Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011 13 dalis

QUOTE(Svajūnė @ 2011 07 23, 13:18)
artimiausiu metu atidarysiu 2 temas, kurios bus prisegtos prie Svarbių.


manau labai gerai bus,nes iš tiesų perskaityt N rašliavos,kad rasti vieną ar kitą nuorodą,tai ir laiko atima nemažai ...
Aš mielai pasidalinčiau tuo ką dariau kitaip-ne nusikopijavus,bet ne viską išsaugojus,foto buitinės... kas prašė,daviau slaptažodį į savo fotki,bet tikrai ne visoms-tik toms kurios ilgesnį laiką bendravo ir savom dalinosi

pritariu Jūsų mintims 4u.gif bus konkreti ir svarbi informacija vienoje vietoje thumbup.gif tik va galvoju,kad gal reikia ir tokios plepalų temos,nes būna klausimų ar idėjų kuriuos norisi aptarti,pasidalinti plačiau..,kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 13:02)
manau labai gerai bus,nes iš tiesų perskaityt  N rašliavos,kad rasti vieną ar kitą nuorodą,tai ir laiko atima nemažai ...
Aš mielai pasidalinčiau tuo ką dariau kitaip-ne nusikopijavus,bet ne viską išsaugojus,foto buitinės... kas prašė,daviau slaptažodį į savo fotki,bet tikrai ne visoms-tik toms kurios ilgesnį laiką bendravo ir savom dalinosi

pritariu Jūsų mintims  4u.gif bus konkreti ir svarbi informacija vienoje vietoje  thumbup.gif tik va galvoju,kad gal reikia ir tokios plepalų temos,nes būna klausimų ar idėjų kuriuos norisi aptarti,pasidalinti plačiau..,kaip manot?

Reikia reikia biggrin.gif
Nekomentuojama tema isprestu bedas del nesiliaujanciu prasymu slaptazodziu i albumus.
O idejos ir dikutuojant daznai gimsta smile.gif
Atsakyti

QUOTE(ingauk @ 2011 07 21, 20:08)
QUOTE(into*in @ 2011 07 21, 20:25)

tai norit pasakyt jeigu jau tevai nesusituoke nei CMB, nei baznycioj tai ju vaiko ir nekrysktys blink.gif nesamone ryski doh.gif mirksiukas.gif atleiskit jeigu ne taip supratau blush2.gif


sveikos,
mes irgi nesusituoke baznycioj,bet net nepaklaussiau kunigo ar krikstys g.gif


QUOTE(into*in @ 2011 07 22, 20:05)
Laba  4u.gif
šiandien radau dar vieną vietą kur prekiauja grybukais ir sausainiukais keptuose krepšeliuose  thumbup.gif Halės turguje,ten tarp mėsų yra vidurinė eilė,su kioskeliais ir vienas jų -Daujėnų,tai va ten jų ir turi-kaina pagal svorį -20,22 ,25 lt
manau vaišėms prie bažnyčios ar gamtoje labai tinka  thumbup.gif


labai jau brangus.o pacios nenorit kepti,as kepdavau,dabar tik apsileidau blush2.gif
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 00:24)
pas mus toks šakar-makar balius,tai bus naminis torčiukas ir žele torto norėjo,bet kai tokie karščiai,tai ką žinau  doh.gif todė galvoju gal grybukai geriau,o ir gražiau man atrodo  g.gif
per anūkės krikštynas irgi dviaukštis buvo,o parke saldainiai ir sausainiai-tada nepagalvojau apie grybukus... tikrai būčiau ėmus  thumbup.gif

pas mus irgi bus naminiai tortai vienas surio,sake mama labai skanus ji ragvus ax.gif ,o kitas napaleonas
Atsakyti
QUOTE(vaidulek @ 2011 07 23, 13:49)
tai norit pasakyt jeigu jau tevai nesusituoke nei CMB, nei baznycioj tai ju vaiko ir nekrysktys  blink.gif

Krikstys. I tevus grieztai neziuri.
Va kur as norejau krikstyti, kunigo reikalavimai krikstateviams pats griezciausi, o kai isgirdo mano mergautine pavarde, tai taip tik ibede i mane akis, pradejo linkset galva ir kelis kartus letai pakarojo, kad as netekejus... O paskui tik pasake, kad vaikai del tevu nuodemiu nekalti. ir kad tik krikstateviai pavyzdingi tikintieji turi buti.......
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 12:56)
Krikstys. I tevus grieztai neziuri.
Va kur as norejau krikstyti, kunigo reikalavimai krikstateviams pats griezciausi, o kai isgirdo mano mergautine pavarde, tai taip tik ibede i mane akis, pradejo linkset galva ir kelis kartus letai pakarojo, kad as netekejus... O paskui tik pasake, kad vaikai del tevu nuodemiu nekalti. ir kad tik krikstateviai pavyzdingi tikintieji turi buti.......

