Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Gabe, su rožėmis taip būna. mirksiukas.gif Užteko kad ir bitės su žiedadulkėmis iš kitos rožės. smile.gif

O Kinrožė nerealios spalvos. bigsmile.gif Tokios ir aš norėčiau. ax.gif
Atsakyti
La....

Gabe, esi šaunuolė, tik pirmyn ir stiprybės tau, aš pati po truputį mokausi kuo mažiau reaguoti į aplinkinių nuomonių,ypač tą, kuri persmelkta nesveiku pavydu....

Lexana tau irgi baliončikas už mokslus 4u.gif

Aš irgi kažko dar norėčiau, ale valstybės finansuojamos jau negaučiau, o mokėti šiai dienai nelabai būtų už ką.... Tad reikės bandyt save realizuoti darbuose...
Atsakyti
Nenoriu mokytis. Savo namo noriu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 07 31, 20:14)
Nenoriu mokytis. Savo namo noriu. g.gif


Normalu 4u.gif

Aš noriu ramybės blush2.gif
Atsakyti
Gabe, šaunuolė 4u.gif 4u.gif Tik pirmyn, bus sunku, bet ir įdomu mirksiukas.gif

Lexana, smagu ir dėl tavęs.

FF, geguze - maniškis mažius toks pats. Buvom savaitgalį prie jūros - tai jam matai neįdomu. Geriau prie kokios mašinos pasikrapštys.

Vakare, ateis ruduo bus daugiau poilsio ir ramybės.

Gabe, o čia pas tave lauke kinrože auga?
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 07 31, 20:14)
Savo namo noriu. g.gif

šito dalyko ir aš baisiai baisiai noriu... ale kol kas, deja....

IngaKate, 100 metų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKate @ 2011 07 31, 21:44)
Gabe, šaunuolė  4u.gif  4u.gif Tik pirmyn, bus sunku, bet ir įdomu  mirksiukas.gif

Gabe, o čia pas tave lauke kinrože auga?


dekui 4u.gif

pernai per gimtadieni mama padovanojo (sake lauke augint tinkama rusis), pasodinau prie tvoros, ziemai aprisus buvau, siemet vel ziedais nudziugino, tik nesitikejau tokia gausa ax.gif o siaip gal kokiu smutkiu nuo jauniausio liko, priglausciau, nes devetuose kazkaip nemyli berniuku arba nemoku ieskot, arba kaina neatitinka realybes blush2.gif

ura, laiptus baigiau i 2a. dazyt ir lakuot, psio, misija ivykdziau, tik liko nukrapstyt kur apdrebiau siena blush2.gif kaimynai jau zvengia is manes, pastoviai dazuota vaikstau po kiema, vis ka nors dazau lotuliukas.gif
zodziu galiu priiminet drasiai svecius sodelyje biggrin.gif
Atsakyti
Laba, sveikinu dar kart moksliukes biggrin.gif Gelytes jega,as nuo kaimynes lauktuviu gavau Angelo asara,bet deje deja , kol torta gaminau vaikai ja sulauze,tikiuos dar atsigaus ,nors sansu mazai ir geda pries kaimyne doh.gif
O kas liecia mano norus, tai ir noriu savo masiniukos, o labausiai atostogu nuo vaiku,ir savu ir svetimu rolleyes.gif pastebejau ,kad vengiu seimu su vaikais.Ai dar daug ko noriu bet uztektu ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 31, 21:37)
Normalu 4u.gif

Aš noriu ramybės blush2.gif


ir to , taipogi blush2.gif kiba senstam g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 07 31, 22:40)
O kas liecia mano norus, tai ir noriu savo masiniukos, o labausiai atostogu nuo vaiku,ir savu ir svetimu rolleyes.gif pastebejau ,kad vengiu seimu su vaikais.Ai dar daug ko noriu bet uztektu ir tiek lotuliukas.gif


as nevengiu, nes tada maniskiai atlimpa nuo manes biggrin.gif o siaip kas is vaiku ateina, zino, kad teta nesokines su puodais, nori kazko - pasiimt patiems, rytais pusryciai pramerkus akis neatsiranda, nes man koma peledai ir is vis i vaiku teritorija neinu, nebent avarija kokia nors cool.gif kam nepatinka - daugiau neina, o as ir nesigrauziu del to

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 07 31, 23:00)
ir to , taipogi blush2.gif  kiba senstam g.gif


mes irgi siandien susivokem, kad po kokiu 10m. seneliais galim tapt, kazkaip pasimeciau.. kokia dar mociute.. mazajam bus 11m. tik blink.gif o del namo.. MB sake kai pasensim, bus jo tevo namas mums paliktas, tik nezinau ar as dziaugsiuos tuom, is vis kazkaip niekada negalvoju kas ka paliks, bjauru, kai del palikimu lenda i uzpakalius, nors pries tai gatavi apdirbt ant galvos. Esu tokia kokia esu, del turtu tikrai nesizeminsiu, MB tevas ta zino ir siaip jis vienintelis mano nuostabai is giminiu ivertino nora igyt aukstaji issilavinima, pakilau jo akyse laipteliu aukstyn ir kaip supratau finansuos aukles samdymo islaidas, situ klausimu nepasididziuosiu, nes patys niekaip nesurinksim tokiu pinigeliu.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 31 liepos 2011 - 22:18
QUOTE(Gabe @ 2011 08 01, 00:13)
ir kaip supratau finansuos aukles samdymo islaidas, situ klausimu nepasididziuosiu, nes patys niekaip nesurinksim tokiu pinigeliu..


laba

kaip tik skaitau dabar knyga "Aukle" thumbup.gif
mazdaug taip: "jei grizus namo rasiu seimos narius uzpultus ir dorojamus ateiviu, maldausiu- tik aukle palikit" lotuliukas.gif

O siaip tai ka, po 10m seneliais netapsit, patikek, musu vaikai jau kitos kartos , kiti prioritetai, nebereiks "zenytis", kad nuo tevu pasprukt, tad nereiks skubet ir su vaikais.
Atsakyti
Valio, atostogos baiges! clap.gif biggrin.gif
Jau isvezti visi i istaigas, as turiu darbo iki 17 h, paskui tiesiai i sporto sale cool.gif Kadangi pykstu ant saves, tai bus proga issiliet.
Atsakyti