Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Vija, jūs LT? bigsmile.gif Ar lipot laimės žiburio ieškoti? O gal siauruku važiavot?
Kaip mergaitėms patiko?
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Gabe, įtariu, kad vyro giminės taip mąsto apie Tavo studijas? rolleyes.gif Tai patikėk, turint vaikų visada taip būna. irnesakyk.gif Va dėl to džiaugiuosi, kad pas mane į namus ir šeima nelenda jokie vyro giminės, nes jų kaip ir nėra. Buvo kažkada jo motina atsitiktinai sutikus ją reikštis, kad tipo mes nebedraujame, AŠ (!) atimu iš jos galimybę su anūkais bendrauti ir bla bla bla, bet kodėl turiu bendrauti su žmogumi, kuri mano vyrą, tada dar kūdikėlį, per šalčius penkioliką kilometrų nešė savo tėvams ir paliko visam laikui? doh.gif Po to karto vyrui atsirado problemų su klausa, viena ausimi jis prasčiau girdi, ir patvirtinta, kad nuo šalčio. Tai kaip apskritai su tokiu žmogumi bendrauti? blink.gif

Man džiugu, kad mano šeima mane palaiko dėl studijų. Man to pakanka. Na ir dar super, kad taip nieko nekainuos, o dar ir stipendiją gausiu. biggrin.gif
Tad ir Gabe, nosį aukštyn ir su kuprine ant pečių į mokyklą takučiu. friends.gif

Vaidamile, Lietuvoje esat? bigsmile.gif O kaip faina. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 30 liepos 2011 - 09:14
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 30, 07:52)
Vija, jūs LT? bigsmile.gif Ar lipot laimės žiburio ieškoti? O gal siauruku važiavot?
Kaip mergaitėms patiko?

Mes jau beveik menuo LT smile.gif Nelipom si kart ir iki siauruko nevaziavom, net Puntuko nebuvom paziuret, jau buvom ten pries pora metu, sikart kitas vietas apvaziavom, o viskam laiko per mazai butu buve.
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2011 07 30, 10:23)
Mes jau beveik menuo LT smile.gif Nelipom si kart ir iki siauruko nevaziavom, net Puntuko nebuvom paziuret, jau buvom ten pries pora metu, sikart kitas vietas apvaziavom, o viskam laiko per mazai butu buve.

Kur buvot? Aš labai seniai buvau arklio muziejuje
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 30, 09:41)
Kur buvot? Aš labai seniai buvau arklio muziejuje

Tiklsas tai buvo Arklio muziejus, ten kelias val ir praleidom. Bet atvaziavom tik apie 14 val. tai paskui nebelabai kur ir spejom. Pries atvaziuodami buvome sustoje Kavarske prie saltinio vandens prisipilti ir papietauti. Nuvaziavom iki Variaus atodangos (ten labai grazi vieta) ir i Anykscius. Anyksciuose pasivaiksciojom po centra, pavalgem ir isvaziavom namo.
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2011 07 30, 10:48)
Tiklsas tai buvo Arklio muziejus, ten kelias val ir praleidom. Bet atvaziavom tik apie 14 val. tai paskui nebelabai kur ir spejom.  Pries atvaziuodami buvome sustoje Kavarske prie saltinio vandens prisipilti ir papietauti. Nuvaziavom iki Variaus atodangos (ten labai grazi vieta) ir i Anykscius. Anyksciuose pasivaiksciojom po centra, pavalgem ir isvaziavom namo.

Oj, aš Variaus atodangoje nebuvusi, nors tiek kraštai mano "išmaišyti". Einu žiūrėt kur čia yra
Atsakyti
labukas 4u.gif

QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 30, 07:52)
Sveikos,

Vos radau 4u.gif 

Džiaugiuosi už visus studentus thumbup.gif Man bais cekavu kaip dvyliktokai ar kur įstojo ax.gif



Mūsų vaikinas įstojo į Klaipėdos valstybinę kolegiją- nemokama taikomoji mechanika ar kaip ten doh.gif dar vis galvoja gal bandyt trečiam etape į univera aplinkos inžineriją į nemokama taikyt, nes mokamam beveik aštuoni tūkstančiai nepavešim doh.gif pati buvau galvojus su kaimo turizmu susijusį reikala bandyt stot, bet sustojau šiemet du studentai jeigu abu mokami, hana doh.gif lotuliukas.gif


