Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Sveikos is ryto.

Nepigiai nuoma atsieina... doh.gif Na bet ko nepadarysi del vaiku.

Gabe, as irgi nujauciu, kad busiu kaip jaunas menulis paskaitose, nes reiks nuvesti vaikus, o paskui anksti ir parsivesti is mokyklos ir paskui i muzikos mokykla nuvesti. doh.gif Vienzo, krachas laukia.

Tiesa, pirmoku mamos, kiek laiko truks pamokos Jusu vaikams? Pas mus pamokos po 35 min. doh.gif Tai va klausimas kilo, kaip dirbantiems ar besimokantiems tevams suspeti vaika pasiimti is mokyklos ir buti su juo, kad nebutu vienas? g.gif doh.gif
Atsakyti
kaip jums sventes?..
pas mane dickiai abu patenkinti mokyklomis, kiekvieno poreikius kol kas atitiko su kaupu, dicke mokysis pas MB mokytojas.. biggrin.gif bet va su maziausiu oi nezinau.. prabuvo 1.5val., tiksliau prabliove ir teko lekt pasiimt unsure.gif ir pasirinkimo neturiu, i paskaitas nesivedziosiu, aukle samdyt - nebeisgalesiu. Aisku ne mane verkdamas sauke, o vyriausiaja, va beda, tik kas ir "Gaja!" neismanau kaip pripratint, gal mazaja palikt grupej kartu? o gal paciai pabut? o gal vyriausioji tegul nuveda rytais? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Atradau šią temutę ir noriu įsiklieti į jūsų pokalbius ax.gif Ar priimsit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas @ 2012 09 08, 12:30)
Sveikutės 4u.gif

Atradau šią temutę ir noriu įsiklieti į jūsų pokalbius ax.gif Ar priimsit? ax.gif


prasom 4u.gif tik visos uzsiemusios, daznai neuzsukam blush2.gif

as jau palikau visai dienai maziausia, sake verke, bet pietu miegojo victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2012 09 08, 12:54)
prasom  4u.gif  tik visos uzsiemusios, daznai neuzsukam  blush2.gif

as jau palikau visai dienai maziausia, sake verke, bet pietu miegojo  victory.gif

Nieko tokio smile.gif Aš dar kol auginu mažiausiąją dažniau prisėsti galiu smile.gif

Aš tai net nenoriu pagalvoti apie darželį...didžiosios labai jau sunkiai pratinosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas @ 2012 09 08, 13:10)
Nieko tokio smile.gif Aš dar kol auginu mažiausiąją dažniau prisėsti galiu smile.gif

Aš tai net nenoriu pagalvoti apie darželį...didžiosios labai jau sunkiai pratinosi doh.gif


palauk, praeis kazkiek laiko ir prisigalvosi sau veiklos mirksiukas.gif va pas mus su metais studentaut uzsimaniusiu atsirado biggrin.gif

su kiekvienu vaiku skirtingai pas mane darzelio reikalai, va panos kazkaip palyginus lengvai ir greitai, o bernai.. doh.gif ir gaila, ir pasirinkimo neturiu. Sia savaite MB vezdavo rytais, ateinancia sav. kai kuriom dienom man teks turbut, tai net nezinau.. as tokia skysta kai verkia blush2.gif

gal kuri turi ideju kur nebrangiai gaut berniukui 37d. batus? maniskis isaugo dabartinius, parduotuvese arba dydzio ner, arba kaina neikandama unsure.gif devetuose irgi neuzmatau, kedu kaip ir dzinsu nenesioja - nemegsta. O gal kuri parduot turit isaugtus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2012 09 08, 19:23)
palauk, praeis kazkiek laiko ir prisigalvosi sau veiklos  mirksiukas.gif  va pas mus su metais studentaut uzsimaniusiu atsirado  biggrin.gif

Turiu veiklos, tik kai dičkės namie, neišeina nieko daryt smile.gif

O batus nebrangiai aš visad Deichmann'e randu ax.gif
Atsakyti
Labas,


Inusiukai, sveika prisijungus 4u.gif

Na, gal jau temutė po truputį atgis. Išsilaksčiusios visos kas kur, liūdna...
Atsakyti
Labas dienas. smile.gif

QUOTE(inusiukas @ 2012 09 08, 12:30)
Sveikutės 4u.gif

Atradau šią temutę ir noriu įsiklieti į jūsų pokalbius ax.gif Ar priimsit? ax.gif


Sveika prisijungusi. smile.gif Tema kiek aprimusi, bet rudeniop, atsiras daugiau, mane regis. rolleyes.gif beje, matau, klaipėdietė. smile.gif Ir Tavo pirmagimė su mano mažiausiuoju bendraamžė. smile.gif Kuriuoje Klaipėdos vietoje gyveni? Gal kaimynės, mažum? smile.gif

QUOTE(Gabe @ 2012 09 08, 12:54)
as jau palikau visai dienai maziausia, sake verke, bet pietu miegojo  victory.gif


Nugis pasiekimas!!! yahoo.gif

Kas dėl pratinimosi prie darželio - tai patikėkit, visi trys skirtingai pratinosi. Vyresnėlė tvoras išlupti galėjo nuo nenorėjimo eiti į darželį, vidurinėlė - vos kelis kartus paverksnojo. Mažėlis - nenorėjo miegoti pietų lopšelyje, paverkdavo kartas nuo karto, bet užtat dabar geras vaikas. smile.gif Ir miega, ir neverkia, ir viskas ok. smile.gif
Atsakyti
jetau, prasideda etapas "nieko nespeju!" doh.gif
ryt bandysiu susideret su destytoja, kad uzskaitytu marketinga, nereiktu vargt is naujo ir kartot tai ka mokiausi kitur.. nervinuosi kazkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2012 09 09, 22:19)
jetau, prasideda etapas "nieko nespeju!"  doh.gif
ryt bandysiu susideret su destytoja, kad uzskaitytu marketinga, nereiktu vargt is naujo ir kartot tai ka mokiausi kitur.. nervinuosi kazkaip blush2.gif

Sekmes tau ,manes vaikai ir nemato beveik, tai savaitgaliais atsigriebiam biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Mes sergam visi paeiliui...mažutė apsirgo, tiek vakar verkė vaikas verysad.gif nėjo užmigti per tą slogytę doh.gif O dar oras puikus, o tenka namuose sedėti...ech

QUOTE(Lexana @ 2012 09 09, 16:34)
Sveika prisijungusi. smile.gif Tema kiek aprimusi, bet rudeniop, atsiras daugiau, mane regis. rolleyes.gif beje, matau, klaipėdietė. smile.gif Ir Tavo pirmagimė su mano mažiausiuoju bendraamžė. smile.gif Kuriuoje Klaipėdos vietoje gyveni? Gal kaimynės, mažum? smile.gif

Aš Tauralaukyje gyvenu...o tavo nick'as man labai matytas, gal ir gyvai esam susitikusios, jei meetuose lankydavais smile.gif
Atsakyti