Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(lilget @ 2011 07 25, 22:04)
nespejusios ziuriu online tai dar keliu, tik necituokit nuotraukos, nes veliau isimsiu vel  4u.gif

sukuosena dukrytei daret pati bigsmile.gif

as niekaip nesumastau ar cia darytis sau ka nors su plaukais ar paprastai buti (mano ilgi ir tiesus ir siaip as juos nesioju susirysus, nes patogiausia blush2.gif )

grazios foto smile.gif
Atsakyti
labai grazu,o balioni grozis , sakykit jus juos vietoje pildot tuo heliu , ar jau pripildytus vezates, as noreciau bet nesivaizduoju kaip, ju tai masinoj nepatalpinsiu pripustu 22 balionu g.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mn ir klausimas kaip atsigabenti balionus. Siaip kai kurios imones skelbiasi, kad gali atvezti. Bet jei man i Karmelava reikes, tai nezinau ar ves...
Atsakyti
dukryte ten ne mano biggrin.gif mano puseseres mergaite, tai sukuosena kirpykloje padare uz 15Lt, bet jos is mazesnio miestelio tai ir kaina tokia, vilniuje jauciu minimum 30 imtu doh.gif

O del balionu mums atveze juos pripustus, jie nebuvo labai dideli, bet efekto ta akimirka mums uzteko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 25 liepos 2011 - 21:19
galir veztu bet ir kaina bus tuomet nemaza,. noretusi kuo pigiau, o paprasti balionai manau nekils i ora g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 25, 23:04)
nespejusios ziuriu online tai dar keliu, tik necituokit nuotraukos, nes veliau isimsiu vel  4u.gif

doh.gif stringa internetas,tai kol perkroviau kompą,vėl likau post faktum doh.gif doh.gif

bigsmile.gif kaip operatyviai thumbup.gif
ačiū dideliausias 4u.gif labai gražios nuotraukos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 25 liepos 2011 - 21:35
QUOTE(ingauk @ 2011 07 25, 21:12)
sukuosena dukrytei daret pati  bigsmile.gif

as niekaip nesumastau ar cia darytis sau ka nors su plaukais ar paprastai buti (mano ilgi ir tiesus ir siaip as juos nesioju susirysus, nes patogiausia  blush2.gif  )

grazios foto smile.gif


Aš taip pat nešioju ilgus tiesius plaukus,bet šį kartą nepatingėjau nueiti į kirpyklą pasidaryti šukuosenos,ir likau labai patenkinta,gavau begales pagyrimų rolleyes.gif ... Norėjau kuoduko,bet padarė dar gražiau negu norėjau biggrin.gif .
Atsakyti
vysnele, o kur foto su jusu sukuosena bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnelė: 25 liepos 2011 - 21:55
vysnele labai grazu wub.gif bigsmile.gif
mano pacios plaukuciai paprastai is saves raitosi kazkiek tai man su tiesiais buvo but labai grazu, bet jei butu plaukuciai tiesus tada gal sukciau kazkaip, na vistik norisi kazkaip kitaip nei kasdien , cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 25 liepos 2011 - 21:54
Lilget,dėkui,ir aš likau patenkinta,nes visada nešioju ilgus tiesius plaukus.

Kažin kur Vilmux dingusi po šventės g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2011 07 25, 21:52)
vysnele labai grazu  wub.gif  bigsmile.gif
mano pacios plaukuciai paprastai is saves raitosi kazkiek tai man su tiesiais buvo but labai grazu, bet jei butu plaukuciai tiesus tada gal sukciau kazkaip, na vistik norisi kazkaip kitaip nei kasdien , cia mano nuomone  4u.gif

Būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
mors dabar perziurejau dar foto tai kas kad jie man buo istiesinti, vistiek priekis jau matosi visur nori suktis lotuliukas.gif ai vistiek grazu hihihi.gif
Atsakyti