kokjs kunigas garsiai moralizuoti taip doh.gif lai pasiziuri jie i save
Atsakyti
QUOTE(vaidulek @ 2011 07 23, 13:57)
kokjs kunigas garsiai moralizuoti taip doh.gif lai pasiziuri jie i save

Tai va doh.gif Svarbiausia pats pripazino, kad zmones, turincius visus tris sakramentus, rasti labai sunku. Ir pridure, kad jei tokiu nersciau, tai ateiciau iki tos tos datos atsaukti krikstynu...
Dar sako vaikas del kiti nuodemiu nekaltas. Bet krikstyti ji atsisakoma....

Gal atsiras cia mane sumalanciu i miltus, nezinau... Bet net kai kriksto tevu busimu paklausiau ar sutiktu prieit sutvirtinimo sakramento, ju atsakmas buvo, kad jei labai labai reikia gali, bet visa tai jiems atrodo tik kazkokia parodija... Tai ir nprasysiu is ju tos "parodijos".

Kaip minejau, susitareme del susitikimo su kunigu giminaiciu. Jis atvaziuos pas mane kita savaite ir pareikalavo, kad susitikime dalyvautu abu krikstateviai doh.gif doh.gif
Dar geriau......
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 14:10)


Kaip minejau, susitareme del susitikimo su kunigu giminaiciu. Jis atvaziuos pas mane kita savaite ir pareikalavo, kad susitikime dalyvautu abu krikstateviai  doh.gif  doh.gif
Dar geriau......

o kas blogai kad but abu krikstateviai? ar jie ne Lietuvoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 23, 00:38)
dekui, kaip tik siandien ir norejau klaust apie helio balionus ... Kaip supratau, ta parduotuve randasi Naugarduko gatveje, taip?  4u.gif
balionai tikrai papigiai iseina o jeigu dar ir pripucia tai is vis jega thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(Domke @ 2011 07 23, 01:59)
Kalbant tortu tema, pasidalinkit prasau, kokius jus uzsakinejat .. Ta prasme, su kokiu idaru ... Jogurtinius, zelinius, sokoladinius ir t.t.  Kad gerai laikytusi per karscius ir butu skanus, nesugalvoju  4u.gif

mes dukros krykstynom uzsakinejom is Gulbinienes, papuosimai nieko nesakau, bet jau vidus blink.gif prasiau du skritingus, aisku pasakiau ko noresiu bet padare abu vienodus, tai kam man tokie blink.gif g.gif
si karta keps viena mama, nes as nors ir pati galeciau ale nebus tam kada laiko smile.gif tik aisku bus viskas suderinta ir tikrai zinosiu kad gausiu tai ka noresiu gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 13:02)
manau labai gerai bus,nes iš tiesų perskaityt  N rašliavos,kad rasti vieną ar kitą nuorodą,tai ir laiko atima nemažai ...
Aš mielai pasidalinčiau tuo ką dariau kitaip-ne nusikopijavus,bet ne viską išsaugojus,foto buitinės... kas prašė,daviau slaptažodį į savo fotki,bet tikrai ne visoms-tik toms kurios ilgesnį laiką bendravo ir savom dalinosi

pritariu Jūsų mintims  4u.gif bus konkreti ir svarbi informacija vienoje vietoje  thumbup.gif tik va galvoju,kad gal reikia ir tokios plepalų temos,nes būna klausimų ar idėjų kuriuos norisi aptarti,pasidalinti plačiau..,kaip manot?


Ši tema išliks. mirksiukas.gif Rašiau apie jau uždarytas planavimų temas, kurių yra 12 dalių. Palaipsniui iš jų perkelsiu, ten esančius tekstus ir paveiksliukus, o pačias temas ištrinsiu. Jų saugoti toliau nematau prasmės, nes jei jas ir skaito, tai vienetai ir tikrai ne viską.
Atsakyti
QUOTE(vaidulek @ 2011 07 23, 14:49)
mes irgi nesusituoke baznycioj,bet net nepaklaussiau kunigo ar krikstys g.gif

labai jau brangus.o pacios nenorit kepti,as kepdavau,dabar tik apsileidau blush2.gif


reikėtų paklausti,nes ne visi kunigai krikština ... nors daugumoj tai labiau žiūri ar krikšto tėvai gyvena pagal tikėjimo tiesas

pati nekepu,o ir kažin kiek ten tas pigiau gautųsi viską susiperkant-produktai kainuoja,o dar laikas ir kt. ..
ten jų nemažas tas krepšelis,man taip atrodo patogiau ax.gif

