Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(Tarškutė @ 2011 08 06, 06:47)
FF, jau dirbi?


Taip. Pagaliau smile.gif
Atsakyti
4u.gif Vaima su tortadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 08 09, 15:34)
4u.gif  Vaima su tortadieniu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Jungiuosi prie sveikinimu!!! oro_buckis.gif

Sveikos. smile.gif
Atsakyti
merginos, kaip pasiilgau jusu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
perskaiciau visus 7 puslapius ir net susizvengiau - tokios visos pazistamos per tuos 3 metus tapote, kiekviena su savo bajeriais ir "priciudais" thumbup.gif lotuliukas.gif

Labiausiai nustebino "jaunamarte" Vaidamile. Sveikinimai dideliausi drinks_cheers.gif ar rutu vaikineli deginote???? lotuliukas.gif

Gabe saunuole, pasiskusdama eina savo tikslo link 4u.gif pagarba! 4u.gif

FF, nesuprantu, is kur pas tave 3 vaikai? artodo, kad gandras be tavo zinios juos atnese ir paliko prie namo slenkscio bigsmile.gif

Vija, mes kelias dienas pries jus buvome Arklio muziejuje rolleyes.gif

Labai smagiai praleidome sia vasara. Praleidome, nes jau dvi savaites dirbau.....dar turesiu kelias dienas laisvu dienu, bet rugsejis jau alsuoja i nugara. nekenciu rudens!!!!!!!! unsure.gif

Sveikinimai visoms studentems! ir studentams! clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 08 13, 23:14)
FF, nesuprantu, is kur pas tave 3 vaikai? artodo, kad gandras be tavo zinios juos atnese ir paliko prie namo slenkscio  bigsmile.gif


Tai vat, atnese, paliko ir kas dabar? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 08 14, 00:32)
Tai vat, atnese, paliko ir kas dabar? biggrin.gif

teks dabar myleti ir auginti kol sukaks 18-ka biggrin.gif
mano vyras jau dabar savjoja kaip musu bernams sukaks 18 ir jis kita diena pastatys sukrauta ju lagamina prie duru lotuliukas.gif


http://www.youtube.c...feature=related
negaliu nepasidalinti rolleyes.gif sios vasaros musu seimos isprotejimas, net maziausias dainuoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olenka: 13 rugpjūčio 2011 - 23:36
QUOTE(olenka @ 2011 08 13, 23:34)
teks dabar myleti ir auginti  kol sukaks 18-ka  biggrin.gif
mano vyras jau dabar savjoja kaip musu bernams sukaks 18 ir jis kita diena pastatys sukrauta ju lagamina prie duru  lotuliukas.gif




As zinau, kad cia tik tavo vyro netikra svajone smile.gif
Ir dar geriau zinau, kad ir 18 manieji man bus dar visai mazuciai...kaip ka tik gime... Juk ka tik iseina i gyvenima...
Mano dickis per 6 savaites paaugo 7 cm! Ir ka, jis dabar didelis budamas 120? smile.gif Man, jie net mane praauge (ko visai noreciau) bus mazuciai.... Dievinu juos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 08 14, 01:14)
Dievinu juos wub.gif

gera juos dievinti kai jie darzelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 08 14, 01:34)
teks dabar myleti ir auginti  kol sukaks 18-ka  biggrin.gif
mano vyras jau dabar savjoja kaip musu bernams sukaks 18 ir jis kita diena pastatys sukrauta ju lagamina prie duru  lotuliukas.gif



butinai butinai sias mintis uzregistruok seimos metrastyje biggrin.gif paskui bus labai labai idomu...


QUOTE(olenka @ 2011 08 14, 16:48)
gera juos dievinti kai jie darzelyje  mirksiukas.gif

as dievinu kai miega wub.gif toks grozis ramybe tobulybe ir visa kita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 08 14, 16:57)

as dievinu kai miega  wub.gif toks grozis ramybe tobulybe ir visa kita lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
as juos dievinu kai jie iseina su mociute pasivaikscioti rolleyes.gif
Atsakyti
Jau miegantys, tai pats paciausias jausmas smile.gif
Atsakyti
labukas..
nuo rytojaus fronta namie laikysiu viena, kazko jau baugu darosi.. doh.gif juokingai skamba, sakiau turbut Klinikose gydytojas pagalvojo, jog visai boba pabludo.. prigalvojau darbo SB, to pasekoje gavo siuntima gultis reabilitacjai i ligonine, vos stuburas neluzo ir nedaug truko iki isvarzos doh.gif ai, dickiai yra, kaip nors susitvarkysim..
Atsakyti