup.gif saunuole Vilmux0520 4u.gif

QUOTE(balta avyte @ 2011 07 20, 18:58)
noriu paklausti, gal zinote kur butu galima rasti internete puslapiuka, kur galima vardo raides parasyti graziu sfriftu. cia viena krikstuka perziurejau, tai su tokiais graziais gyvuniukais tos raides. tik gaila kad vardas neatitinka...


cia dar yra alfabetas, ten labai daug variantu, pasiziurek, gal rasi tai ko ieskai
ALFABETAS http://smiles.lc-pas...0_146_1920.html
Papildyta:
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 10:22)
Gal kas galite prisijungimo prie albumuko duomenis duoti?


mamytes, paskaitykime visada temos pirma psl - temos pradzia, ten viskas aiskiai surasyta 4u.gif

Turime foto albumą www.fotki.com (prisijungimą duodame per až kreiptis į Svajūnė arba Naktibalda).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 21 liepos 2011 - 13:08
Sveikos

Kiek reikia laiko sutvirtinimo sakramentui priimti????
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 21, 14:24)
Sveikos

Kiek reikia laiko sutvirtinimo sakramentui priimti????

bent mano B pries vestuves kunigas sake jei nori tegul ateina ten kazkur ir viska priims ta diena blush2.gif bet jis nejo biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes. norejau pasiklausti kaip jus randate visokiu graziu piesineliu su vaikuciais (apdovanojimams, kvietimams, laikrastukui ir t.t.). nemoku as ieskoti, 4u.gif bent jau kokius zodzius i google vesti blush2.gif nes bent jau pagal tuos kuriuos vedu tai nieko doro nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 21, 14:29)
bent mano B pries vestuves kunigas sake jei nori tegul ateina ten kazkur  ir viska priims ta diena blush2.gif  bet jis nejo  biggrin.gif

O kazin si sakramenta priimti galima bet kuria diena? Ar butinai sekmadieni ir pan?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 21, 14:07)
mamytes, paskaitykime visada temos pirma psl - temos pradzia, ten viskas aiskiai surasyta  4u.gif

Turime foto albumą www.fotki.com (prisijungimą duodame per až kreiptis į Svajūnė arba Naktibalda).


viska as ten skaiciau...jei ka, tai prisidejau ir prie to, kad tas albumelis butu - tai pirma, o antra - perverciau keleta psl atgal ir neradau, kad bent viena is nurodztu dviju mamyciu butu nors karta pasisakius. Tai juk ne vien jos zino prisijungima wink.gif o trecia - jei jau sugebejote ideti man nuoroda is pirmo psl, tai gal nebutu sunku ir prisijungimo duomenis atsiusti? nemanau, kad ju nezinote. tai uztat ir kreipiausi forume, kad man skubiai reikia. o vasara juk, tai tos dvi mamytes gal isvis yra offline blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 07 21, 14:34)
sveikutes. norejau pasiklausti kaip jus randate visokiu graziu piesineliu su vaikuciais (apdovanojimams, kvietimams, laikrastukui ir t.t.). nemoku as ieskoti,  4u.gif  bent jau kokius zodzius i google vesti  blush2.gif nes bent jau pagal tuos kuriuos vedu tai nieko doro nerandu  doh.gif

jei angeliuku pvz, tai vest gali baby angel google vaizduos ax.gif
Atsakyti
noreciau kazko panasaus kaip sis berniukas ant dviratuko ax.gif tiesiog piestu vaikuciu
http://public.fotki....tyviausiam.html
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2011 07 21, 14:40)
viska as ten skaiciau...jei ka, tai prisidejau ir prie to, kad tas albumelis butu - tai pirma, o antra - perverciau keleta psl atgal ir neradau, kad bent viena is nurodztu dviju mamyciu butu nors karta pasisakius. Tai juk ne vien jos zino prisijungima wink.gif o trecia - jei  jau sugebejote ideti man  nuoroda is pirmo psl, tai gal nebutu sunku ir prisijungimo duomenis atsiusti? nemanau, kad ju nezinote. tai uztat ir kreipiausi forume, kad man skubiai reikia. o vasara juk, tai tos dvi mamytes gal isvis yra offline  blink.gif


Bet kazkaip juk yra taisykles ir ju reiktu laikytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 21, 14:56)
Bet kazkaip juk yra taisykles ir ju reiktu laikytis 4u.gif


prajuokinote lotuliukas.gif du metai leidziu naudotis visoms SM mamytems savo idejomis, atrasau visada visoms i az, jei kyla papildomu klausimu, bet pati negaliu paziureti... keista... kazkaip mes, kurdamos ta albumiuka truputi nuolaidziau ziurejome i viska. kokios cia gali buti taiykles... juk kalbam apie toki dalyka kaip krikstynos... erch sad.gif teks kapstytis savo sename archyve ir ieskoti prisijungimo. aciu kad pagelbejote
Atsakyti