Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 25, 23:51)


doh.gif vėl nespėjau verysad.gif ,per až su lilget bendravom biggrin.gif

QUOTE(lilget @ 2011 07 25, 23:58)
ai vistiek grazu  hihihi.gif


žinoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 25, 23:05)
doh.gif vėl nespėjau  verysad.gif ,per až su lilget bendravom  biggrin.gif
žinoma  thumbup.gif


tuoj su vysnele teks pabendraut ir vel ka prazioplinsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 26, 00:06)
tuoj su vysnele teks pabendraut ir vel ka prazioplinsi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aga,taip ir galvojau dabar atrašinėdama doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vilmux cia 4u.gif
Svente praejo puikiai. Tik va foto kol kas nei vienos, kad ir buitines neturiu blush2.gif Galvojau kad savo fotiko nepasiemiau, perkrausciau tases ir neradau, o grizus namo atradau tasei. KaZkaip praziobsojau ax.gif
Merginos nepykit bet ispudziais pasidalinsiu tikriausiai tik rytoj vakare. Ryt varom i susitikima, su birzelinukais, o dar medaliai ir diplomai neparuosti iki galo

Nuotraukyciu ir as nespejau pamatyt ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux0520: 25 liepos 2011 - 22:23
QUOTE(mimuks @ 2011 07 25, 16:15)
neskanu man krikstynu sventei schmoll.gif


Sutinku su jumis tikrai ne krikstynoms
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 25, 22:18)
Mn ir klausimas kaip atsigabenti balionus. Siaip kai kurios imones skelbiasi, kad gali atvezti. Bet jei man i Karmelava reikes, tai nezinau ar ves...
aisku kad atvestu bet ir kaina kokia gali buti kad nebesinores ju net smile.gif


QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 25, 22:35)
Aš taip pat nešioju ilgus tiesius plaukus,bet šį kartą nepatingėjau nueiti į kirpyklą pasidaryti šukuosenos,ir likau labai patenkinta,gavau begales pagyrimų rolleyes.gif ... Norėjau kuoduko,bet padarė dar gražiau negu norėjau biggrin.gif .

imeskit jeigu negaila i az blush2.gif
Atsakyti
gal kam bus aktualu helio balionu akcija Kaune http://www.grupinis....ARTY-LINE-Kaune
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 26, 00:22)
Vilmux cia 4u.gif
Svente praejo puikiai. Tik va foto kol kas nei vienos, kad ir buitines neturiu blush2.gif Galvojau kad savo fotiko nepasiemiau, perkrausciau tases ir neradau, o grizus namo atradau tasei. KaZkaip praziobsojau ax.gif

Va ką daro jaudulys smile.gif Aš buvau pasiėmus, bet iki baliaus net neištraukiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 01:54)
bijolos mums nepatiko-7 ragavom ir neradom skanaus... siūlyčiau nusipirkt paragavimui keletą dominančių variantų (vietoj atpjaus -ragainėj dykai,bijoloj mokėjom už tuos šaukštelio dydžio kąsnius)
tiesa praeitą sav. giminaitė savo vaiko krikštynom maksimoj buvo užsakius ir labai džiaugėsi,bet man kažkaip kepyklėlėse skaniau  blush2.gif

O kokius bijolos jus ragavot, as pav bijoloj dievinu Viktorija (su slyvom), nu jis man nerealus, dar patinka paryziete (su kriausem) ir margarita (su braskem).
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 13:10)
Tai va  doh.gif  Svarbiausia pats pripazino, kad zmones, turincius visus tris sakramentus, rasti labai sunku. Ir pridure, kad jei tokiu nersciau, tai ateiciau iki tos tos datos atsaukti krikstynu...
Dar sako vaikas del kiti nuodemiu nekaltas. Bet krikstyti ji atsisakoma....

Gal atsiras cia mane sumalanciu i miltus, nezinau... Bet net kai kriksto tevu busimu paklausiau ar sutiktu prieit sutvirtinimo sakramento, ju atsakmas buvo, kad jei labai labai reikia gali, bet visa tai jiems atrodo tik kazkokia parodija... Tai ir nprasysiu is ju tos "parodijos".

