Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 18:04)
Kaune.
Zinokit mane ir iskaudino toks krikstateviu pasakymas. Pries juos teiravausi seimos draugo ar sutiktu tap krikstateviu, atsakymas buvo toks: "mielai, jei nereiks tureti jokiu reikalu su baznycia". Mandagiai jo atsisakiau...

Tiesa pasakius, mano aplinkoje yra tik 2 zmones, turintys visus sakramentus. Jiedu vede, zinoma ir baznycioje. Bet rugsejo 10 (krikstynu data), moteriai terminas gimdyti... Taigi jie negali tapti krikstateviais.
O kit pazistamu nera
Nedbent krikstynas nukelt dar metams ir iskot zmoniu, kurie sutiktu vardas mano vaikelio priimti likusius sakramentus.
Bet as nenoriu ju nukelt.. Jau ir taip per ilgai jos nukeltos..

vaje sudetingas cia reikalas unsure.gif na mum tai nereikejo visu sakramentu, bent sutvirtinimo, jo nei mano B neturi nei mano brolis kuris tapo kriksto tevu, bet jei butu liepe butinai priimt tai nzn kaip but buve, turbut butu buvus pasirinkta kita baznycia, na arba but prieme bet tikrai ne del paciu noro o kad reikia schmoll.gif bet tame blogumo nemtau, nes as ir pati sutvirtinima netyciom priemiau, nes tikybos nesimokiau, tai nikes nesiunte i kursus jokius, bet zinojom kad po savaiteles bus sutvirtinimas, su drauge nuejom pas klebona, bendrom jegom pasakem to ka klausinejo ir taip mums leido ateit su visais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 23, 18:48)
ikeliau ir i fotki nuotraukytes  ax.gif


gal galit parašyt kur ieškot? neturiu duomenų...

QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 19:04)


situacija tai liūdna verysad.gif
dėl tos nėštukės..,man pačiai buvo panašiai-sesuo paprašė jos dukrą pakrikštyt ,paskyrėm datą ir beplanuojant aš nestuke.gif ,ir dar su problemom...,tai bažnyčioj atšaukėm,o kadangi šventė buvo jau suruošta tai ji ir įvyko... aš gulėjau ligoninėj,o liaudis krikštynas šventė biggrin.gif
kai pagimdžiau greitai suorganizavau ir savosios krikštynas ,ir vienu kartu viena kitos dukras pakrikštinom ,ir švenčiau ''už du'' biggrin.gif
garliavos bažnyčioj pažystu žmogutį-gal kuo padėt galiu? bet ne viešai mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes be krikstynos2009 dar turime koki fotki.com? Nes pastarajam neradau jokiu nuotrauku... ax.gif

QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 18:22)
garliavos bažnyčioj pažystu žmogutį-gal kuo padėt galiu?  bet ne viešai  mirksiukas.gif

Aciu labai 4u.gif
Visgi pirmiau reikia sulaukti sveciuose kunigo giminaicio ir isklausyti ka pasakys jis.
Jei reikes kitu kontaktu, nesikuklinsiu ir kreipsiuos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 23 liepos 2011 - 17:50
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 14:47)
aš tas vienetas  doh.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif ir as doh.gif
gelejome is anksto tartis, kas kuria tema skaitys, santrauka ideju padarys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 18:50)
O mes be krikstynos2009 dar turime koki fotki.com? Nes pastarajam neradau jokiu nuotrauku...  ax.gif
Aciu labai  4u.gif
Visgi pirmiau reikia sulaukti sveciuose kunigo giminaicio ir isklausyti ka pasakys jis.
Jei reikes kitu kontaktu, nesikuklinsiu ir kreipsiuos  4u.gif

nu kad i ta pati bent as keliau ax.gif naujienos spausk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 19:50)
pastarajam neradau jokiu nuotrauku...  ax.gif
Jei reikes kitu kontaktu, nesikuklinsiu ir kreipsiuos  4u.gif


tai,kad yra g.gif tokių grožių pridėta,kad net gailiuosi neprašius anksčiau kontaktų-kažkaip nepagalvojau,kad rasiu kažką tokio,o vis dėlto pamačiau doh.gif

sutarta mirksiukas.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 23, 19:52)


tai kur anksčiau buvot ? doh.gif lotuliukas.gif apžlibau beskaitydama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 15:56)

tai kur anksčiau buvot ?  doh.gif  lotuliukas.gif apžlibau beskaitydama  biggrin.gif


biggrin.gif

skaitydama krykstuku tema, dar neapzlibau, bet stai ka radau bigsmile.gif thumbup.gif kas turite photosopo programa, galite parsisiusti maketus bigsmile.gif reikes tik foto isideti rolleyes.gif ir kai kurias detales, bet man asmeniskai grazus tie variantai

