Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

kalbant apie saldainiu popierelius, gal kuri turite toki, ant kurio rasosi vaiko vardas ir krikstynu data ax.gif turiu kitoki, bet tokio nerandu niekur, gal kas sabloniuku pasidalintumete blush2.gif

o ekstra saldainiai netinka vyniojimui g.gif maximoje parduoda, visos rase, kad tiko
Atsakyti
va radau-gal kas tiks? (dekoras)
http://www.maistassv...lo-dekoras.html
[/quote]

paryškinau,nes peržiūrėjau galeriją ir radau labai gerų idėjų,o ir įperkamų manau thumbup.gif
yra ir maišiukai su ''akmenėliais'' ,ir stalo kortelių paprastų,bet gražių... nepatingėkit peržiūrėt biggrin.gif
jau žinau kur imsiu idėjas ir sidabrinėm vestuvėm,ir jubiliejui ax.gif ,kai ką savaip darysiu ,bet pati tikrai nesugalvojau ...
Atsakyti
siuvau pati dvynukams skraistes,ir žiūriu per daug medžiagytes nusipirkau,kažkaip gaila nusivulios namuose,galėčiau pasiūti 1 vaikiukui skraistę,dėl apdailos ir kainos susitartumę mirksiukas.gif į az
Atsakyti
saldainiu vyniojimui extra tiko bet pakuote pasikeite, nebent kur like senu, bet yra Kolumbo saldainiai norfoj 12 su ct uz kg, as uz 32 mokejau 4 Lt su ct ax.gif
Atsakyti
Man iki krikstynu liko 1,5 men. Su kunigeliu kalbesiu ketvirtadieni, sventimo vieta dar tik minty.
As labai atsilieku? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 26, 22:32)
Man iki krikstynu liko 1,5 men. Su kunigeliu kalbesiu ketvirtadieni, sventimo vieta dar tik minty.
As labai atsilieku?  unsure.gif

gal ne jei vieta nebus uzsakyta, bet rugsejis, tai gal nea rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 26, 23:32)
Man iki krikstynu liko 1,5 men. Su kunigeliu kalbesiu ketvirtadieni, sventimo vieta dar tik minty.As labai atsilieku?  unsure.gif

va tas ''lelijavas'' tai su klaustuku biggrin.gif jei minty kavinė,tai galit likt ant gatvės ...
sūnėnas vestuvėm ieško vietos (vilnius-kaunas-marijampolė) ir nieko gero,nes kur patinka ir viskas tiktų-užsakyta iki rugsėjo antros pusės,o kur dar įsiprašytų,tai gali būti kaip man su krikštynom dabar buvo doh.gif
rado sodybą,bet viską savo reikia turėt-maistą (šeimininkes),indus,dekorą ir visa kita..., kai žiemą sakiau,kad iš karto ieškotų vietos ,tai nusišypsojo-atseit ko čia ''parintis'' iš anksto doh.gif ,dabar nesišypso,o padėt niekuo negaliu unsure.gif
su kunigu užtenka prieš mėnesį tartis,bet irgi anksčiau ėjom-maža ką biggrin.gif va nusiuntė į paskaitas ax.gif
Atsakyti
I paskaitas as savo noru prasysiuos biggrin.gif
Man paciai smagiau, kai viskas tikta, aisku ir skaidru.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 26, 23:43)
Man paciai smagiau, kai viskas tikta, aisku ir skaidru.

šaunuolė thumbup.gif ,maniškės irgi žinojo,kad reikės,tai abi kartu ėjo ,tik nepagalvojo,kad tris mėnesius reikės lankyt-būtų vėliau krikštynas darę,bet kunigėlis pagyrė,kad sąžiningos ir sakė avansu pakrikštys,tai taip ir buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 26, 22:21)
saldainiu vyniojimui extra tiko bet pakuote pasikeite, nebent kur like senu, bet yra Kolumbo saldainiai norfoj 12 su ct uz kg, as uz 32 mokejau 4 Lt su ct ax.gif

pas mus kolumbo saldainiai norfoj 10 su ct.. as uz 56 vienetus sumokejau 7 litus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 27, 07:46)
pas mus kolumbo saldainiai norfoj 10 su ct.. as uz 56 vienetus sumokejau 7 litus  4u.gif

tai dabar akcija tai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 27, 09:38)
tai dabar akcija tai taip  mirksiukas.gif

a aisku, as kazkaip net nekreipiau demesio, pazejau kad 10 litu ir imiau, nors ir uz 12 buciau imus hihihi.gif zinant kiek praieskojau kad butub su folgyte doh.gif
o as labai noriu pasidziaugt kad man isejo sukne nusinert sau krikstynom rolleyes.gif nes buvau istysai sedus ant jos, uz tai mazai ir bendravau, dabar galesiu jau daugiau uzsukt lotuliukas.gif
Atsakyti