Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 26, 19:00)
kalbant apie saldainiu popierelius, gal kuri turite toki, ant kurio rasosi vaiko vardas ir krikstynu data ax.gif turiu kitoki, bet tokio nerandu niekur, gal kas sabloniuku pasidalintumete blush2.gif

o ekstra saldainiai netinka vyniojimui g.gif maximoje parduoda, visos rase, kad tiko

o jums mergaitei ar berniukui reikia?
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 07 26, 17:08)
taip pat del lauktuviu ar jas dedat visiems ar ne? nu zodziu pirma svente uz kuria as atsakinga tai ne nz, bijau apsijuokt
taip pat po kristinu baznycioj po keliu val jus pradedat ta vakarine dali, nes dabar galvojiu uzrasiau krikstinas ant 12 ir kelinta dabar kviest svecius prie stalo  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Lauktuviu maiseli padarysiu is anksto ir duosiu kiekvienai seimai ... Maiselius darausi is tiulio - viduj Sirsiu medaus bonkute ir juros akmenukai (saldainiai)
Pas mus baznycia 16 val. Tuomet fotosesija 16.30-17.30 val. Ir 18 val. vakariene kavineje ..

QUOTE(into*in @ 2011 07 26, 17:41)

teisybės dėlei parašysiu,kad buvom toj bijolos parduotuvėlėj vokiečių g. -gal kitur būtų kitaip?
vis dar įdomu kokie atsiliepimai apie  'maisto fabriko' tortus? -fotkėse tai gražūs,bet va skonis koks?  g.gif

Man Bijolos tortai patiko, anksciau esam uzsake pora kartu, gal pries 3 metus .. Tai labai buvau patenkinta skoniu ... Uzsakymus atsiiminejau Pasilaiciuose arba Fabijoniskese ...
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 27, 10:06)
a aisku, as kazkaip net nekreipiau demesio, pazejau kad 10 litu ir imiau, nors ir uz 12 buciau imus  hihihi.gif zinant kiek praieskojau kad butub su folgyte  doh.gif
o as labai noriu pasidziaugt kad man isejo sukne nusinert sau krikstynom  rolleyes.gif nes buvau istysai sedus ant jos, uz tai mazai ir bendravau, dabar galesiu jau daugiau uzsukt  lotuliukas.gif

pasirodykit savo darbeliu blush2.gif 4u.gif

as sau nebe spesiu nes per velai sumasciau, aisku jeigu sedeciau tai pasidaryciau ale gi ir vaikai yra kuriem ir i lauka reikia iseiti ir dar valgyt padaryt ir apsipirkti nors i savaite karta tenka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 27, 11:08)
pasirodykit savo darbeliu  blush2.gif  4u.gif

as sau nebe spesiu nes per velai sumasciau, aisku jeigu sedeciau tai pasidaryciau ale gi ir vaikai yra kuriem ir i lauka reikia iseiti ir dar valgyt padaryt ir apsipirkti nors i savaite karta tenka  doh.gif

suknute parodysiu veliau, kai bus isplauta, sutvarkyta, nes dabar baltos spalvos nesimato normaliai lotuliukas.gif nuciupineta doh.gif beje ivertinkite kai ziuresit tai kad cia apskritai pirmas mano nertas rubas... esu nerus tik serveteles mokyklos laikais doh.gif
dienom ir as neperdaugiausiai neriau.. aukojau miego laiko biski.. nes diena irgi su dviem vaikais yra ka veikt, tai uzmigdydavau vakare ir nerdavau doh.gif
Atsakyti
Na bandysiu ir aš papasakoti apie musu sventę ax.gif

Ryte atsilelius už lango pamačiau, kad apsiniaukę bet per daug nestresavau, buvo svarbiausia, kad nelyja. Isvažiavus pasiimti torto, nuotaika dar labiau pagerejo, nes supratau, kad lauke visiskai nešalta.
Dėje krikšto mama nespėjo atvykti aprengti mažojo, kaip buvo planuota verysad.gif , užsisedejo kirpykloj. Bet kažin ar butu jai pasisekę? Mažasis pabudo likus 10 minučių iki numatyto išvažiavimo į bažnyčia. Aišku jų neužteko, kad susiruošti, ir vėlavome išvykti.
Bet kadangi prie bažnyčios rinkomės pusvalandžiu anksčiau, tai į ceremonija nevelavom. Visiems svečiams prie bažnyčios padalinau angeliukus, ir paprašiau įsisegti į kairę pusę. Ceremonija praėjo puikiai. Mažasis nesupyko, net kuningui užpylus šventinta vandenuka. Tk pasikele pažiūrėti iš kur ta vandenį pylė.
Po ceremonijos pasidarėm kelias nuotraukytes prie bažnyčios. Už bažnycios tvorelės tekejo upeliukas, taig niekur nebesimėtydami, ten ir paleidom laivelius su palinkėjimais. Pavaisinom visus grybukais, krikštynų saldainiais, išgėrem šampano. Dar pavažiavom truputi pasifotografuoti.
Grįžus i sodyba viskas praėjo labai gerai. Sužaidėm visus pasiruoštus žaidimus. Žodžiu įspūdžai patys geriausi
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 27, 11:22)
suknute parodysiu veliau, kai bus isplauta, sutvarkyta, nes dabar baltos spalvos nesimato normaliai  lotuliukas.gif  nuciupineta doh.gif  beje ivertinkite kai ziuresit tai kad cia apskritai pirmas mano nertas rubas... esu nerus tik serveteles mokyklos laikais  doh.gif 
dienom ir as neperdaugiausiai neriau.. aukojau miego laiko biski.. nes diena irgi su dviem vaikais yra ka veikt, tai uzmigdydavau vakare ir nerdavau  doh.gif

