Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis


o jūs krikštykit tik su krikšto mama jeigu nėra tėčio g.gif
[/quote]
na aiskiu galima krikstyt tik su kryksto mama, bet kaip vaikui kai biski paugs paiskint, kad visi turi ir kryksto mama ir kryksto teti, o jai mes neradom. na jei is airijos nieks negales tada jau reiks prasyt krykstamotes berno kad antra karta abu pabutu krykstateviais nors nlb noris, arba tu kad ir turi krykstavaikius jau. ax.gif ax.gif tik ka tiksliai nzn ir ant mb pyksiu ir pora dienu bus nekalbadienis tai nebus su juo kaip pasitart teks vienai su savim tartis blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 26, 19:21)
saldainiu vyniojimui extra tiko bet pakuote pasikeite, nebent kur like senu, bet yra Kolumbo saldainiai norfoj 12 su ct uz kg, as uz 32 mokejau 4 Lt su ct ax.gif


tai reiks tada lekti i norfa doh.gif

QUOTE(rloreta @ 2011 07 27, 08:01)
o jums mergaitei ar berniukui reikia?


Mergytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 27, 13:14)
tai reiks tada lekti i norfa  doh.gif
Mergytei  wub.gif

Na,pas mane pagrinde tik berniukui ax.gif ,bet pora turiu,kur gal ir mergaitei tiks,jie tokie neutralus. Jus man i AZ parasykite savo email'a,atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o jus puosit automobilius krikstynom? jei taip ar kazkaip ypatingai ar tiesiog paprastai? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Dar dėl balionų. Pernai krikštijom savo sūnų tai balionus užsakinėjom čia www.balionucentras.lt kainavo gal 2-2,5 Lt už vienetą (vyras mokėjo tai tiksliai nepamenu). Užsisakėm 15vnt. , kurie puikiai tilpo i mūsų nedidukės Škoda Fabia saloną. mirksiukas.gif

Sėkmės ieškančioms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 27, 11:22)
suknute parodysiu veliau, kai bus isplauta, sutvarkyta, nes dabar baltos spalvos nesimato normaliai  lotuliukas.gif  nuciupineta doh.gif  beje ivertinkite kai ziuresit tai kad cia apskritai pirmas mano nertas rubas... esu nerus tik serveteles mokyklos laikais  doh.gif 
dienom ir as neperdaugiausiai neriau.. aukojau miego laiko biski.. nes diena irgi su dviem vaikais yra ka veikt, tai uzmigdydavau vakare ir nerdavau  doh.gif

Saunuole 4u.gif as irgi svajojau nerta suknele uzsidet dukrytes krikstynom, ale nebuvo kas nuneria, o paciai toli grazu iki tokiu darbu

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 27, 11:31)
Na bandysiu  ir aš papasakoti apie musu sventę ax.gif

[color=blue]Ryte atsilelius už lango pamačiau, kad apsiniaukę bet per daug nestresavau, buvo svarbiausia, kad nelyja. Isvažiavus pasiimti torto, nuotaika dar labiau pagerejo, nes supratau, kad lauke visiskai nešalta.
Dėje krikšto mama nespėjo atvykti aprengti mažojo, kaip buvo planuota verysad.gif , užsisedejo kirpykloj. Bet kažin ar butu  jai pasisekę? Mažasis pabudo likus 10 minučių iki numatyto išvažiavimo į bažnyčia. Aišku jų neužteko, kad susiruošti, ir vėlavome išvykti.


Smagus ispudziai, sveikinimai naujam krikscioniui 4u.gif


QUOTE(elenalovein @ 2011 07 27, 15:47)
o jus puosit automobilius krikstynom? jei taip ar kazkaip ypatingai ar tiesiog paprastai?

Nepuosim, nebent baliona uzkabinsim biggrin.gif

QUOTE(alekinga @ 2011 07 27, 15:59)
Dar dėl balionų. Pernai krikštijom savo sūnų tai balionus užsakinėjom čia www.balionucentras.lt kainavo gal 2-2,5 Lt už vienetą (vyras mokėjo tai tiksliai nepamenu). Užsisakėm 15vnt. , kurie puikiai tilpo i mūsų nedidukės Škoda Fabia saloną.  mirksiukas.gif

Sėkmės ieškančioms. 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 27, 16:33)
Saunuole  4u.gif as irgi svajojau nerta suknele uzsidet dukrytes krikstynom, ale nebuvo kas nuneria, o paciai toli grazu iki tokiu darbu
Smagus ispudziai, sveikinimai naujam krikscioniui  4u.gif
Nepuosim, nebent baliona uzkabinsim  biggrin.gif
thumbup.gif

mes uzkabinom balionu sau ir kriksto tevams ant masinu bet juos nupute vejas nepasiekus baznycios biggrin.gif
Atsakyti
tada gal paprasciausios juostele dovanom kur pakuost graziai ant veidrodeliu uzkabint.balionus tai jo nuo didesnio greicia buna gerai patarso ax.gif ax.gif
Atsakyti
http://coliukai.lt/Sventems-295-0 zekit mergaites radau balionu tikrai pigiai, cia jei kam reikia paprastu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 07 27, 15:47)
o jus puosit automobilius krikstynom? jei taip ar kazkaip ypatingai ar tiesiog paprastai? ax.gif  ax.gif  ax.gif

ne, cia ne vestuves kad masinas puosti dar schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 27, 14:22)
ne, cia ne vestuves kad masinas puosti dar  schmoll.gif

net nebuciau pagalvojus ,kad dar ir masinas per krikstynas puosia doh.gif cia jau tikrai norejimas pasirodyti,bent jau mano nuomone tokia ax.gif
Atsakyti
labas mergaites..norejau pasiklaust balionus reikia jauciu vezt kad pripustu....kad pakiltu i ora? beje kur galima pirkt baltu zvakiu krikstukei kad butu vardas ispaustas?
Atsakyti