Kaip minejau, susitareme del susitikimo su kunigu giminaiciu. Jis atvaziuos pas mane kita savaite ir pareikalavo, kad susitikime dalyvautu abu krikstateviai  doh.gif  doh.gif
Dar geriau......

Nu visokių kunigų aišku yra, teko ir mums užsirauti, kai krikštijom vyro sūnėną, tas buvo prieš 7 metus, buvom nesusituokę ir gyvenom kartu. Tai kai dėjo moralą doh.gif Sako džiaukitės kad leidžiu, o tas buvo pačią krikštynų dieną, visi susirinkę laukia bažnyčioj lotuliukas.gif Nu mano nervai neišlaikė sakau nu neleiskit, baisiai čia, važiuosim va kur į artimiausią kaima ir pakrikštysim. Svarbiausia kad kunigas buvo kokių 30 metų amžiaus, ir mus vos keliais metais jaunesnius auklėjo, tai aš aišku vos susilaikiau nuo komentarų apie kunigus ir jų mergas. Peraštriai aš gal čia bet jei visi lygūs esam prieš dievą, kodėl vienas kunigas į viską žiūri į viską pro pirštus, o kitas gatvas prie kryžiaus prikalt. doh.gif
Atsakyti
Na jungiuosi ir as prie jusu burio ax.gif Vakar su kunigu sutarem rugpjucio 6-ai krikstyti sunu, tai mazai laiko viskam pasiruosti turiu.. Nors tiesa sakant lyg siol nezinau, ar kviesti draugus, ar mazam seimos rate viska organizuoti g.gif
Del kunigu tai taip, kadangi aplankiau per visa si laika ne viena baznycia, tai teko visokiu matyti... vieni reiklesni, kiti maziau reiklus..
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 25, 22:18)
Mn ir klausimas kaip atsigabenti balionus. Siaip kai kurios imones skelbiasi, kad gali atvezti. Bet jei man i Karmelava reikes, tai nezinau ar ves...

Va, ir man toks klausimas iskilo drinks_cheers.gif g.gif Bet mums reikia konkrecia minute, kad is baznycios isejus iskart leistume .. Tai manau, jei nespetu atvezt laiku, dar labiau stresuociau, nes griutu scenarijus iskart smile.gif
Pradzioj planavau balionus kiekvienam dalyviui - tai butu buve apie 21 is viso, o dabar galvoju, bus seimai po viena, tai gausis perpus maziau, 9-10 kazkur ax.gif Tai gal iseis kazkaip patiems nusigabent masinoj g.gif

QUOTE(estella @ 2011 07 26, 09:51)
gal kam bus aktualu helio balionu akcija Kaune http://www.grupinis....ARTY-LINE-Kaune
4u.gif

Super kaina thumbup.gif


QUOTE(geliuke @ 2011 07 26, 11:36)
Na jungiuosi ir as prie jusu burio  ax.gif  Vakar su kunigu sutarem rugpjucio 6-ai krikstyti sunu, tai mazai laiko viskam pasiruosti turiu.. Nors tiesa sakant lyg siol nezinau, ar kviesti draugus, ar mazam seimos rate viska organizuoti  g.gif
Del kunigu tai taip, kadangi aplankiau per visa si laika ne viena baznycia, tai teko visokiu matyti... vieni reiklesni, kiti maziau reiklus..

Sveika prisijungus 4u.gif
As irgi dvejojau iki paskutinio, ar mazam seimos rate krikstyt - tik su tevais ir kriksto tevais ar daryt truputi didesne svente ... Vis gi apsisprendziau, kad noreciau didesnes, nes krikstynos karta gyvenime, turi but isimintina ir grazi svente ... Linkiu kuo greiciau apsisprest, juk ir laiko gi visai nebedaug turit drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 26 liepos 2011 - 10:45