Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

kerija, smagu, jog laiku sunus susivoke, kad ne vieta ir perstojo 4u.gif
del anytos - uzuojauta, nes numanau, kad prieziura bus tavo problema.. unsure.gif na, per kancias i zvaigzdes, laikykis, pati neisivaizduoju kai ateis laikas man tokioms problemoms unsure.gif anytosI tikrai nieks neziures be musu, niekam ji neidomi del savo bjauraus charakterio (paskutiniu metu vel ardosi, viskas jai blogai, as pabaisa ir t.t.), anyta II manau pasisamdys kas apsokines, nors jei reikes - begiosiu as, na dar mano tevai.. bet cia jau musu visu tokia pareiga, niekur nedingsi, negaleciau ignoruot ir neziuret schmoll.gif

va, gal kuriai pravers, VisionExpress optikoje geros stiklu kainos ir akinius galima paprasciausius uz 1Lt pasidaryt, tik remeliu pasirinkimo ne fontanai.. bet kazkodel stiklai dickei pas juos kainuotu 110Lt, o Fielmann uzsiprase 300Lt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 30 rugpjūčio 2012 - 13:15
Sveikos.

Gabe, man kiek sudėtingiau, nes į paskaitas važiuoju autobusu, nes prie mokyklos parkavimas mokamas - 3 Lt./val. Į bankrotą išeičiau. sad.gif

Kerija, užjaučiu dėl anytos namuose... console.gif nekas tikrai bus. praėjau per tai, kai teko slaugyti vyro močiutę. swoon.gif Džiaugiuosi, dėl sūnaus. smile.gif
Atsakyti
Oi, Kerija, užuojauta verysad.gif gal samdysit kokią pagalbininkę?

Sveikos, ir aš jūsų pasiilgau, senokai buvau prisėdus. Daug ką FB matau. rolleyes.gif visai čia nutilo kalbos... ax.gif

Gražių naujų mokslo metų naujiems studentams ir mokinukams 4u.gif o taip pat ir mokytojams 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Vis pažiūriu, tylu čia ir nerašau lotuliukas.gif

QUOTE(kerija @ 2012 08 30, 11:10)
Labas 4u.gif
Aš vis įsijungiu SM, pažiūriu, kokia čia tyla, nostalgija apima wub.gif

Pas mus pokyčiai. Vyriausias metė ŠU, ir įstojo į VDU. Taigi, vieno vaiko namie nebėra. Ir liūdna truputį, bet džiaugiuosi, kad į geras rankas perleidau, nes gyvens su drauge. lotuliukas.gif  Bet užtat atsikrausto pas mus anyta, kuri guli ant patalo, ir yra siaubingo charakterio blink.gif  Na, daugiau ją slaugys MB, nors neįsivaizduoju, kaip jis tada dirbs cool.gif  Žodžiu, geriau aš dar du vaikus pasigimdyčiau, bet yra kaip yra, kitos išeities nebus verysad.gif


Mūsų dičkis irgi metė Klaipėdoje kolegiją, perstojo į Kauną, gyvena su drauge doh.gif , dukra į dešimtą, mažius į pirmą, aš irgi į pirmą kursą doh.gif cool.gif

Kerija, kantrybės, kantrybės, kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2012 09 01, 17:28)
Labutis  4u.gif

Vis pažiūriu, tylu čia ir nerašau  lotuliukas.gif
Mūsų dičkis irgi metė Klaipėdoje kolegiją, perstojo į Kauną, gyvena su drauge  doh.gif , dukra į dešimtą, mažius į pirmą, aš irgi į pirmą kursą  doh.gif  cool.gif

Kerija, kantrybės, kantrybės, kantrybės  4u.gif

Dar viena studentė daugiavaikių mamyčių tarpe bigsmile.gif Sveikinimai su sprendimu thumbup.gif Pasakok, kur mokysies, ką mokysies?

Šiandien labai produktyvi diena, suradau moteriškę, kuri gyvens kaime ir slaugys uošvius thumbup.gif MB kantrybė pirmam trūko beslaugant, liepė staigiai ieškot, arba ir jį tuoj teks slaugyti lotuliukas.gif
Ir dar suradau sūnui butą Kaune, Laisvės alėjoje už nerealią kainą. Vargšiukai, sužinojo, kad negauna bendrabučio paskutinę minutę, vis žadėjo, žadėjo ir neištesėjo. Dabar turėsiu pas ką į Kauną į svečius nuvažiuoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Vaima, sveikinu tapus studente. smile.gif

Kerija, labai dziugu, kad issprendete rupesteli del anytos.
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2012 09 01, 18:37)
Dar viena studentė daugiavaikių mamyčių tarpe bigsmile.gif  Sveikinimai su sprendimu thumbup.gif  Pasakok, kur mokysies, ką mokysies?

Ir dar suradau sūnui butą Kaune, Laisvės alėjoje už nerealią kainą. Vargšiukai, sužinojo, kad negauna bendrabučio paskutinę minutę, vis žadėjo, žadėjo ir neištesėjo. Dabar turėsiu pas ką į Kauną į svečius nuvažiuoti biggrin.gif


Čia pat Žemaitijos kolegijoje, - buhalterija doh.gif , nemėgstu skaičių, bet teks pamėgts, savo buhalteriją imsiuos tvarkyt.

