Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(Gabe @ 2011 08 17, 17:32)
prigalvojau darbo SB, to pasekoje gavo siuntima gultis reabilitacjai i ligonine, vos stuburas neluzo ir nedaug truko iki isvarzos

blink.gif ka jau tokio sugalvojai,kad taip nusidirbo vyrukas?

Sveikos,kaip begyvenat?
Si su gimtadieniu praejusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 08 17, 22:19)
blink.gif ka jau tokio sugalvojai,kad taip nusidirbo vyrukas?

Sveikos,kaip begyvenat?
Si su gimtadieniu praejusiu 4u.gif


nakti kai uzlipau.. isivaizduok kai 20kg daugiau pas mane nei jis sveria, o jis gi kuuudas toks.. cool.gif lotuliukas.gif jei rimtai, savaitgali norejau pinigu sutaupyt uz pledo valyma, sumasciau sode skalbt, ji gi padziaut tai reikejo, o svoris slapio tikrai koks 100kg, eme, kryptelejo ir rezultatas yra, tada i Raudona kryziu, rentgenas, nieks neluzo, nepraeina, siandien i Klinikas, kompiuterine tomografija, apziura.. ax.gif na zodziu mano taupumas per gerkle islindo, kiek isleidau dabar, buciau 50 kartu isskalbt nunesus i skalbykla ir dar jam stubura suvariau galutinai, neurologas Klinikose pamates tik riebiai nusikeike nuo vaizdelio doh.gif tikra ragana jauciuosi, tai masina ji partrenke, nes ejo uzsidirbt 3Lt vaikui pienui (pries 12m.), tai avarija del mano kaltes (pries 6m. tiesiai i jo puse su vejeliu ileke kita masina), dabar vel mano uzgaida tenkino.. unsure.gif
Atsakyti
labas rytas, Gabe, nu ir nesamones kalbi doh.gif kas cia per manija visas kaltes sau susirinkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 08 18, 09:25)
labas rytas, Gabe, nu ir nesamones kalbi doh.gif kas cia per manija visas kaltes sau susirinkt doh.gif


neprisiimu, siaip mastau ir juokauju, kad viena diena pasiseks nudet, nemirtingas pasitaike.. lotuliukas.gif i viska ziuriu su optimizmu 4u.gif

kaip keista.. pasirodo atsigult be pazystamu i ligonine neimanoma, ner vietu blink.gif dar karta isitikinau, jog kur ligos, privalai turet pazystamu ir slamanciu, kitaip gali ir dvest
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 08 18, 10:48)
neprisiimu, siaip mastau ir juokauju, kad viena diena pasiseks nudet, nemirtingas pasitaike..  lotuliukas.gif  i viska ziuriu su optimizmu  4u.gif



thumbup.gif tada viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
Gabe, tavo optimizmas su juodo humoro atspalviu bigsmile.gif sveikatos, sveikatos! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ar jau ruosiates rugsejui?
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 08 18, 22:49)
Gabe, tavo optimizmas su juodo humoro atspalviu  bigsmile.gif sveikatos, sveikatos!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ar jau ruosiates rugsejui?


geriau jau juodu nei verkt, tiesa pasakius jau verkt ner ka, tai nors pasijuokt blush2.gif aciu, kaip nors issisuksim, ne pirmas kartas

jap, Prismoj vaikiskiems drabuziams visiems 40% nuolaida, tai truputi pedkelniu nupirkau, pratybu ko reikejo negavau su nuolaida.. verysad.gif visa kita jau supirkau, liko tik dickei mokyklinis svarkas, pratybos, rinkliavos.. doh.gif ir aukle radau, kaimyne viena prikalbinom is gretimo namo, keistuole tokia, bet zino kaip su vaikais elgtis, tvarkinga, ziuresim kaip cia seksis. Man privalumas, kad vaiko tampyt kazkur nereiks ir kaina 4Lt/val., isvesdines i lauka, nereiks apmoket jokiu aukles kelioniu ir maitint blush2.gif namu tvarkyt, maisto gamint jai nereikes, tik svarbu mazaji priziuretu. Pati pasisiule kasdien bent 10-20min. uzsukt, kad pasipratint prie saves, nes mazius jau gudrutis, pas bet ka neina ant ranku, sypsosi itaria sypsena ir sukasi ratais apie mano kojas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 08 18, 23:49)
Gabe, tavo optimizmas su juodo humoro atspalviu  bigsmile.gif sveikatos, sveikatos!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ar jau ruosiates rugsejui?

mirksiukas.gif teip, ramiai, nepasiduodant nuolaidu karstinei, didziuojuosi savimi biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 08 18, 23:24)
mirksiukas.gif teip, ramiai, nepasiduodant nuolaidu karstinei, didziuojuosi savimi biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Olenka,o tu buvai yamahos seminare? biggrin.gif

Aš tai dar nemažai turiu vaikams supirkt, ale laiko dar yra ax.gif
Atsakyti
Tarskute, taip buvau, o ka???????? ir vyras mano buvo smile.gif

Gabe, va del aukles tai tikrai sveikinu! thumbup.gif
aisku kad issisuksit drinks_cheers.gif

mano vyresnysis visus rubus sugebejo isaugti doh.gif dabar galvos skausma turiu kur rasti ko pigiau. reiks i Prisma uzsukt...
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 08 19, 00:10)
Tarskute, taip buvau, o ka???????? ir vyras mano buvo smile.gif

Gabe, va del aukles tai tikrai sveikinu!   thumbup.gif
aisku kad issisuksit  drinks_cheers.gif

mano vyresnysis visus rubus sugebejo isaugti  doh.gif dabar galvos skausma turiu  kur rasti ko pigiau. reiks i Prisma uzsukt...


zinok Prismoj neblogu drabuzeliu yra, as tai del Vegateksos pedkelniu ir kojiniu dziugauju, labai laukiau nuolaidu, jei drabuzis su nuolaida, kasoj dar 40% nuolaida gauni (dicke palaidine megzta uz 18Lt rado), tad paieskojus gal pigiai ka nukausi, Maximoj tokie puse velnio drabuziai, sportini kostiumeli kuno kulturai dickiui su nuolaida uz 30Lt paemiau, uzteks ir tokio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 18 rugpjūčio 2011 - 23:16
QUOTE(olenka @ 2011 08 19, 00:10)
Tarskute, taip buvau, o ka???????? ir vyras mano buvo smile.gif


Smalsu tik, nes bendrą pažįstamą turim... smile.gif

Šian po meeto galvą skaudą, o meetas su vaikais buvo.... Senatvė jau man, net šampės nebepavežu biggrin.gif

Gabe, liuks dėl auklės, kaina irgi liuks...

Jei galėtumėt, palaikinkit, ką blush2.gif va čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarškutė: 19 rugpjūčio 2011 - 07:35