Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 07 31, 19:14)
Nenoriu mokytis. Savo namo noriu. g.gif


Aš irgi. Ir ramybės taip pat.

Labas,

mano vaikams patinka vanduo, tai nuvažiuojam prie kokios balos ir gerai jiems.
Savaitgalį truputį po piliakalnius pasivažinėjom, tai visiems vaikams labai patiko. Mažoji irgi kopė į stačiausius piliakalnius, aišku, kartais ir panešti reikėjo, bet šiaip šaunuolė. O aš kojų nejaučiu...
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Gabe, tikrai stulbinama kinrožė. wub.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 07 31, 20:14)
Nenoriu mokytis. Savo namo noriu. g.gif


Ir aš noriu, ir šviečiasi namo kampai šiuo metu... rolleyes.gif Jei viskas eisis, kaip tikimės - už mėnesio turėsime savo trobelę... Aišku, darbo joje marios dar būtų, bet jau bent sodą su vasarnamiu turėtume. rolleyes.gif

Ir ramybės noriu... blush2.gif Ir mokytis noriu! didis.gif Ir aukso puodą laimėti noriu! ax.gif Ir dar noriu noriu noriu... doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos 4u.gif

Oi vasara vasarėle biggrin.gif
Aš ir namie mažai bunu,o prie kompo dar mažiau .

Permečiau akimis, Tai labai Sveikinu Vaidamle thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip medaus mėnuo bigsmile.gif

Taip pat sveikinimai naujiems studentams 4u.gif , prie kuriu jungiuos ir aš, įstojau į aukštaja ištestinėm studijom studijuosiu 4 metus teisę.

Ema jau pradėjo po truputi skambinti pianinu, mažiesiem sutariau jau kita darželi, na vienu žodžiu pas mus permainu metas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(si1978 @ 2011 08 01, 20:04)

Taip pat sveikinimai naujiems studentams  4u.gif , prie kuriu jungiuos ir aš, įstojau į aukštaja ištestinėm studijom studijuosiu 4 metus teisę.


Ojei... biggrin.gif
Atsakyti
Si, sveikinimai studijų proga. thumbup.gif Tiesa, norėjau paklausti, jei nenori - neatsakyk. 4u.gif O kaip Jums su Robertuku baigėsi? Jis jau pas Jus ar ne?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sveikinimai visoms kurios artejanciais moklais dziaugiasi. Kad tik viskas gerai sektusi ir moksluose ir namuose ir darbuose 4u.gif As tai beveik noreciau dar kokia uzsienio kalba mokytis, tik kainuoja, deja...

O siaip - dirbam! Stogo truksta doh.gif

Vaikus vel isleidau i paezere porai savaiciu. Tik kas is to kai atsipust nelabai yra kada.

QUOTE(Lexana @ 2011 08 01, 17:44)
.. Ir aukso puodą laimėti noriu! ax.gif Ir dar noriu noriu noriu... doh.gif hihihi.gif

drinks_cheers.gif Ir as noriu noriu noriu. Kaip tam anekdote - ..bent bilieta nusipirk biggrin.gif

Gabes gelytes nuostabios - ir mazoji tarp ju mirksiukas.gif
Atsakyti
laba,
psio, perdegiau visom prasmem, visiems reikalams, nieko nenoriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 08 04, 23:48)
laba,
psio, perdegiau visom prasmem, visiems reikalams, nieko nenoriu  verysad.gif

Laikykis, ką, nepasiduok, po juodo visada būna balta... Žinau, patarti lengviau, bet, laikykis...

Gal žinot, kam reikia rašomųjų stalų, norim saviškius du parduoti...
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Gabe, pailsėti gerai tau reikia. Kitaip tik juodžiau viskas atrodys... console.gif
Atsakyti
Labukas...

Gabe, kaip tavo nuotaikos?

FF, jau dirbi?

Kažin, kur Olenka, SB dinguios visai...

Aš pas MB tėvus, tai ta proga ir nėrinį baigiau, foto, kaip visada, be ryšio, realiai geriau atrodo ir, žinoma, aksesuarų trūksta biggrin.gif

user posted image

Gal turit minčių, kur ir kaip būtų galima reklamuoti savo tą kambarį, dėsiu šiokią tokią reklamą, bet taip norisi kažkokios tikslinės, kaip sakoma, kad būtų vietoje ir laiku, kažkaip minčių nulis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarškutė @ 2011 08 06, 08:47)
foto, kaip visada, be ryšio, realiai geriau atrodo ir, žinoma, aksesuarų trūksta biggrin.gif



pritariu, visiskai be rysio - KAI BE GALVOS- visada taip lotuliukas.gif

nu man tai visada kliuva nukirsta galva mirksiukas.gif

o siaip tai grazus darbas thumbup.gif , spalva man labai labai grazi
Atsakyti
Sveikos.

Tarškute, laaaaaaaaaaaaaabaaaaaaaaai daili suknelė. thumbup.gif Tik gaila, kad pačios šeimininkės šypsenos nematyti. ax.gif Spalvytė laba maloni akiai. thumbup.gif
Atsakyti