Šaunu dėl slaugytojos uošviams , unsure.gif kai reikės kažką slaugyt doh.gif Mb močiutė dabar slaugomatai .........

Už kiek butą radai ? Sūnus su drauge indvidualiam name butuką už 500 lt irgi negavo nei vienas bendrabučio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 01 rugsėjo 2012 - 18:26
Labukas...

Vau, tema atgyja, super...

Mes jau šian mokykloj buvom, džiaugiuosi, kad tai šventė... Nes nuo vakar mečiau tą bjaurų įprotį būti mokytoja. Laukia nauji vėjai...

Kerija, jo... Tik tiek galiu pasakyti...

Žiūriu studentų Kaune nemažai, tai gal jų mamos iki Kauno atlėks, blyn, liuks koks meetas būtų, ane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2012 09 01, 19:23)
Čia pat Žemaitijos kolegijoje, - buhalterija  doh.gif , nemėgstu skaičių, bet teks pamėgts, savo buhalteriją imsiuos tvarkyt.

Šaunu dėl slaugytojos uošviams ,  unsure.gif kai reikės kažką slaugyt  doh.gif Mb močiutė dabar slaugomatai .........

Už kiek butą radai ? Sūnus su drauge indvidualiam name butuką už 500 lt irgi negavo nei vienas bendrabučio  doh.gif

850Lt. Laisvės alėjos - Maironio kampas, suremontuotas, su baldais, buitine technika. Į kainą įeina visi mokesčiai(šildymas, elektra, vanduo, internetas ir t.t). Virtuvė su svetaine kartu ir mažas miegamasis atskiras.
Atsakyti
Sveikos parnesu ir as savo skurikes 4u.gif
QUOTE(kerija @ 2012 08 30, 10:10)
  Žodžiu, geriau aš dar du vaikus pasigimdyčiau, bet yra kaip yra, kitos išeities nebus verysad.gif

Uzjauciu“,bet jai TB ziures tai nebus sudetinga,gal?

QUOTE(kerija @ 2012 09 01, 17:37)
Dar viena studentė daugiavaikių mamyčių tarpe bigsmile.gif 

Tai dar ir mane priskaiciuokit,pratesiu kalbos mokslus kalbos subtilybem patobulinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2012 09 01, 19:58)
850Lt. Laisvės alėjos - Maironio kampas, suremontuotas, su baldais, buitine technika. Į kainą įeina visi mokesčiai(šildymas, elektra, vanduo, internetas ir t.t). Virtuvė su svetaine kartu ir mažas miegamasis atskiras.


Na mūsiškis irgi su baldais, ir su visiasi privalumais lotuliukas.gif Oi nieko man nesako adresai lotuliukas.gif
Ketvirtadienį nuo klinikų iki Akropolio kol nuvažiavau vos nenusišoviau blink.gif , parodos gatvė remontas, o navigacija karksi apsisukite lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2012 09 01, 18:37)
Šiandien labai produktyvi diena, suradau moteriškę, kuri gyvens kaime ir slaugys uošvius thumbup.gif  MB kantrybė pirmam trūko beslaugant, liepė staigiai ieškot, arba ir jį tuoj teks slaugyti lotuliukas.gif 
Ir dar suradau sūnui butą Kaune, Laisvės alėjoje už nerealią kainą. Vargšiukai, sužinojo, kad negauna bendrabučio paskutinę minutę, vis žadėjo, žadėjo ir neištesėjo. Dabar turėsiu pas ką į Kauną į svečius nuvažiuoti biggrin.gif


thumbup.gif

QUOTE(Vaima @ 2012 09 01, 21:47)
Na mūsiškis irgi su baldais, ir su visiasi privalumais  lotuliukas.gif  Oi nieko man nesako adresai  lotuliukas.gif
Ketvirtadienį nuo klinikų iki Akropolio kol nuvažiavau vos nenusišoviau  blink.gif , parodos gatvė remontas, o navigacija karksi apsisukite  lotuliukas.gif  doh.gif


drauge kaip tik issikelia is nuomuojamo buto centre, tai 2 kambariai + virtuve ir visa kita, na ateini ir gyveni uz nuoma 600Lt moka g.gif a, anytaII nuomuoja buta senamiestyje, ziemos sezonu - uz mokescius, bet ten sildymas gaunasi vau doh.gif
is vis kai paziurejau kainas nuomos.. blink.gif

siandien vedem dicki i nauja m-kla, aukletojas bus kuno kulturos mokytojas, toks su amzium, bet dar nenupezes, tikiuosi ras bendra kalba.. unsure.gif pirmadieni vesim dicke ir mazius. Nujauciu kokias 2sav. i paskaitas vaiksciosiu kaip i svente kol maziausias pripras.. blush2.gif

sveikinu studentes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 01 rugsėjo 2012 - 21:56