322 zinute http://www.supermama...?...1114&st=312
Atsakyti
kiekviena mamyte kazka darydama is ciapaskelbtu ideju dadeda kazka naujo ir nuosaves ir gaunasi ivairiau, ir as galiu parodyti ka padariau bet neturu slaptazodziu. blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,

noretume prisijungti prie planuojanciuju. musu krikstynos rugpjucio 20 d. gal dar kas svencia sia diena?

svesime savoje sodyboje, dovanas kriksto tevams jau turiu (siuvineti ranksluosciai), kitiem nedarau jokiu dovanu.
planuoju pasiskolinti vienos mamytes ideja "komplimentu gele", tikiuosi nesupyks,
uzsakiau kriksto tevam pasizadejimus, seip visus zaidimus organizuojuosi pati, kadangi musu kriksto mama labai uzsiemusi, bet kol sulaukiau jops sutikimo buti kriksto mama tai beveik viska pati buvau pasiruosusi.
kadangi bus daug vaikuciu, tai jei leis oras esu susitarusi isnuomoti vaikams batuta, kad jiems pramoga butu.
ai dar darysiu busima profesija, kol kas tiek.
Atsakyti

QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 23, 20:42)

thumbup.gif

QUOTE(Agoja @ 2011 07 24, 11:00)
Laba diena,

noretume prisijungti prie planuojanciuju. musu krikstynos rugpjucio 20 d. gal dar kas svencia sia diena?

svesime savoje sodyboje, dovanas kriksto tevams jau turiu (siuvineti ranksluosciai), kitiem nedarau jokiu dovanu.
planuoju pasiskolinti vienos mamytes ideja "komplimentu gele", tikiuosi nesupyks,
uzsakiau kriksto tevam pasizadejimus, seip visus zaidimus organizuojuosi pati, kadangi musu kriksto mama labai uzsiemusi, bet kol sulaukiau jops sutikimo buti kriksto mama tai beveik viska pati buvau pasiruosusi.
kadangi bus daug vaikuciu, tai jei leis oras esu susitarusi isnuomoti vaikams batuta, kad jiems pramoga butu.
ai dar darysiu busima profesija, kol kas tiek.

Sveika prisijungus 4u.gif
Musu mazosios krikstynos irgi rugpjucio 20 d. drinks_cheers.gif Kokiam mieste jusu? Mes Vilniaus sv. Bernardinuose krikstysim ..

O as kriksto mamos (savo seses) nei nenoriu apkraut, net torta pati uzsakinesiu, nors ji ir siulesi pati uzsakinet.... Jau aciu ir uz tai, kad isvis sutiko but kriksto mama mano dukrai ... Paprasiau jos, kad tik kriksto zvake pasirupintu, o daugiau viska perku ir ruosiu pati .. Tiesa, nebent krikstynu metu prasysiu pravest mano organizuota zaidima koki ... Pvz, viktorina apie krikstuke .. ax.gif
Atsakyti
musi irgi rugojucio 20 smile.gif bet kaip jau anksciau rasiau, viska perku pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 24, 14:45)
thumbup.gif
Sveika prisijungus  4u.gif
Musu mazosios krikstynos irgi rugpjucio 20 d.  drinks_cheers.gif  Kokiam mieste jusu? Mes Vilniaus sv. Bernardinuose krikstysim ..

O as kriksto mamos (savo seses) nei nenoriu apkraut, net torta pati uzsakinesiu, nors ji ir siulesi pati uzsakinet.... Jau aciu ir uz tai, kad isvis sutiko but kriksto mama mano dukrai ... Paprasiau jos, kad tik kriksto zvake pasirupintu, o daugiau viska perku ir ruosiu pati ..  Tiesa, nebent krikstynu metu prasysiu pravest mano organizuota zaidima koki ... Pvz, viktorina apie krikstuke ..  ax.gif

mes is Elektrenu, krikstysime ten pat. turejome krikstyti liepos 16, bet kriksto tetis negali gryzti, mat jis Londone tai atkeleme, tada kriksto mama negali nes isvaziuoja, tuomet ieskojome kitos kriksto mamos, zodziu tiek visko buvo, kad vienu momentu is vis galvojau nekrikstyti, bet kol kas viskas puiku, tikiuosi viskas bus gerai.
na torta bandysiu pati kaip nors, nes kiek kepusi esu visi patenkinti ir suzaveti, nes cia pas mus tai nieko gero negalima rasti, ko prasai to negauni.
ai dar pamirsau pamineti, kad zymesiu svecius savo daytais angeliukais is karoliuku, tik norejau pasiklausti gal kuri darete ir galetumete pasidalinti info kaip juos geriau tvirtinti ar prie ziogelio ar prie sages uzsegimo ir kaip tai padaryti, nes dar ir rozini kaspinelis desis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agoja: 24 liepos 2011 - 18:09