nu kadangi maniskiai eina kartu tik miegot ir tai apie 12 tai nelabai ir yra ka aukot, o ryte akys be proto ir taip limpa bet keliuosi ir nors po kelis cm paneriu, nes irgi keliasi kartu nesvarbu 5 ar 8 doh.gif
Atsakyti
Gal kas sabloniuku pasidalintumete saldainiams smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 27, 11:31)
nu kadangi maniskiai eina kartu tik miegot ir tai apie 12 tai nelabai ir yra ka aukot, o ryte akys be proto ir taip limpa bet keliuosi ir nors po kelis cm paneriu, nes irgi keliasi kartu nesvarbu 5 ar 8  doh.gif

aciu dievui maniskiai eina miegot apie 22 valanda rolleyes.gif tik rytais anksti kelias doh.gif labai sunku is tikro su dviem ruostis.. nors kaip as sakau kai turejau viena daugiau uzsiemus buvau nei dabar su dviem lotuliukas.gif
eisiu gaminti pasizadejimo geliu abiems doh.gif neisivaizduoju kaip graziai ir lygiai iskirpt lapelius g.gif
Atsakyti
[quote=Domke,2011 07 27, 11:03]
Lauktuviu maiseli padarysiu is anksto ir duosiu kiekvienai seimai ... Maiselius darausi is tiulio - viduj Sirsiu medaus bonkute ir juros akmenukai (saldainiai)
Pas mus baznycia 16 val. Tuomet fotosesija 16.30-17.30 val. Ir 18 val. vakariene kavineje ..
na man ir tada reiks padaryt is anskto galvojiau kiekvienam padaryt po krysktinos sokolada vietoj saldainiu,zodziu paimt sokolada ir atspausdinus su vaikiuko foto apviniot. apie sirsiu medu ne nepagalvojiau bet gal ir reiks isvyrt ir kiekvienai seimai padaryt laukneseli. kadangi stala darysiu namie tai jauciu reiks paprasyt pagalbos kad kazkas baigtu ruost stala kol grisim is fotosesijos ir ceremonijos. o ant savo galvos susitariau ant 12 val. o grizus stala dabaigt ruost ir ne kas, nes kiek zinau pagal tradicijas kaip ir vestuvese buna stalo uzgrobimas smile.gif smile.gif aciu dar merginos, kad primenet apei stalo papuosimus, nes kazkaip nepagalvojiau, vakar geru ideju pasigaudziau. taip pat apie vaises prie baznycios ar gamtoj irigiiii visai nepamasciau, buciau tada visai kvailai pasirodzius. blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif dar iki kristynu liko 2.5 sav o as net kristatevio dar neradau, beda kad daug airijoj o ziurejau lektuvu bilietus tai kosmines kainos parskrist ant numatytos datos blink.gif blink.gif blink.gif ir kas svarbiausia mb vakar nuvares leptelejo savo mamai,kuri aisku pasakys vienam is galima kandidatu, kad jog mes su krikstamote sakem, kad jis per senas doh.gif doh.gif o db jei reiks tai ne nemalonu bus prasyt verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 27, 08:43)
aciu dievui maniskiai eina miegot apie 22 valanda  rolleyes.gif  tik rytais anksti kelias  doh.gif labai sunku is tikro su dviem ruostis.. nors kaip as sakau kai turejau viena daugiau uzsiemus buvau nei dabar su dviem  lotuliukas.gif
eisiu gaminti pasizadejimo geliu abiems  doh.gif  neisivaizduoju kaip graziai ir lygiai iskirpt lapelius  g.gif

as tai nusisskyniau grazesni medzio lapeli ir ant kardono apvedziau,iskirpau ir braiziau ant spalvoto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 27, 11:06)
o as labai noriu pasidziaugt kad man isejo sukne nusinert sau krikstynom  rolleyes.gif


lauksim foto po šventės -labai įdomu bigsmile.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 27, 12:31)
Na bandysiu  ir aš papasakoti apie musu sventę ax.gif


sveikinimai krikščioniukui 4u.gif 4u.gif smagu,kad įspūdžiai geriausi thumbup.gif

QUOTE(ingauk @ 2011 07 27, 12:31)
po kelis cm paneriu, nes irgi keliasi kartu nesvarbu 5 ar 8  doh.gif


ir jūsų lauksim bigsmile.gif

QUOTE(elenalovein @ 2011 07 27, 12:43)
iki kristynu liko 2.5 sav o as net kristatevio dar neradau, beda kad daug airijoj o ziurejau lektuvu bilietus tai kosmines kainos parskrist ant numatytos datos


o jūs krikštykit tik su krikšto mama jeigu nėra tėčio g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 07 27, 12:00)
as tai nusisskyniau grazesni medzio lapeli ir ant kardono apvedziau,iskirpau ir braiziau ant spalvoto  ax.gif


irgi gera ideja thumbup.gif
QUOTE(into*in @ 2011 07 27, 12:05)
lauksim foto po šventės -labai įdomu  bigsmile.gif


pazadu parodyti viska ka dariau, darysiu ir kaip atrodem 4u.gif
Atsakyti