QUOTE(Esha @ 2011 07 23, 15:10)
Svarbiausia pats pripazino, kad zmones, turincius visus tris sakramentus, rasti labai sunku.
Ir pridure, kad jei tokiu nersciau, tai ateiciau iki tos tos datos atsaukti krikstynu...
Dar sako vaikas del kiti nuodemiu nekaltas. Bet krikstyti ji atsisakoma....
Gal atsiras cia mane sumalanciu i miltus, nezinau... Bet net kai kriksto tevu busimu paklausiau ar sutiktu prieit sutvirtinimo sakramento, ju atsakmas buvo, kad jei labai labai reikia gali, bet visa tai jiems atrodo tik kazkokia parodija... Tai ir nprasysiu is ju tos "parodijos".
Kaip minejau, susitareme del susitikimo su kunigu giminaiciu. Jis atvaziuos pas mane kita savaite ir pareikalavo, kad susitikime dalyvautu abu krikstateviai  doh.gif   doh.gif


netrinu jūsų posto,kad matyčiau ką rašau biggrin.gif
ne taip jau ir sunku,nebent giminėj netikintys...
mums atšaukti niekas nesiūlė-tiesiog sutarėm ,kad priims tą trečią sakramentą būsima krikšto mama ir viskas (tą padarė jau po krikštynų)
vaikas tikrai nekaltas ir jį pakrikštys-manau iš karto kiton bažnyčion reikėjo eiti (kunigas irgi žmogus su savo ''pričiudais'',o gaila...)
krikštatėvių pasakymas,kad tai parodija mane įskaudintų-vadinasi jie į mano vaiką nežiūri rimtai,nes jų tiesioginė paskirtis-būti vedliu vaikui tikėjimo keliu,atėjus laikui mokyti tikėjimo,privesti pirmosios komunijos ir pan.,o čia panašu į tai,kad atstovės prieš kunigą pusvalandį ir kartą į metus ateis su dovana... na,ne tam jie,ne tam verysad.gif ( čia ne jums asmeniškai rašau,o savo pamąstymus 4u.gif )
kunigas giminaitisirgi reikalaus kas priklauso,bent jau išdėstys kas ir kaip,o ir bažnyčių yra kur krikšto tėvai turi ateiti į paskaitą prieš krikštą ...
nemals niekas nieko į miltus-tiesiog jei jau krikštyt,tai manau reikia ir pradėt nuo to,kad tai yra vaiko tapimas krikščionimi,tikinčiuoju-pagal visas tikėjimo tiesas,bažnytinius reikalavimus ir t.t.
manęs akmenimis irgi neužmėtykit,nesu nei davatka,nei uoli katalikė-tiesiog turiu savo nuomonę,dėdę kunigą ... teko kalbėtis šia tema dar senais laikais,kai krikštu nebuvo garsiai giriamasi..,bet nuo to laiko ir dešimt dievo įsakymų nepasikeitė,ir tvarka ta pati-iš mūsų ir prieš 25 metus viso šito reikalavo biggrin.gif
galiu paklausti kuriam mieste krikštysit?

QUOTE(Svajūnė @ 2011 07 23, 17:53)
Ši tema išliks.  mirksiukas.gif
jei jas ir skaito, tai vienetai ir tikrai ne viską.


thumbup.gif
aš tas vienetas doh.gif lotuliukas.gif kiek naktų prasėdėta,bet tikrai naudingo praktiškai nieko,nes norisi kažko ''šviežesnio'',daugelis nuorodų neveikia-laiko gaišimas...
Atliksit tikrai TITANIŠKĄ darbą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 23 liepos 2011 - 16:48
ikeliau ir i fotki nuotraukytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 23, 17:47)
galiu paklausti kuriam mieste krikštysit?

Kaune.
Zinokit mane ir iskaudino toks krikstateviu pasakymas. Pries juos teiravausi seimos draugo ar sutiktu tap krikstateviu, atsakymas buvo toks: "mielai, jei nereiks tureti jokiu reikalu su baznycia". Mandagiai jo atsisakiau...

Tiesa pasakius, mano aplinkoje yra tik 2 zmones, turintys visus sakramentus. Jiedu vede, zinoma ir baznycioje. Bet rugsejo 10 (krikstynu data), moteriai terminas gimdyti... Taigi jie negali tapti krikstateviais.
O kit pazistamu nera
Nedbent krikstynas nukelt dar metams ir iskot zmoniu, kurie sutiktu vardas mano vaikelio priimti likusius sakramentus.
Bet as nenoriu ju nukelt.. Jau ir taip per ilgai jos nukeltos..
Atsakyti