Gabe, o tu šaunuolė ir neklausyk kas ką sako - pavydas ėda žmones mirksiukas.gif sekmės moksluose 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O taip gyvenam ir tiek, jau pradedu depresut vėl tas sušiktas rugsėjis artėja blink.gif kaip nekenčiu rudens
Atsakyti
aciu mergaites uz padrasinima, vis tik 7m. pertrauka savo duoda ax.gif
nu va, pakopas i 2a. nudaziau, liko pertraukt laku ir psio, MB vis dar kankina pavesine, stala iveikem, nuslifavo ir nulakavo, dziuna bigsmile.gif na ir zinoma mazoji padejeja biggrin.gif
prazydo kinroze..
user posted image
cia nepagavau kampo, baltoje rozeje radybos.. tik fotikas tvora fokusavo, bet spalva matosi blink.gif
user posted image
padejeja, kaip gi be jos biggrin.gif
user posted image
user posted image
siu metu "statinys" lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 30 liepos 2011 - 17:22
Gabe, negaliu lotuliukas.gif Maniškis pamatęs Indrutės nuotraukas pakomentavo "grrraažy merrrgaitė" 4u.gif 4u.gif


Aš taip pat norėčiau studjuoti. Deja, pakolkas visus mano pinigėlius ir laiką atima darželis. Žinokit, pajutau, kad turiu pristabdyti tempą...
Atsakyti
Ka tik nuo juros. Idegiau taip skaniai sokoladiniai smile.gif
Mano vaikai nesveiki. Jiem neidomu jura, smelis ir pan. Visa diena prazyze, ka veikt, kai tuo tarpu kitu vaiku neejo is vandens istraukt. Ir taip VISUR ir VISADA! Jei, tai ne smarkus judejimas, tai reiskia nuobodu cool.gif
Jauciuos persigerus visa jais ir negaliu atsidziaugt, kad pagaliau pirmadieni i darba cool.gif Zinokit neisivaizduoju saves sedincios namie su vaikais schmoll.gif savaite laiko pabuvau su jais viena ir nebenoriu matyt nei vieno cool.gif Gerai, kad darbas ne su vaikais cool.gif Noriu darbo kas dien bent po 12 h cool.gif

Gabe, maziau demesi kreipk, ka kiti sneka. Na, bet cia jau ne viena karta visos ta kartojo. Nori, nervuokis, klausykis, grauzkis. Nori, nekreipk demesio ir dziaukis gyvenimu. Ir isvis, ne visi sprendimai turi buti racionalus. Kartais reikia savanudisku cool.gif ir eina sikt visokie su savo nuomonem cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 07 30, 18:02)
jau  pradedu depresut vėl tas sušiktas rugsėjis artėja  blink.gif  kaip nekenčiu rudens


Man priesingai- as dievinu rudeni wub.gif , kartais pagalvoju, kad mano "asmeninis pavasaris" (t.y. nuotaika, ikvepimas, darbingumas ir pan.) yra rugsejis. As kazkaip negaliu paaiskint, bet kankinuos vasara doh.gif Toks nedarbingas, nekuribingas, neproduktyvus laikas . Visada laukdavau rudens.

QUOTE(FF @ 2011 07 30, 20:34)



Ir mano mazajai jura/vanduo/smelis neidomu mirksiukas.gif Dickiams , kol mazi buvo, tai tiko, bet dabar jau jiems irgi nebepatinka biggrin.gif Jiem geriau akvaparkas.
Papildyta:
Gabe, kinroze ir visa kita thumbup.gif
Atsakyti
vakare, speju pamatytu mergaites virtima i ciupakabra, apsigalvotu.. cool.gif lotuliukas.gif kaip puma kokia kaukia guledama ant grindu, snargliu juroj.. nors pastaruoju metu jau zymiai ramesne, mazu i pabaiga ta jos kryyze g.gif

iskrapsciau visa chebryte iki Santakos pasivaiksciot valandelei, truputi nesupratau, kada ten tos pertvarkos padarytos? blink.gif per Hanzos dienas lyg ir nebuvo, siandien einam ir nepagaunam kampo, bet visai idomiai padare takelius, palei pili normaliai praeit galima.

paaiskinkit man blondinei del tos rozes.. ipratau, kad zydi geguzes men. baltais ziedais ir psio, kas cia per fyntas, kad sukrove geltona pumpura? doh.gif
Atsakyti